TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

BN Televizija

RTRS

ATV

BHT1

BN SAT

Cinema TV

FTV

Hayat TV

Nova BH

OBN

Tropik TV

TV TK Tuzla

TV1

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:30
Dobro jutro, Srpska
Jutarnji program
09:00
Jest' dobro, jest'
Kulinarski šou
10:00

Uz casicu razgovora


12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:20
Crno na bijelo-r
Politički magazin
13:20serija
Cista ljubav
Atraktivna serija s neodoljivom ljubavnom pričom
16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:20serija
Bela ladja
"Bela lađa" je nastavak filmskog serijala “Tesna koža“
17:05serija
Zena
Serija prikazuje svakodnevni život u klinici specijaliziranoj u brizi za žene
18:00
Danas u Srpskoj
Aktuelnosti u Srpskoj
18:25serija
Gorka zemlja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00serija
Elif
Dobra i naivna devojčica jedina može ujediniti posvađanu porodicu
20:50muzički
BN koktel
Zabavno-muzički program
22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTV BN
23:00serija

Nasa prica


00:00
Astrochat
Astrološki aspekti i saveti
02:00

Satelitski program


06:06

Јutarnji program


09:00

Vijesti


09:09

Mali kompozitor - refreni


09:14serija

Zlatno srce


10:04serija

Sova i kompanija 2


10:14serija

Dvorištvance


10:37

Mali kompozitor - refreni


10:40serija

Vrata do vrata


11:13serija

Vrata do vrata


12:00

Dnevnik 1


12:27

Kuhinjica


12:28

Mali kompozitor - refreni


12:33

Euromaxx


13:05serija

Zlatno srce


13:58

Vijesti


14:07

LJudovanje


15:02

U fokusu


15:47serija

Zlatne ruke


16:15

Sreća je na tanjiru


16:46

Mali kompozitor - refreni


16:50

Kuhinjica


17:00

Srpska danas


17:44

Hronika Semberije i Majevice


18:12serija

Vrata do vrata


18:46serija

Vrata do vrata


19:20

Kuhinjica


19:30

Dnevnik 2


20:13serija

Istine i laži


21:06

Aktuelno


22:10

Dnevnik 3


22:48serija

Slijedi novac


23:58serija

Škorpija


00:42serija

Istine i laži


01:27

Sreća je na tanjiru


01:53

U fokusu


02:33

Srpska danas


03:13

Dnevnik 2


03:43serija

Slijedi novac


04:42serija

Škorpija


05:23

Muzički spotovi


06:00

Just for laughs (R)


06:30

Vijesti (R)


07:00serija
Snaha (ep. 115, R)
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
08:00

ATV Jutro


10:00

Just for laughs


10:30

Autošop magazin (R)


10:50

Vidimo se na Tržnici (R)


11:00
Snaha (ep. 116)
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
11:40
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
11:55

Vijesti


12:00film
Tornado
Depresivni mladić pronaći će snagu za novi početak zahvaljujući ljubavi jednog konja
13:40
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
13:55

Vijesti


14:50

Agrar (R)


15:15
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
16:30

Vijesti


17:00

Tema dana


17:30
Državni posao
Satirični razgovori između trojice glumaca, komentari koji podsećaju na stand-up komedije.
17:40

ATV music


17:50

Vidimo se na Tržnici


18:00

Just for laughs


18:20

ATV Planeta


18:50

Biznis vijesti


18:55

Marketing


19:00
ATV vijesti
19:31

Marketing


19:32

Sport


19:39

Marketing


19:45

Bez komentara


19:50

Marketing


19:55

Lutrija RS, Bingo


20:30

Biznis klub


21:15
Ćirilica
Politički tok-šou
23:30sport
NBA action
00:00serija
Dr House (sezona 03, epizoda 13)
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
00:45serija
Snaha (R)
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
02:45

Biznis klub (R)


03:10

Agrar (R)


03:30serija
Dr House (R)
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
04:30

Autošop magazin (R)


05:15

ATV Planeta (R)


07:00
Jutro za sve
10:00

Vijesti


10:15serija
Frenderi u BiH
Emisija o ekologiji za najmlađe
10:25dečiji

Grimove bajke


10:50serija
Mala princeza
Mala Princeza suočava se sa strahovima, novim situacijama i uči vredne lekcije o životu
11:00

Bonton, 9/21


11:10serija
Ljeta u Indiji
Drama smeštena u 1930-te, poslednje godine britanske kolonijalne vladavine u Indiji
12:00

Dnevnik 1


12:30serija
Inspektor Roko
Sneg ne prekriva sve! Serija je zanovana na radnji romana Antonia Manzinia.
13:30

BH gastro kutak, kulinarski show, r.


14:00

Vijesti


14:15

Izazovi poljoprivrede, r.


14:45

Potrošački smjer


15:15

Terminal 26


15:30

Putevi zdravlja


16:00

Regionalni dnevnik


16:45serija
Frenderi u BiH
Emisija o ekologiji za najmlađe
16:55dečiji

Grimove bajke


17:20

Bonton, 10/21


17:30serija
Ljeta u Indiji
Drama smeštena u 1930-te, poslednje godine britanske kolonijalne vladavine u Indiji
18:25

Inbox


19:00

Dnevnik 2


19:50

Novi mediji BHRT-a


20:00serija
Inspektor Roko
Sneg ne prekriva sve! Serija je zanovana na radnji romana Antonia Manzinia.
21:00

Meso iz epruvete


22:00serija
Milijarde
Beskompromisni finansijski mogul i hladnokrvni advokat igraju uzbudljivu igru mačke i miša
23:00

Dnevnik 3


23:30

Inbox


00:00serija
Milijarde
Beskompromisni finansijski mogul i hladnokrvni advokat igraju uzbudljivu igru mačke i miša
00:50

Odjava programa


06:30
Dobro jutro Srpska
Jutarnji program
09:00serija
Gorka zemlja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
10:00

Uz casicu razgovora


12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:20
Crno na bijelo-r
Politički magazin
13:20muzički
Ko to tamo pjeva-r
Zabavno muzički program
14:50serija
Pogresan covjek
Može li srce prepoznati istinu?
15:30

Korak 21


16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:20serija
Tajne
Serija prati dve porodice i tri generacije sa svojim problemima i nerešenim odnosima
17:05serija
Zena
Serija prikazuje svakodnevni život u klinici specijaliziranoj u brizi za žene
18:00
Danas u Srpskoj
Aktuelnosti u Srpskoj
18:25serija
Gorka zemlja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00serija
Elif
Dobra i naivna devojčica jedina može ujediniti posvađanu porodicu
20:50muzički
BN koktel
Zabavno-muzički program
22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTV BN
23:00serija
Gorka zemlja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
00:00
Glas Amerike
Vesti dana
00:30serija
Elif
Dobra i naivna devojčica jedina može ujediniti posvađanu porodicu
01:15serija
Cista ljubav
Atraktivna serija s neodoljivom ljubavnom pričom
02:00
Dnevnik 3 - r
Informativni program RTV BN
02:30muzički
BN koktel-r
Zabavno-muzički program
04:00
Danas u Srpskoj-r
Aktuelnosti u Srpskoj
04:25serija
Zlatni dvori
Dramska serija sa zlatnih polja Slavonije o ljubavi između seoske devojke i mladog bogataša
07:00film
Nezbježna, film
Triler o očajničkoj očevoj potrazi za kćeri i khaosu Damaska koji je ostavio iza sebe
08:33film
Cass, film
Film o životu Kasa Penanta, vođe najgorih britanskih huligana
10:13film
Astma, film
11:33film
White Collar Hooligan, film
Ova predivna igra nije život ili smrt... ona je puno više od toga
12:54film
U lancima
Film o vozaču taksija koji je ujedno i serijski ubica žena koje vozi
14:28film
Građanin kriminalac, film
Film temeljen na istinitoj priči o veteranu 2.sv.rata koji je postao pljačkaš banke
16:13film
Huligani zelene ulice, film
Pripadnici različitih navijačkih grupa učiniće sve kako bi odbranili ugled svog kluba
17:52film
Život nije komad kolača, film
Priča o muškarcu koji nakon smrti supruge pokušava vratiti svoj život na noge
19:30film
Pojačaj!, film
Mlada plesačica mora da izoštri svoje veštine kako bi upisala prestižnu baletnu akademiju
21:05film
Wee Man, film
Istinita priča o životu škotskog gangstera Paula Ferisa
22:56film
Slobodni utovarivači
Komedija o šestero prijatelja koji besplatno žive u kući rok zvezde
00:11film

Posljednje prikazivanje, film


01:41

Sa Music


06:40

Abeceda zdravlja


07:05

Ekovizija


08:00

Vijesti


08:05dečiji
Luna Petunija
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
08:15dečiji
Robovlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
08:30dečiji

Kako to


08:45dečiji
Vik Viking
Avanture Vickija, mladog Vikinga koji koristi domišljatost kako bi pomogao svojim prijateljima
09:00dečiji
Robovlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
09:15dečiji

Chibi Maruko Chan


09:40dečiji
Vik Viking
Avanture Vickija, mladog Vikinga koji koristi domišljatost kako bi pomogao svojim prijateljima
09:50dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
10:05

Vijesti


10:10serija
Pogrešan čovjek
Može li srce prepoznati istinu?
11:00serija
Istine i laži
Posle slučajnog susreta između Marine i Nikole, na površinu će isplivati tajne iz prošlost
12:00

Dnevnik 1


12:15film
U ljubavi i ratu
Film ”U ljubavi i ratu” bavi se mladim Ernestom, kada je još bio 18-godišnji mladić, koji
14:30

Zelena panorama


15:00

Vijesti


15:10serija
Larin izbor
Napeta mediteranska ljubavna priča o dvoje mladih iz socijalno različitih slojeva
16:00serija
Pogrešan čovjek
Može li srce prepoznati istinu?
17:00

Federacija danas


17:25serija
Sestre
Indijska serija donosi priču o dve različite sestre - Soumji i Surbihi
18:15serija
Lud, zbunjen, normalan, igrana serija
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
19:30

Dnevnik 2


20:10

Mreža


21:05film
Nebo iznad krajolika
Iako ne razumiju jedno drugo Bosanac i Francuskinja zajedno provedu nezaboravne dane
21:35zabava

Ženske priče sa Amrom Džeko: Sve naše pobjede


22:10

Dnevnik 3


23:15serija
Istine i laži
Posle slučajnog susreta između Marine i Nikole, na površinu će isplivati tajne iz prošlost
00:00serija
Larin izbor
Napeta mediteranska ljubavna priča o dvoje mladih iz socijalno različitih slojeva
00:50
Euromaxx
Lifestyle Europe magazine, koji nam donosi zanimljivosti iz evropskih gradova
01:15

Dnevnik 3, r.


02:15

Pregled programa za utorak


06:00

387 playlista, muzički program


07:00zabava

WoW Hayat production show, muzički program, r.


07:45

Ti biraj zdravlje, r.


08:45
TV izlog
09:00serija
Gorka zemlja, igrana serija, 104. epizoda, r.
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
10:50serija
Beskrajna ljubav, igrana serija, 55. epizoda
Tako blizu, a tako daleko jedno od drugoga.
11:50
TV izlog
13:00

Vijesti


13:15

Minute zdravlja


13:20
TV izlog
13:35serija
Snaha, igrana serija, 56. epizoda
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
14:30
TV Izlog
14:45

Ti biraj zdravlje


14:50
TV izlog
15:05zabava

WoW Hayat production show, muzički program, r.


17:00

Dobar dan BiH, kolažni program


18:58

Vijesti u 7, informativni program


19:29

Biometeorološka prognoza


19:31sport
Sport
19:39

Stanje na putevima


19:45
Horizonti
20:00zabava

Slučajevi X, kriminalistički magazin


21:00serija
Gorka zemlja, igrana serija, 105. epizoda
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
00:45

Vijesti u 7, informativni program, r.


01:20

387 playlista, muzički program


06:19

Nova IN - (Nova IN)


07:11
Praktična žena - (Praktična žena)
Emisija pokriva obilje tema svakodnevnog života jedne prosečne porodice
08:09serija
Rat ruža - (Gullerin Savasi)
Vođena željom da jednog dana sarađuje sa Gulfem, Gulru upisuje fakultet za dizajn
09:31

TV IZLOG


09:46serija
Gulperi - (Gulperi)
Gülperi je odrastala u tradicionalnom društvu u kojem dominiraju muškarci
11:07

TV IZLOG


11:22serija
Gulperi - (Gulperi)
Gülperi je odrastala u tradicionalnom društvu u kojem dominiraju muškarci
12:25

TV Izlog


12:40
Mr. Kitchen - (Mr. Kitchen)
Kulinarski saveti i zanimljivi recepti
13:10
Praktična žena - (Praktična žena)
Emisija pokriva obilje tema svakodnevnog života jedne prosečne porodice
14:10serija
Lud, zbunjen, normalan - (Lud, zbunjen, normalan 10)
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
14:52
Totalni obrt - (Totalni obrt)
Porodična kviz igra svih generacija
15:40

Vijesti Nove BH - (Vijesti Nove BH)


16:00serija
Rat ruža - (Gullerin Savasi)
Vođena željom da jednog dana sarađuje sa Gulfem, Gulru upisuje fakultet za dizajn
17:25

Nova IN - (Nova IN)


18:30
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
19:10serija
Gulperi - (Gulperi)
Gülperi je odrastala u tradicionalnom društvu u kojem dominiraju muškarci
20:16

Lihtenštajn - BIH - uvodna emisija


20:35

Kvalifikacije EP20: Lihtenštajn - BIH


22:42

Lihtenštajn - BIH - odjavna emisija


22:55serija
Žigosani u reketu - (Žigosani u reketu)
Serija o dvojici nekada nerazdvojnih prijatelja i saigrača u slavnom košarkaškom klubu
23:43serija
Lud, zbunjen, normalan - (Lud, zbunjen, normalan 8)
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
00:22
Supertalent - (Supertalent)
Najpopularniji svetski talent šou koji oslobađa sve talente
02:11
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
02:51

Nova IN - (Nova IN)


03:37

Kvalifikacije EP20: BIH - Italija - (Kvalifikacije EP20: BIH - Italija)


05:25serija
Mahalaši - (Mahalaši)
Radnja serije smeštena je u Sarajevo , Baščaršiju, i govori o životima trojice prijatelja
05:55
Totalni obrt - (Totalni obrt)
Porodična kviz igra svih generacija
07:15dečiji
Gormiti, crtani film
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
07:20dečiji
Luna Petunia, crtani film
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
07:35dečiji
Miraculous, crtani film
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
07:45dečiji
Tobot, crtani film
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
08:00serija
Sva moja djeca, turska serija
Radnja prati živote i tajne članova mnogobrojne porod koja iz manjeg grada seli u Istanbul
08:55serija
Ali, turska serija
Jedno šokantno otkriće zauvek će da promeni živote članova porodice Akarsu
09:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
11:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
12:55serija
Sestre, indijska serija, 573, 574 i 575 epizoda, r.
Indijska serija donosi priču o dve različite sestre - Soumji i Surbihi
14:15
Top shop
Kupovina iz fotelje
14:30serija
Elif, turska serija, 1139 epizoda
Dobra i naivna devojčica jedina može ujediniti posvađanu porodicu
15:30
OBN Info
15:35serija
Dolina suza, turska serija, 158 epizoda
Dvojicu potpuno različite braće razdvojiće ljubav prema istoj ženi
18:30
OBN Info
20:00serija
Elif, turska serija, 1140 epizoda
Dobra i naivna devojčica jedina može ujediniti posvađanu porodicu
00:20serija
Ali, turska serija, r.
Jedno šokantno otkriće zauvek će da promeni živote članova porodice Akarsu
01:00serija
Sva moja djeca, turska serija
Radnja prati živote i tajne članova mnogobrojne porod koja iz manjeg grada seli u Istanbul
01:45
OBN Info, r.
03:00serija
Dolina suza, turska serija, 158 epizoda, r.
Dvojicu potpuno različite braće razdvojiće ljubav prema istoj ženi
03:40
OBN Info, r.
06:00dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
06:25dečiji
Tomica i prijatelji S07.E163
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
06:30dečiji
Tomica i prijatelji S07.E164
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
06:36dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
06:41dečiji
Moj mali planet
Naša planeta ne treba samo da bude briga odraslih
06:50dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
07:01film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
07:11
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
07:15dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
07:27dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
07:45dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
07:56dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
08:10dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
08:24dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
08:45dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
08:57dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
09:10dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
09:24dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
09:40dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
09:52dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
10:08dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
10:30dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
10:55dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
11:18dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
11:25dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
11:36dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
11:47
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
11:50dečiji
Mašine priče
Simpatična devojčica Maša svojim omiljenim igračkama priča najljepše klasične bajke
12:00dečiji
Mia i ja
Zavirite u čudesni svet vilenjaka, jednoroga, panova i zmajeva!
12:30dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
12:41dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
12:55dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
13:07dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
13:25dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
13:47
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
13:50dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
14:01dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
14:15dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
14:29dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
14:50dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
15:04dečiji
Robocar Poli u prometu
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
15:09dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
15:25dečiji
Magareća klupa S01.E105
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:30dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
15:41dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
15:55dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
16:22dečiji
Screechers Wild!
Ludi svet zveri i mašina
16:44dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
16:50dečiji
Mia i ja
Zavirite u čudesni svet vilenjaka, jednoroga, panova i zmajeva!
17:20dečiji
Magareća klupa S01.E105
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:25dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
17:50film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
17:57dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
18:08
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
18:15dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
18:29dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
18:45dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
18:56dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
19:15dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
19:28dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
19:45dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
19:57dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
20:09dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
20:20dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
20:31dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
20:40dečiji
Magareća klupa S01.E105
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:50dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
21:18dečiji
Screechers Wild!
Ludi svet zveri i mašina
21:43dečiji
Mia i ja
Zavirite u čudesni svet vilenjaka, jednoroga, panova i zmajeva!
22:10dečiji
Magareća klupa S01.E106
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
22:15dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
22:40dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
22:51dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
23:05dečiji
Oddbods
Zanimljiva animirana serija za decu...
23:13dečiji
Oddbods
Zanimljiva animirana serija za decu...
23:21dečiji
Oddbods
Zanimljiva animirana serija za decu...
23:33dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
23:45dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
00:00dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
00:25dečiji
Tomica i prijatelji S07.E164
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
00:30dečiji
Tomica i prijatelji S07.E165
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
00:36dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
00:41dečiji
Moj mali planet
Naša planeta ne treba samo da bude briga odraslih
00:50dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
01:01film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
01:11
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
01:15dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
01:27dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
01:45dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
01:56dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
02:10dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
02:24dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
02:45dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
02:57dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
03:10dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
03:24dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
03:40dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
03:52dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
04:08dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
04:30dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
04:55dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
05:18dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
05:25dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
05:36dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
05:47
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
05:50dečiji
Mašine priče
Simpatična devojčica Maša svojim omiljenim igračkama priča najljepše klasične bajke
06:00

Najava programa


06:05

Iz dana u dan...


06:15zabava

Skrivena kamera, zabavni program


06:30

Dobro jutro TK, jutarnji program


09:30

Sto čuda svijeta, strani dokumentarni program


10:30
Rondo Shop
10:45dečiji

Dječiji program


11:15

Tada i sada, dokumentarni program (r)


12:00

Vijesti


12:05

Hod vijekova, dokumentarni program


12:30

Naša snaga, informativni program


13:00
Rondo Shop
13:15dečiji

Dječiji program


14:00

Vijesti


14:15

Toyotin svijet prirode, strani dokumentarni program


14:45
Rondo Shop
15:00

Rez, serijski program


15:30
Rondo Shop
16:00

Dnevnik 1


16:30sport

Sport 7, sportski program


17:00

Dnevni magazin, otvoreni program


17:45

Sto čuda svijeta, strani dokumentarni program


18:45dečiji

Crtani film


18:50

Naša mala kuhinja


18:55

Epp


19:00

Dnevnik 2


19:30dečiji

Dječiji program


20:00muzički

Svjetla pozornice, zabavno-muzički program


21:00film
Borimo se do kraja, film (12)
Stanovnici malog gradića bore se protiv zatvaranja lokalnog rudnika
22:30
Alo Alo, humoristička serija
Zgode i nezgode Renea, vlasnika malog kafića u okupiranom francuskom selu
23:00film
Petak, film (12)
Dva prijatelja upadnu u probleme kada shvate da moraju da vrate novac opasnom dileru
00:30

Dnevnik 2, informativni program (r)


02:15zabava

Dnevni magazin, kulturno-zabavni program (r)


03:00sport

Sport 7, sportski program (r)


03:30muzički

Svjetla pozornice, zabavno-muzički program (r)


04:45

Rez, serijski program (r)


05:15

Toyotin svijet prirode, strani dokumentarni program (r)


07:30
Udri muški, jutarnji program
Ne možete zamisliti bolji početak radnog dana!!!!
09:15
Top shop
Kupovina iz fotelje
09:30dečiji
Garfield, crtani film
Nove avanture svima znanog mačka
09:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
10:05serija
Velvet, igrana serija ep.65 (R)
Priča o modnom svetu Madrida u kasnim 50-ima koji u to vreme polako dolazi u sve slojeve društva
11:00serija
Anđeo osvete, igrana serija ep. 55 (R)
Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla
12:00zabava

Skrivena kamera, zabavni program


13:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
13:15

Kultura (R)


13:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
14:00serija
Wallander, igrana serija ep.50 (R)
Serija prati poslovni i lični život švedskog detektiva iz pomorskog gradića
14:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
15:05serija
Velvet, igrana serija ep.66
Priča o modnom svetu Madrida u kasnim 50-ima koji u to vreme polako dolazi u sve slojeve društva
17:00
Dnevnik u 17
17:20serija
Anđeo osvete, igrana serija ep. 56
Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla
19:00
Dnevnik u 19
19:25
Vrijeme
21:00serija
Wallander, igrana serija ep.51
Serija prati poslovni i lični život švedskog detektiva iz pomorskog gradića
22:00
Čarobnjak Bryan, dokumentarni program
Kanadska serija o renoviranju domova, koje vodi i sprovodi izvođač Brajan Bomler
22:40film
Spaceman, igrani film
Istinita priča o životu bivšeg igrača bejzbola Bila "Spacemana" Lija
00:20

Astro Zona


02:30

Noćni reprizni program


Desno