TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

RTCG1

RTCG2

Prva TV Crna Gora

RTCG SAT

RTV Budva

TV Vijesti

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
07:00
Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
servisne informacije, redovne rubrike , aktuelni prilozi i priče sa terena.
08:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
08:05
Dobro jutro Crna Goro
servisne informacije, redovne rubrike , aktuelni prilozi i priče sa terena.
09:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
10:05

Drumski pacov, animirani film


10:35muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
11:00
Agrosaznanje
Emisija o poljoprivredi.
12:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
12:05sport
ABS, automobilizam, bezbjednost, saobraćaj (R)
Automobilizam Bezbednost Saobraćaj
12:35muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
13:05
Živa istina, r
Slika naše stvarnosti
14:30

Koncert


15:30
Dnevnik 1
Informativni program RTCG
16:00serija

Serija: Dug moru, r


16:50
Sat Tv: Donatorsko veče fondacije Gusinje
Satelitski program i vesti iz dijaspore RTCG.
17:30serija
Mostovi
Detektivka iz SAD-a i njen kolega iz Meksika udružuju snage u lovu na serijskog ubicu
18:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
18:05

Naučno - obrazovni program: Pročitaj me - Nenad Veličković, R


18:35muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
19:00

Wadada vijesti Crna Gora, program za djecu i mlade


19:25

Marketing zatim Meteo


19:30
Dnevnik 2, Marketing
Informativni program RTCG
20:05film

Film: Poštena igra


21:35serija

Serija: Šetland


22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTCG
23:00sport

Sportski dnevnik


23:15film

Film: Kolet


01:05serija
Mostovi, r
Detektivka iz SAD-a i njen kolega iz Meksika udružuju snage u lovu na serijskog ubicu
02:35serija
Mostovi
Detektivka iz SAD-a i njen kolega iz Meksika udružuju snage u lovu na serijskog ubicu
03:00

Naučno - obrazovni program: Pročitaj me - Nenad Veličković, R


03:30
Sat Tv: Donatorsko veče fondacije Gusinje
Satelitski program i vesti iz dijaspore RTCG.
05:30

Naučno - obrazovni program


06:00sport
ABS, automobilizam, bezbjednost, saobraćaj, r
Automobilizam Bezbednost Saobraćaj
06:30

Koncert


07:00

Rukomet:Bjelorusija-Češka EP, snimak


08:30

Rukomet: Hrvatska-Njemačka,EP, snimak


10:00

Rukomet:Španija-Austrija EP, snimak


11:30sport

Košarka: Budućnost VOLI-Mega Bemax, ABA liga, snimak


13:15sport
Sportska subota (R)
Pregled sportskih dešavanja u toku nedelje
13:50

Rukomet: Portugal-Island EP, direktno


16:05

Rukomet:Slovenija-Mađarska EP,direktno


18:20

Rukomet: Norveška-Švedska EP ,direktno


20:05
Profil, Radovan Radonjić I dio
Dokumentarna emisija koja se bavi poznatim ličnostima
20:15
Profil
Dokumentarna emisija koja se bavi poznatim ličnostima
21:00film

Baria - kapija vjetrova, r


23:45

Rukomet:Portugal-Island EP, snimak


01:15

Rukomet:Slovenija-Mađarska EP, snimak


02:45

Rukomet: Norveška-Švedska EP snimak


04:15
Profil, Radovan Radonjić I dio (R)
Dokumentarna emisija koja se bavi poznatim ličnostima
05:00

Zapis


05:30

Koncert


06:15film
Ma nije on takav
Dragan Bjelogrlić zavodi sredovečne žene govoreći im da je prijatelj Džeka Nikolsona
07:45sport
Auto moto show
Nova emisija u produkciji B&S PRODUCTION - koja je već poznata po projektu ABS Show.
08:15
60 minuta sa Iris The Best Of
Najvažnije vesti iz zemlje i sveta i i buđenje Podgorice
09:00
Jutarnji žurnal
Informišemo vas o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
09:15serija
Paramparčad
Porodice koje je razdvojila greška u porodilištu, sudbina će ponovno spojiti!
10:00
Jutarnji žurnal
Informišemo vas o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
10:15film
Ljubav i čast
Istorijska melodrama snimljena prema istoimenom romanu Shuheija Fujisawe
12:00muzički
Nikad nije kasno
Prvi šou koji pruža nadu svima koji su mislili da je za njihovu karijeru prekasno.
13:45film
Mala sirena 3 - Arijelin početak
Arijel otkrije svoju ljubav podzemnom muzičkom klubu i želi da da vrati muziku u Atlantiku
15:00muzički
Zvezde Granda specijal
Najveće muzičko takmičenje u regionu
18:00
Exkluziv The Best Of
Za ekipu "Exkluziva"nema tajni kada je reč o šou biznisu
18:30
Lično, nezvanično
Sa poznatima iz drugog ugla
19:00
Žurnal
Informišemo vas o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
19:30serija
Paramparčad
Porodice koje je razdvojila greška u porodilištu, sudbina će ponovno spojiti!
21:05muzički
Nikad nije kasno
Prvi šou koji pruža nadu svima koji su mislili da je za njihovu karijeru prekasno.
23:00film
Park iz doba Jure 2 - Izgubljeni svijet
Drugi deo napete pustolovine na zabačenom ostrvu kojim vladaju dinosaurusi
01:00
Exkluziv The Best Of
Za ekipu "Exkluziva"nema tajni kada je reč o šou biznisu
01:30
Na mjestu zločina sa Mašanom
Uz rekonstrukciju, analize i izjave svedoka slučajeva koje potresaju Srbiju i region
02:00film
Park iz doba Jure 2 - Izgubljeni svijet
Drugi deo napete pustolovine na zabačenom ostrvu kojim vladaju dinosaurusi
04:00serija
Samac u braku
Na kraju ljubav prevladava
06:00
Sat tv Dijaspora i poslovne vijesti
Satelitski program i vesti iz dijaspore RTCG.
06:30sport
ABS, automobilizam, bezbjednost, saobraćaj
Automobilizam Bezbednost Saobraćaj
07:00
Jutarnji program
servisne informacije, redovne rubrike , aktuelni prilozi i priče sa terena.
09:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
09:05
Dobro jutro Crna Goro
servisne informacije, redovne rubrike , aktuelni prilozi i priče sa terena.
10:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
10:05

Koncert


10:25

Tragom prvog crnogorskog filma


11:00
Agrosaznanje
Emisija o poljoprivredi.
12:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
12:10

Zapis, Kolekcija Zorana Radimira u Kotoru


12:35muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
13:05

Živa istina, r


14:20sport
Sportska subota r
Pregled sportskih dešavanja u toku nedelje
14:40muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
15:00
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
Satelitski program i vesti iz dijaspore RTCG.
15:30
Dnevnik 1
Informativni program RTCG
16:00
SAT tv, AT tv, Tragom prvog crnogorskog filma
Satelitski program i vesti iz dijaspore RTCG.
16:45

Koncert


17:00sport
ABS, automobilizam, bezbjednost, saobraćaj
Automobilizam Bezbednost Saobraćaj
17:30
Mostovi
Emisija koja bavi se kulturom, tradicijom i istorijom manjinskih naroda u Crnoj Gori
18:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
18:05

Naučno - obrazovni program, r


18:35sport
Sportska subota, r
Pregled sportskih dešavanja u toku nedelje
19:00
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
Satelitski program i vesti iz dijaspore RTCG.
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTCG
20:05

SAT , Donatorsko vece Fondacije Gusinje - Ny


20:40
Profil, Radovan Radonjic II dio (R)
Dokumentarna emisija koja se bavi poznatim ličnostima
21:30
Agrosaznanje
Emisija o poljoprivredi.
22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTCG
23:00sport

Sportski dnevnik


23:10
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
Satelitski program i vesti iz dijaspore RTCG.
23:30

Naučno - obrazovni program, r


00:00

Koncert


01:00
Sat Dijaspora I Poslovne Vijesti
Satelitski program i vesti iz dijaspore RTCG.
01:30
Dnevnik 2
Informativni program RTCG
02:00

SAT , Donatorsko vece Fondacije Gusinje - Ny


02:35
Profil: Radovan Radonjic II dio
Dokumentarna emisija koja se bavi poznatim ličnostima
03:30
Agrosaznanje
Emisija o poljoprivredi.
05:00
Mostovi
Emisija koja bavi se kulturom, tradicijom i istorijom manjinskih naroda u Crnoj Gori
05:40
SAT tv: Dijaspora i poslovne vijesti
Satelitski program i vesti iz dijaspore RTCG.
07:45

Bioskopske najave


07:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
07:55

Epp


08:00film

Film


09:35muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
09:55

Epp


10:00

Djeciji Val


10:45muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
10:55

Epp


11:00
Hrana I vino
Kulinarski šou koji svakim danom donosi recepte za pripremu jela
11:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
11:55

Epp


12:00

Ritam sporta


13:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
13:55

Epp


14:00

Perspektiva


14:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
14:55

Epp


14:58
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
15:00film

Film


16:55

Epp


17:00serija

Serija


17:55

Epp


17:58
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
18:00
Hrana I vino
Kulinarski šou koji svakim danom donosi recepte za pripremu jela
18:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
18:40

Bioskopske najave


18:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
18:55

Epp


19:00dečiji
Crtani film
Vrhunska zabava za male i velike
19:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
19:55

Epp


20:00

Legende, kazivanja, mitovi


20:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
20:50

Bioskopske najave


20:55

Epp


21:00serija

Serija


21:45muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
21:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
21:55

Epp


22:00film

Film


00:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
06:30
Biljana za vas,r magazin
Ženski life style magazin
07:00dečiji
Prodavnica namanjih ljubimaca serija za djecu
Devojčica koja živi iznad radnje za životinjice ima moć da priča sa životinjama!
08:00dečiji
Pčelica
Obradujte najmlađe emisijom "Pčelica"
09:00film

Božićno vjenčanje


10:30film

Rođendanska želja


12:00
Vijesti u 12 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
12:05
Meteo centar u 12 emisja
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
12:06film

Božić sa korgijem


13:35

PutokaZZZ,r magazin


14:00
Vijesti u 2 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
14:05
Meteo centar u 2
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
14:07
Načisto sa Petrom Komnenićem,r talk show
Politički tok-šou koji otvara teme važne za Crnu Goru i njene građane
15:50

Život sa morem magazin


16:30
Vijesti u pola 5 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
16:40
Meteo centar u pola 5
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
16:45sport
Za volanom magazine
Emisija za ljubitelje sporta, automobilizma i dvotočkaša
17:30
Snovi, kuća, dom magazin
TV magazin
18:00
M:tech,r magazin
Aktuelnosti iz sveta novih tehnologija i komunikacija
18:30
Vijesti u pola 7 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
19:07
Meteo centar
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
19:10serija

Novine


20:00film

Posljednja ljubav gospodina Morgana


22:00
Vijesti u 10 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
22:13
Meteo centar u 10
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
22:15

Sport


22:30film

Lov


00:25film

Ničija zemlja


02:00film

Grinberg


04:00

Život sa morem,r magazine


04:30sport
Za volanom,r magazin
Emisija za ljubitelje sporta, automobilizma i dvotočkaša
05:00serija
Velvet kolekcija
Priča o modnom svetu Madrida u kasnim 50-ima koji u to vreme polako dolazi u sve slojeve društva
05:40serija
Zauvijek tvoja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
Desno