TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

RTCG1

RTCG2

Prva TV Crna Gora

RTV Budva

TV Vijesti

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
07:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
08:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
09:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
10:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
10:05
Strani dokumentarni program (arte) Dizajn (R)
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
11:00
Agrosaznanje
Emisija o poljoprivredi.
12:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
12:05
Strani dokumentarni program: Bon apetit - Sjeverna Italija (R)
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
13:00
Profil, R
Dokumentarna emisija koja se bavi poznatim ličnostima
14:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
14:05

Zemlja vina


14:35muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
15:00
Lajmet
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta na albanskom jeziku
15:10muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
15:30
Dnevnik 1
Informativni program RTCG
16:00film

Šta god uspjeva (R)


17:30serija
Mostovi
Detektivka iz SAD-a i njen kolega iz Meksika udružuju snage u lovu na serijskog ubicu
18:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
18:10
Strani dokumentarni program (arte) : Dizajn
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
18:35

Trece doba


19:00

Program za djecu: Na vrhovima prstiju (R)


19:15

Nacionalni parkovi


19:25

Marketing, zatim meteo


19:30
Dnevnik 2, marketing
Informativni program RTCG
20:05film

Kasandrin san


21:45serija

Medičijevi


22:40
Dnevnik 3
Informativni program RTCG
23:10

Sportski dnevnik


23:25film

360


01:10
Agrosaznanje (R)
Emisija o poljoprivredi.
02:00
Strani dokumentarni program (arte) : Dizajn (R)
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
02:30serija
Mostovi (R)
Detektivka iz SAD-a i njen kolega iz Meksika udružuju snage u lovu na serijskog ubicu
02:50

Trece doba (R)


03:20

Zemlja vina (R)


03:50

Koncert


04:50
Strani dokumentarni program(arte): Djevojka i tajfuni, r
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
05:10

Koncert


05:55

Naučno obrazovni program (R)


06:00muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
06:30

Obrati paznju (R)


07:00

E sport, hit dana


09:00

FUDBAL(Ž): Crna gora – Njemačka, kvalifikacije za EP, SNIMAK


11:00sport
TENIS: ROLAN GAROS PRENOS
Prenos mečeva ATP turnira
14:45sport
Sportska subota (R)
Pregled sportskih dešavanja u toku nedelje
15:50

Rukomet: Odenze - Budućnost, 3 kolo LŠ, direktno


17:30

Studio fudbal


17:50

Fudbal:Dečić - Sutjeska, 6 kolo CFL, direktno


19:50

Studio fudbal


20:10serija

Šetland


21:10
Strani dokumentarni (arte) (R)
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
22:10

Igrani film: Tri boje plavo


23:45

Rukomet: Odenze - Budućnost, 3 kolo LŠ, snimak


01:15

Fudbal: Dečić - Sutjeska, 6 kolo CFL, snimak


03:00

E sport


06:15dečiji

Jolanda i tajna crne ruže


07:30dečiji

Zvjezdice


08:15dečiji

Pipi duga čarapa


09:30muzički
Nikad nije kasno
Prvi šou koji pruža nadu svima koji su mislili da je za njihovu karijeru prekasno.
11:30film
Gospodin Magu
i mali buldog Angus...
13:00muzički
Zvezde Granda specijal
Najveće muzičko takmičenje u regionu
16:00sport
Auto moto show
Nova emisija u produkciji B&S PRODUCTION - koja je već poznata po projektu ABS Show.
16:30sport
Auto moto show
Nova emisija u produkciji B&S PRODUCTION - koja je već poznata po projektu ABS Show.
17:00
Žurnal
Informišemo vas o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
17:15film
Slomljeno cvijeće
Vest o postojanju 19-godišnjeg sina šokirala je ostarelog i samozadovoljnog playboya
19:00
Žurnal
Informišemo vas o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
19:30serija
Urgentni centar
Srpska verzija serije ER
21:00muzički
Nikad nije kasno
Prvi šou koji pruža nadu svima koji su mislili da je za njihovu karijeru prekasno.
23:10film
Atomska plavuša
Nemilosrdna plavuša ostaviti će vas bez daha
01:00film
Slomljeno cvijeće
Vest o postojanju 19-godišnjeg sina šokirala je ostarelog i samozadovoljnog playboya
02:45film
Gospodin Magu
i mali buldog Angus...
04:15film
Atomska plavuša
Nemilosrdna plavuša ostaviti će vas bez daha
07:45

Bioskopske najave


07:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
07:55

Epp


08:00film

Film


09:35muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
09:55

Epp


10:00

Djeciji Val


10:45muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
10:55

Epp


11:00
Hrana I vino
Kulinarski šou koji svakim danom donosi recepte za pripremu jela
11:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
11:55

Epp


12:00

Ritam sporta


13:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
13:55

Epp


14:00

Perspektiva


14:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
14:55

Epp


14:58
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
15:00film

Film


16:55

Epp


17:00serija

Serija


17:55

Epp


17:58
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
18:00
Hrana I vino
Kulinarski šou koji svakim danom donosi recepte za pripremu jela
18:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
18:40

Bioskopske najave


18:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
18:55

Epp


19:00dečiji
Crtani film
Vrhunska zabava za male i velike
19:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
19:55

Epp


20:00

Legende, kazivanja, mitovi


20:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
20:50

Bioskopske najave


20:55

Epp


21:00serija

Serija


21:45muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
21:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
21:55

Epp


22:00film

Film


00:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
16:05serija
Gorka osveta
Iako je prošlo 15 godina, on se vraća kako bi osvetio smrt svoje porodice
17:50serija
Alo, alo
Zgode i nezgode Renea, vlasnika malog kafića u okupiranom francuskom selu
18:30
Vijesti u pola 7 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
19:07
Meteo centar
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
19:10serija

Zabranjena jabuka


20:00film

Nesrećna Džasmin


22:00
Vijesti u 10 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
22:13
Meteo centar u 10
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
22:15

Sport


22:30film

Urlik


00:00film

Hibrid


01:40film

Zavjerenik


03:40
Boje dana
Za one koji nisu ranoranioci, "Boje jutra" se emituju i u posebnoj, popodnevnoj varijanti
04:30serija

Alo alo


05:00serija
Gorka osveta
Iako je prošlo 15 godina, on se vraća kako bi osvetio smrt svoje porodice
Desno