TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

BN Televizija

RTRS

ATV

BHT1

BN SAT

Cinema TV

FTV

Hayat TV

Nova BH

O Kanal

OBN

Pink BH

Tropik TV

TV TK Tuzla

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:30
Dobro jutro, Srpska
Jutarnji program
09:00

Jest' dobro jest'


10:00serija

Sinđelići


12:00
Novosti u podne
Vesti BN Televizije
12:20serija

Sinđelići


15:00serija
Hotel Balkan-r
Telenovela „Bosonoga produkcije“ koja povezuje prostore Banjaluke, Beograda i citaveregije
16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:15serija
Cijena strasti
Susreću se dve ruke, jedna uzima život, a druga daje život. Rađa se nemoguća ljubav.
17:05serija
Zavjet
Da li je prava ljubav dovoljno jaka da izdrži sve?
18:00
Danas u Srpskoj
Aktuelnosti u Srpskoj
18:20serija
Zabranjeno voće
Adnanov susret s fatalnom Bihter mu dokaže kako u njegovom srcu ima mesta za još jednu žen
19:15
Marketing
Ekonomsko-propagandni program BN televizije
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:05serija
Hotel Balkan
Telenovela „Bosonoga produkcije“ koja povezuje prostore Banjaluke, Beograda i citaveregije
20:45
Puls
Informativno-politicka emisija
22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTV BN
23:00serija

Preživjeti Eskobara


00:00
Astročet
Astrološki aspekti i saveti
02:00

Satelitski program


06:04

Јutarnji program


09:00

Vijesti


09:15

Školski čas


09:24

Školski čas


09:41

Školski čas


09:58

Školski čas


10:23

Školski čas


10:47

Školski čas


11:09

Školski čas


11:36

Gastronomad


12:00

Dnevnik 1


12:23

Kuhinjica


12:24

Školski čas


12:49

Školski čas


13:18

U fokusu


13:53

Vijesti


14:00serija

Gorka osveta


14:59

Gastronomad


15:13

Telering


16:18

Kvadrat na znanje


16:51

Kuhinjica


17:00

Srpska danas


17:50

Panorama Istočnog Sarajeva


18:21serija

Srećni ljudi


19:20

Kuhinjica


19:30

Dnevnik 2


20:12

Prenos


21:09

Prenos


22:03

Pečat


23:10

Vijesti


23:21serija

Rej Donovan 4


00:16serija

Srećni ljudi


01:07serija

Gorka osveta


01:57

U fokusu


02:26

Kvadrat na znanje


02:58

Srpska danas


03:43

Panorama Istočnog Sarajeva


04:08

Dnevnik 2


04:38

Pečat


05:38

Muzički spotovi


06:30

Vijesti (R)


07:00

Muzički blok


07:30

Kult Art (R)


08:00serija
Državni posao (R)
Satirični razgovori između trojice glumaca, komentari koji podsećaju na stand-up komedije.
09:00

ATV Jutro


12:00
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
12:15serija
Tate (ep.133, R)
12:45
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
13:00

Cinemagica (R)


13:40
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
13:55

Vijesti


14:00

Dosije (R)


14:50
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
15:05serija
Igra sudbine (sez.01, ep.150, R)
Intrigantna priča o zamenjenim mestima
16:00serija
Televizijska posla (sez.06, ep.06, R)
Serija koja skida sve maske o radu na TV kanalu
16:30

Vijesti


17:00

Tema dana


17:20

Kult Art


17:50

Abeceda zdravlja (R)


18:00serija
Tate (ep.134)
18:50

Biznis vijesti


18:55

Marketing


19:00
ATV vijesti
19:31

Marketing


19:32

Sport


19:39

Marketing


19:40

Vremenska prognoza


19:45

Bez komentara


19:55

Marketing


20:00

Jedan na jedan


21:00serija
Igra sudbine (sez.01, ep.151)
Intrigantna priča o zamenjenim mestima
22:00

Večernje vijesti


22:10

Vremenska prognoza


22:15serija
Televizijska posla (sez.06, ep.07)
Serija koja skida sve maske o radu na TV kanalu
22:40serija
Državni posao
Satirični razgovori između trojice glumaca, komentari koji podsećaju na stand-up komedije.
22:50film
Lov u mutnom
Borba za stan dovede do niza urnebesnih situacija
01:30

Kult Art (R)


03:15

Cinemagica (R)


04:00

Biznis klub (R)


05:00

Dokumentarni program (R)


07:00

Vijesti


07:15

Novi mediji: No Comment, r.


07:25

Trend, showbiz, r.


07:30

Taj divni Peking


08:00
Jutro za sve
10:00

Vijesti


10:15obrazovni

Mali čuvari velike zemlje


10:25dečiji

Splash and Bubbles


10:55obrazovni

Domaća zadaća


12:00

Dnevnik 1


12:25

Vremenska prognoza i stanje na putevima


12:30serija
Drvo života
13:30

Žene na prvoj liniji fronta


14:00

Vijesti


14:15

Posljednji uspon


15:00obrazovni

Domaća zadaća


16:00

BHT 1 uživo


18:00serija
Drvo života
19:00

Dnevnik 2


19:35

Vremenska prognoza i stanje na putevima


19:40

Novi mediji: No Comment


19:50

Trend, showbiz


20:00

Jedan, intervju


21:00serija
Žene iz Bletchleya: San Francisco
Četiri bivše zaposlenice britanske obaveštajne službe udružuju se u lovu na ubicu
22:00muzički

BHRT Plesna lista


23:00

Dnevnik 3


23:25

Vremenska prognoza i stanje na putevima


23:30serija
Žene iz Bletchleya: San Francisco
Četiri bivše zaposlenice britanske obaveštajne službe udružuju se u lovu na ubicu
00:15serija
Preljub
Emocionalne i psihološke posledice afere dvoje ljubavnika i njihovih porodica
01:10

Kraj programa


06:30
Dobro jutro Srpska
Jutarnji program
09:00serija
Zabranjeno voće
Adnanov susret s fatalnom Bihter mu dokaže kako u njegovom srcu ima mesta za još jednu žen
10:00

Uz čašicu razgovora


12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:20
Globalno-r
Gosti iz sveta politike, ekonomije, društva o svetskim temama iz domaće perspektive
14:45serija
Tajne
Serija prati dve porodice i tri generacije sa svojim problemima i nerešenim odnosima
15:30

Stil


16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:15serija
Pogrešan čovjek
Može li srce prepoznati istinu?
17:05serija
Cijena strasti
Susreću se dve ruke, jedna uzima život, a druga daje život. Rađa se nemoguća ljubav.
18:00
Danas u Srpskoj
Aktuelnosti u Srpskoj
18:20serija
Zabranjeno voće
Adnanov susret s fatalnom Bihter mu dokaže kako u njegovom srcu ima mesta za još jednu žen
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:05serija

Dobro jutro, komšija


20:45
Puls
Informativno-politicka emisija
22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTV BN
23:00serija
Zabranjeno voće
Adnanov susret s fatalnom Bihter mu dokaže kako u njegovom srcu ima mesta za još jednu žen
00:00
Glas Amerike
Vesti dana
00:30serija
Cijena strasti
Susreću se dve ruke, jedna uzima život, a druga daje život. Rađa se nemoguća ljubav.
01:15serija
Pogrešan čovjek
Može li srce prepoznati istinu?
02:00
Dnevnik 3 - r
Informativni program RTV BN
02:30
Puls-r
Informativno-politicka emisija
04:00
Danas u Srpskoj
Aktuelnosti u Srpskoj
04:25serija
Čista ljubav
Atraktivna serija s neodoljivom ljubavnom pričom
07:00muzički

CTV Music


09:50

DEPO TV


10:30film
Malo vremena
12:05muzički

CTV Music


13:45film
Wee Man, film
Istinita priča o životu škotskog gangstera Paula Ferisa
15:18film
Slobodni utovarivači
Komedija o šestero prijatelja koji besplatno žive u kući rok zvezde
17:33muzički

CTV Music


20:30film
Huligani zelene ulice
Pripadnici različitih navijačkih grupa učiniće sve kako bi odbranili ugled svog kluba
22:20film
White Colar Hooligan, film
Ova predivna igra nije život ili smrt... ona je puno više od toga
23:40

DEPO TV


00:20muzički

CTV Music


07:00

Ipak se kreće


07:30dečiji

program za djecu


08:00

Vijesti


08:05serija
Ti si moja domovina
Snažna ljubavna priča isprepletena tugom, intrigama i zaverama
08:55dečiji
Wissper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
09:10dečiji

Kako to


09:20dečiji

Mimikrija


09:45

Vijesti


09:50serija
Sulejman Veličanstveni
Priča o životu i vladavini jednog od najvećih turskih osvajača, turskog sultana Sulejmana I
11:30

Svako dobro


12:00

Dnevnik 1


12:15serija
Kazna
Napeta priča o uspehu, ljubavi i novcu
13:05

Odgovorite ljudima


14:05serija
Ko te šiša
14:35serija
Crno-bijeli svijet
Vreme kada su mladi poštovali starije, vreme zakona i reda, to je crno-bijeli svijet!
15:00

Vijesti (u prekidu)


15:55serija
Sulejman Veličanstveni
Priča o životu i vladavini jednog od najvećih turskih osvajača, turskog sultana Sulejmana I
17:00

Federacija danas


18:00

Svijet


18:30serija
Kazna
Napeta priča o uspehu, ljubavi i novcu
19:30

Dnevnik 2


20:10

Dnevnik D


20:30serija
Crno-bijeli svijet
Vreme kada su mladi poštovali starije, vreme zakona i reda, to je crno-bijeli svijet!
22:45serija
Ti si moja domovina
Snažna ljubavna priča isprepletena tugom, intrigama i zaverama
23:35film
Zamka za snove
Prijatelji sa natprirodnim moćima pokušavaju da spase svet od zla kakvo još nije viđeno
01:45

Dnevnik 3


02:00serija

Kako je seks promijenio svijet


02:45

Pregled programa za petak


06:45

Dobar dan BiH, kolažni program, r.


07:35

Zimska kuhinja, revijalni program, r.


08:05
TV Izlog
08:20

Zimska kuhinja, revijalni program, r.


08:40

Mala kuhinja


08:45
TV izlog
09:10

Bionatural


09:15serija
Zabranjeno voće, igrana serija, 107. epizoda, r.
Prelepa Beren Saat i Kivanç Tatlitug svojom pričom pomiču granice i prkose tradiciji svoje zemlje
10:15

Bionatural


10:30serija
Gorka zemlja, igrana serija, 96. epizoda
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
11:30

Natura Therapy


11:35
TV izlog
11:55

Bionatural


12:00serija
Cijena strasti, igrana serija, 76. epizoda, r.
Brak dvoje potpuno različitih ljudi može sačuvati samo ljubav
13:00

Vijesti


13:15

Zdrave minute


13:20

Natura Therapy


13:25
TV izlog
13:40

Bionatural


13:45serija
Naša priča, igrana serija, 23. epizoda
Priča o porodici koja stanuje u jednoj od najsiromašnijih ulica u gradu
14:35
TV Izlog
14:50

Natura Therapy


15:00
TV izlog
15:15

Bionatural


15:20

Vijesti


15:25

Moj put, strani dokumentarni program, 1. epizoda


17:00

Dobar dan BiH, kolažni program


18:00

Zimska kuhinja, revijalni program


18:58

Vijesti u 7, informativni program


19:30

Vremenska prognoza


19:31

Biometeorološka prognoza


19:32sport
Sport
19:37

Stanje na putevima


19:45
Horizonti
20:00serija

Hotel Balkan, igrana serija, 48. epizoda


20:43

Mala kuhinja


20:45serija
Zabranjeno voće, igrana serija, 108. epizoda
Prelepa Beren Saat i Kivanç Tatlitug svojom pričom pomiču granice i prkose tradiciji svoje zemlje
21:45serija
Cijena strasti, igrana serija, 77. epizoda
Brak dvoje potpuno različitih ljudi može sačuvati samo ljubav
23:30

Zimska kuhinja, revijalni program, r.


00:15

Vijesti u 7, informativni program, r.


00:45

387 playlista, muzički program


06:00
Grand News - (Grand News)
Emisija koja prati živote poznatih i razotkriva detalje iz njihovih glamuroznih života
06:15
Totalni obrt - (Totalni obrt)
Porodična kviz igra svih generacija
06:16
Dnevnik Newsmax Adria - (Dnevnik Newsmax Adria)
Centralna informativna emisija
07:06
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
07:51
Praktična žena - (Praktična žena)
Emisija pokriva obilje tema svakodnevnog života jedne prosečne porodice
08:39
Domaćinske priče - (Domaćinske priče)
Lepi Brka će nam svake nedelje predstavljati jedno mesto injegove kulinarske specijalitete
09:10
Top shop
Kupovina iz fotelje
09:26
Totalni obrt - (Totalni obrt)
Porodična kviz igra svih generacija
10:03dečiji
Anđeli - (Kirgin Cicekler 2)
Teen serija o pet mladih anđela koji još uče kako da postanu pravi anđeli
10:56
Top shop
Kupovina iz fotelje
11:12dečiji
Anđeli - (Kirgin Cicekler 2)
Teen serija o pet mladih anđela koji još uče kako da postanu pravi anđeli
12:06
Praktična žena - (Praktična žena)
Emisija pokriva obilje tema svakodnevnog života jedne prosečne porodice
13:03
Domaćinske priče - (Domaćinske priče)
Lepi Brka će nam svake nedelje predstavljati jedno mesto injegove kulinarske specijalitete
13:30
Vijesti Nove BH - (Vijesti Nove BH)
Informativna emisija Nove TV
13:40
Domaćinske priče - (Domaćinske priče)
Lepi Brka će nam svake nedelje predstavljati jedno mesto injegove kulinarske specijalitete
13:54
24 minuta sa Zoranom Kesićem - (24 minuta sa Zoranom Kesićem)
Zoran Kesić analizira izjave svih koji odlučuju o našim sudbinama.
15:03serija
Kud puklo da puklo - (Kud puklo da puklo)
Žestoka borba za milion evra i bitka za preživljavanje!
15:40
Vijesti Nove BH - (Vijesti Nove BH)
Informativna emisija Nove TV
16:02serija
Kud puklo da puklo - (Kud puklo da puklo)
Žestoka borba za milion evra i bitka za preživljavanje!
16:33
Totalni obrt - (Totalni obrt)
Porodična kviz igra svih generacija
17:20
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
18:30
Dnevnik Newsmax Adria - (Dnevnik Newsmax Adria)
Centralna informativna emisija
19:20serija
Kud puklo da puklo - (Kud puklo da puklo)
Žestoka borba za milion evra i bitka za preživljavanje!
20:19serija
Lud, zbunjen, normalan - (Lud, zbunjen, normalan 11)
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
21:11

Kuzgun - (Kuzgun)


22:20

Good Doctor - (Good Doctor)


23:14serija
Lud, zbunjen, normalan - (Lud, zbunjen, normalan 11)
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
00:05serija
Kud puklo da puklo - (Kud puklo da puklo)
Žestoka borba za milion evra i bitka za preživljavanje!
01:02serija
Kud puklo da puklo - (Kud puklo da puklo)
Žestoka borba za milion evra i bitka za preživljavanje!
01:47

Good Doctor - (Good Doctor)


02:26

Good Doctor - (Good Doctor)


03:05sport
Liga prvaka: Manchester United - PSG - (Liga prvaka: Manchester United - PSG)
Kvalifikacije i utakmice fudbalskog takmičenja UEFA Liga prvaka
04:56
Dnevnik Newsmax Adria - (Dnevnik Newsmax Adria)
Centralna informativna emisija
05:46
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
07:00

BBC Priče iz svijeta, dokumentarni program


09:10
Top shop
Kupovina iz fotelje
09:25dečiji
Garfield, crtani film
Nove avanture svima znanog mačka
09:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
10:00serija
Anđeo osvete, igrana serija ep.88 (R)
Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla
12:05serija

Zatočenik ljubavi, igrana serija ep.61 (R)


13:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
13:15
Čarobnjak Bryan, zabavni program (R)
Kanadska serija o renoviranju domova, koje vodi i sprovodi izvođač Brajan Bomler
13:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
14:00serija
Šeherzada, igrana serija ep.61 (R)
Moderna verzija Hiljadu i jedne noći, jedne od najpoznatijih i najlepših arapskih priča
15:00serija
Anđeo osvete, igrana serija ep.89
Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla
16:00
O Vijesti
16:10

Špajz, kulinarski kutak


16:15

Level up, fitness minute


16:20serija
Pakao na točkovima, igrana serija ep.2
Nakon Američkog građanskog rata Kolen Bohenan odlazi na zapad u potragu za vojnicima Unije
19:00serija
Šeherzada, igrana serija ep.62
Moderna verzija Hiljadu i jedne noći, jedne od najpoznatijih i najlepših arapskih priča
20:00serija

Zatočenik ljubavi, igrana serija ep.62


21:00serija
Narcos, igrana serija ep.13
Priča o trgovcima drogom u Kolumbiji na čijem je čelu bio Pablo Escobar
22:00

U kontru sa Draganom Markovinom


22:30

Špajz, kulinarski kutak (R)


22:40film

Za devet mjeseci, igrani film


00:15

Astro Zona


02:30

Noćni reprizni program


06:30
Top shop
Kupovina iz fotelje
06:45serija

Šampion, turska serija, 02 epizoda, r.


07:45serija
Zakletva, turska serija, 367 epizoda, r.
Dvoje mladih ljudi mora odlučiti da li žele da pristanu na dogovoreni brak
08:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
09:00serija

Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 89 i 90 epizoda


09:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
10:05

Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak


11:00
Praktična žena, zabavni program, r.
Emisija pokriva obilje tema svakodnevnog života jedne prosečne porodice
12:00

Herbarium, kulinarski show


13:35zabava
Život na vagi, zabavni program
18 kandidata se bori s viškom kilograma, a sve kako bi na koncu spasili svoj vlastiti život
15:00serija
Folk, srbijanska serija, 19 epizoda, r.
Pratimo talentovanu devojčicu na njenom putu do zvezda
16:00serija

Urota, turska serija, 19 epizoda


17:00serija

Amanet, turska serija, 04 epizoda


18:50
OBN Info
19:10serija
Paramparčad, turska serija
Porodice koje je razdvojila greška u porodilištu, sudbina će ponovno spojiti!
20:00serija
Zakletva, turska serija, 368 epizoda
Dvoje mladih ljudi mora odlučiti da li žele da pristanu na dogovoreni brak
21:00serija

Šampion, turska serija, 03 epizoda


22:00serija

Ljubav umire posljednja, indijska serija 86 i 87 epizoda


00:00

Astrovizija


02:00

Astro plus


04:00
OBN Info, r.
05:00

Brutalna kemija, dokumentarni program, r.


06:35
Zadruga Pregled dana
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
08:00
Zornjak
Popričično nekonvencinalni jutarnji program
09:49
Zadruga Pregled dana
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
10:05
Zadruga Pregled dana
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
10:35

Kuća od srca


11:34
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
12:00

Infotop BH


12:06

Vremenska prognoza BH


12:11
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
13:02

Infotop BH


13:08

Vremenska prognoza BH


13:10
Premijera
Aktuelna dešavanjia o domaćim i stranim ličnostima iz sveta šou biznisa
13:33
Ekskluzivno
Priče iz života poznatih
13:44
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
14:06

Infotop BH


14:11
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
14:19

SCENA


15:00

Infotop BH


15:06

Vremenska prognoza BH


15:08
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
16:01

Infotop BH


16:07

Vremenska prognoza BH


16:09serija

Surova ljubav


16:58
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
18:03

Infotop BH


18:08

Vremenska prognoza BH


18:10
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
18:39

SCENA


19:10
Zadruga Pregled dana
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
19:34

Infotop BH


19:40

Vremenska prognoza BH


19:51
Zadruga Pregled dana
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
20:06serija

Surova ljubav


21:01
Zadruga pregled BH
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
22:06

Brak na neviđeno


23:06
Zadruga Uživo
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
06:00dečiji
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
06:25dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
06:35dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
06:50dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
07:01film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
07:08film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
07:20
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
07:26dečiji
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
07:36dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
07:45dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
07:57dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
08:10dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
08:32dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
08:40dečiji
Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
08:54dečiji
Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
09:07dečiji
Mamino
Mama i njene kćerke na svoj način pristupaju svakodnevnici i rešavaju probleme
09:13dečiji
Voz dinosaurusa
Simpatični dinosauri se voze u vozu koji ih vodi kroz različite periode u preistoriji
09:45dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
09:56dečiji
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
10:10dečiji
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
10:33
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
10:40dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
10:52dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
11:05dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
11:27dečiji
Robocar Poli u prometu
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
11:35dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
12:00dečiji
Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
12:14dečiji
Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
12:30dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
12:55dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
13:07dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
13:25dečiji
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
13:50
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
13:56dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
14:08dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
14:15dečiji
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
14:25dečiji
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
14:40dečiji
Maša i medvjed
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
14:50dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
15:12dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
15:30dečiji
Magareća klupa S01.E103
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:35dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
16:00
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
16:06dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
16:18dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
16:35dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
17:00dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
17:25dečiji
Magareća klupa S01.E103
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:30dečiji
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
17:55
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
18:00film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
18:08dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
18:25dečiji
Voz dinosaurusa
Simpatični dinosauri se voze u vozu koji ih vodi kroz različite periode u preistoriji
18:55dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
19:07dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
19:25
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
19:31dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
19:48dečiji
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
20:00dečiji
Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
20:12dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
20:20dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
20:43dečiji
Magareća klupa S01.E103
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:50dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
21:15dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
21:40dečiji
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
22:05dečiji
Magareća klupa S01.E104
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
22:10dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
22:35dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
22:47dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
23:05dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:12dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:20dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:33dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
23:45dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
00:00dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
00:25dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
00:50dečiji
Magareća klupa S01.E104
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
00:55dečiji
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
01:20
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
01:25film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
01:33dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
01:50dečiji
Voz dinosaurusa
Simpatični dinosauri se voze u vozu koji ih vodi kroz različite periode u preistoriji
02:20dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
02:32dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
02:50
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
02:56dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
03:13dečiji
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
03:25dečiji
Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
03:37dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
03:45dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
04:08dečiji
Magareća klupa S01.E104
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
04:15dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
04:40dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
05:05dečiji
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
05:30dečiji
Magareća klupa S01.E105
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
05:35dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
06:00

Najava programa


06:05

Iz dana u dan...


06:10zabava

Skrivena kamera, zabavni program


06:30

Ko rano rani... jutarnji program


09:30
Rondo Shop
09:45

Zlatno srce, serijski program r


10:45dečiji
Avanture iz dvorišta, dječiji program
Avanture pet drugara
11:15

Crni ljepotan, serijski program r


11:45
Rondo Shop
12:00

Vijesti


12:45

Liberty TV, informativni program r


13:15
Rondo Shop
13:30dečiji
Avanture iz dvorišta, dječiji program
Avanture pet drugara
14:15

Bosnoljublja, informativni program r


15:00zabava

Kuhinje svijeta, zabavno-dokumentarni program


15:30
Rondo Shop
15:50

Vremenska prognoza


15:55

Pregled programa


16:00

Dnevnik 1


16:15
Rondo Shop
16:30

Crni ljepotan, serijski program


17:00

Dnevni magazin, otvoreni program


18:00

Pečat u vremenu, dokumentarni program


18:30zabava

Sočno i moćno - kulinarski show, zabavni program


18:45dečiji

Učimo engleski, dječiji program


18:55

Epp


19:00

Dnevnik 2


20:00

12. Festival sevdalinke - revijalna noć, prenos manifestacije


21:45

Zlatno srce, serijski program


22:30film
Vejnov svijet, film
Dva metalca, Vejn i Gart, vode tok-šou „Vejnov svet“ na lokalnoj televiziji.
23:30

Dnevnik 2, informativni program r


00:45

Zlatno srce, serijski program r


01:30

Dnevni magazin, otvoreni program r


02:30

Pečat u vremenu, dokumentarni program r


03:00

Intervju, informativni program r


04:00

Kako to oni rade, strani dokumentarni program


05:00zabava

Kuhinje svijeta, zabavno-dokumentarni program r


05:30zabava

Skrivena kamera, zabavni program


Desno