TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

RTRS

ATV

BHT1

BN SAT

Cinema TV

FTV

Hayat TV

Nova BH

OBN

Pink BH

Pink M

TV TK Tuzla

TV1

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:00

Muzički spotovi


06:33

Pregled za lica sa oštećenim sluhom


07:00

Vikend jutro


10:06obrazovni

Sveznalica


10:36

Razgovor sa...


11:27

Mala Evropa


12:00

Dnevnik 1


12:27

Snop


13:04

Kuhinjica


13:06serija

Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem


13:34

Može i drugačije


14:03film

Svijet prirode: Velike ptice


14:56

Svijet brzine


15:28

Tomorrow today


15:56

Boje našeg tima


16:46

Kuhinjica


16:48

Vijesti


16:58serija

Život je na selu


17:30serija

Mladi Mors


19:07

Kuhinjica


19:15

Dnevnik 2


19:45

Prenos


20:51serija

Zduhač, znači avantura


21:29serija

Zduhač, znači avantura


22:05

Gregori Lendsman - Kuhanje za ljepotu


22:40

Dnevnik 3


23:19serija

Parovi


23:57serija

Mladi Mors


01:28

Tomorrow today


01:54

Gregori Lendsman - Kuhanje za ljepotu


02:21

Svijet brzine


02:51

Boje našeg tima


03:38

Mala Evropa


04:03

Dnevnik 2


04:33serija

Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem


04:56

Snop


05:26serija

Život je na selu


07:00

Svet poljoprivrede (ep. 600)


09:40

Agrar, emisija o poljoprivredi


09:55

Vijesti


10:00serija
Majka (ep. 65)
Serija je nastala kao rimejk japanske serije snimljene 2010. godine.
10:50
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
11:05

Autošop magazin


11:35

Jelen music show (R)


11:55

Vijesti


12:00film
Tri karte za Holivud (R)
Trojica dečaka beže iz svog zabitog kraja za vreme kubanske krize ravno u Holivud
13:55

Vijesti


15:15
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
15:30

Manastiri Srbije


16:30film
Zavedi me, razvedi me
Dž. Kluni i K. Zita-Džons su glavni akteri u ovoj priči o zabavnoj borbi spolova
18:25

Svet na dlanu: Tajland – Koh Samui (ep. 02)


19:00
ATV vijesti
19:31

Marketing


19:32
Sport
Dž. Kluni i K. Zita-Džons su glavni akteri u ovoj priči o zabavnoj borbi spolova
19:39

Marketing


19:44

Biznis vijesti


19:50

Marketing


20:00

Agape: Zorica Tomić


21:00film
Za tvoje plave oči
Problemi za mladog i zbunjenog aukcionara slika počinju kad odluči oženiti kćer mafijaša
23:00serija
Dr House (sez. 01, ep. 01)
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
00:00serija
Majka (ep. 65, R)
Serija je nastala kao rimejk japanske serije snimljene 2010. godine.
01:00

Noćni program


07:05

BHRT Plesna lista


08:00

Vijesti


08:35serija

Frenderi u galaksiji brojeva


08:45

Mini school, škola engleskog jezika


09:00serija
Atlas životinja
09:25serija

Ne znaš? Smisli!


09:40

Thinking Box


10:30

Roditeljski sastanak


11:00

Prijatelji životinja


11:30
Tomorrow Today
Informativni magazin koji donosi vesti iz sveta tehnologije i nauke
12:00

Dnevnik 1


12:30

Smanji Gas!


13:00

Perspektiva


13:30

Izazovi poljoprivrede


14:00

Okruženje: Porodica nekad i sad


15:00serija
Dostojevski
Tri decenije najburnijeg perioda života Dostojevskog
16:00

Vijesti


16:15
Evropa u fokusu , r.
Opipajte puls Starog kontinenta
16:45

Terminal 26


17:00film
Višnja na Tašmajdanu
Priča o ljubavi između dvoje mladih sa svim njenim usponima i padovima
18:30

Putevi zdravlja


19:00

Dnevnik 2


19:35

TV Liberty


20:05serija
Dostojevski
Tri decenije najburnijeg perioda života Dostojevskog
21:05

Nova avantura


21:35

Dimenzija više specijal


22:30

Doku iza ugla


23:00

Dnevnik 3


23:30sport
BHT sport
Dž. Kluni i K. Zita-Džons su glavni akteri u ovoj priči o zabavnoj borbi spolova
23:45film
Jako glasno i nevjerovatno blizu
Dečak pronalazi tajanstveni ključ koji je pripadao njegovo ocu, žrtvi teroristočkog napada
01:55

Odjava programa


07:15muzički
Zvuci zavicaja-r
Etno emisija
08:15

Poreznik Gavro


08:45muzički
Muzicki sou: Tropiko bend
Zabavno muzička emisja BN televizije
09:45film
Dobro jutro komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
10:30
Selo
Emisija namenjena poljoprivrednicima i stanovnicima sela.
11:00muzički
JV komerc: Cvrcak na sat
Novosti u produkciji Južnog vetra
12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:15muzički
Zvuci zavicaja
Etno emisija
13:20muzički
BN music
Zabavno muzički program BN Televizije
14:20
Nista licno-r
Neispričane priče iz života poznatih, muzika, smjeh i još ponešto.
15:50

Spec.bolnica za rehabilitaciju Banja Koviljaca


16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:20muzički
Nedjeljno popodne
Zabavno-muzička emisja
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00film
Dobro jutro komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
20:50
Crno na bijelo
Politički magazin
21:50serija
Nijesmo mi od juce
Joke, Gvido i Boro Prikaza žive u zabačenom crnogorskom selu Praćište
22:20
Arena
Aktuelno društveno-političke teme
23:20
Izazovi istine
Emisija o aktuelnim društvenim, ekonomskim, socijalnim i političkim temama
23:50
Klub sampiona
Ekskluzivna emisija koja za goste ima proslavljene sportiste - šampione
00:50
Nista licno-r
Neispričane priče iz života poznatih, muzika, smjeh i još ponešto.
02:00
Dnevnik 2-r
Informativni program RTV BN
02:35muzički
Zvuci zavicaja-r
Etno emisija
03:35

Film


05:00
Selo-r
Emisija namenjena poljoprivrednicima i stanovnicima sela.
07:00

Dobro jutro – muzički spotovi


08:00film
0 Val, film (125)
Profesor započne neobičan eksperiment koji pokrene val neočekivanih događanja
10:00film
Usamljena brda , film (80)
Nakon što se odjednom dogodi niz ubistava, sumnja padne na novopridošlog stanovnika
11:20

Sa Music


12:00film
Moja godina bez seksa , film (105)
Jedna žena primorana je napraviti ono nezamislivo - živeti bez seksa
13:45

Sa Music


14:15film
Stokholm istok, film (90)
Ljubavna priča o dva stranca koje je spojila zajednička tragedija
15:45film
Šuma sumarum, film (120)
Zaposlenici marketinške agencije odlaze na naizgled običan dvodnevni izlet u šumu
17:45film
Osam i pol, film (135)
Film bez radnje koji se vrti oko metafilmske dosetke o redatelju koji traži inspiraciju
20:00

Sa Music


20:10film
Crvena pustinja, film (130)
Đuliana se postepeno zbližava sa suprugovim poslovnim partnerom Koradom
22:20film
Val, film (125)
Profesor započne neobičan eksperiment koji pokrene val neočekivanih događanja
00:30film
Ljeto sa Monikom ,film (90)
Psihološki film Ingmara Bergmana s temom iz života mladih
02:00film
Sakupljač dugova, film (115)
Lorenco ima tri sedmice kako bi skupio novac za dug i spasao vlastiti život
03:55film
Mulin Rouge, film (95)
Priča o frustriranom hendikepiranom slikaru i nesrećnoj ljubavi prema kabare plesačici
05:30

Noćni ritam/Sa Music


06:45muzički

Emisija ozbiljne muzike


07:15
Hayd u park
08:00

Vijesti


08:05dečiji
Barimba
08:30dečiji

Kako to


08:45dečiji
Tomica i prijatelji
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
08:55dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
09:20dečiji
Pipi Duga Čarapa
Crvene kikice, lice puno pegica i nadljudska snaga... to je Pipi Duga Čarapa
09:45film
Robi: Uzbuna na Orlovom brdu
Film o avanturama hrabrog policijskog auta Plodija koja rešava zamršene slučajeve
11:00dečiji
U zmajevom gnijezdu
11:30

Superkamere: Delfini


12:00

Dnevnik 1


12:15

Zelena panorama


12:45serija
Luisa Spagnoli
Biografski film o poznatoj italijanskoj modnoj dizajnerici Luisi Spagnoli
14:40

Devedesete: Posljednja velika decenija?


15:25

Vijesti


15:35zabava

The Tinka Show


16:25film
Nebo iznad krajolika
Iako ne razumiju jedno drugo Bosanac i Francuskinja zajedno provedu nezaboravne dane
18:00serija
Kriza
Usred svetske krize ova se humoristična serija bavi krizom srednjih godina
18:35serija
Gorčilo - Jesi li to došao da me vidiš?
Serija bazirana na filmu „Jesi li to došo da me vidiš“
19:30

Dnevnik 2


20:05serija
Lud, zbunjen, normalan
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
21:25serija
Urgentni centar
Srpska verzija serije ER
22:50

Dnevnik 3


23:20serija
Luisa Spagnoli
Biografski film o poznatoj italijanskoj modnoj dizajnerici Luisi Spagnoli
00:45

Dnevnik 2, r.


01:25

Pregled programa za ponedjeljak


08:10dečiji
Lego Ninjago, crtani film, 6. epizoda
Mladi ninja ratnik uz pomoć tri ninja ratnika treba zaštititi moćno oružje od zlog Lorda Garmadona
08:30dečiji
Lego Nexo knights, crtani film, 7. epizoda
Lego vitezovi moraju spasiti kraljevstvo Knighton od brojnih neprijatelja
08:55dečiji
Lego prijateljice, crtani film, 11. epizoda
Pratimo Oliviju, Miju, Andreu, Emu i Stefani i njihove živote u Hartlejku
09:20dečiji
Super wings, crtani film, 31. epizoda
Serija puna akcija i avanture
10:00dečiji
Sceechers Wild, crtani film, 14. epizoda
Ludi svet zveri i mašina
10:25

Majstori okusa, kulinarski program, r.


11:20

Majstori okusa, kulinarski program, r.


12:00zabava

WoW Hayat production show, muzički program, r.


12:50sport

Liga bez briga Specijal, sportski program, r.


13:45serija
Snaha, igrana serija, 252. epizoda, r.
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
14:30serija
Snaha, igrana serija, 253. epizoda, r.
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
15:15serija
Snaha, igrana serija, 254. epizoda, r.
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
16:00serija
Snaha, igrana serija, 255. epizoda, r.
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
16:45

Minute zdravlja


18:30zabava

Vikend exkluziv, zabavni program


18:58

Vijesti u 7, informativni program


19:29

Biometeorološka prognoza


19:31sport
Sport
19:39

Stanje na putevima


19:45
Horizonti
20:00zabava

Slučajevi X, kriminalistički magazin


21:00zabava

Story, zabavni program


22:00zabava

ZMBT Nominacije, zabavni program


22:25serija
Dr. House, igrana serija, 47. epizoda
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
23:20

387 playlista, muzički program


01:15

Vijesti u 7, informativni program, r.


01:50zabava

Vikend exkluziv, zabavni program, r.


02:10zabava

Slučajevi X, kriminalistički magazin, r.


02:55zabava

Story, zabavni program, r.


03:40zabava

ZMBT Nominacije, zabavni program, r.


04:00

387 playlista, muzički program


06:20

Kraj programa


06:35
R Info scena
Emisija koja prati aktuelna dešavanja iz oblasti kulture, zabave i showbizza
06:55
R Vikend kod nas
Porodični magazin
07:35dečiji
R Kefalica
Sasvim obična pitanja mogu imati veoma neobične odgovore
07:50dečiji
R Kefalica
Sasvim obična pitanja mogu imati veoma neobične odgovore
08:05dečiji
R Kefalica
Sasvim obična pitanja mogu imati veoma neobične odgovore
08:20muzički
R Nikad nije kasno
Prvi šou koji pruža nadu svima koji su mislili da je za njihovu karijeru prekasno.
10:20sport
Magazin Lige prvaka
Sve o zbivanjima iza scene, pregled vesti i nedeljnih događaja na fudbalskim terenima
10:45serija
R Lud, zbunjen, normalan
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
11:25serija
R Lud, zbunjen, normalan
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
12:05

TV Izlog


12:20

R Ples sa zvijezdama


14:30
Popodne sa Leom Kiš
Talk show sa poznatim ličnostima iz sveta muzike,politike, sporta, estrade..
15:40
Info top dnevnik
Informativna emisija
16:00
Popodne sa Leom Kiš - nastavak
Talk show sa poznatim ličnostima iz sveta muzike,politike, sporta, estrade..
17:00
Vikend kod nas
Porodični magazin
17:55
Info scena
Emisija koja prati aktuelna dešavanja iz oblasti kulture, zabave i showbizza
18:30
Info top dnevnik
Informativna emisija
19:00dečiji
Anđeli
Teen serija o pet mladih anđela koji još uče kako da postanu pravi anđeli
20:00muzički
Zvezde Granda
Najveće muzičko takmičenje u regionu
23:30
Posljednja noć (Last Night) (12)
Ljubavni par, trouga i četverougao i neki drugi oblici
01:10serija
R Senke nad Balkanom
Triler čija je radnja smeštena u burni period s kraja dvadesetih godina prošlog veka
02:10
R Pod opsadom: Mračna teritorija (Under Siege 2) (12)
Mirno putovanje vozom pretvara se u dramatičnu borbu protiv terorista
03:50
R Pravi dan (Good Day For It) (16)
Danas je pravi dan za suočavanje sa problemima iz prošlosti
05:20
R Mr. Kitchen
Kulinarski saveti i zanimljivi recepti
05:45

Kraj programa


07:40dečiji
Pustolovine sa braćom Kret , crtani film
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
08:00dečiji
Dubina, crtani film
Nektoni, porodica smelih podvodnih istraživača živi u podmorici Aronaksu
08:45dečiji
Mia i ja, crtani film
Zavirite u čudesni svet vilenjaka, jednoroga, panova i zmajeva!
09:10
Top shop
Kupovina iz fotelje
10:20
Top shop
Kupovina iz fotelje
10:35
Dejana talk show, talk show, r.
"Dejana Talk Show" je emisija koja ruši tabue
11:40
Top shop
Kupovina iz fotelje
13:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
17:30
Dejana talk show, talk show
"Dejana Talk Show" je emisija koja ruši tabue
18:30
OBN Info
19:00serija
Dženet, turska serija, 07 i 08 epizoda
Kriminalci koji se bave prodajom organa otmu francusku medicinsku ekipu na Kosovu
20:55
Ljubav je na selu, zabavni program
"Dejana Talk Show" je emisija koja ruši tabue
22:15serija
Dolina suza, turska serija 24 i 25 epizoda
Dvojicu potpuno različite braće razdvojiće ljubav prema istoj ženi
00:00serija
Sherlock i Watson, američka serija, 71 epizoda
Moderna ekranizacija verzija priča o najslavnijem detektivu Sherlocku Holmesu
00:45serija
Fargo, američka serija, 12 epizoda
Dolaskom tajanstvenog stranca u Minesotu životi tamošnjih građana zauvek će se promeniti
01:30
Dejana talk show, talk show, r.
"Dejana Talk Show" je emisija koja ruši tabue
02:35
OBN Info, r.
03:05serija
Sherlock i Watson, američka serija, 71 epizoda, r.
Moderna ekranizacija verzija priča o najslavnijem detektivu Sherlocku Holmesu
03:45serija
Fargo, američka serija, 12 epizoda, r.
Dolaskom tajanstvenog stranca u Minesotu životi tamošnjih građana zauvek će se promeniti
04:30

Čuvari planete, dokumentarni program


07:00film
Turbo tata
Vratolomije prezaposlenog oca u nabavci igračake za sina na Badnjak
08:30

BH PROMO Ko je na vrhu


08:33
Zadruga Pregled dana
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
10:00

Žikina Šarenica


10:55

BH PROMO Ko je na vrhu


12:46

Priče o sevdahu


13:47
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
14:05
Premijera Vikend specijal
Aktuelna dešavanjia o domaćim i stranim ličnostima iz sveta šou biznisa
14:40

BH PROMO Ko je na vrhu


15:29

BH PROMO Ko je na vrhu


15:54

BH PROMO Ko je na vrhu


16:04
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
16:35

BH PROMO Ko je na vrhu


17:00

Ko je na vrhu ?


18:03

SCENA PREGLED SEDMICE


19:05
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
20:04
Zadruga Pregled dana
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
21:00serija
Šifra Despot
Elegična socijalna komedija naravi i mentaliteta
21:49

Pinkove zvezde all talent


23:44
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
06:45

Novo jutro


10:00

Žikina Šarenica


12:34
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
14:02
Premijera Vikend specijal
Aktuelna dešavanjia o domaćim i stranim ličnostima iz sveta šou biznisa
16:05
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
17:02

Ko je na vrhu ?


17:53
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
18:06

SCENA PREGLED SEDMICE


19:02
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
19:54
Zadruga Pregled dana
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
21:25serija

Šifra Despot


22:00

Pinkove zvezde all talent


23:52
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
05:25
Zadruga Pregled dana
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
06:00

Najava programa


06:05

Iz dana u dan....


06:10

Vijesti


06:15zabava

Najbolje sa sela, zabavno-dokumentarni program (r)


07:00muzički

S potpisom BiH, zabavno-muzički program


08:00

Naša mala kuhinja (r)


08:30
Rondo Shop
08:45zabava

Budi fit, zabavni program (r)


09:15

Jezik tišine, informativni program


09:30
Top shop
Kupovina iz fotelje
09:45zabava

BH Road Trip, zabavni program (r)


10:00dečiji
Nado infinity, dječiji program
Avanture četvoro Infinity Nado igrača koji su se igrom slučaja našli na Zemlji
10:30dečiji

Dječiji program


11:50

Iz dana u dan....


11:55

Naša mala kuhinja


12:00

Vijesti


12:05
Top shop
Kupovina iz fotelje
12:20

Naša mala kuhinja (r)


13:25
Rondo Shop
13:40

Naša mala kuhinja (r)


13:45

Hod vijekova, dokumentarni program (r)


14:15
Rondo Shop
14:30

Naša mala kuhinja (r)


14:35

Dnevnici II Svjetskog rata, strani dokumentarni program


15:35
Rondo Shop
15:50

Naša mala kuhinja (r)


16:00

Dnevnik 1


16:15

Bestseller Tv


16:30

Nedjeljom popodne:


18:00muzički

Svjetla pozornice, zabavno-muzički program


18:50

Epp


19:00

Dnevnik 2


19:30dečiji

Dječiji program


20:00

Epp


21:30zabava

Put u Saharu, zabavno-dokumentarni program


22:00film
Svjetioničari, film (12)
Dražesna priča o izgubljenoj ljubavi i novim prilikama
23:30serija

Toplo Hladno, igrana serija (12)


00:15muzički

Koncerti zvijezda, muzički program


01:00

Dnevnik 2 (r)


09:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
10:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
11:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
12:00zabava

Skrivena kamera, zabavni program


12:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
14:55
Top shop
Kupovina iz fotelje
15:10zabava

Skrivena kamera, zabavni program


17:00
Dnevnik u 17
17:15
Nedjelja u zemlji čuda, zabavni program
Legenda kaže da je za nestanke dece u gradiću Kold Rok kriv "Visoki čovek"
19:00
Dnevnik u 19
19:25
Vrijeme
21:00film
Kurir, igrani film
Dostavljač je odlučan profesionalac specijalizovan za dostavu svih vrsta pošiljki
22:40film
Uloga moje porodice u svetskoj revoluciji, igrani film
Parodija političkog sistema u nekadašnjoj Jugoslaviji
00:10

Astro Zona


02:30

Noćni reprizni program


Desno