TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

Arena Sport 1

Arena Sport 2

Arena Sport 3

Arena Sport 4

Arena Sport 5

Arena Sport 6

Arena Sport 7

Arena Sport 8

Arena Sport Premium 1

Arena Sport Premium 2

Arena Sport Premium 3

Eurosport

Eurosport 1

Fight Network

Lov i ribolov

Rai Sport

SportKlub 1

SportKlub 2

SportKlub 3

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:00sport

Endesa Liga Magazin


06:15sport

MAN CITY TV - Inside City


07:00sport

Roma - Feyenoord


09:30sport

Crvena Zvezda - Partizan, Finale


12:00sport

Sassuolo - Milan


14:00sport

Real Madrid - Betis


16:00sport

Barcelona - Villarreal


18:00sport

Porto - Estoril


20:00sport

Teme do Arene


20:30sport

Dijon - Limoges, G2


22:30sport

Crvena Zvezda mts - Partizan NIS, Finale G1


00:30sport

Pregled finala


01:00sport

Lille - Rennes


03:00sport

Pregled


04:00sport

Vitoria - Gil Vicente


06:00sport

Inter - Real Madrid, Best of Real Madrid


08:00sport

Liverpool - Milan, Best of Liverpool


10:00sport

Shakhtar Donetsk - Real Madrid, Best of Real Madrid


12:00sport

Porto - Liverpool, Best of Liverpool


14:00sport

Real Madrid - Shakhtar Donetsk, Best of Real Madrid


16:00sport

Atletico Madrid - Liverpool, Best of Liverpool


18:00sport

Sheriff - Real Madrid, Best of Real Madrid


20:00sport

Milan - Liverpool, Best of Liverpool


22:00sport

Real Madrid - PSG, Best of Real Madrid


00:00sport

Inter - Liverpool, Best of Liverpool


02:00sport

Chelsea - Real Madrid, Best of Real Madrid


04:00sport

Benfica - Liverpool, Best of Liverpool


06:00sport

Shortlist, ep. 93


06:30sport

Bietigheim - Viborg, Finale


08:00sport

Kiel - PSG


09:30sport

Greatest Teams


10:00sport

Valencia - Celta


12:00sport

Ženska strana medalje


12:30sport

Pacos Ferreira - Benfica


14:30sport

Lazio - Verona


16:30sport

PSG - Metz


18:30sport

Racing - River Plate (URU)


20:30sport

Boca Juniors - Deportivo Cali


22:30sport

Sporting - Santa Clara


00:30sport

Granada - Espanyol


02:30sport

Barca - Flensburg


04:00sport

Auxerre - St. Etienne, Play Off G1


06:00sport

Vitoria - Gil Vicente


08:00sport

Lens - Monaco


10:00sport

Mobil Auto


10:30sport

Racing - River Plate (URU)


12:30sport

Boca Juniors - Deportivo Cali


14:30sport

Pregled finala


15:00sport

IMT - Novi Pazar, Play Off


17:00sport

Hamburg - Magdeburg


18:30sport

Naerbo - Minaur Baia Mare, finale G1


20:00sport

Švedska - Kanada, četvrtfinale 1


22:30sport

Nemačka - Češka, četvrtfinale 2


01:00sport

Finska - Slovačka, četvrtfinale 3


03:30sport

Švajcarska - SAD, četvrtfinale 4


06:00sport

Fantastic lies


08:00sport

Let them wear towels


09:00sport

Mohammad And Larry


10:00sport

Pony Excess


12:00sport

Brian and the Boz


13:30sport

The Birth


14:30sport

Tim Richmond


15:30sport

Slaying The Badger


17:00sport

Don't Look Down


18:00sport

Unmatched


19:00sport

Kenny


20:30sport

Cease Fire Massacre


21:00sport

One and not done


22:30sport

Hawaiian - The legend of Eddie Aikau


00:00sport

Down the Barrel


01:30sport

The House Of Steinbrenner


02:30sport

Winning Time


04:00sport

Four Days in October


05:00sport

Sepp Blater


06:00sport

Atletico - Man United


08:00sport

Benfica - Ajax


10:00sport

Chelsea - Lion


12:00sport

Inter - Liverpool


14:00sport

PSG - Real Madrid


16:00sport

Salzburg - Bayern


18:00sport

Benfica - Bayern


20:00sport

Young Boys - Villarreal


22:00sport

PSG - Leipzig


00:00sport

Bayern - Salzburg


02:00sport

Juventus - Villarreal


04:00sport

Lille - Chelsea


06:00sport

Lyon - Porto


08:00sport

Gent - PAOK


10:00sport

Monaco - Braga


12:00sport

Olympiacos - Atalanta


14:00sport

Bodo Glimt - Celtic


16:00sport

Napoli - Barcelona


18:00sport

Betis - Eintracht Frankfurt


20:00sport

PSV - Copenhagen


22:00sport

Vitesse - Roma


00:00sport

Fenerbahce - Slavia


02:00sport

Leicester - Randers


04:00sport

Leipzig - Real Sociedad


06:00sport

Miami - New York


08:00sport

New Orleans - San Antonio


10:00sport

Miami - Brooklyn


12:00sport

Milwaukee - Dallas


14:00sport

LA Lakers - Denver


16:00sport

Miami - Charlotte


18:00sport

Memphis - Phoenix


20:00sport

Philadelphia - Charlotte


22:00sport

Atlanta - Brooklyn


00:00sport

Utah - LA Clippers


02:00sport

Minesota - Milwuakee


04:00sport

Washington - LA Lakers


06:00sport

Fiorentina - Juventus


08:00sport

Real Madrid - Betis


10:00sport

Sassuolo - Milan


12:00sport

Magazin


12:30sport

Lokomotiv - UNICS, 4. utakmica


14:30sport

Partizan NIS - Budućnost VOLI, G3


16:30sport

Crvena Zvezda mts - Cedevita Olimpija, G3


18:30sport

U OBRUČU


19:30sport

ARENA BASKET


20:00sport

Crvena Zvezda mts - Partizan NIS, Finale G1


22:00sport

ARENA BASKET


22:30sport

Moja Arena


23:00sport

MAXBET FLASH


23:15sport

Crvena Zvezda - Partizan, Finale


02:00sport

NBA Action


02:30sport

Boston - Miami, G6


05:00sport

Pregled


06:00sport

Boston - Miami, G4


08:00sport

Dallas - Golden State, G4


10:00sport

Miami - Boston, G5


12:00sport

Golden State - Dallas, G5


14:00sport

Joventut - Lenovo Tenerife, G1


16:00sport

NBA Action


16:30sport

Teme do Arene


17:00sport

Spezia - Napoli


19:00sport

Zenit - CSKA, 4. utakmica


21:00sport

Barca - Gran Canaria, G1


23:00sport

Crvena Zvezda mts - Partizan NIS, Finale G1


01:00sport

Pregled sezone


02:00sport

Crvena zvezda - Voždovac


04:00sport

Torino - Roma


06:00sport

Švedska - Kanada, četvrtfinale 1


08:30sport

Nemačka - Češka, četvrtfinale 2


11:00sport

Finska - Slovačka, četvrtfinale 3


13:30sport

Švajcarska - SAD, četvrtfinale 4


16:00sport

Golden State - Dallas, G5


18:00sport

Partizan - Radnički


20:00sport

Inter - Sampdoria


22:00sport

Real Sociedad - Atletico Madrid


00:00sport

Partizan - Radnički


02:00sport

Salernitana - Udinese


04:00sport

Elche - Getafe


06:35sport

GIRO D’ITALIA: Stage 18


08:35sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - Round 2


09:32sport

GIRO D’ITALIA: Stage 18


10:30sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - Round 3 (live)


11:00sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - Round 3 (live)


13:00sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - Round 3 (live)


14:00sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - Round 3 (live)


16:00sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - Round 3 (live)


17:30sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - Round 3 (live)


21:19sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - Round 3 (live)


00:15sport

GIRO D’ITALIA: Stage 19


01:29sport

ROLAND-GARROS


03:00sport

Cycling: GIRO D'ITALIA


04:30sport

Tennis


06:35sport

BICIKLIZAM: Svetska turneja, Điro D'Italija, Etapa 18, Muškarci


08:37sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 02,


09:32sport

BICIKLIZAM: Svetska turneja, Điro D'Italija, Etapa 18, Muškarci


10:30sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 3,


11:07sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 3,


13:00sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 3,


14:00sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 3,


16:00sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 3,


18:00sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 3,


20:30sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 3,


00:15sport

BICIKLIZAM: Svetska turneja, Điro D'Italija, Etapa 19, Muškarci


01:29sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 3,


03:00sport

BICIKLIZAM: Svetska turneja, Điro D'Italija, Etapa 19, Muškarci


04:30sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 3,


06:00

LUX Fight League 22 Challenge LIVE!


09:00

IMPACT in 60 - IMPACT 20 - Wrestling Icons


10:00

IMPACT! Wrestling


12:00

New Japan Pro Wrestling


13:00

New Japan Pro Wrestling


14:00

New Japan Pro Wrestling


15:00

New Japan Pro Wrestling


16:00

New Japan Pro Wrestling


17:00

Fight Network Recharged - CES Knockouts Vol. 4


18:00

Fight Network Recharged - Lion Fight Knockouts Vol. 4


19:00

Fight Network Recharged - Super Submissions Vol. 7


20:00

Fight Network Recharged - Lion Fight Knockouts Vol. 2


21:00

TNA Lockdown 2005


00:30

Vicious: Making a Champion


01:00

BRAVE Combat 45


04:00

Fight Network Recharged - Lion Fight Knockouts Vol. 2


05:00

Catalyst Wrestling


05:30

Retrospective - Petey Williams


06:00slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


06:30slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


07:00slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


07:30slobodno vreme

LOVIŠTE


08:00slobodno vreme

LOVIŠTE


08:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


09:00slobodno vreme

ŠARANSKI RIBOLOV SA STOJANOM RADOSAVLJEVIĆEM


09:30slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


10:00slobodno vreme

ZA TRPEZOM


10:30slobodno vreme

PUTEVIMA INDOKINE


11:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


11:30slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


12:00slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


12:30slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


13:00slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


13:30slobodno vreme

LOVIŠTE


14:00slobodno vreme

LOVIŠTE


14:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


15:00slobodno vreme

ŠARANSKI RIBOLOV SA STOJANOM RADOSAVLJEVIĆEM


15:30slobodno vreme

VRHUNSKI RIBOLOV


16:00slobodno vreme

ZA TRPEZOM


16:30slobodno vreme

PUTEVIMA INDOKINE


17:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


17:30slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


18:00slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


18:30slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


19:00slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


19:30slobodno vreme

LOVIŠTE


20:00slobodno vreme

LOVIŠTE


20:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


21:00slobodno vreme

ŠARANSKI RIBOLOV SA STOJANOM RADOSAVLJEVIĆEM


21:30slobodno vreme

VRHUNSKI RIBOLOV


22:00slobodno vreme

ZA TRPEZOM


22:30slobodno vreme

PUTEVIMA INDOKINE


23:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


23:30slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


00:00slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


00:30slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


01:00slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


01:30slobodno vreme

LOVIŠTE


02:00slobodno vreme

LOVIŠTE


02:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


03:00slobodno vreme

ŠARANSKI RIBOLOV SA STOJANOM RADOSAVLJEVIĆEM


03:30slobodno vreme

VRHUNSKI RIBOLOV


04:00slobodno vreme

ZA TRPEZOM


04:30slobodno vreme

PUTEVIMA INDOKINE


05:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


05:30slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


06:00sport

Perle Di Sport


06:30sport

Tg Sport


08:00sport

Equitazione 2022: Piazza Di Siena, Categ


10:00sport

Pallanuoto Femminile, Finali Scudetto, 5


11:25sport

Ciclismo 2022: Giro D'italia, Aspettando


12:10sport

Ciclismo 2022: Giro D'italia, Prima Dire


14:00sport

Calcio Nazionale: Diretta Azzurra


14:30sport

Gli Imperdibili


14:35sport

Equitazione 2022: Piazza Di Siena - Copp


17:45sport

Atletica Leggera : Stramilano Half Marat


18:30sport

Tg Sport


18:50sport

Calcio Nazionale: Diretta Azzurra


19:30sport

Sportabilia


20:00sport

Ciclismo 2022: Giro D'italia, Arriva Il


20:40sport

Basket : Campionato Italiano : Play Off


23:00sport

Reparto Corse


23:30sport

Sportabilia


00:00sport

Tg Sport


00:15sport

Ciclismo 2022: Giro D'italia, Km 0


04:15sport

Perle Di Sport


06:50sport

Baya & Yoga


07:00sport

Mozzart SK Vesti


07:30sport

Košarka - Izraelska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G1): Maccabi - Herzeliya


09:00sport

Fudbal - Turski kup: Finale: Kayseri - Sivas


11:00sport

Fudbal - Serie B: Playoff - Finale (1st leg): Monza - Pisa


12:55sport

Košarka - Izraelska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G1): Hapoel Jerusalem - Holon


14:45sport

Galerija slavnih & Da li znate & Sporthing


15:00sport

Fudbal - Holandska liga: Playoff - Finale (1st leg): Vittese - AZ Alkmaar


16:55sport

Rukomet - Slovenačka liga: Celje - Ivančna Gorica


18:40sport

Sportlight: Luciano Moggi


19:40sport

Košarka - Italijanska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G1): Virtus - Tortona


21:30sport

Mozzart SK Vesti


22:00sport

F1 Monte Carlo: Trening 1


23:05sport

F1 Monte Carlo: Trening 2


00:15sport

F2 Monte Carlo: Kvalifikacije


01:15sport

Plivanje - Mare Nostrum: Barcelona - 2. dan


03:15sport

Fudbal - EP U17 (M): 1/4 Finale: Denmark - Serbia


05:00sport

Beach Volleyball Pro Tour (Ž): Ostrava


06:45sport

Fast Zone


07:10sport

Fudbal - Holandska liga: Playoff - FINALE (1st leg): Vittese - AZ Alkmaar


08:55sport

NHL: Playoffs (G5): Carolina - NY Rangers


10:40sport

Košarka - Litvanska liga: Playoffs - FINALE (G1): Rytas - Lietkabelis


12:10sport

Fudbal - EP U17 (M): 1/4 Finale: Spain - Portugal


13:50sport

NHL: Playoffs (G5): Calgary - Edmonton


15:35sport

Košarka - Izraelska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G1): Maccabi - Herzeliya


17:05sport

Premier League Magazin: Specijal


18:00sport

Fudbal - Bugarska liga: Baraž za 1. ligu: Botev - Etar


20:00sport

Bundesliga - Pregled sezone


21:00sport

MMA - Cage Warriors: Colchester I


23:15sport

Košarka - Italijanska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G1): Virtus - Tortona


00:40sport

Track & Field


01:05sport

NHL: Playoffs (G6): St. Louis - Colorado


03:45sport

Moto GP Mugello: Trening 2


05:00sport

F1 Monte Carlo: Trening 2


07:00sport

Bundesliga - Pregled sezone


08:00sport

Moto3 GP Mugello: Trening 1


08:50sport

Moto GP Mugello: Trening 1


09:50sport

Moto 2 Mugello: Trening 1


10:45sport

Car fashion


11:15sport

Pit Box


12:15sport

Moto3 GP Mugello: Trening 2


13:05sport

Moto GP Mugello: Trening 2


14:05sport

Moto 2 Mugello: Trening 2


15:00sport

Premier League Magazin: Specijal


15:45sport

Moto-E Mugello: Kvalifikacije


16:30sport

SK Studio: Basket 3x3 Zadar


17:00sport

Basket 3x3: Zadar


22:30sport

SK Studio: Basket 3x3 Zadar


22:45sport

LoL - EU Masters: 1/2 Finale


00:35sport

Fudbal - EP U17 (M): 1/4 Finale: Spain - Portugal


02:20sport

Trans World Sport


03:10sport

Fudbal - Turski kup: FINALE: Kayseri - Sivas


05:15sport

Track & Field


05:45sport

NHL: Playoffs (G6): St. Louis - Colorado


Desno