IGRAČI SITIJA UMALO DA GVARDIOLI IZAZOVU SRČANI UDAR: Građani slavili nad drugoligašem u poslednjim sekundama! (VIDEO)
Igrači Sitija proslavljaju pogodak Aguera, Foto: Reuters

polufinale liga kupa, revanš

Objavljeno:

Fudbaleri Mančester sitija su u drugom meču polufinala Liga kupa slavili nad Bristol sitijem na gostovanju 3:2, posle prvog meča u kom je rezultat 2:1 u korist "Građana".

Liroj Sane je u poslednjem minutu prvog poluvremena doneo prednost svom timu, a Aguero ga duplirao u četvrtom minutu nastavka.

Pek je u ekipi Bristola doneo smanjenje, a Flint u 94. postavio doneo neočekivano izjednačenje.

Međutim, 120 sekundi kasnije De Brujne nije dozvolio da ekipa Pepa Gvardiole ne ode sa pobedom.

U drugom polufinalnom paru igraju Arsenal i Čelsi, a pre deset dana na Stamford Bridžu bilo je 0:0.

Bristol siti - Mančester siti 2:3 (Pek 64, Flint 94 - Sane 45, Aguero 49, De Brujne 96)

Arsenal - Čelsi, prvi meč 0:0, naredni u sredu od 21.

BONUS VIDEO: Novica Veličković posle meča Partizan - Cibona