TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

Prva srpska televizija

RTS1

RTS2

N1

RTV 1

RTV 2

B92

Prva Plus

RTS SAT

Grand TV

SOS

Nova S

PINK

Pink 2

PINK 3 INFO

Studio B

TV 1000

Cinemania

Happy TV

KCN Kopernikus

KCN Music

KCN Svet +

Nova M

Pink Extra

PINK Plus

Prva Files

Prva Kick

Prva Life

Prva Max

Prva World

RTS Digital

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:30
Evropa u fokusu
Opipajte puls Starog kontinenta
07:00
Plodovi dobre zemlje
Emisija o poljoprivredi
07:55
JUTRO
Servisne informacije iz zemlje i sveta, aktuelne društvene teme, vremenska prognoza
11:54
Exkluziv (R)
Za ekipu "Exkluziva"nema tajni kada je reč o šou biznisu
12:10film
Igre gladi: Lov na vatru (R)
Pobjednica 74. Igre gladi Katniss Everdeen nađe se na meti moćnika iz Kapitola
14:45
Vesti
Prva vas informiše o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
15:55serija
Slatke muke (R)
Serijal o našoj svakodnevici – ispričan iz ugla i kroz perspektivu vrhunskog komičara
16:35serija
Tate (R)
18:00
Vesti
Prva vas informiše o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
19:00
Nećete verovati
Informativne, zanimljive priče o običnim ljudima i našem mentalitetu.
20:00serija
Urgentni centar
Srpska verzija serije ER
21:00

Prva tema


22:15serija
Urgentni centar (R)
Srpska verzija serije ER
23:15serija
Slatke muke (R)
Serijal o našoj svakodnevici – ispričan iz ugla i kroz perspektivu vrhunskog komičara
00:00film
Asteriks i Obeliks: Misija Kleopatra (R)
Ateriks i Obeliks, neustrašivi i neslomljivi galski junaci u svojoj novoj pustolovini
03:00
Praktična žena (R)
Emisija pokriva obilje tema svakodnevnog života jedne prosečne porodice
07:00
Vesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
07:05
Jutarnji program
Prva jutarnja emisija RTS-a
08:00
Jutarnji dnevnik
Informativna emisija u okviru jutarnjeg programa RTS-a.
08:30
Jutarnji program
Prva jutarnja emisija RTS-a
11:00
S Tamarom u akciji
TV serijal sa pregršt nezaboravnih, životnih priča koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim
12:00
Dnevnik
Informativni program RTS-a
12:22
Vreme
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Srbije
12:25sport

Tenis - Rim 2014: Đoković - Nadal, finale, repriza


14:55
Vesti; Konferencija za medije u Vladi Srbije
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
15:45muzički
60 najlepših narodnih pesama - kolaž
Uživanje uz najlepše narodnjake ikada
16:12serija
Klaup
Tajni agent i mladi lopov spašavaju Pariz od terorističkog napada
17:07
Ja volim Srbiju
Saznaćete zanimljive ili neobične podatke o Srbiji ili njenim stanovnicima
18:32
Kvadratura kruga: Ljubav u doba Korone
U matematici, najveća zagonetka je kvadratura kruga. U životu je to čovek.
19:00
Slagalica, kviz
Kviz sa najdužom tradicijom
19:23
Vreme
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Srbije
19:30
Dnevnik
Informativni program RTS-a
20:15serija
Kalup
U središtu pažnje - slučaj trgovine bebama
21:05film
Dan Bastilje, film
Tajni agent i mladi lopov spašavaju Pariz od terorističkog napada
22:35
Vesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
22:45film
Crna reka, film
Gradom Crna reka vladaju tajanstvene sile...
00:37
Ja volim Srbiju
Saznaćete zanimljive ili neobične podatke o Srbiji ili njenim stanovnicima
02:00

Letnje računanje vremena (sat se pomera unapred, na 03.00)


03:00
Vesti (05.00)
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
03:07film

Dan Bastilje, film


04:35
Kvadratura kruga
U matematici, najveća zagonetka je kvadratura kruga. U životu je to čovek.
05:03

Slike iz narodnog života - 60 godina ansambla Kolo


05:59
Biblijske misterije: Izgubljena Jevanđelja
Priča o grupi ljudi koji su posvetili svoj život misijama koje su često neostvarive.
06:00

Koncert za dobro jutro


06:59
Slagalica, kviz
Kviz sa najdužom tradicijom
07:20
Datum
Podsećanje na neke važne datume i događaje
07:26
Verski kalendar
Veći religijski praznici tokom godine u najvećim monoteističkim religijama
07:35
Profesionalci: Bora Stanković
Ljudi koji inspirišu i postavljaju standarde profesije
08:03
Građanin
Serijal posvećen životu nacionalnih manjina u Srbiji
08:30dečiji
Moj mali poni
Twilight Sparkle dolazi u Ponyville kako bi naučila pravu važnost prijateljstva
08:52dečiji
Svetlucava i sjajna
Avanture devojčice Lee i dva duha iz svetiljke
09:16

Muzički karusel Jele Čelo


09:25dečiji
Zujalica
Aktuelna dešavanja iz dečjeg sveta iz nedelje u nedelju
09:49

Nulta tačka


10:25
Znanje imanje
Emisija iz poljoprivrede
11:20

Naši susreti: Srce na dlanu


11:55
Dozvolite...
Informativna emisija koja se bavi vojno - bezbednosnim temama
12:27
Mesto za nas: Živeti sa autizmom
Problemi iz života osoba sa invaliditetom
12:53
Studio znanja
Obrazovno-naučni program
13:52

Biblijske misterije: Izgubljena Jevanđelja


14:37

Biodiverzitet, mreža života


14:50

Pogled kroz oblake


15:03sport
Olimpijski lrugovi
Emisija posvećena olipijskim igrama
15:34

Emisije o filmu: Velika iluzija - Novi francuski film


16:10film
Batler, film
Priča o Judžinu Alenu, batleru iz Bele kuće, koji je bio u službi sedmorice predsednika
18:20film
Kat Benk, film
Mladi muškarac velikih snova ne preza ni od čega kako bi ispunio svoje planove
20:10film
Suprotno od ljubavi, film
Komedija o mladoj devojci koja prezire ljubav i ne veruje u partnerski odnos
22:00serija
Obećani život, serija
Karmela je uvek spremna da se bori za obećani život za sebe i svoju porodicu
22:55
TV Teatar: Tri sestre
Izuzetna pozorišna ostvarenja sa naših scena
01:38film
Batler, film
Priča o Judžinu Alenu, batleru iz Bele kuće, koji je bio u službi sedmorice predsednika
02:00

Letnje računanje vremena (sat se pomera unapred, na 03.00)


04:45
Velika iluzija - Novi francuski film
Svi filmovi i sve o filmovima u autorskoj emisiji Sandre Perović.
05:19

Biodiverzitet, mreža života


05:32

Olimpijski lrugovi


06:00
Movie top 10
Nedeljni presek svetskih i domaćih bioskopskih top lista,ekskluzivni trejleri i najava
06:30
Scena
Scena svakodnevno prati i osluškuje puls tri metropole regiona
06:45
DW Shift
Nedeljni magazin koji nam donosi najnovije vesti vezane za Internet.
07:00
Horizonti
Zanimljivosti iz sveta politike, biznisa, sporta, kulture, nauke i zabave
07:15
DW Euromaxx
Lifestyle Europe magazine, koji nam donosi zanimljivosti iz evropskih gradova
07:45
Scena
Scena svakodnevno prati i osluškuje puls tri metropole regiona
08:00
Sport Klub info
Sve najnovije vesti o svim sportovima samo na N1
08:30
Dnevnik
Budite prvi, najbolje informisani, uz dnevnik N1
09:00
Novi dan
Jutarnji program od ponedjeljka do petka uživo iz tri studija: Zagreba, Beograda i Sarajeva
11:35
DW Europa u fokusu
Opipajte puls Starog kontinenta
12:00
N1 Info
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
12:05
CNN
Direktno uključenje u program CNN-a
12:30
DW Tomorrow Today
Informativni magazin koji donosi vesti iz sveta tehnologije i nauke
13:00
N1 Info
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
13:05
Tech Radar
13:35
DW Euromaxx
Lifestyle Europe magazine, koji nam donosi zanimljivosti iz evropskih gradova
14:00
N1 Info
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
14:15
Fenomeni
Serijal koji se bavi temama koje su neobične, zaboravljene i neistražene.
14:30
N1 Info
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
14:45
DW Shift
Nedeljni magazin koji nam donosi najnovije vesti vezane za Internet.
15:00
N1 Info
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
15:15
CNN
Direktno uključenje u program CNN-a
15:30
N1 Info
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
15:45
Neistrazeno
Informativno istraživačka emisija spaja ljude, prirode, kulture i tradicije
16:00
N1 Info
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
16:15
Horizonti
Zanimljivosti iz sveta politike, biznisa, sporta, kulture, nauke i zabave
16:30
N1 Info
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
16:45
DW Shift
Nedeljni magazin koji nam donosi najnovije vesti vezane za Internet.
17:00
N1 Info
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
17:15
CNN
Direktno uključenje u program CNN-a
17:30
N1 Info
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
17:45
Horizonti
Zanimljivosti iz sveta politike, biznisa, sporta, kulture, nauke i zabave
18:00
Dnevnik
Budite prvi, najbolje informisani, uz dnevnik N1
18:30
DW Euromaxx
Lifestyle Europe magazine, koji nam donosi zanimljivosti iz evropskih gradova
19:00
CNN
Direktno uključenje u program CNN-a
19:35
Sport Klub info
Sve najnovije vesti o svim sportovima samo na N1
19:45
DW Shift
Nedeljni magazin koji nam donosi najnovije vesti vezane za Internet.
20:00
Prime time
Povratak najpoznatijeg televizijskog satiričnog formata
20:30
Impuls
Gledajte Impuls i Naidu.
21:30
Scena
Scena svakodnevno prati i osluškuje puls tri metropole regiona
21:45
Scena
Scena svakodnevno prati i osluškuje puls tri metropole regiona
22:00
Dnevnik 22
Budite prvi, najbolje informisani, uz dnevnik N1
22:30
SK vesti
Aktuelne sportske vesti iz zemlje, regije i sveta
22:45
DW Shift
Nedeljni magazin koji nam donosi najnovije vesti vezane za Internet.
23:00sport
Golf
00:00
Sport Klub info
Sve najnovije vesti o svim sportovima samo na N1
00:30
Movie Top 10
Nedeljni presek svetskih i domaćih bioskopskih top lista,ekskluzivni trejleri i najava
01:00
DW Europa u fokusu
Opipajte puls Starog kontinenta
01:30
Scena
Scena svakodnevno prati i osluškuje puls tri metropole regiona
02:00sport
Golf
03:00
Pressing
Ljudi moraju da znaju istinu.
04:00
Horizonti
Zanimljivosti iz sveta politike, biznisa, sporta, kulture, nauke i zabave
04:15
DW Shift
Nedeljni magazin koji nam donosi najnovije vesti vezane za Internet.
04:30
Movie Top 10
Nedeljni presek svetskih i domaćih bioskopskih top lista,ekskluzivni trejleri i najava
05:30
DW Tomorrow Today
Informativni magazin koji donosi vesti iz sveta tehnologije i nauke
07:05
Vojvodina zove
Od grada do grada, mesta do mesta, sela do sela.
07:30
Eko balans
Emisija o ekologiji, energetskoj efikasnosti i obnovljivim izvorima energije.
07:47dečiji
Uvek medalja
Deca iz dramskog studija u potrazi su za sportom koji je za njih najbolji
08:09dečiji
Zvrk
Vodič za bezbednije odrastanje
08:32dečiji
Dobro jutro, lenjivci
Pionirski projekat Programa za decu i mlade RTV
10:00
Vesti
Informativni program RTV Vojvodine
10:05
Zelena patrola
Ekologija na delu
10:34
Filmovi i zvezde
Najave najnovijih filmskih premijera, intervjui sa zvezdama i reportaže sa snimanja
10:59zabava

Starogradski biseri


11:22

Profesija


11:50
Dopisnica iz Banata
Upoznajte Banat sa Ljubomirom Živkovim
12:00
Vesti / Vesti za osobe sa oštećenim sluhom
Vesti na znakovnom jeziku za osobe sa ostećenim sluhom
12:05
Vremenska prognoza
Aktuelne informacije o vremenu
12:10
Priče od kojih se raste
Emisija posvećena probelemima dece ometene u razvoju
12:34

Vodom i brodom


13:29muzički
Neka pesma kaže
Gosti su renomirani izvođači mlađe i starije generacije
14:21
Dobro ili bolje
Strah, neznanje i predrasude su ono što stvori distancu u odnosu na ljude koji drugačiji
14:31
5kazanje
Velike priče malih ljudi
15:24film
Tajna sirene
Dirljiva, mitska priča o prijateljstvu i iskupljenju
17:00
Dnevnik
Informativni program RTV Vojvodina
17:30
Vaš RTV
polusatna emisija o novinama u programima RTV-a
18:01
Lovački saveti
Savetima za lovce i one koji bi to da postanu
18:26
Dopisnica iz Banata
Upoznajte Banat sa Ljubomirom Živkovim
18:31

Mesta kojih nema-Stari Nadalj


18:53
Dobro ili bolje
Strah, neznanje i predrasude su ono što stvori distancu u odnosu na ljude koji drugačiji
19:02

Bombe nemilosrdnog anđela


19:30
TV dnevnik RTS1
Informativni program RTS-a
20:06film

Bili smo ratnici


21:45muzički
JAZZologija
JAZZologija ima viziju da džezu vrati zasluženu medijsku pažnju.
22:00
Vojvođanski dnevnik
Informativni program RTV Vojvodina
22:31serija
Bajker na tajnom zadatku
Ja sam Čarls Falko i ovo je moja priča...
23:12
Filmovi i zvezde
Najave najnovijih filmskih premijera, intervjui sa zvezdama i reportaže sa snimanja
23:37muzički
Neka pesma kaže
Gosti su renomirani izvođači mlađe i starije generacije
00:29film
Tajna sirene
Dirljiva, mitska priča o prijateljstvu i iskupljenju
01:58

Vodom i brodom


02:51film

Bili smo ratnici


05:29
Centar sveta
Zanimljive priče iz najrazličitijih sredina
06:05
5kazanje
Velike priče malih ljudi
06:54
U dobroj kondiciji
DW magazin o zdravom životu
07:25
Evro pregled
Lifestyle Europe magazine, koji nam donosi zanimljivosti iz evropskih gradova
07:51

Valdhajmov valcer:


09:25
Ja sad znam, a ti?
Emisija o bezbednosti dece
09:32

Izlog budućnosti:


09:58muzički
Drag mi-e cântecul și jocul
Emisija iz kulture RTV Vojvodine na jezicima nacionalnih manjina.
10:28muzički
Dobry večer Vojvodina
Zabavno-muzički program na slovačkom jeziku
11:33sport
Moto šou:
Jedna od najgledanijih emisija sa programa Deutche Welle o automobilizmu
11:59
Globalno
Jedna od najgledanijih emisija sa programa Deutche Welle
12:25
Konyhácska
Kuhinjica sa dobrom namerom
12:45

Glóbusz


13:15
Napjaink
Informativni program na mađarskom jeziku
14:14
F-esztelen
Kulturno - umetnički program na mađarskom jeziku
14:43dečiji
Rajzolj nekem egy mesét
Animirana emisija za decu na mađarskom jeziku
14:52dečiji
Rajzolj nekem egy mesét
Animirana emisija za decu na mađarskom jeziku
15:00dečiji
Rajzolj nekem egy mesét
Animirana emisija za decu na mađarskom jeziku
15:08dečiji
Rajzolj nekem egy mesét
Animirana emisija za decu na mađarskom jeziku
15:15dečiji
Rajzolj nekem egy mesét
Animirana emisija za decu na mađarskom jeziku
15:24

Dokumentarna emisija na rusinskom jeziku


15:53muzički
Halló, TV
Zabavno-muzički program na mađarskom jeziku
17:25
Konyhácska
Kuhinjica sa dobrom namerom
17:45
TV Dnevnik
Informativni program na hrvatskom jeziku
18:00
Denník
Informativni program na slovačkom jeziku
18:15
Дньовнїк
Informativni program na rusinskom jeziku
18:30
Telejurnal
Informativni program na rumunskom jeziku
18:45
Nevimata
Informativni program na romskom jeziku
19:00
Híradó
Informativni program na mađarskom jeziku
19:29
Aranykor
Informativni program na mađarskom jeziku
20:00
Jelen-Lét
Kulturni magazin na mađarskom jeziku
22:00serija
Državni posao - radna sedmica
Satirični razgovori između trojice glumaca, komentari koji podsećaju na stand-up komedije.
22:42
Bez aranžmana
Ekipa emisije Bez aranžmana proputovala je celu Italiju
23:08
Vaš RTV
polusatna emisija o novinama u programima RTV-a
23:32sport
Čari ribolova
Priroda gledana očima strastvenih ribolovaca
23:57
Dopisnica iz Banata
Upoznajte Banat sa Ljubomirom Živkovim
00:03

TV-eladások / TV prodaja


02:03
U dobroj kondiciji
DW magazin o zdravom životu
02:29
Evro pregled
Lifestyle Europe magazine, koji nam donosi zanimljivosti iz evropskih gradova
02:55

Valdhajmov valcer:


05:28

Izlog budućnosti:


05:54
Eko balans
Emisija o ekologiji, energetskoj efikasnosti i obnovljivim izvorima energije.
06:00
Na ivici smrti (R)
Američka dokumentarna TV serija
07:00film

Pepeljuga


08:00
Dobra zemlja (R)
Dobra zemlja
09:00dečiji
Crtani filmovi
Vrhunska zabava za male i velike
13:00serija
Vratiće se rode (R)
Dvojica prijatelja preživljavaju baveći se sitnim kriminalom dok se jednog dana ne umeša sudbina
14:00
Štoperica (R)
Novi kviy O2 telvizije
14:30
Osvrt Specijal
Jednosatni pregled najvažnijih zbivanja u politici, biznisu, društvu, zabavi i sportu
16:00
B92 Vesti
Vesti B92
16:30sport
Automoto Šou (R)
Nova emisija u produkciji B&S PRODUCTION - koja je već poznata po projektu ABS Show.
17:00
Galileo
Zabavite se uz naučne činjenice u novoj naučno-popularnoj emisiji
18:00
TV Čorba (R)
Glavni sastojak je smeh
18:30
Štoperica (R)
Novi kviy O2 telvizije
19:00serija
Vratiće se rode
Dvojica prijatelja preživljavaju baveći se sitnim kriminalom dok se jednog dana ne umeša sudbina
20:00serija
Kuhinja (R)
Iz ruske kuhinje stiže savršena humoristička poslastica!
21:00film
Prava istina
Talentovani advokat pokušava da spasi mladog klijenta optuženog za patricid
23:15sport
Strongmen
Takmičenje u kom se testiraju mogućnosti čoveka
00:15serija
Kuhinja (R)
Iz ruske kuhinje stiže savršena humoristička poslastica!
01:00
Štoperica (R)
Novi kviy O2 telvizije
01:30
TV Čorba (R)
Glavni sastojak je smeh
03:00
Galileo (R)
Zabavite se uz naučne činjenice u novoj naučno-popularnoj emisiji
04:00film
Prava istina (R)
Talentovani advokat pokušava da spasi mladog klijenta optuženog za patricid
06:00serija
Red i zakon
Iskusni detektivi i vešti advokat čine sve kako bi strpali okrutne kriminalce iza rešetaka
06:45serija
Darma i Greg
Slobodoumna instruktora joge i konzervativni advokat pokušavaju da nadvladaju sve razlike
07:30serija
Red i zakon
Iskusni detektivi i vešti advokat čine sve kako bi strpali okrutne kriminalce iza rešetaka
08:15serija
Darma i Greg
Slobodoumna instruktora joge i konzervativni advokat pokušavaju da nadvladaju sve razlike
10:15serija
Red i zakon
Iskusni detektivi i vešti advokat čine sve kako bi strpali okrutne kriminalce iza rešetaka
11:00serija
Istine i lazi
Posle slučajnog susreta između Marine i Nikole, na površinu će isplivati tajne iz prošlost
13:00serija
Andrija i Anđelka
Izazovi života udvoje dobijaju komične obrte kada su par Andrija i Anđelka
13:45serija
Ivanovi protiv Ivanovih
Dve ruske porodice saznaju da su im u porodilištu slučajno zamenili bebe
15:30
Najsmešniji kućni video
Snimci najboljih spontanih reakcija odraslih, dece, pa čak i neživih predmeta
16:00film
Hop - Uskršnji zeka
Komična priča o Fredu, nezaposlenom lenčini koji slučajno povređuje Vaskrsnog Zeku
18:00film
Mumija
Američki pustolov i bibliotekarka u potrazi za blagom, puštaju na slobodu hiljadugodiš zlo
20:00film
Povratak mumije
Još jednom, B.Fraser i R.Weisz počinju utrku za spašavanje sveta od nazamislivog zla
22:00film
Mumija 3: Grobnica zmajskog cara
Avanturista Rik O'Konel pokušava da zaustavi mumiju kineskog cara
00:00serija
Andrija i Anđelka
Izazovi života udvoje dobijaju komične obrte kada su par Andrija i Anđelka
00:45film
Bokser
Pogled na život slavnog boksera "Irca" Mikija Vorda
03:15serija
24 sata
Serija prati 24 sata u životu operativca koji nastoji suzbiti terorističke pretnje na tlu SAD
03:30
Najsmešniji kućni video
Snimci najboljih spontanih reakcija odraslih, dece, pa čak i neživih predmeta
06:00
Vesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
06:05
Jutarnji program
Prva jutarnja emisija RTS-a
08:00
Jutarnji dnevnik
Informativna emisija u okviru jutarnjeg programa RTS-a.
08:30
Jutarnji program
Prva jutarnja emisija RTS-a
09:00
Vesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
09:05
Šarenica, zabavni program
Voditeljski par Ana Babić i Slobodan Šarenac pobrinuće se za dobro vikend raspoloženje
11:00
S Tamarom u akciji, zabavni program, r.
TV serijal sa pregršt nezaboravnih, životnih priča koje nikoga neće ostaviti ravnodušnim
11:53
Nešto lepo, zabavni program
Male dramske vinjete nastale iz bogate pisane zaostavštine Slobodana Stojanovića
12:00
Dnevnik
Informativni program RTS-a
12:22
Vreme
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Srbije
13:26dečiji
Plava ptica, program za decu
Kad počne „Plava ptica", dočekaće drugariće dobro poznata lica
13:50
Datum
Podsećanje na neke važne datume i događaje
13:56
TV lica...kao sav normalan svet
300 ličnosti iz javnog života pokazalo je da uspeh i popularnost nisu uspeli da ih promene
14:37

Eko minijature: Sa Đoletom u bašti


14:41

Pogled kroz oblake, emisija iz ekologije


15:00
Vesti i Konferencija za medije u Vladi Srbije
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
15:45muzički
60 najlepših narodnih pesama, muzički program
Uživanje uz najlepše narodnjake ikada
16:17serija

Delirijim tremens: Pad, r.


17:04muzički
Borderland soundtrack: Sjajne niti, muzički program, r.
Serijal je inspirisan knjigom "Sedma republika" Ante Perkovića
17:35

Rade Vučković, 50 godina karijere, 1.deo, muzički program


18:21

Pogled kroz oblake, emisija iz ekologije, r


18:30
Kvadratura kruga: Ljubav u doba Korone
U matematici, najveća zagonetka je kvadratura kruga. U životu je to čovek.
19:00
Slagalica, kviz
Kviz sa najdužom tradicijom
19:30
Dnevnik
Informativni program RTS-a
20:16serija

Delirijim tremens: Krah, r.


21:02film
Ubistvo s predumišljajem
Dve ljubavne priče sa tragičnim krajem...
22:35
Vesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
23:16
Lice i potpetice, zabavni program
Moda u svim njenim aspektima i manifestacijama
23:45
Na skriveno te vodim mesto:Tihomir Stanić
Putopisna reportaža
00:10muzički
Borderland soundtrack: Sjajne niti, muzički program, r.
Serijal je inspirisan knjigom "Sedma republika" Ante Perkovića
00:40film
Ubistvo s predumišljajem, r
Dve ljubavne priče sa tragičnim krajem...
03:00
Vesti (04.00, 05.00)
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
03:25
Medijska mreža srpske dijaspore, r
Naši ljudi u dijaspori
03:55
Slagalica, kviz, r.
Kviz sa najdužom tradicijom
04:19
Kvadratura kruga
U matematici, najveća zagonetka je kvadratura kruga. U životu je to čovek.
04:45

Rade Vučković, 50 godina karijere, 1.deo, muzički program, r.


05:32muzički
Borderland soundtrack:Sjajne niti, muzički program, r.
Serijal je inspirisan knjigom "Sedma republika" Ante Perkovića
05:59

Slike iz narodnog života: 60 godina ansambla "Kolo", muzički program


08:00muzički
XX VEK
Portretska emisija u kojoj ćemo se podsetiti muzičara čije je delo obeležilo XX vek
09:30muzički
Muzički mix
Muzičke premijere, najnoviji hitovi Grand produkcije i muzika za sva vremena
12:00muzički
VEČE SA...
Emisija u kojoj je pevač voditelj i domaćin svojim gostima
14:00muzički
Muzički mix
Muzičke premijere, najnoviji hitovi Grand produkcije i muzika za sva vremena
15:00
PAPARACO
Poznati bez nameštanja
16:00
Grand news vikend
Emisija koja prati živote poznatih i razotkriva detalje iz njihovih glamuroznih života
16:30muzički
Muzički mix
Muzičke premijere, najnoviji hitovi Grand produkcije i muzika za sva vremena
17:00
Popodne sa Leom Kiš
Talk show sa poznatim ličnostima iz sveta muzike,politike, sporta, estrade..
19:00muzički
Muzički mix
Muzičke premijere, najnoviji hitovi Grand produkcije i muzika za sva vremena
21:00muzički
Nikad nije kasno
Prvi šou koji pruža nadu svima koji su mislili da je za njihovu karijeru prekasno.
23:00muzički
Muzički mix
Muzičke premijere, najnoviji hitovi Grand produkcije i muzika za sva vremena
00:00muzički
Muzički mix
Muzičke premijere, najnoviji hitovi Grand produkcije i muzika za sva vremena
09:00sport
SVEDOCI ISTORIJE - DJORDJE ČOLOVIĆ
Razgovar sa ljudima koji su obeležili jugoslovenski i srpski sport
09:45sport
FIZIOTERAPIJA
Emisija posvećena fizioterapiji i fizioterapeutima
10:00

FUDBAL, SRPSKA LIGA, 19.KOLO


11:00

FUDBAL, SUPERLIGA, 26.KOLO


12:00

FUDBAL, PRVA LIGA, 26.KOLO


13:00

SEĆANJA, RUKOMET, 1987, YUG - SSSR


14:40

TV PARTIZAN – VEŽBAJTE SA ASANOM


15:00

TOP 11 - GORDAN PETRIĆ


16:30

FONDACIJA NOVAK DJOKOVIĆ


17:00

SEĆANJA, EX - YU FUDBAL DRUGI DEO


18:30

ZVEZDA U KARANTINU - BORJAN I MIJAILOVIĆ


19:00

SEĆANJA, FUDBAL, YU – KUP 1988, PARTIZAN – C.ZVEZDA


20:00

LIGA BUDUĆIH ŠAMPIONA, 2008, DFK POLET DORĆOL - OFK BALKAN


21:00

LIGA BUDUĆIH ŠAMPIONA, BEOGRAD, PREGLED 1. KOLA


22:00

SEĆANJA, FUDBAL, YU KUP 1990, C.ZVEZDA - PARTIZAN


23:00

SEĆANJA, EX – YU FUDBAL TREĆI DEO


06:00serija
VOLETI DO SMRTI
Priča koja prati smrt trojice potpunih stranaca čije duše dobiju priliku za drugi život.
08:00
BAJA I JOGA
Baja svakodnevno predstavlja tehniku disanja ili vežbe joge.
08:15serija
MENTALISTA (THE MENTALIST)
Priča o istražitelju koji za rešavanje najsloženijih zločina koristi sofisticirane umne metode
12:00
N1 KRATKE VESTI
Najbrže i najaktuelnije vesti iz Srbije i regije, iz sata u sat, više puta dnevno
12:05
AMERIČKI SMEŠNI VIDEO
Snimci najboljih spontanih reakcija odraslih, dece, pa čak i neživih predmeta
12:35sport
VRELE GUME
Emisija za automobilizam, motociklizam i nautiku
13:05serija
UBICE MOG OCA 4
Mladi ali iskusni inspektor dobija prvi veliki slučaj - ubistvo ćerke uglednog preduzimača
14:30serija
NESTALI (THE MISSING)
Uzbudljivi triler koji prikazuje neverovatne međuljudske odnose
15:30dečiji
KEFALICA
Sasvim obična pitanja mogu imati veoma neobične odgovore
16:00
ZDRAVI SA DR. KATARINOM BAJEC 22.3.2020.
Autorska emisija čije su autorke doktorka Katarina Bajec i Olivera Draganić
17:00
MALE VELIKE PRIČE - INASAJDER
„Male“ priče o velikim problemima.
18:00serija
SVEMIRSKI BROD SVITAC (FIREFLY)
Kapetan Malcom Reynolds i njegovi svemirski kauboji u novim avanturama širom svemira
19:00
DNEVNIK N1
Budite prvi, najbolje informisani, uz dnevnik N1
20:00serija
LIKVIDACIJA (LIKVIDATSIYA)
Maršal svim silama nastoji da uspostavi poredak u gradu.
21:00
24 MINUTA SA ZORANOM KESIĆEM
Zoran Kesić analizira izjave svih koji odlučuju o našim sudbinama.
22:00serija
UBICE MOG OCA 4
Mladi ali iskusni inspektor dobija prvi veliki slučaj - ubistvo ćerke uglednog preduzimača
23:15
VEČE SA IVANOM IVANOVIĆEM
Kvalitetna produkcija, „neozbiljni" scenaristi na čelu sa Ivanom i „top" gosti, garantuju
01:15film
AJRONMEN
Genijalni naučnik dizajnira fantastični oklop i posvećuje se odbrani planete
03:30film
DŽON KARTER
Veteran američkog građanskog rata uvučen je u sukob dveu izvanzemaljskih civilizacija
06:45
Novo jutro
Započnite dan uz „novo jutro“.
07:28
Novo jutro
Započnite dan uz „novo jutro“.
10:05
Novo jutro
Započnite dan uz „novo jutro“.
11:13
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
13:08
Prvi Nacionalni dnevnik
Uvek prvi u svemu!
13:40
Paparazzo lov
Lov na poznate ličnosti!
14:00
Paparazzo lov
Lov na poznate ličnosti!
14:44
Nacionalni dnevnik u 14:45
Uvek prvi u svemu!
15:29
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
16:17
Magazin in
Talk show sa poznatim ličnostima svakodnevnice
17:43
Nacionalni dnevnik u 18:30
Uvek prvi u svemu!
19:48serija
Zakletva
Dvoje mladih ljudi mora odlučiti da li žele da pristanu na dogovoreni brak
20:58serija
Dete
Život porodice Karasu skriva tajnu od svih koju jedino zna gospođa Asije...
21:58serija
Preživeti Beograd
4 potpuno različite devojke, ali sa istom željom: da nađu sebe u beogradskom životu.
22:58
Zadruga Pitanja novinara
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
01:55
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
05:00
Svitanje
Budite informisani, jer svaki dan zbog nečega sviće!
06:10serija
Parkovi i rekreacija
Američki sitkom koji su kreirali Greg Danijels i Majkl Šur
06:31serija
Mister Robot
Preko dana inženjer sajber bezbednosti, a preko noći osvetoljubivi haker
07:22
Premijera
Aktuelna dešavanjia o domaćim i stranim ličnostima iz sveta šou biznisa
07:40
Ekskluzivno
Priče iz života poznatih
08:04film
Simpsonovi
Zaplet filma zasnovan je na ekološkoj katastrofi koju je izazvao Homer
08:07film
Simpsonovi
Zaplet filma zasnovan je na ekološkoj katastrofi koju je izazvao Homer
09:57film
Polarna oluja
Zemlja se nađe u opasnosti kada udar komete poremeti Zemljino magnetsko polje
10:08film
Polarna oluja
Zemlja se nađe u opasnosti kada udar komete poremeti Zemljino magnetsko polje
12:09
Zdravlje i Vi
Blagovremene informacije o najaktuelnijim događajima iz oblasti zdravstva i medicine
13:18film
Dva lica ljubavi
Uveren da je seks uništio njegov život Gregori oženi Rouz koja ga nimalo ne privlači
14:07film
Dva lica ljubavi
Uveren da je seks uništio njegov život Gregori oženi Rouz koja ga nimalo ne privlači
15:48film
Pisac iz senke
Pisac zvan "Duh" shvati da njegov novi klijent skriva smrtonosnu tajnu
18:18film
Dizanje
Mlada producentica dobije posao u najgoroj jutarnjoj informativnoj emisij u zemlji
20:28film
Posejdon
Silvestarska noć na luksuznom brodu pretvara se borbu za opstanak kada brod počne tonuti
22:33film
Sudnji dan
Vojni odred poslan je u davno ograđeno područje kako bi pronašli lek za smrtonosni virus
00:53film
Oni žive
Priča o čoveku koji uz pomoć posebnih naočala može videti vanzemaljce
02:35
Ekskluzivno
Priče iz života poznatih
02:47film
Dizanje
Mlada producentica dobije posao u najgoroj jutarnjoj informativnoj emisij u zemlji
04:37film
Dva lica ljubavi
Uveren da je seks uništio njegov život Gregori oženi Rouz koja ga nimalo ne privlači
06:06

Otomani- Muslimanski vladari Evrope


06:56sport
Sportisimo
Vesti iz sveta sport
07:16sport
Top speed
Sve o novitetima iz svetske automobilske industrije
07:44

Staze


08:26
Vino i vinogradarstvo
Emisija za ljubitelje i poznavaoce vina
08:54

Tamo gde smo bili


09:34

Privredni savetnik


09:56

Sladokusac


10:00
Info Top SRB
Informativni program TV Pink
10:05
Info Top SRB
Informativni program TV Pink
10:29

Otomani- Muslimanski vladari Evrope


11:05

Moje selo


11:34

Tamo gde smo bili


12:04
Info Top SRB
Informativni program TV Pink
12:28

Sladokusac


12:36

Kreativno


13:05
Prvi Nacionalni dnevnik
Uvek prvi u svemu!
13:37sport
Top speed
Sve o novitetima iz svetske automobilske industrije
14:03

Otomani- Muslimanski vladari Evrope


14:55sport
Sportisimo
Vesti iz sveta sport
15:15

Tamo gde smo bili


15:44
Info Top SRB
Informativni program TV Pink
16:09

Tamo gde smo bili Repriza


16:27

Spa


16:34
Info Top SRB
Informativni program TV Pink
16:56

Radost života


17:26
Nacionalni dnevnik u 18:30
Uvek prvi u svemu!
19:41

Otomani- Muslimanski vladari Evrope


20:23
Info Top SRB
Informativni program TV Pink
21:07

Tamo gde smo bili


21:09
Nacionalni dnevnik
Uvek prvi u svemu!
23:01
Izazovi istine
Emisija o aktuelnim društvenim, ekonomskim, socijalnim i političkim temama
23:24
Info Top SRB SNIMAK
Informativni program TV Pink
00:00

Otomani- Muslimanski vladari Evrope


00:53
Info Top SRB SNIMAK
Informativni program TV Pink
01:27
Info Top SRB SNIMAK
Informativni program TV Pink
02:00

Tamo gde smo bili Repriza


02:18
Info Top SRB SNIMAK
Informativni program TV Pink
02:51

Otomani- Muslimanski vladari Evrope


03:43
Info Top SRB SNIMAK
Informativni program TV Pink
04:16

Tamo gde smo bili


07:00
Vesti
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
08:00
Beograde dobro jutro
Najduže jutro uz Studio B
10:00
Vesti
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
10:30
Beograde dobro jutro
Najduže jutro uz Studio B
11:00
Vesti
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
11:05
Telešop
Kupovina iz fotelje
11:35
Dokumentarni program
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
12:00
Vesti
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
12:05dečiji
Magični cirkus Peđolino
Talenti i zvezdice
13:00
Vesti
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
13:15
Nakit TV Shop
Kupovina nakita iz fotelje
15:00
Vesti
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
15:10
Nakit TV Shop
Kupovina nakita iz fotelje
16:00
Vesti
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
16:05

Preduzetnik


16:35
Beograd za početnike
Zanimljivi prilozi o životu i istoriji Beograda
17:05
Otvorite Atlas
Turizam, putovanja, predstavljanje atraktivnih destinacija u zemlji i u svetu
17:35
Dokumentarni program
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
18:00
Informativni program
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
19:00
Vesti
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
19:10

Gostoljublje


19:40
Dokumentarni program
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
20:00
Panorama
Politička emisija o važnim temama i pravcima unutrašnje i spoljne politike Srbije
21:00
Vesti u 9
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
22:00
Dokumentarni program
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
22:30
Willimon
23:00
Vesti
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
23:10
Informativni program
Informativna emisija o aktuelnim dešavanjima
00:00
Noćni progam
Reprizni termini dnevnih emisija.
07:40film
Povratni udar
Rivalstvo između braće čikaških vatrogasaca odlaže se zbog serijskog piromana
10:25film
Stelin poslednji vikend
Dva brata shvate da su zaljubljeni u istu devojku što ozbiljno poljulja njihov odnos
12:30film
Robin Hud
Robin Hud i njegova grupa hrabrih odmetnika pokreću pobunu protiv nesposobnog kralja
15:25film
Sati
Tri žene povezane su sudbinskim paralelama, sličnim osećajima i pogledima na život
17:45film
Engleski pacijent
Dirljiva ljubavna priča, nagrađena sa 9 nagrada Oskar, uključujući i onu za najbolji film
21:00film
Vrana
Ubijeni gitarista se uz pomoć vrana vraća u život i osvećuje se svojim ubicama
23:05film
Kauboji
Uzoran muž i mafijaš dovede se u opasnost kada mu ukradu pištolj kojim je ubijen policajac
01:15film
Prokletnici
Grupa jevrejskih vojnika širi strah nacističkom Nemačkom
05:15film
Povratni udar
Rivalstvo između braće čikaških vatrogasaca odlaže se zbog serijskog piromana
06:20film
DRAGI BELCI
Pogled na živote četiri afro-amerikanca tokom njihovih fakultetskih dana
08:45film

U ŠUMI HAKIBAKI


10:30film

DŽEKOVA ROĐENDANSKA ŽELJA


12:20film
NOVE AVANTURE ALADINA
Lopova, obučenog kao Deda Mraz, na prepad hvataju deca u robnoj kući.
14:30film

DECA KOMETE


16:30film
BAGZI MALOUN
Radnja se zbiva u New Yorku u doba prohibicije i bavi se usponom gangstera Bugsyja Malonea
18:30film
VILOU
Fantazija o borbi dobra i zla u kojoj nejaki i dobri čovečuljak spašava svet
21:00film
FILMSKE ZVEZDE NE UMIRU U LIVERPULU
Biografska drama o strastvenoj vezi između glumice Glorije Grahama i Petera Turnera
23:15film

IZNENADNI NAPAD


01:15film

MISLIM DA SMO SAMI SADA


02:50film
POSLEDNJI PORTRET
Portret genija i prijateljstva između dvojice muškaraca koji su u potpunosti različiti
04:20film

GONIČ 22


05:45film
SIDART
Mahendra, popravljač patentnih zatvarača, kreće u potragu za nestalim 12-godišnjim sinom
07:00
Dobro jutro Srbijo
Jutarnji program televizije Happy
11:00
Prelo u našem sokaku
I grad i selo - gledaju PRELO! Dobrodošli!
11:55
Vesti
Informativni program
12:00
Prelo u našem sokaku
I grad i selo - gledaju PRELO! Dobrodošli!
12:55
Vesti
Informativni program
13:00
Prelo u našem sokaku
I grad i selo - gledaju PRELO! Dobrodošli!
13:45
TOP SHOP
Kupovina iz fotelje
14:00
Vesti
Informativni program
14:01muzički
Čađava mehana
Humorističko-muzička emisija o gostima jedne kafane
15:30
Posle ručka
Uživajte u razgovorima posle ručka sa Vanjom Bulićem, suzanom Mančić i njihovim gostima
17:30
Telemaster
Informativna emisija
18:10
Glamur specijal
Sve glamurozne vesti iz sveta mode, muzike, filma...
19:00
Parovi: Upoznajte Parove
U luksuznoj vili, pod budnim okom kamera, našlo se 24 učesnika
20:00
Večernji Telemaster
Informativna emisija
21:00
Parovi: Roditeljski sastanak
U luksuznoj vili, pod budnim okom kamera, našlo se 24 učesnika
02:30
Parovi: Noćobdije
U luksuznoj vili, pod budnim okom kamera, našlo se 24 učesnika
04:30
Rano jutro
Jutarnji program televizije Happy
07:10

Crtani filmovi


08:00zabava

Opušteno sa Vama (r), zabavna emisija


10:20

Matine uz K::CN, informativna emisija


11:30zabava

Party Show (r), zabavna emisija


13:00

MIC, Jet Set vesti


13:15

Vesti dana


13:30

Crtani filmovi


14:00

Polarotor (r), emisija o novim tehnologijama


14:45

Zapisi, dokumentarna emisija


15:15

Vesti


15:20zabava

Stem 011, zabavno - muzička emisija


16:00

K::CN popodne, informativna emisija


17:00sport

ABS show (r), emisija o automobilizmu


17:30sport

Klub šampiona, emisija o sportu


18:15

Informer, informativna emisija


18:45

Sport


19:00zabava

Prva noć sa dr Sandrom, zabavna emisija


20:05

Besmrtnost i stvaralaštvo, talk show


21:15sport

Fokus auto (r), emisija o automobilizmu


22:00

Ni crno ni belo, talk show


22:30sport

Klub šampiona (r), emisija o sportu


23:00

Istina o.(r), talk show


00:00

Sportski pregled


00:15

Trend setter (r), muzička emisija


01:00

Filmski program


06:00

Spotovi


08:00

Spotovi


10:00

Spotovi


12:00

Spotovi


14:00

Spotovi


16:00

Spotovi


18:00

Spotovi


20:00

Spotovi


22:00

Spotovi


00:00

Spotovi


02:00

Spotovi


04:00

Spotovi


06:55

Crtani film "Adventures of Chuck and friends"


07:05

Crtani film "League of Super Evil"


07:15

Muzicki program


06:20
R Centralni dnevnik
Informatini program
06:45

Kraj programa


06:50
R Meteo
Vremenska prognoza
06:55

R Kapital


07:10serija
R ljubav, navika, panika (12)
Dogodovštine beogradske porod, razvedene psihijatarkinje, oca i njihovih dve tinejdžerke
07:25serija
Ljubav, navika, panika (12)
Dogodovštine beogradske porod, razvedene psihijatarkinje, oca i njihovih dve tinejdžerke
07:55dečiji
R Kefalica
Sasvim obična pitanja mogu imati veoma neobične odgovore
08:10dečiji
R Kefalica
Sasvim obična pitanja mogu imati veoma neobične odgovore
08:25
Popodne sa Leom Kis
Talk show sa poznatim ličnostima iz sveta muzike,politike, sporta, estrade..
10:10
R Zdravi sa Dr. Katarinom Bajec
Autorska emisija čije su autorke doktorka Katarina Bajec i Olivera Draganić
11:00
Vijesti u 11h
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
11:10
TV prodaja TOP SHOP
Kupovina iz fotelje
11:30
TV prodaja TOP SHOP
Kupovina iz fotelje
11:50serija
R Zauvijek susjedi (12)
Prvi hrvatski dnevni sitcom
12:10serija
R Zauvijek susjedi (12)
Prvi hrvatski dnevni sitcom
13:00
Vijesti u 13h
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
13:12serija
R Zauvijek susjedi (12)
Prvi hrvatski dnevni sitcom
13:55
Meteo
Vremenska prognoza
14:00serija
R Azra (Elimi birakma) (12)
Azra i Dženk će se sresti slučajno, ali će im nova slučajnost ponovo ukrstiti puteve...
15:00
Vijesti u 15h
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
15:20serija
R Azra (Elimi birakma) (12) nastavak
Azra i Dženk će se sresti slučajno, ali će im nova slučajnost ponovo ukrstiti puteve...
16:10
R Meteo
Vremenska prognoza
16:15
R vece sa Ivanom Ivanovic
Kvalitetna produkcija, „neozbiljni" scenaristi na čelu sa Ivanom i „top" gosti, garantuju
16:30

VANREDNE VIJESTI


16:40
R Vece sa Ivanom Ivanovicem
Kvalitetna produkcija, „neozbiljni" scenaristi na čelu sa Ivanom i „top" gosti, garantuju
18:00
Centralni dnevnik
Informatini program
18:30serija
Zauvijek susjedi (12)
Prvi hrvatski dnevni sitcom
19:10serija
Zauvijek susjedi (12)
Prvi hrvatski dnevni sitcom
19:40serija
Zauvijek susjedi (12)
Prvi hrvatski dnevni sitcom
20:15serija
Azra (Elimi birakma) (12)
Azra i Dženk će se sresti slučajno, ali će im nova slučajnost ponovo ukrstiti puteve...
22:00film
Film Krid: Rađanje legende(Krid: Rađanje legende) (12)M. B. Jordan, S. Stallone 2015 drama
Roki Balboa postaje trener i mentor Adonisa Džonsona
00:15film
Film Mekgruber(MacGruber) (16)W. Forte, K. Wiig,2010, ak.komedija
U istočnom Sibiru, grupa ljudi preuzima kontrolu nad raketom naoružanom bojevom glavom
01:50film
R Film Pravila službe(Rules of Engagement) (16)T. Lee Jones, S. L. Jackson, 2000, drama
Pukovnik Teri Čilders se nalazi na vojnom sudu pod optužbom za ratni zločin
04:00
R Vijesti u 15
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
04:20
R Meteo
Vremenska prognoza
04:25muzički
R Grand parada
Muzičko zabavni show namenjen ljubiteljima narodne muzike
06:00

Nedeljko Bajić Baja - Dragana


06:03

Saša Matić - Ako je trazite


06:06

Dejan Matić - Znam


06:11

Suzana Jovanović - Plavusa


06:14

Ana Bekuta - 0ve je bolje...


06:18

Sinan Sakić - Zoko moja zoko


06:21

Dragana Mirković - Pustinja osecanja


06:26

Ceca Ražnatović - Beograd


06:29

Saša Matić - Ako je trazite


06:32

Seka Aleksić - Iskoristi moje mane


06:37

Darko Radovanović - Ti moja nevero


06:41

Haris Džinović - I tebe sam sit kafano


06:45

Dejan Matić - Znam


06:50

Cakana - Vejte snegovi


06:54

Zorica Marković - Pecalija


07:00

Divas i Oliver Dragojević - To nismo mi


07:05

Alka Vuica - Hej sta mi radis


07:09

Aleksandra Radović - Jesam te pustila


07:14

Ana Nikolić - Hocu da te gledam


07:17

Crvena Jabuka - Bacila je sve niz reku


07:22

Viktorija - Zagrli me


07:27

Tony Cetinski - Opet si pobjedila


07:32

Marija Šerifović - Bez tebe


07:36

Tropico - Evo ti sve


07:40

Riblja Čorba - Bice bolje kad prenoci


07:44

Razni izvođači - Tose proeski


07:50

Saša Kovačević - Kako posle nas


07:59

Dragana Mirković - Kontinent


08:03

Cakana - Dugo


08:06

Tanja Savić i Darko Lazić - Ti si ta


08:10

Šaban Šaulić - Kume,brate


08:14

Mile Kitić - Smejem se a plakao bih


08:18

Dragana Mirković - Mili mili


08:21

Darko Lazić - Korak do sna


08:25

Sako Polumenta - Na lebvoj strani


08:28

Seka Aleksić - Sampione


08:33

Aca Ilić - Krsna slava


08:37

Snežana Babić Sneki - Hajmo jovo nanovo


08:40

Ivana Selakov ft. Aca Lukas - Daleko si


08:44

Dragana Mirković - Kontinent


08:48

Dara Bubamara - Trese mene ljubav


08:51

Džej Ramadanovski - Da je krv voda


09:00

Aleksandra Kovač - Ti


09:04

Tropico - Onu moju


09:09

Saša Kapor - Tako mi nedostajes


09:14

Tony Cetinski - Kad zena zavoli


09:18

Dado Glišić - Dodji kad pomislis da kasno je


09:23

Saša Kapor - Tako mi nedostajes


09:28

Tijana Dapčević - Negativ


09:32

Lexington - U srce udaraj


09:37

Saša Kovačević - Kako posle nas


09:42

Dado Glišić - Dodji kad pomislis da kasno je


09:47

Riblja Čorba - Sam sam pao, sam se i ubio


09:52

Goca Tržan - Tv


10:00

Tropico - U ljubav verujem


10:04

Crvena Jabuka - To mi radi


10:08

Riblja Čorba - Sam sam pao, sam se i ubio


10:13

Tijana Dapčević - Negativ


10:17

Lexington - U srce udaraj


10:21

Goca Tržan - Po mome srcu hodas


10:26

Saša Kovačević - Kako posle nas


10:31

Negativ - Kad se svetla ugase


10:36

Viktorija - Ljubav je samo rec


10:40

Toše i Karolina - Pomozi mi


10:45

Severina - Prva devojka


10:50

Dado Glišić - Kopija


10:59

Ana Bekuta - 0ve je bolje...


11:03

Tanja Savić - Zlatnik


11:06

Peđa Medenica - Ima ljubav ali kome da je dam


11:10

Sinan Sakić - Zoko moja zoko


11:14

Mitar Mirić - Prvi sastanak


11:17

Ceca Ražnatović - Zabranjeni grad


11:23

Seka Aleksić - Iskoristi moje mane


11:27

Tanja Savić - Moja biografia


11:31

Darko Filipović - Nazalost


11:36

Cakana - Sve bi bilo lepo


11:40

Haris Džinović - Odlazis od mene


11:45

Seka Aleksić - Sampione


11:50

Dragana Mirković - Drugovi


12:00

Colonia - Srece nikad ne laze


12:04

Oliver Dragojević - Dobar dan


12:08

Nina Badrić - Da se opet tebi vratim


12:12

Milena Vučić ft. Top Notch - Indijana


12:16

Kaya i Dado Glišić - Brojis do sto


12:20

Ana Kokić - Jos sam ziva


12:24

Razni izvođači - Tose proeski


12:30

Lexington - U srce udaraj


12:35

Kerber - Sanjam


12:39

Kaya i Dado Glišić - Brojis do sto


12:43

Ana Nikolić - Januar


12:48

Goca Tržan - Cujem da za mene pitas


12:53

Tijana Dapčević - Ti si taj sto luduje


13:00

Ella B. - Od bola


13:04

Medeni mesec - Hajde,hajde


13:07

Lexington i Tribal Bend - Dve case


13:11

Tony Cetinski - Opet si pobjedila


13:16

Tony Cetinski - Zbogom odlazim


13:20

Dado Glišić - Dodji kad pomislis da kasno je


13:25

Kaliopi - Ljubicice


13:29muzički
Subotom popodne - BH
Zabavno muzički program
13:57muzički
Subotom popodne - BH
Zabavno muzički program
14:51

Gazda Paja - Cke beogradske


14:59

Dragana Mirković - Kontinent


15:03

Lepa Brena - Hajde da se volimo


15:06

Tanja Savić i Darko Lazić - Ti si ta


15:10

Šaban Šaulić - Kume,brate


15:14

Seka Aleksić - Sampione


15:19

Mile Kitić - Smejem se a plakao bih


15:22

Dragana Mirković - Mili mili


15:26

Darko Lazić - Korak do sna


15:30

Stoja i Sako - Gde god krenem


15:34

Aca Ilić - Krsna slava


15:38

Džej Ramadanovski - Dah besa


15:42

Ceca Ražnatović - Trazio si sve


15:46

Cakana - Polovina


15:49

Haris Džinović - Odlazis od mene


15:59serija
NJENA SUDBINA
Priča o teškoj ženskoj sudbini
17:29

Aco Pejović - Ako me volis idi od mene


17:34

Saša Kovačević - Kako posle nas


17:39

Riblja Čorba - Bice bolje kad prenoci


17:43

Gru ft.Gazda Paja - Bicu tu


17:47

Ana Kokić - Nije pametno


17:51

Tijana Dapčević - Greh


17:59

Saša Matić - Ako je trazite


18:03

Suzana Jovanović - Plavusa


18:06

Dragana Mirković - Pustinja osecanja


18:10

Stoja - Zakletva


18:14

Mitar Mirić - Prvi sastanak


18:18

Lepa Lukić - Ako tvoje oci pate


18:22

Haris Džinović - Ostaricu necu znati


18:26

Miroslav Ilić - Noćas raj...


18:29

Dragana Mirković - Kontinent


18:33

Peđa Medenica - Bivsi covek


18:37

Šaban Šaulić - Lepo bese


18:41

Ceca Ražnatović - Zaboravi


18:44

Zorica Marković - Pecalija


18:48

Dragana Mirković - Sve bih dala da si tu


18:53

Džej Ramadanovski - Sandala (lubenica)


19:00

Ivana Selakov ft. Aca Lukas - Daleko si


19:04

Cakana - Pusti me da nadjem srcu lek


19:07

Jovana - Sanjam nocas da si tu


19:11

Zorica Marković - Uragan


19:15

Biljana Sečivanović - Idi putuj


19:18

Jana i Mc Stojan - Ti i ja


19:22

Lepa Brena - Pazi kome zavidis


19:26

Snežana Babić Sneki - Hajmo jovo nanovo


19:30

Seka Aleksić - Rodjena da budem druga


19:34

DARA BUBAMARA - Necu kuci


19:38

Šaban Šaulić - Srce si mi ukrala


19:42

Dragana Mirković - Drugovi


19:46

Zorica Brunclik - Celog života


19:51

Džej Ramadanovski - Lose mi danas,lose mi sutra


20:00

Tony Cetinski - Krik


20:05

Lexington - U srce udaraj


20:09

Negativ - Carobni napitak


20:14

Neverne bebe - Prastam


20:18

Jelena Rozga - Razmazena


20:23

Jelena Tomasević - Med i zaoka


20:27

Aleksandra Kovač - Ti


20:32

Goca Tržan - Po mome srcu hodas


20:37

Dado Glišić - Dodji kad pomislis da kasno je


20:42

Ana Nikolić - Januar


20:47

Toše Proeski - Mesto zlocina


20:52

Gazda Paja - Ludilo


20:59

Saša Matić - Ako je trazite


21:03

Sinan Sakić - Zoko moja zoko


21:06

Mile Kitić - Smejem se a plakao bih


21:10

Sako i Dado Polumenta - Zenim se


21:15

Haris Džinović - Odjila


21:18

Snežana Babić Sneki - Nikada me zaprosio nisi


21:21

Saša Matić - Ako je trazite


21:24

Aca Ilić - Gataro


21:28

Ceca Ražnatović - Beograd


21:31

Merima Njegomir - Kad se otvore cvetovi


21:34

Dragana Mirković - Pustinja osecanja


21:39

Zorica Marković - Tebe nema


21:43

Stoja - Samo


21:46

Dragana Mirković - Pecat na usnama


21:50

Džej Ramadanovski - Da je krv voda


21:59

Milena Vučić ft. Top Notch - Indijana


22:02

Ella B. - Od bola


22:06

Medeni mesec - Hajde,hajde


22:10

Lexington i Tribal Bend - Dve case


22:15

Dado Polumenta - Ko zna gde si


22:19

Miligram i Kaliopi - Neveran


22:23

Zdravko Čolić - O djevojko


22:27

Severina - Prva devojka


22:32

Jelena Tomasević - Med i zaoka


22:37

Jelena Rozga - Bizuterija


22:41

Gru ft.Gazda Paja - Bicu tu


22:45

Dado Glišić - Dodji kad pomislis da kasno je


22:51

Kaliopi - Oprosti mi


22:59

Ana Bekuta - 0ve je bolje...


23:03

Lepa Brena i Tozovac - Mix narodnih pesama


23:12

Peđa Medenica - Ima ljubav ali kome da je dam


23:16

Saša Matić - Ako je trazite


23:19

Ceca Ražnatović - Zaboravi


23:23

Dragana Mirković - Pucaj pravo u srce


23:27

Aca Ilić - Krsna slava


23:31

Indira - Ne moze srce da oprosti


23:35

Snežana Babić Sneki - Prođe voz


23:38

Haris Džinović - Zorice zoro moja


23:43

Dejan Matić - Tvoja sreca moja tuga


23:48

Sako i Dado Polumenta - Zenim se


23:52

Cakana - Golube


23:59

Dana Karić - Tajne nema


00:02

Dado Polumenta - Ja i ti


00:06

Aleksandra Kovač - Heroj


00:11

Negativ - Kad se svetla ugase


00:15

Kerber - Tata,mama


00:19

Gru ft.Gazda Paja - Bicu tu


00:23

Dado Glišić - Disem al nisam ziv


00:27

Crvena Jabuka - Ima nesto od srca do srca


00:31

Goca Tržan - Cujem da za mene pitas


00:35

Saša Kovačević - Kako posle nas


00:40

Tijana Dapčević - Ti si taj sto luduje


00:45

Kaliopi - Kofer ljubavi


00:47

Toše Proeski - Poljsko cvece


00:53

Riblja Čorba - Ja cu da pevam


00:59

Goca Bozinovska - Nikad vise tvoja


01:03

Aca Ilić - Do poslednjeg daha


01:06

Peđa Medenica - Bivsi covek


01:10

Stoja - Zakletva


01:14

Sinan Sakić - Zoko moja zoko


01:18

Džej Ramadanovski - Beograd


01:22

Haris Džinović - Ciganin sam ja


01:26

Dara Bubamara ft. DJ Shone - Uvek kad popijem


01:29

Zorica Brunclik - Dvokrevetna soba


01:33

Ana Bekuta - Morava se nije umorila


01:37

Saša Matić - Ako je trazite


01:41

Džej Ramadanovski - Lose mi danas,lose mi sutra


01:45

Cakana - Dugo


01:48

Šaban Šaulić - Kume,brate


01:52

Zorica Marković - Dvoje gubitnika


02:00

Tony Cetinski - Kao jucer


02:04

Ana Nikolić - Hocu da te gledam


02:08

Severina - Mala je dala


02:12

Tony Cetinski - Zar malo to je


02:16

Tanja Banjanin - Bube


02:20

Kerber - Tata,mama


02:23

Donna Ares - Ubila me tvoja nevera


02:27

Dado Polumenta - Ja i ti


02:31

Lexington - Uvrijedi me


02:35

Ivana Selakov ft. Aca Lukas - Daleko si


02:38

Seka Aleksić - Rodjena da budem druga


02:42

Jelena Rozga - Razmazena


02:47

Ella B. - Lazes


02:51

Kaliopi - Kofer ljubavi


02:53

AMI G,GAZDA PAJA M.J.KON - Prevara


02:59serija
NJENA SUDBINA
Priča o teškoj ženskoj sudbini
04:29

Aca Lukas - Jer ja i ti nismo imali


04:33

Adil - Sinovi tuge


04:37

Cakana - Pusti me da nadjem srcu lek


04:41

Luis - Dunjo moja


04:45

Boza Nikolić - Bidai


04:48

Maja Marković - To je ljubav


04:53

Cakana - Oteto prokleto


04:56

Cakana - Oteto prokleto


06:45sport
Nautika
Najmodernija svetska i domaća dostignućima u proizvodnji jahti i ostalih plovila
07:01
Svitanje
Budite informisani, jer svaki dan zbog nečega sviće!
07:28
Novo jutro
Započnite dan uz „novo jutro“.
10:05
Novo jutro
Započnite dan uz „novo jutro“.
10:48
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
12:48
Prvi Nacionalni dnevnik
Uvek prvi u svemu!
13:18
Paparazzo lov
Lov na poznate ličnosti!
14:02
Paparazzo lov
Lov na poznate ličnosti!
14:20muzički
Subotom popodne - BH
Zabavno muzički program
15:49
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
16:37
Magazin in CG
Talk show sa poznatim ličnostima svakodnevnice
17:44
Nacionalni dnevnik u 18:30
Uvek prvi u svemu!
19:54serija
Zakletva
Dvoje mladih ljudi mora odlučiti da li žele da pristanu na dogovoreni brak
20:50serija
Nemoguća ljubav
Da li je ljubav jača od želje za osvetom
21:38
Zadruga Pregled dana
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
22:13serija
Preživeti Beograd
4 potpuno različite devojke, ali sa istom željom: da nađu sebe u beogradskom životu.
22:19
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
02:00
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
05:00
Svitanje
Budite informisani, jer svaki dan zbog nečega sviće!
09:15film

Ronin


11:10serija

Borbe za skladišta


12:00serija

Sve za igru


13:10serija

Borbe za skladišta


14:00serija
Noćna mora iz komšiluka
Serija prati priče raznih žrtava koje su nestale iz svoje zajednice.
15:00serija
24 sata
Serija prati 24 sata u životu operativca koji nastoji suzbiti terorističke pretnje na tlu SAD
17:00serija

Milenijum


17:45serija

Policajci


18:30serija
Noćna mora iz komšiluka
Serija prati priče raznih žrtava koje su nestale iz svoje zajednice.
20:00
Dosije
Emisija otvara policijske dosijee otkrivajući pozadinu kriminala.
21:00serija

Na ivici zakona


22:00serija

Čovek protiv divljine


23:00film

Skala agresije


00:20
Dosije
Emisija otvara policijske dosijee otkrivajući pozadinu kriminala.
01:10serija

Na ivici zakona


02:00serija

Nestali


10:00serija
24 sata
Serija prati 24 sata u životu operativca koji nastoji suzbiti terorističke pretnje na tlu SAD
11:00serija
Čovek protiv divljine
Avanture Bera Grilsa širom sveta
12:00serija
24 sata
Serija prati 24 sata u životu operativca koji nastoji suzbiti terorističke pretnje na tlu SAD
13:00sport
Strongmen
Takmičenje u kom se testiraju mogućnosti čoveka
14:00serija
24 sata
Serija prati 24 sata u životu operativca koji nastoji suzbiti terorističke pretnje na tlu SAD
15:00
Majstori tetovaže
Upoznajte se sa umetnošću tetoviranja!
16:00film
Bez traga
Žena u potrazi na nestalim bratom zabunom angažira trgovca misleći da je privatni detektiv
18:00serija
Čovek protiv divljine
Avanture Bera Grilsa širom sveta
19:00sport
Strongmen
Takmičenje u kom se testiraju mogućnosti čoveka
20:00
Majstori tetovaže
Upoznajte se sa umetnošću tetoviranja!
21:00film
Prokletnici
Grupa jevrejskih vojnika širi strah nacističkom Nemačkom
23:00serija
Strela
Napeta kriminalistička serija o modernom Robinu Hoodu
00:30
Majstori tetovaže
Upoznajte se sa umetnošću tetoviranja!
01:15film
Silovit udarac
Tri nasilna igrača odluče da promene taktiku njihovog novog hokejaškog kluba
03:00serija
Čovek protiv divljine
Avanture Bera Grilsa širom sveta
08:00
Tri, dva, jedan Kuhaj!
Amaterski kuvari takmiče se u pripremi jela iz hrvatskih regija
09:30serija
Ali Mekbil
Serija na humorističan način prati haotičan i buran život mlade advokatice
10:30
Tri, dva, jedan Kuhaj!
Amaterski kuvari takmiče se u pripremi jela iz hrvatskih regija
12:00serija
Mame
Rusko-ukrajinska komedija!
14:15serija
Ali Mekbil
Serija na humorističan način prati haotičan i buran život mlade advokatice
15:00film
Komplikovano je
Život se zakomplikuje kada se obična večera pretvori u nešto nezamislivo – ljubavnu aferu
17:00serija
Ali Mekbil
Serija na humorističan način prati haotičan i buran život mlade advokatice
17:45serija
Okrug oranž
Jedna od serija koje su obeležile odrastanje mnogih adolescenata
20:00serija
Ali Mekbil
Serija na humorističan način prati haotičan i buran život mlade advokatice
21:10film
Komplikovano je
Život se zakomplikuje kada se obična večera pretvori u nešto nezamislivo – ljubavnu aferu
23:00serija
Dosije Iks
00:30serija
Ali Mekbil
Serija na humorističan način prati haotičan i buran život mlade advokatice
06:00
Porodične tajne (R)
Priče inspirisane svakodnevnim porodičnim životnim problemima
06:45dečiji
Lagalica (R)
Otkriva vam najzanimljivije, najsmešnije i najhrabrije mališane Srbije!
07:15
Porodične tajne (R)
Priče inspirisane svakodnevnim porodičnim životnim problemima
08:00
Najboljih 150 minuta
Zabavno-informativna emisija
09:45
Dobra zemlja
Dobra zemlja
10:45
Porodične tajne (R)
Priče inspirisane svakodnevnim porodičnim životnim problemima
11:30dečiji
Lagalica (R)
Otkriva vam najzanimljivije, najsmešnije i najhrabrije mališane Srbije!
12:00
TV Čorba (R)
Glavni sastojak je smeh
12:30dečiji
Lagalica (R)
Otkriva vam najzanimljivije, najsmešnije i najhrabrije mališane Srbije!
13:00
TV Čorba (R)
Glavni sastojak je smeh
13:30
100 ljudi, 100 ćudi (R)
Novi kviz Prve u kome ćete saznati najpopularnije navike i stavove naših ljudi
14:30
100 ljudi, 100 ćudi (R)
Novi kviz Prve u kome ćete saznati najpopularnije navike i stavove naših ljudi
15:15film
To je rokenrol (R)
Mladi zaposlenik izdavačke kuće upušta se u ludi provod sa neukrotivom rok zvezdom
17:00serija
Zabranjena ljubav (R)
Dvoje tvrdoglavih ljubavnika čvrsto ignorišu svoja srca, mada vremenom napokon popuštaju
17:45serija
Zabranjena ljubav (R)
Dvoje tvrdoglavih ljubavnika čvrsto ignorišu svoja srca, mada vremenom napokon popuštaju
18:30

Dobrodošli u Srbiju


19:15
Najboljih 150 minuta
Zabavno-informativna emisija
21:00film
Neko kao ti
Radnica tok šoua je nakon kratkotrajne veze napisala kolumnu koja joj donela slavu
23:00
Exkluziv (R)
Za ekipu "Exkluziva"nema tajni kada je reč o šou biznisu
23:30
Exploziv (R)
Autentične,zanimljive životne priče neće vas ostaviti ravnodušnim.
00:15
Na mestu zločina sa Mašanom Lekićem (R)
Uz rekonstrukciju, analize i izjave svedoka slučajeva koje potresaju Srbiju i region
01:15
100 ljudi, 100 ćudi (R)
Novi kviz Prve u kome ćete saznati najpopularnije navike i stavove naših ljudi
03:00film
Neko kao ti (R)
Radnica tok šoua je nakon kratkotrajne veze napisala kolumnu koja joj donela slavu
04:15
Najboljih 150 minuta (R)
Zabavno-informativna emisija
06:30serija
Na granici (R)
Hoće li Petra zbog ljubavi dovesti u pitanje biznis od kojeg živi cijelo selo?
07:15serija
Na granici (R)
Hoće li Petra zbog ljubavi dovesti u pitanje biznis od kojeg živi cijelo selo?
08:00serija
Na granici (R)
Hoće li Petra zbog ljubavi dovesti u pitanje biznis od kojeg živi cijelo selo?
08:45serija
Na granici (R)
Hoće li Petra zbog ljubavi dovesti u pitanje biznis od kojeg živi cijelo selo?
09:30serija
Na granici (R)
Hoće li Petra zbog ljubavi dovesti u pitanje biznis od kojeg živi cijelo selo?
10:15serija
Na granici (R)
Hoće li Petra zbog ljubavi dovesti u pitanje biznis od kojeg živi cijelo selo?
11:00serija
Milost (R)
Priča o mladoj devojci Narin koja je junački prevladala sve prepreke koje je života
11:45serija
Gumuš
Ljubav je bačena u ruke sudbine
13:00
Exkluziv (R)
Za ekipu "Exkluziva"nema tajni kada je reč o šou biznisu
13:30serija
Brusko (R)
Grčka telenovela o romantičnoj zabranjenoj ljubavi
14:30serija
Brusko (R)
Grčka telenovela o romantičnoj zabranjenoj ljubavi
15:15serija
Brusko (R)
Grčka telenovela o romantičnoj zabranjenoj ljubavi
16:15serija
Brusko (R)
Grčka telenovela o romantičnoj zabranjenoj ljubavi
17:15serija
Milost
Priča o mladoj devojci Narin koja je junački prevladala sve prepreke koje je života
18:00serija
Gumuš (R)
Ljubav je bačena u ruke sudbine
19:15serija
Gumuš (R)
Ljubav je bačena u ruke sudbine
20:30serija
Gumuš (R)
Ljubav je bačena u ruke sudbine
22:00serija
Gumuš (R)
Ljubav je bačena u ruke sudbine
23:15
Exkluziv (R)
Za ekipu "Exkluziva"nema tajni kada je reč o šou biznisu
23:45serija
Izgubljena čast (R)
Potresna priča o životu nevine devojke, njezinoj tragediji i okolini koja j ne razume
00:30serija
Izgubljena čast (R)
Potresna priča o životu nevine devojke, njezinoj tragediji i okolini koja j ne razume
01:15serija
Brusko (R)
Grčka telenovela o romantičnoj zabranjenoj ljubavi
03:00serija
Brusko (R)
Grčka telenovela o romantičnoj zabranjenoj ljubavi
04:00serija
Brusko (R)
Grčka telenovela o romantičnoj zabranjenoj ljubavi
04:45serija
Milost (R)
Priča o mladoj devojci Narin koja je junački prevladala sve prepreke koje je života
05:30serija
Milost (R)
Priča o mladoj devojci Narin koja je junački prevladala sve prepreke koje je života
06:18

SO RTS-a: Veče Šuberta, 2.deo


07:13

Državni akademski ruski narodni ansambl Pjatnicki, 2.deo


08:00

Priče iz Nepričave, 1.epizoda


08:29

Restorančić Zalogajčić,56.epizoda


09:00

Zanimanje dete: Marta Stolica


09:15

Muke jednog Lava: Pre i posle jela treba ruke prati


09:30

Pod otvorenim nebom, dečija radionica


10:00

Zujalica, 11.epizoda


10:30

Plaško Hrabrović: Strah od mraka


11:00

Na slovo na slovo, 1.epizoda


11:25

Matematika u srcu, 2.epizoda


11:51

Biseri i povelje: Nemanjići, diplomatija do kraljevine


11:56

Nebojša Čelik šou, 2.epizoda


12:26

Šampioni budućnosti: Vranje


12:55

Rezervati prirode, parkovi za prirodu i ljude: Đerdap


13:25

Mladi talenti Srbije: Vukovi


13:53

Provetravanje: Društvene mreže


14:23

Ups u problemu sam: Tolerancija na različitost


14:39film

Binički


15:43

Bleja: Nataša


16:05

Moć samurajskih mačeva


17:05

Priče o drveću: Gospodari vode, 1-10


18:00serija

Njuškalo 7-8


19:00

Kolibri i Big bend RTS-a: Hajde svete budi dete


20:20

Svet bonsaija, 8-8


20:50

Koncert: Hooverphonic, 1.deo


21:35

51.BEMUS: Kamerni orkestar Slovenačke filharminje, 2.deo


22:10serija

Kimči porodica, 7-24


23:25

One su pomerale granice: Kobno pismo novosadske heroine - Milica Tomić


00:05

Moć samurajevih mačeva, r.


01:00

Priče o drveću: Gospodari vode,1-10 r.


02:00

Kolibri i Big bend RTS-a: Hajde svete budi dete, r.


03:20

Svet bonsaija, 8-8, r.


03:50

Koncert:Hooverphonic, 1.deo, r.


04:35

51.BEMUS: Kamerni orkestar Slovenačke filharminje, 2.deo, r.


05:10serija

Kimči porodica, 7-24, r.


Desno