TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

RTCG1

RTCG2

A1 TV

Prva TV Crna Gora

RTV Budva

TV Vijesti

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:00

Zapis: Cunovi Brnovica (R)


07:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
08:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
08:05
Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
servisne informacije, redovne rubrike , aktuelni prilozi i priče sa terena.
09:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
09:05
Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
servisne informacije, redovne rubrike , aktuelni prilozi i priče sa terena.
10:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
10:05

Crtani film: Grad prijatelja (R), Tilda mali miš (R)


10:30serija

Viktorija III sezona (R)


11:20
Meridijani (R)
Kolaž priča iz sveta
11:40muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
12:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
12:05
Tv arhiv
Dokumentarni program koji prikazuje arhivirane filmove Crne Gore
13:00
Profil: Novica Vujičić (R)
Dokumentarna emisija koja se bavi poznatim ličnostima
14:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
14:05
Agrosaznanje (R)
Emisija o poljoprivredi.
15:00
Lajmet
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta na albanskom jeziku
15:10
Top shop
Kupovina iz fotelje
15:30
Dnevnik 1
Informativni program RTCG
16:00
Mozaiku
Informativna emisija na albanskom.
17:00

Zapis: Cunovi Brnovića


17:30

In memoriam - Miomir Dašić, akademik CANU


18:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
18:10

Starni dokumentarni program(arte): Naljepši pejzaži svijeta


19:00

Program za djecu: Ozbiljne izmisljotine


19:15

Nacionalni parkovi


19:25

Marketing, zatim meteo


19:30
Dnevnik 2, marketing
Informativni program RTCG
20:05film

Kamil Klodel


21:35

Dinastija Petrović Njegoš, 4.ep (R)


22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTCG
23:00

Sportski dnevnik


23:15film

Napuljski namjesnik


01:15

Zapis: Cunovi Brnovica (R)


01:45

In memoriam - Miomir Dašić, akademik CANU (R)


02:55
Profil: Novica Vujicic (R)
Dokumentarna emisija koja se bavi poznatim ličnostima
03:50
Tv arhiv (R)
Dokumentarni program koji prikazuje arhivirane filmove Crne Gore
04:40
Mozaiku (R)
Informativna emisija na albanskom.
05:25
Agrosaznanje (R)
Emisija o poljoprivredi.
06:00

Van dometa (R)


06:30
VOA – glas Amerike (R)
Vesti dana
06:45

Otkrij me (R)


07:05

E sport


09:00

Dnevna soba (R)


10:15

Dnevna soba (R)


11:30

Dnevna soba (R), Sport info, Meteo intermeco, Hit dana


12:50serija

Zagonetni slučajevi dr Blejka (R)


13:50serija

Zagonetni slučajevi dr Blejka (R)


14:50

Fudbal: Podgorica-Petrovac, 11. kolo CFL, direktno


17:00

Basket magazin (R)


17:50

Košarka: Mornar - Mega, 5 kolo ABA lige, direktno, Meteo intermeco, Hit dana


19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTCG
20:05
Meteo intermeco, Hit dana
Vremenska prognoza
21:00

Skrivena kamera 2


22:00muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
22:30sport
ABS - automobilizam, bezbjednost, saobracaj
Automobilizam Bezbednost Saobraćaj
23:00sport
Sportska subota
Pregled sportskih dešavanja u toku nedelje
23:30

Fudbal: Podgorica-Petrovac, 11. kolo CFL, snimak


01:00

Košarka: Mornar - Mega, 5 kolo ABA liga snimak


02:30

E - sport


06:30

Jelean R


07:30
DJEČJA TV
Dečja televizija prva je hrvatska televizija sa programom namenjenim isključivo deci
10:00

serija JELENA R


14:00

Igra I Struktura R


14:30
Auto Shop , automoto magazin R
Emisija posvećena ljubiteljima automobila
15:00
Neđelja u petak R
Politički talk show sa Milicom Minić
16:30

DOK SERIJA URBANE BAŠTE R


17:00dečiji
ZVJEZDICE kratka forma
Dečiji obrazovni program
18:00dečiji
ZVJEZDICE kratka forma
Dečiji obrazovni program
19:15


20:00dečiji
ZVJEZDICE kratka forma
Dečiji obrazovni program
20:15
Auto Shop , automoto magazin
Emisija posvećena ljubiteljima automobila
21:00dečiji
ZVJEZDICE kratka forma
Dečiji obrazovni program
21:15

DOK PON: Bitke iz davnina


22:00

Al Jazeera NEWS


22:30

serija Kapadokija repriz


01:00

serija JELENA R


02:00

( 3 ep )


03:30

Vikend Film


05:00
Neđelja u petak
Politički talk show sa Milicom Minić
06:00serija
Igra sudbine
Intrigantna priča o zamenjenim mestima
07:45serija
Dva oca i dva sina
Tri generacije u jednoj kući
09:30dečiji

Zvjezdice


10:15
Studio Moderna
Kupovina iz fotelje
10:30muzički
Zvezde Granda
Najveće muzičko takmičenje u regionu
14:00
Godine Slatkog greha
Lepa Brena priča o poznatim ali otkriva i do sada nepoznate detalje iz svoje biografije
14:45film
Šuška se, šuška
Sara je upravo saznala da je njena porodica bila inspiracija za film "Diplomac"
16:20

U kadru


17:15serija
Urgentni centar
Srpska verzija serije ER
19:00
Žurnal
Informišemo vas o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
19:30serija
Andrija i Anđelka
Izazovi života udvoje dobijaju komične obrte kada su par Andrija i Anđelka
20:00

Prva intervju


21:00film

Soba


23:10film

Zelena milja


02:15film
Šuška se, šuška
Sara je upravo saznala da je njena porodica bila inspiracija za film "Diplomac"
03:45serija

Karma


05:00sport
Auto moto show
Nova emisija u produkciji B&S PRODUCTION - koja je već poznata po projektu ABS Show.
05:30serija
Tate
07:45

Bioskopske najave


07:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
07:55

Epp


08:00

Djeciji film


09:25muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
09:55

Epp


10:00

Djeciji Val


10:45muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
10:55

Epp


11:00

Mediterraneo ®


11:55

Epp


12:00

Ritam sporta


13:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
13:55

Epp


14:00

Perspektiva


14:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
14:55

Epp


14:57
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
15:00film

Film


16:55

Epp


17:00serija

Serija


17:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
17:55

Epp


18:00
Hrana I vino
Kulinarski šou koji svakim danom donosi recepte za pripremu jela
18:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
18:45

Bioskopske najave


18:53
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
18:55

Epp


19:00
Dnevno informativna emisija ”Polis”
Dnevno informativna emisija RTV Budva
19:30

Epp


19:35muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
19:55

Epp


20:00

I to sam ja


20:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
20:50

Bioskopske najave


21:00serija

Serija


21:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
21:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
21:55

Epp


22:00
Dnevno informativna emisija ”Polis”
Dnevno informativna emisija RTV Budva
22:30film

Film


00:35muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
15:00
Boje dana
Za one koji nisu ranoranioci, "Boje jutra" se emituju i u posebnoj, popodnevnoj varijanti
15:50serija
Alo, alo
Zgode i nezgode Renea, vlasnika malog kafića u okupiranom francuskom selu
16:30
Vijesti u pola 5 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
16:50
Meteo centar
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
Desno