TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

TV Slovenija 1

TV Slovenija 2

TV Slovenija 3

Brio

Kanal A

Kino

Oto

Pop TV

TV Koper

TV Maribor

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:20

Utrip


06:35

Zrcalo tedna


07:00

Dobro jutro


08:00
Poročila
08:05

Dobro jutro


09:00
Poročila
09:05

Dobro jutro


10:00
Poročila
10:05

V vrtincu ljubezni (XVI.)


11:05

Vem!, kviz


11:55

Intervju


13:00

Prvi dnevnik


13:15

Šport


13:20

Vreme


13:25

Himalaja kliče


14:40

S-prehodi


15:10

Dober dan, Koroška


15:45

Otroški program: Op!


16:10serija

Mumindol


17:10

Šport


17:15

Vreme


17:20

Podjetno naprej


17:50dečiji

Kuhar Štef


18:05

Šef doma, s Petro: Juha iz pečene paprike s tortiljačipsom


18:20

Vem!, kviz


18:57
Dnevnik
19:20

Slovenska kronika


19:35

Šport


19:45

Kultura


19:55

Vreme


20:00

Volitve 2022


21:55

Vreme


22:00
Odmevi
22:30

Šport


22:40

Opus


01:10
Dnevnik
01:30

Slovenska kronika


01:40

Šport


01:50

Kultura


01:55

Vreme


09:45

Videotrak


11:00

Dobro jutro


13:50

Obzorja duha


14:30

Šef doma, z Mašo in s Petro: Študentske paštice


14:50obrazovni

Prisluhnimo tišini


15:25

Na lepše


16:10

Ljudje in zemlja, izobraževalno-svetovalna oddaja


17:20

Sobotno popoldne


19:00

Kraljica Elizabeta II.


19:55

Panorama


20:15

Črna kronika


20:35

Magnet


20:50

Po Severni Ameriki s Simonom Reevom


22:05film

živiM


23:25

Podjetno naprej


08:00

Utrip


08:15

Zrcalo tedna


08:25

Izjava predsednika Fidesa Konrada Kuštrina o poteku pogajanj z vlado


08:35

Poročila


08:40

2. redna seja Državnega zbora (glasovanje), 28. 9. 2022


09:30

Posvet Za boljšo prihodnost otrok


15:00

1. redna seja Komisije za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu


17:00

4. redna seja Odbora za pravosodje


19:30

Dober dan, Koroška


20:00

Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom


20:25

Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom


20:35

Šport s slovenskim znakovnim jezikom


20:40

Kultura s slovenskim znakovnim jezikom


20:45

Vreme s slovenskim znakovnim jezikom


21:00

Zrcalo tedna


21:10

Utrip


22:00

Tele M


22:25

Primorska kronika


23:00

Odmevi


23:30

Dnevnik Slovencev v Italiji


01:00

Odmevi


01:30

Tele M


01:55

Primorska kronika


02:15

Dnevnik Slovencev v Italiji


02:40

Posnetki sej Državnega zbora in delovnih teles


06:00

Glasbeni mozaik


07:00

Chicaška policija


07:55

Chicaška policija


08:45serija
S.W.A.T. - Specialci
Priča o naredniku specijalaca rastrganom između privatnih i poslovnih osećaja dužnosti
09:40serija
S.W.A.T. - Specialci
Priča o naredniku specijalaca rastrganom između privatnih i poslovnih osećaja dužnosti
10:25serija
Policistke iz L.A.
Spin off serija filmova o "Zločestim dečkima" sa Gabrielom Union i Džesikom Alba
12:35

Kardashianovi


13:30

Chicaška policija


14:15

Chicaška policija


15:10serija
S.W.A.T. - Specialci
Priča o naredniku specijalaca rastrganom između privatnih i poslovnih osećaja dužnosti
16:05serija
S.W.A.T. - Specialci
Priča o naredniku specijalaca rastrganom između privatnih i poslovnih osećaja dužnosti
18:10

Kardashianovi


19:05serija
Zakon in red: Enota za posebne primere
Serija prati život i istrage specijalnih policijskih detektiva koji istražuju seksualne zločine
20:00

Chicaška policija


21:00

Chicaška policija


23:00serija
Zakon in red: Enota za posebne primere
Serija prati život i istrage specijalnih policijskih detektiva koji istražuju seksualne zločine
00:00serija
Policistke iz L.A.
Spin off serija filmova o "Zločestim dečkima" sa Gabrielom Union i Džesikom Alba
00:55serija
S.W.A.T. - Specialci
Priča o naredniku specijalaca rastrganom između privatnih i poslovnih osećaja dužnosti
01:45serija
S.W.A.T. - Specialci
Priča o naredniku specijalaca rastrganom između privatnih i poslovnih osećaja dužnosti
02:30

MasterChef Avstralija


03:32

Glasbeni mozaik


06:00

Pavza!


06:45

Svet


07:40

Vaše zdravje, naša skrb


08:50serija
Dobri zdravnik
Biti potpuno drugačiji ponekad je velika prednost
09:50

Franklin in Bash


10:45

Vaše zdravje, naša skrb


11:00

Chicaška policija


11:55

Vaše zdravje, naša skrb


13:05serija
Dobri zdravnik
Biti potpuno drugačiji ponekad je velika prednost
14:05serija
Nor, zmeden, normalen
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
14:45

Vaše zdravje, naša skrb


15:05serija
Franklin in Bash
16:00

Chicaška policija


17:55

Svet


18:55

Pavza!


19:00serija
Nor, zmeden, normalen
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
19:45

Svet


20:00film
Zbogom, dekleta
Forenzički psiholog i detektiv mora razotkriti proračunatog otmičara koji ubija mlade žene
22:20film
Hudičeva pota
Put droge od Meksika, preko SAD do Kanade
00:05

Otok ljubezni Avstralija


01:05

Otok ljubezni Avstralija


02:05

Glasbeni mikser


07:00film
Mačji umor
09:00

Moj očka


10:45

Dokler naju sodnik ne loči


12:35

Moja nova pištola


14:30film
Če bi imel krila
Drama o dvojici mladića, koji su, svaki na svoj način izopćenici
16:25film
Ninja z Beverly Hillsa
Debeljuškasti, pomalo tupavi ninja sramoti svoju legendarnu braću po oružju i veštinama
18:10film
Popoln učinek
Šestoro tinejdžera odučilo je ukrasti rešenja ispita o kojem zavisi upis u srednje škole
20:00film
Počutim se lepo
Rene će se uveriti da prava lepota nije samo ono što se vidi spolja
22:10film
Porotnica
Šarmantni mafijaški ubica teroriše porotnika koji učestvuje u suđenju mafijašima
00:30film
Strupena vrtnica
Snimljeno prema romanu "The Poison Rose" Ričarda Salvatorea
02:20film
Avto na kri
Jedan čovek je odlučio pronaći alternativni izvor goriva - ljudsku krv
04:55film
Ibiza
06:00

Govoreči Tom in prijatelji


06:10

Grizzy in glodavčki


06:15dečiji
Zebra Zigbi
06:30

Otroci, to smo mi


06:50

Lepši svet


06:55

Zdravnica Maruška


07:00

Mini mojstri


07:05

Barbapapa: Srečna družina!


07:20

Super krila


07:35

Tri mucke


07:40dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
07:45dečiji
Zebra Zigbi
08:00

Winx klub


08:20

Tri mucke


08:25

Mini mojstri


08:30

Zdravnica Maruška


08:35

Govoreči Tom in prijatelji


08:45

Grizzy in glodavčki


08:55dečiji
Zebra Zigbi
09:05

Barbapapa: Srečna družina!


09:20

Robocar Poli


09:30

44 mačk


09:45

Male opice Mončiči


10:00

Tri mucke


10:04

Otroci, to smo mi


10:25dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
10:30dečiji
Zebra Zigbi
10:45

Barbapapa: Srečna družina!


11:05

Robocar Poli


11:25

Robocar Poli: Gasilski junaki


11:35

Tri mucke


11:40

Dinomesto


11:45

Barbapapa: Srečna družina!


12:00dečiji
Zebra Zigbi
12:10

Robocar Poli: Gasilski junaki


12:20
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
12:35

44 mačk


12:45

Winx klub


13:10

Govoreči Tom in prijatelji


13:20

Grozni Gašper


13:50

Spin Fighters vrtavke


14:40

Grozni Gašper


14:50

Grizzy in glodavčki


15:00serija
Mako morske deklice
15:25serija
Poišči me v Parizu
Mlada ruska balerina slučajno otputuje kroz vreme iz 1905. u sadašnjost
15:50

Buba


15:55

Grozni Gašper


16:05

44 mačk


16:20
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
16:35

Barbapapa: Srečna družina!


16:50dečiji
Zebra Zigbi
17:00

Winx klub


17:25

Zdravnica Maruška


17:35

Mini mojstri


17:40

Robocar Poli: Gasilski junaki


17:50

Dinomesto


17:55

Tri mucke


18:05

Barbapapa: Srečna družina!


18:20

Otroci, to smo mi


18:40

Zdravnica Maruška


18:45

Mini mojstri


18:50

Lepši svet


19:00dečiji
Zebra Zigbi
19:10

Male opice Mončiči


19:20

Barbapapa: Srečna družina!


19:30

44 mačk


19:45

Robocar Poli


20:00dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
20:05

Winx klub


20:30serija
Mako morske deklice
20:55serija
Poišči me v Parizu
Mlada ruska balerina slučajno otputuje kroz vreme iz 1905. u sadašnjost
21:20

Ghost Mecard žogice


21:40

Govoreči Tom in prijatelji


22:00

Grozni Gašper


22:20dečiji
Beyblade: Pot do zmage
Valt Aoi da bude najbolji Bayblade igrač na svetu.
22:45dečiji
Yu-Gi-Oh! Zexal
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
23:30

Slugterra


23:50

Grozni Gašper


00:15

Govoreči Tom in prijatelji


00:35

Denis in Šavsi: Brez zavor


01:20

Spin Fighters vrtavke


01:40dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
03:05

Slugterra


03:25

Grozni Gašper


03:45

Govoreči Tom in prijatelji


04:05

Denis in Šavsi: Brez zavor


04:50serija
Poišči me v Parizu
Mlada ruska balerina slučajno otputuje kroz vreme iz 1905. u sadašnjost
05:15

Winx klub


05:40

44 mačk


05:50

Robocar Poli


06:00
24UR
06:50

OTO čira čara


06:53dečiji
Rev & Roll štirikolesniki
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
07:00

Ruby Mavrica


07:15

Winx klub


08:00

Vaše zdravje, naša skrb


08:15

Kally's Mashup - Pot do zvezde


09:20serija
Gorski zdravnik
10:25serija
Vedno tvoja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
11:25serija
Vedno tvoja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
12:25
Tv prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
12:45

Najini mostovi


13:50
Ugodno oddam sina
Potraga za srodnom dušom uz majčinu pomoć
15:20serija
Gorski zdravnik
16:20serija
Vedno tvoja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
17:15serija
Vedno tvoja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
17:50serija
Vedno tvoja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
18:50

24UR vreme


18:55
24UR
20:00

Kmetija


21:10

Ja, Chef!


21:45
24UR zvečer
22:25

Po poti resnice


23:20

Strelec


00:15

Strelec


01:05
24UR zvečer
01:45

Pavza!


06:00

Infocanale


14:00

Tv transfrontaliera-TG regionale FVG


14:20

In viaggio con Silvio Odogaso


14:30

Tuttoggi scuola


15:15

Itinerari


15:45

Tv transfrontaliera - Lynx


16:30

L'universo e`... replay


17:00

Istria e... dintorni


18:00

Športel, oddaja o zamejskem športu in športnikih


18:35

Vreme


18:40

Primorska kronika


19:00

Tuttoggi I


19:25

Zona sport


19:45

Young village folk


20:00

Mediterraneo


20:30

Artevisione Magazine


21:00

Tuttoggi II


21:15

Meridiani


22:15

Oramusica


22:30

Rojaki


22:55

Ljudje in zemlja, izobraževalno-svetovalna oddaja


00:00

Tuttoggi II


00:15

Tv transfrontaliera-TDD-telegiornale regionale TVG in lingua slovena


00:40

Infocanale


07:00

Infokanal - TV Maribor


09:20

TV nakup


10:00

Preglednik TV Maribor


10:25

Utrip


10:35

Zrcalo tedna


10:50

Novice tedna, TV Vaš kanal


11:20

TV nakup


11:55

Utrip Ormoža, KTV Ormož


12:45

Ptujska kronika, ptujska PeTV


13:10

Belokranjski obzornik, TV Vaš kanal


13:35

New neighbours - Novi sosedje


14:00

Circom Regional


14:25

Dobro jutro


15:35

TV nakup


15:55

Dober dan, Koroška


16:30

Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo 2019


18:00

Tele M


18:25

Pravljica s Simono


18:30

Zgodbe iz školjke


18:45

Zgodbe iz školjke


18:57

Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom


19:20

Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom


19:35

Šport s slovenskim znakovnim jezikom


19:45

Kultura s slovenskim znakovnim jezikom


19:55

Vreme s slovenskim znakovnim jezikom


20:00

Volitve 2022


21:55

Ambienti


22:20

Dober dan, Koroška


00:00

Infokanal - TV Maribor


Desno