TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

BN Televizija

RTRS

ATV

BHT1

BN SAT

Cinema TV

FTV

Hayat TV

Nova BH

OBN

Tropik TV

TV TK Tuzla

TV1

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:45
Folklor video magazin
Očuvanje tradicije i prezentacija Republike Srpske u okruženju i u svetu uopšte
07:15muzički
Zvuci zavicaja
Etno emisija
08:15muzički
Muzicki sou Neda Ukraden
Zabavno muzička emisja BN televizije
09:15

Poreznik Gavro


09:45film
Dobro jutro, komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
10:30
Selo
Emisija namenjena poljoprivrednicima i stanovnicima sela.
11:00muzički
JV komerc: Cvrcak na sat
Novosti u produkciji Južnog vetra
12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:20muzički
Zvuci zavicaja
Etno emisija
13:20muzički
BN music
Zabavno muzički program BN Televizije
14:20

Muzicki izlog


15:20
Paparaco-r
Poznati bez nameštanja
16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:20muzički
Nedjeljno popodne
Zabavno-muzička emisja
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00serija
Elif
Dobra i naivna devojčica jedina može ujediniti posvađanu porodicu
20:50serija
Besa
Šta je sve spreman da uradi da bi zaštito svoju porodicu?
21:45
Crno na bijelo
Politički magazin
22:45film
Zavrsni udarac
Priča o komplikovanim međuljudskim i ljubavnim odnosima osoba različitih društvenih klasa
00:00
Astrochat
Astrološki aspekti i saveti
02:00

Satelitski program


06:00

Muzički spotovi


07:00

Vikend jutro


09:46obrazovni

Sveznalica


10:16serija

Enini androidi


10:44

Mali kompozitor - refreni


10:47

Snop


11:25serija

Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem


12:00

Dnevnik 1


12:28

Kuhinjica


12:33

Dokumentarni film


13:57

Svijet brzine


14:31

Euromaxx


14:59

Snimak


15:49serija

Blaga antičke Grčke


16:50

Vijesti


17:00serija

Život je na selu


17:32

Tomorrow today


18:04

Nauči se čovječe!


19:20

Mali kompozitor - refreni


19:30

Dnevnik 2


20:13film

Sunđer Bob Kockalone: Sunđer na suvom


22:05

Dnevnik 3


22:41

LJudovanje


23:33serija

Parovi


00:04serija

Parovi


00:36

Nauči se čovječe!


01:48

Euromaxx


02:14

Tomorrow today


02:40

Svijet brzine


03:09

Dnevnik 2


03:39

LJudovanje


04:27

Snop


04:57serija

Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem


05:24serija

Život je na selu


06:00

Just for laughs (R)


06:30

Vijesti (R)


07:00

Svet poljoprivrede (ep. 634)


07:50

Vijesti


09:45

Vidimo se na Tržnici (R)


09:55

Vijesti


10:00
Državni posao
Satirični razgovori između trojice glumaca, komentari koji podsećaju na stand-up komedije.
11:00

Agrar, emisija o poljoprivredi (ep. 35)


11:30

Autošop magazin (ep. 928)


11:55

Vijesti


12:00sport

NBA: Brooklyn-Chicago (R)


13:55

Vijesti


14:00
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
14:15film
45 godina (R)
Par sa 45 godina braka zapadne u krizu kad otkriju tragičnu sudbinu njegove bivše devojke
16:30

Vijesti


16:50

Vidimo se na Tržnici (R)


17:00

Dokumentarni film: Zaštićeno blago


17:30

BL Korzom (R)


18:50

Biznis vijesti


18:55

Marketing


19:00
ATV vijesti
19:31

Marketing


19:32sport

Sport


19:39

Marketing


19:45

Bez komentara


19:50

Marketing


20:00serija
Nemanjići (ep. 06)
Politička dimenzija, lična drama, bratoubilački rat, romansa, legenda...
21:00film
Filmska mega premijera: Trgovački putnik 12
Napeta priča o povređenom ponosu i žudnji za osvetom
01:15

Jedan na jedan (R)


02:30

BL Korzom (R)


03:30

Autošop (R)


04:15

Agrar (R)


05:00serija
Dr House (R)
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
07:15

BHRT Plesna lista


08:15

Vijesti


08:30
Jutro za sve
10:00

Vijesti


10:15

Thinking Box


11:00

Prijatelji životinja


11:30

Roditeljski sastanak


12:00

Dnevnik 1


12:30

Smanji Gas!


13:00

Perspektiva


13:30

Izazovi poljoprivrede


14:00
Tomorrow Today
Informativni magazin koji donosi vesti iz sveta tehnologije i nauke
14:30

TV Liberty


15:00

Religijski forum


16:00

Regionalni dnevnik


16:30

Terminal 26


16:45film
Zaboravljeni
Štićenici doma za napuštenu decu u nastupu gneva ruše sve pred sobom
18:25

Putevi zdravlja


19:00

Dnevnik 2


19:50sport

Košarka (ž): Kvalifikacije za EP 2021: BiH - Švicarska


22:00

Nova avantura


22:30

Neobični Jordan


23:00

Dnevnik 3


23:30sport

BHT sport


23:45

Narodni studio


00:15film
Pušteni s lanca
Kako bi ponovo ueli strast u bračni život dva para odluče se na sedmicu slobode
01:55

Odjava programa


06:45
Folklor video magazin
Očuvanje tradicije i prezentacija Republike Srpske u okruženju i u svetu uopšte
07:15muzički
Zvuci zavicaja
Etno emisija
08:01muzički
Muzicki sou Neda Ukraden
Zabavno muzička emisja BN televizije
09:15

Poreznik Gavro


09:45film
Dobro jutro, komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
10:30
Selo
Emisija namenjena poljoprivrednicima i stanovnicima sela.
11:00muzički
JV komerc: Cvrcak na sat
Novosti u produkciji Južnog vetra
12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:15muzički
Zvuci zavicaja
Etno emisija
13:15muzički
BN music
Zabavno muzički program BN Televizije
14:20

Muzicki izlog


15:20
Paparaco-r
Poznati bez nameštanja
16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:20muzički
Nedjeljno popodne
Zabavno-muzička emisja
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00serija
Elif
Dobra i naivna devojčica jedina može ujediniti posvađanu porodicu
20:50
Crno na bijelo
Politički magazin
22:00
Arena
Aktuelno društveno-političke teme
23:00
Izazovi istine
Emisija o aktuelnim društvenim, ekonomskim, socijalnim i političkim temama
23:30
Klub sampiona
Ekskluzivna emisija koja za goste ima proslavljene sportiste - šampione
00:20
Balkanske prevare
Rialiti šou koji se bavi detektivskim istraživanjem mogućih prevara
00:50
Nista licno-r
Neispričane priče iz života poznatih, muzika, smjeh i još ponešto.
02:00
Dnevnik 2-r
Informativni program RTV BN
02:35muzički
Zvuci zavicaja-r
Etno emisija
03:35

Film


05:00
Selo-r
Emisija namenjena poljoprivrednicima i stanovnicima sela.
05:35

Muzicki predah


07:00film
Hokus Pokus Alfie, film
Alfi ima izmišljenog prijatelja koji misli da je dovoljno star da dobije psa
08:13film
Wee Man, film
Istinita priča o životu škotskog gangstera Paula Ferisa
09:49film
Povratak kući
Devojka nikad ne zaboravlja svoju prvu ljubav
11:17film
Snježni čovjek, film
Bivši planinar nakon alpinističke nesreće izgubi ženu i ostane nepokretan
14:25film
Pojačaj!, film
Mlada plesačica mora da izoštri svoje veštine kako bi upisala prestižnu baletnu akademiju
16:00film
Kako živjeti zauvijek
Dirljiva priča o teško bolesnom dečaku, njegovoj porodici i neizvesnosti budućnosti
17:30film
Koza, film
18:45film
Mala pljačka kazina, film
Uspeh indijanskog kazina koji vodi mafija preti da uništi mir malog ruralnog gradića
20:20film
Taoc
mora razrešiti dvostruku talačku krizu
22:13film
Astma, film
23:47film
Ricky, film
Riki, novi član male porodice, poseduje neobičan dar
01:16

Sa Music


06:40muzički

Emislija ozbiljne muzike


07:15

Priče iz Hercegovine


08:00

Vijesti


08:05dečiji
Luna Petunija
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
08:15dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
08:40dečiji
Robovlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
08:55film
Wissper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
09:05film
Robi: Uzbuna na Orlovom vrhu
Film o avanturama hrabrog policijskog auta Plodija koja rešava zamršene slučajeve
10:35dečiji
U zmajevom gnijezdu
11:00
Hayd u park
11:30

Japanska kuhinja: Soba


12:00

Dnevnik 1


12:15

Zelena panorama


12:45film
Poruka u boci
15:05zabava

Ženske priče s Amrom Džeko


15:35

Muzika jednog vremena


16:25

Vijesti


16:30film
U ljubavi i ratu
Film ”U ljubavi i ratu” bavi se mladim Ernestom, kada je još bio 18-godišnji mladić, koji
18:10zabava

Svi za 5, kviz spretnosti i znanja


19:30

Dnevnik 2


20:05serija
Lud, zbunjen, normalan, igrana serija
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
20:40serija
Besa: Pritisak koji ispituje granice u porodici
Šta je sve spreman da uradi da bi zaštito svoju porodicu?
21:30film
Boomerang
U kafiću Bumerang isprepliću se životne sudbine nekolicine raznih neobičnih likova
23:05

Dnevnik 3


23:35film
Dobrodošli kući
01:20

Dnevnik 2, r.


02:00

Pregled programa za ponedjeljak


06:00

387 playlista, muzički program


09:15

Izgubi da bi dobio, revijalni program, r.


12:10

Sudbina, kolažni program, r.


13:00

Vijesti


16:45

Minute zdravlja


18:00zabava

WoW Hayat production show, muzički program


18:58

Vijesti u 7, informativni program


19:29

Biometeorološka prognoza


19:31sport
Sport
19:39

Stanje na putevima


19:45
Horizonti
20:00zabava

ZMBT, muzički show


23:00film
Nevin u četrdesetoj, igrani film
Grupa prijatelja pomaže četrdesetogodišnjem prijatelju koji nije nikada spavao sa ženom
01:00zabava

WoW Hayat production show, muzički program, r.


01:45

Vijesti u 7, informativni program, r.


02:20

387 playlista, muzički program


07:00
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
07:30

Nova IN - (Nova IN)


08:20serija
Žigosani u reketu - (Žigosani u reketu)
Serija o dvojici nekada nerazdvojnih prijatelja i saigrača u slavnom košarkaškom klubu
09:03serija
Žigosani u reketu - (Žigosani u reketu)
Serija o dvojici nekada nerazdvojnih prijatelja i saigrača u slavnom košarkaškom klubu
09:48serija
Žigosani u reketu - (Žigosani u reketu)
Serija o dvojici nekada nerazdvojnih prijatelja i saigrača u slavnom košarkaškom klubu
10:34sport
Magazin Lige prvaka - (Magazin Lige prvaka)
Sve o zbivanjima iza scene, pregled vesti i nedeljnih događaja na fudbalskim terenima
10:58serija
Gulperi - (Gulperi)
Gülperi je odrastala u tradicionalnom društvu u kojem dominiraju muškarci
11:41
Popodne sa Leom Kiš - (Popodne sa Leom Kiš)
Talk show sa poznatim ličnostima iz sveta muzike,politike, sporta, estrade..
13:47

Zdravi sa Katarinom Bajec - (Zdravi sa Katarinom Bajec)


14:50

Kvalifikacije EP20: Srbija - Ukrajina - (Kvalifikacije EP20: Srbija - Ukrajina)


17:00

Vijesti Nove BH - (Vijesti Nove BH)


17:20

Nova IN - (Nova IN)


18:30
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
19:00serija
Gulperi - (Gulperi)
Gülperi je odrastala u tradicionalnom društvu u kojem dominiraju muškarci
20:00muzički
Zvezde Granda - (Zvezde Granda)
Najveće muzičko takmičenje u regionu
23:05
Zvezde Granda Specijal - (Zvezde Granda Specijal)
Saša Popović kao i svake godine spremio je iznenađenja za gledatelje kraj malih ekrana
01:33

Svaka sekunda je važna - (Hours)


03:02

Neprobojni monah - (Bulletproof Monk)


04:40
Grand News - (Grand News)
Emisija koja prati živote poznatih i razotkriva detalje iz njihovih glamuroznih života
04:57

Nova IN - (Nova IN)


05:30

R Nova IN


05:49
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
07:15dečiji
Gormiti, crtani film
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
07:20dečiji
Luna Petunia, crtani film
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
07:35dečiji
Miraculous, crtani film
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
07:45dečiji
Tobot, crtani film
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
08:10serija
Ali, turska serija
Jedno šokantno otkriće zauvek će da promeni živote članova porodice Akarsu
09:00
Dejana Talk Show, zabavni program, r.
"Dejana Talk Show" je emisija koja ruši tabue
09:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
10:30

Vox Populi, informativni magazin


12:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
13:10zabava
Život na vagi, zabavni program, r.
18 kandidata se bori s viškom kilograma, a sve kako bi na koncu spasili svoj vlastiti život
14:25
Top shop
Kupovina iz fotelje
14:40serija
Elif, turska serija, 1138 epizoda, r.
Dobra i naivna devojčica jedina može ujediniti posvađanu porodicu
15:35serija
Dolina suza, turska serija, 157 epizoda
Dvojicu potpuno različite braće razdvojiće ljubav prema istoj ženi
16:30
Dejana Talk Show, zabavni program
"Dejana Talk Show" je emisija koja ruši tabue
18:30
OBN Info
19:00serija
Dženet, turska serija, 102 epizoda
Iako napuštena kao beba, Dženet se cijeli život bori za vlastiti uspjeh
20:00serija
Elif, turska serija, 1139 epizoda
Dobra i naivna devojčica jedina može ujediniti posvađanu porodicu
21:45serija
Sestre, indijska serija, 573, 574 i 575 epizoda
Indijska serija donosi priču o dve različite sestre - Soumji i Surbihi
23:00serija
Dženet, turska serija, 102 epizoda
Iako napuštena kao beba, Dženet se cijeli život bori za vlastiti uspjeh
23:45serija
Ali, turska serija, r.
Jedno šokantno otkriće zauvek će da promeni živote članova porodice Akarsu
00:30
OBN Info, r.
01:00
Dejana Talk Show, zabavni program
"Dejana Talk Show" je emisija koja ruši tabue
02:30serija
Dolina suza, turska serija, 157 epizoda, r.
Dvojicu potpuno različite braće razdvojiće ljubav prema istoj ženi
03:10
OBN Info, r.
06:00dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
06:25dečiji
Tomica i prijatelji S07.E161
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
06:30dečiji
Tomica i prijatelji S07.E162
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
06:36dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
06:41dečiji
Moj mali planet
Naša planeta ne treba samo da bude briga odraslih
06:50dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
07:02dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
07:15dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
07:27dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
07:45dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
07:56dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
08:10dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
08:21film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
08:28
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
08:40dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
08:54dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
09:10dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
09:22dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
09:38dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
10:00dečiji
RETRO: Otvori prozor
Deca slušaju basne, uče slova i zabavljaju se
10:14dečiji
RETRO: Najljepše priče klasične starine
Legendarne klasične priče oživljene su na malom ekranu
10:35dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
11:00dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
11:30dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
11:41dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
11:52dečiji
Mašine strašne priče
Maša decu uči o tome kako se boriti s uobičajenim strahovima
12:00dečiji
Mia i ja
Zavirite u čudesni svet vilenjaka, jednoroga, panova i zmajeva!
12:30dečiji
Screechers Wild!
Ludi svet zveri i mašina
12:55dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
13:07dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
13:25dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
13:39dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
13:57
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
14:00dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
14:11dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
14:25dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
14:50dečiji
Magareća klupa S01.E100
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
14:55dečiji
Magareća klupa S01.E101
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:00dečiji
Magareća klupa S01.E102
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:05dečiji
Magareća klupa S01.E103
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:10dečiji
Magareća klupa S01.E104
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:20dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
15:45dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
15:56dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
16:10dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
16:15dečiji
Mia i ja
Zavirite u čudesni svet vilenjaka, jednoroga, panova i zmajeva!
16:40dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
16:51dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
17:05dečiji
Screechers Wild!
Ludi svet zveri i mašina
17:30dečiji
Magareća klupa S01.E100
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:35dečiji
Magareća klupa S01.E101
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:40dečiji
Magareća klupa S01.E102
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:45dečiji
Magareća klupa S01.E103
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:50dečiji
Magareća klupa S01.E104
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
18:00dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
18:14dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
18:30dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
18:55dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
19:06dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
19:22dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
19:35dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
19:50dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
20:02film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
20:09dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
20:14dečiji
Mamino
Mama i njene kćerke na svoj način pristupaju svakodnevnici i rešavaju probleme
20:17dečiji
RETRO: Pričice za laku noć
Pričajući priče decu uspavljuje i na kraju i sam zaspe Zijah Sokolović Zike
20:30dečiji
Magareća klupa S01.E100
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:35dečiji
Magareća klupa S01.E101
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:40dečiji
Magareća klupa S01.E102
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:45dečiji
Magareća klupa S01.E103
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:50dečiji
Magareća klupa S01.E104
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
21:00dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
21:05dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
21:16dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
21:30dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
21:55dečiji
Screechers Wild!
Ludi svet zveri i mašina
22:20dečiji
Mia i ja
Zavirite u čudesni svet vilenjaka, jednoroga, panova i zmajeva!
22:45dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
23:10dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
23:21dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
23:34dečiji
Oddbods
Zanimljiva animirana serija za decu...
23:42dečiji
Oddbods
Zanimljiva animirana serija za decu...
23:50dečiji
Oddbods
Zanimljiva animirana serija za decu...
00:00dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
00:25dečiji
Tomica i prijatelji S07.E163
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
00:30dečiji
Tomica i prijatelji S07.E164
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
00:36dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
00:41dečiji
Moj mali planet
Naša planeta ne treba samo da bude briga odraslih
00:50dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
01:01film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
01:11
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
01:15dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
01:27dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
01:45dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
01:56dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
02:10dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
02:24dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
02:45dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
02:57dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
03:10dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
03:24dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
03:40dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
03:52dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
04:08dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
04:30dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
04:55dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
05:18dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
05:25dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
05:36dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
05:47
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
05:50dečiji
Mašine priče
Simpatična devojčica Maša svojim omiljenim igračkama priča najljepše klasične bajke
06:00

Najava programa


06:05

Iz dana u dan....


06:10

Vijesti


06:15zabava

Bosnoljublja, kulturno-zabavni program


07:00

Tada i sada, dokumentarni program


07:30zabava

Kuhinje svijeta, zabavni program


08:00

Naše priče o nutricionizmu


08:05

Moj dom: Uradi sam


08:15zabava

Baštovanstvo, zabavni program


08:45

Sto čuda svijeta, strani dokumentarni program


09:00film
Filmska matineja: Kraljević i ja, film
Bajkovita ljubavna priča o Danskom princu i američkoj studentkinji
10:30dečiji

Dječiji program


11:15

Hod vijekova, dokumentarni program (r)


12:00

Vijesti


12:05

Epp


12:15

Hod vijekova, dokumentarni program


12:30

Čuvari budućnosti, dokumentarni program (r)


13:00
Rondo Shop
13:15

Sto čuda svijeta, strani dokumentarni program


13:30
Rondo Shop
13:45

Intervju, informativni program (r)


14:30
Rondo Shop
14:45

Univerzum, strani dokumentarni program (r)


15:30
Rondo Shop
16:00

Dnevnik 1


16:15film
Moćni pačići 2, film
Bivši hokejaški trener dobije priliku voditi američku momčad na velikom takmičenju
18:00serija

U potrazi za poslom, igrana serija


18:45

Hod vijekova, dokumentarni program


18:55

Epp


19:00

Dnevnik 2


19:30dečiji

Dječiji program


20:00

Univerzum, strani dokumentarni program


21:00film
Izostavljeni dijelovi, film (12)
Dvoje 14-godišnjaka žele naučiti sve o seksu no slučajno im se dogodi neželjena trudnoća
22:30sport

Sport Klub, sportski program


23:00film
Hladne duše, film (12)
Poznati američki glumac u egzistencijalnoj krizi odvaži se na riskantan zahvat
00:30

Dnevnik 2 (r)


01:00muzički

Koncerti zvijezda, muzički program


01:30

Tada i sada, dokumentarni program (r)


02:00

Univerzum, strani dokumentarni program (r)


03:00serija

U potrazi za poslom, igrana serija (r)


03:45zabava
Ritam Balkana, zabavno-dokumentarni program (r)
Istražite muzičko blago čitavog Balkana i pravi presek današnje muzičke scene
04:15zabava

Bosnoljublje, kulturno-zabavni program (r)


05:00zabava

Kuhinje svijeta, zabavni program


05:30zabava

Baštovanstvo, zabavni program (r)


07:15serija
Anđeo osvete, igrana serija ep. 53 (R)
Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla
08:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
08:15serija
Anđeo osvete, igrana serija ep. 54 (R)
Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla
09:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
09:15zabava

Skrivena kamera, zabavni program


09:30dečiji
Garfild, crtani film
Nove avanture svima znanog mačka
11:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
11:15
Čarobnjak Bryan, dokumentarni program (R)
Kanadska serija o renoviranju domova, koje vodi i sprovodi izvođač Brajan Bomler
11:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
12:00serija
Pakao na točkovima, igrana serija ep.21 (R)
Nakon Američkog građanskog rata Kolen Bohenan odlazi na zapad u potragu za vojnicima Unije
13:00film
Tiha planina, igrani film
Andreas krči svoj put kroz bojna polja na Alpima, odlučan je da se vrati Frančeski
14:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
15:00film
Enigma, igrani film
Mladi šifrant vodi trku s vremenom kako bi rešio dve preteće enigme
17:00
Dnevnik u 17
19:00
Dnevnik u 19
19:25sport
Sport
19:30
Vrijeme
19:35
Čarobnjak Bryan, dokumentarni program (R)
Kanadska serija o renoviranju domova, koje vodi i sprovodi izvođač Brajan Bomler
21:00serija
Pakao na točkovima, igrana serija ep.22
Nakon Američkog građanskog rata Kolen Bohenan odlazi na zapad u potragu za vojnicima Unije
23:45
Čarobnjak Bryan, zabavni program
Kanadska serija o renoviranju domova, koje vodi i sprovodi izvođač Brajan Bomler
00:10

Astro Zona


02:30

Noćni reprizni program


Desno