TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

RTCG1

RTCG2

A1 TV

Prva TV Crna Gora

RTV Budva

TV Vijesti

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
07:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
08:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
09:00

Sahrana Mitropolita Crnogorsko- primorskog Amfilohija, prenos


14:00
Agrosaznanje
Emisija o poljoprivredi.
15:00
Lajmet
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta na albanskom jeziku
15:10

Smjernice o postupanju osoba s invaliditetom


15:30
Dnevnik 1
Informativni program RTCG
16:00film

Kamil Klodel (R)


17:30serija
Mostovi
Detektivka iz SAD-a i njen kolega iz Meksika udružuju snage u lovu na serijskog ubicu
18:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
18:10

Starni dokumentarni program(arte): Naljepši pejzaži svijeta


19:05

Program za djecu: Ozbiljne izmisljotine


19:25

Marketing, zatim meteo


19:30
Dnevnik 2, marketing
Informativni program RTCG
20:05

Opera Boemi, CNP 2020


21:45serija

Viktorija III sezona


22:35
Dnevnik 3
Informativni program RTCG
23:05

Sportski dnevnik


23:20film

Posjed


02:00
Agrosaznanje (R)
Emisija o poljoprivredi.
03:00

Starni dokumentarni program(arte): Naljepši pejzaži svijeta


03:50serija
Mostovi (R)
Detektivka iz SAD-a i njen kolega iz Meksika udružuju snage u lovu na serijskog ubicu
04:10

Koncert


04:55sport
Abs, automobilizam, bezbjednost, saobraćaj (R)
Automobilizam Bezbednost Saobraćaj
05:05

Naučno obrazovni program (R)


05:35

Koncert


06:00muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
06:30

Obrati paznju (R)


06:50sport
ABS-Automobilizam, bezbjednost,saobraćaj
Automobilizam Bezbednost Saobraćaj
07:00

Košarka: Mornar - Mega, 5 kolo ABA lige, snimak, Meteo intermec, hit dana


09:00

Dnevna soba (R)


10:10

Dnevna soba (R)


11:30sport
Sportska subota (R), Sport info, Meteo intermec, hit dana
Pregled sportskih dešavanja u toku nedelje
12:10

Skrivena kamera 2 (R), Sport info, Meteo intermec, hit dana


13:00
Profil, Novica Vujici, devedesetdevetogodisnji posljednji zivi zelenas crnogorskog pokreta (R)
Dokumentarna emisija koja se bavi poznatim ličnostima
14:00serija

Šetland, Sport info, Meteo intermeco, hit dana


15:00serija

Zagonetni slučajevi dr Blejka (R)


16:00serija

Zagonetni slučajevi dr Blejka (R)


17:00film

Svijet Žaka Demija (R)


18:30

Pregled 11 kola CFL


19:00

Igram svoju igru


19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTCG
20:05serija

Setland


21:00

Skrivena kamera 3


22:00film

Kung Fu majstor


23:20

Pregled 11 kola CFL (R)


23:40
Strani dokumentarni (arte) Zbogom drugovi (R)
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
00:30

E sport


06:30

Igra I Struktura R


07:30
DJEČJA TV
Dečja televizija prva je hrvatska televizija sa programom namenjenim isključivo deci
10:00

serija JELENA R


14:00

PRČ R


14:30
Auto Shop , automoto magazin R
Emisija posvećena ljubiteljima automobila
15:00

DOK SERIJA UTORAK R


16:00

DOK SERIJA PETAK R


17:00dečiji
ZVJEZDICE kratka forma
Dečiji obrazovni program
17:15

IGRA I STRUKTURA r


18:00dečiji
ZVJEZDICE kratka forma
Dečiji obrazovni program
19:15


20:00dečiji
ZVJEZDICE kratka forma
Dečiji obrazovni program
20:15sport
Fudbal + sportski magazin ( dok serija URBANE BAŠTE R)
Pratimo razvoj crnogorskog fudbala uz doajena crnogorskog sportskog novinarstva
21:00dečiji
ZVJEZDICE kratka forma
Dečiji obrazovni program
21:15

IGRA ISTRUKTURA PREMIJERA


22:00

Al Jazeera NEWS


22:30

serija Kapadokija repriz


01:00

serija JELENA R


02:00

( 3 ep )


03:30

Vikend Film


05:00
Neđelja u petak
Politički talk show sa Milicom Minić
07:30dečiji
Zemlja daleke prošlosti
Dinosaurus, koji je ostao siroče, kreće u potragu za legendarnom Velikom Dolinom
08:45

Zvjezdice


09:30film

Soba


11:30serija
Urgentni centar
Srpska verzija serije ER
13:00

Prva intervju


14:00film
Zlatni kompas
Prvi deo trilogije "Njegove tamne stvari" snimljene prema romanu Filipa Pulmana
15:45sport
Auto moto show
Nova emisija u produkciji B&S PRODUCTION - koja je već poznata po projektu ABS Show.
16:15film

Svi ti lijepi konji


18:15serija
Urgentni centar
Srpska verzija serije ER
19:00
Žurnal
Informišemo vas o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
19:30serija
Andrija i Anđelka
Izazovi života udvoje dobijaju komične obrte kada su par Andrija i Anđelka
20:00

U kadru


21:00film
Sve o mojoj majci
"Samo ona žena čije su oči isprane suzama može jasno da vidi". Ali to ne važi za Manuelu
23:00film
Vaspitačica
Vaspitačica otkrije talentovanog petogodišnjaka u svojoj grupi, i postaje opsednuta njime
00:30film
Zlatni kompas
Prvi deo trilogije "Njegove tamne stvari" snimljene prema romanu Filipa Pulmana
02:15film
Sve o mojoj majci
"Samo ona žena čije su oči isprane suzama može jasno da vidi". Ali to ne važi za Manuelu
04:00serija
Karma
Grčka serija ”Karma” nudi nežnu i iskrenu priču i nezaboravno naslikane ljudske sudbine
07:45

Bioskopske najave


07:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
07:55

Epp


08:00film

Film


09:35muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
09:55

Epp


10:00

Djeciji Val


10:45muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
10:55

Epp


11:00
Hrana I vino
Kulinarski šou koji svakim danom donosi recepte za pripremu jela
11:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
11:55

Epp


12:00

Ritam sporta


13:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
13:55

Epp


14:00

Perspektiva


14:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
14:55

Epp


14:58
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
15:00film

Film


16:55

Epp


17:00serija

Serija


17:55

Epp


17:58
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
18:00
Hrana I vino
Kulinarski šou koji svakim danom donosi recepte za pripremu jela
18:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
18:40

Bioskopske najave


18:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
18:55

Epp


19:00dečiji
Crtani film
Vrhunska zabava za male i velike
19:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
19:55

Epp


20:00

Legende, kazivanja, mitovi


20:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
20:50

Bioskopske najave


20:55

Epp


21:00serija

Serija


21:45muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
21:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
21:55

Epp


22:00film

Film


00:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
16:05serija
Gorka osveta
Iako je prošlo 15 godina, on se vraća kako bi osvetio smrt svoje porodice
17:50serija
Alo, alo
Zgode i nezgode Renea, vlasnika malog kafića u okupiranom francuskom selu
18:30
Vijesti u pola 7 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
19:07
Meteo centar
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
19:10serija
Zabranjena jabuka
Priča prati sudbinu dve rođene sestre, potpuno različitih karaktera i životnih ciljeva.
20:00film
Put bez kraja dokumentarni
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
20:30film

Domovina


22:00
Vijesti u 10 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
22:13
Meteo centar u 10
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
22:15

Sport


22:30film

Apsolutna obmana


00:00film

Napad


01:45film

Domovina


03:15
Boje dana
Za one koji nisu ranoranioci, "Boje jutra" se emituju i u posebnoj, popodnevnoj varijanti
04:30serija
Alo alo
Zgode i nezgode Renea, vlasnika malog kafića u okupiranom francuskom selu
05:00serija
Gorka osveta
Iako je prošlo 15 godina, on se vraća kako bi osvetio smrt svoje porodice
Desno