TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

Arena Sport 1

Arena Sport 2

Arena Sport 3

Arena Sport 4

Arena Sport 5

Arena Sport 6

Arena Sport 7

Arena Sport 8

Arena Sport Premium 1

Arena Sport Premium 2

Arena Sport Premium 3

Eurosport

Eurosport 1

Lov i ribolov

Rai Sport

SK4

SportKlub 1

SportKlub 2

SportKlub 3

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:00sport

Pregled sezone


07:00sport

Lyon - Marseille, The Best of


09:00sport

Roma - Inter, The Best of


11:00sport

Magazin


11:30sport

Teme do Arene


12:00sport

Fluminense - Flamengo


14:00sport

Man City - Aston Villa


16:00sport

Golden State - Dallas, G5


18:00sport

Najava


18:30sport

NBA Action


19:00sport

CSKA - Zenit, 5. utakmica


21:00sport

Miami - Boston, G7


23:00sport

Sevilla - Betis, The Best of


01:00sport

Marseille - Strasbourg, The Best of


03:00sport

Pregled sezone


04:00sport

Juventus - Atalanta, The Best of


06:00sport

Real Madrid - Real Sociedad, The Best of


08:00sport

Porto - Benfica, The Best of


10:00sport

Monaco - Rennes, The Best of


12:00sport

KMF FON - KMF Loznica, finale 3. utakmica


14:00sport

Denver - Golden State, G4


16:00sport

Juventus - Torino, The Best of


18:00sport

Barcelona - Sevilla, The Best of


20:00sport

Crvena zvezda - Voždovac, The Best of


22:00sport

Partizan - Čukarički, The Best of


00:00sport

Mobil Auto


00:30sport

Najava


01:00sport

Napoli - Milan, The Best of


03:00sport

Wisla - Benfica


04:30sport

Magdeburg - Benfica, Finale


06:00sport

Shortlist, ep. 94


06:30sport

Wisla - Benfica


08:00sport

Magdeburg - Benfica, Finale


09:30sport

Greatest Teams


10:00sport

Porto - Braga, The Best of


12:00sport

Ženska strana medalje


12:30sport

Jastrzebski - Kozle, 30.3.2022.


14:30sport

Trentino - BR Volleys, 10.3.2022.


16:30sport

Feyenoord - Marseille, The Best of


18:30sport

Napoli - Juventus, The Best of


20:30sport

Betis - Real Sociedad, The Best of


22:30sport

Magdeburg - Benfica, Finale


00:00sport

Nexe - Wisla, meč za 3. mesto


01:30sport

Miami - Boston, G7


03:30sport

Moja Arena


04:00sport

Porto - Estoril, The Best of


06:00sport

Feyenoord - Marseille, The Best of


08:00sport

Atletico - Real Madrid, The Best of


10:00sport

Magazin


10:30sport

Lenovo Tenerife - Joventut, G2


12:30sport

Dijon - Limoges G2 ili G3


14:30sport

Teme do Arene


15:00sport

Sevilla - Atletico, The Best of


17:00sport

Fluminense - Flamengo


19:00sport

Santos - Palmeiras


21:00sport

PSG - Marseille, The Best of


23:00sport

Mobil Auto


23:30sport

Inter - Atalanta, The Best of


01:30sport

Moja Arena


02:00sport

Real Madrid - Sevilla, The Best of


04:00sport

Feyenoord - Marseille, The Best of


06:00sport

Tommy


07:30sport

Bad Boys


09:00sport

Cease Fire Massacre


09:30sport

The Day the Series Stopped


10:30sport

199 Lives


12:00sport

The Price of Gold


13:30sport

Fantastic lies


15:00sport

Pony Excess


17:00sport

Sporting rivalries


17:30sport

Cease Fire Massacre


18:00sport

Denis Rodman


20:00sport

Unmatched


21:00sport

Kenny


22:30sport

There's No Place Like Home


00:00sport

Big Shoot


01:30sport

Benji


03:00sport

Rand University


04:00sport

Cease Fire Massacre


04:30sport

Straight Outta L.A.


05:30sport

Mysteries of Jules Rimet Trophy


06:00sport

Sporting - Man. City


08:00sport

Villareal - Juventus


10:00sport

Ajax - Benfica


12:00sport

Atletico - Man United


14:00sport

Benfica - Ajax


16:00sport

Chelsea - Lion


18:00sport

Atletico - Liverpool


20:00sport

Ajax - Dortmund


22:00sport

Lille - Sevilla


00:00sport

Benfica - Bayern


02:00sport

Young Boys - Villarreal


04:00sport

PSG - Leipzig


06:00sport

Sevilla - Dinamo ZG


08:00sport

Sheriff - Braga


10:00sport

Zenit - Betis


12:00sport

Lazio - Porto


14:00sport

Qarabag - Marseille


16:00sport

Dinamo ZG - Sevilla


18:00sport

Marseille - Qarabag


20:00sport

Midtjylland - PAOK


22:00sport

Porto - Lazio


00:00sport

Lask - Slavia


02:00sport

Rennes - Leicester


04:00sport

Roma - Vitesse


06:00sport

Memphis - Phoenix


08:00sport

Philadelphia - Charlotte


10:00sport

Atlanta - Brooklyn


12:00sport

New York - Atlanta


14:00sport

LA Lakers - Philadelphia


16:00sport

New Orleans - Chicago


18:00sport

Chicago - Boston


20:00sport

Golden State - LA Lakers


22:00sport

Utah - Phoenix


00:00sport

Miami - New York


02:00sport

New Orleans - San Antonio


04:00sport

Miami - Brooklyn


06:00sport

Juventus - Inter, The Best of


08:00sport

Crvena Zvezda mts - Partizan NIS, finale G2


10:00sport

Pregled sezone


11:00sport

Partizan - Čukarički, The Best of Partizan


13:00sport

Crvena zvezda - Voždovac, The Best of Crvena zvezda


15:00sport

Najava


15:30sport

Crvena zvezda - Partizan, finale


18:00sport

Crvena Zvezda mts - Partizan NIS, finale G2


20:00sport

U OBRUČU


21:00sport

Valencia - Baskonia, G3


23:00sport

MAXBET FLASH


23:15sport

Golden State - Dallas, G5


01:30sport

NBA Action


02:00sport

Eintracht - Barcelona, The Best of


04:00sport

Man City - Atletico, The Best of


06:00sport

Dallas - Golden State, G4


08:00sport

Boston - Miami, G6


10:00sport

Golden State - Dallas, G5


12:00sport

Miami - Boston, G7


14:00sport

Crvena Zvezda mts - Partizan NIS, Finale G2


16:00sport

Gran Canaria - Barca, G2


18:00sport

Real Madrid - Liverpool


21:00sport

Finska - Kanada, Finale


00:00sport

Crvena zvezda - Novi Pazar, The Best of


02:00sport

Napredak - Partizan, The Best of


04:00sport

PSG - Marseille, The Best of


06:00sport

Magazin


06:30sport

Eintracht Frankfurt - Rangers, The Best of


08:30sport

Villarreal - Liverpool, The Best of


10:30sport

Valencia - Sevilla, The Best of


12:30sport

Lazio - Milan, The Best of


14:30sport

PSG - Marseille, The Best of


16:30sport

Arsenal - Everton, The Best of


18:30sport

Liverpool - Wolves, The Best of


20:30sport

Magazin


21:00sport

West Ham - Eintracht Frankfurt, The Best of


23:00sport

Villarreal - Bayern, The Best of


01:00sport

Internacional - Atletico Go


03:00sport

Pregled sezone


04:00sport

Villareal - Real Madrid, The Best of


06:29sport

GIRO D’ITALIA: Stage 21


07:34sport

EQUESTRIANISM: Global Champions Tour - Hamburg (Ger)


08:30sport

CANOEING SPRINT: World Cup - Poznan (Pol)


09:31sport

CANOEING SPRINT: World Cup - Poznan (Pol)


10:30sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - 1/8 Finale (live)


11:15sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - 1/8 Finale (live)


13:15sport

ROLAND-GARROS (live)


16:15sport

ROLAND-GARROS (live)


19:00sport

ROLAND-GARROS


20:30sport

ROLAND-GARROS: Paris (Fra) - 1/8 Finale (live)


00:15sport

GIRO D'ITALIA


01:12sport

THE POWER OF SPORT


01:29sport

ROLAND-GARROS


03:00sport

Canoeing Sprint: W.CUP


04:00sport

Cycling


05:00sport

Tennis


06:29sport

BICIKLIZAM: Svetska turneja, Điro D'Italija, Etapa 21, Muškarci


07:34sport

KONJIČKI SPORTOVI: Svetski tur šampiona - Hamburg,


08:34sport

Canoeing Sprint: Svetski kup , Poznanj, , Dan 1


09:34sport

Canoeing Sprint: Svetski kup , Poznanj, , Dan 2


10:30sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 4,


11:04sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 4,


13:15sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 4,


16:15sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 4,


19:00sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 4,


20:30sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 4,


00:15sport

Magazin: Najbolje Od Điro DItalije, CYCLING World Tour


01:12sport

Magazin: Otključajte Moć Sporta, ALL SPORTS *


01:29sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 4,


03:00sport

Canoeing Sprint: Svetski kup , Poznanj, , Dan 2


04:00sport

Magazin: Najbolje Od Điro DItalije, CYCLING World Tour


05:00sport

TENIS: Grend slem turnir, Rolan Garos, , Runda 4,


06:00slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


06:30slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


07:00slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


07:30slobodno vreme

LOVIŠTE


08:00slobodno vreme

LOVIŠTE


08:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


09:00slobodno vreme

ŠARANSKI RIBOLOV SA STOJANOM RADOSAVLJEVIĆEM


09:30slobodno vreme

VRHUNSKI RIBOLOV


10:00slobodno vreme

ZA TRPEZOM


10:30slobodno vreme

PUTEVIMA INDOKINE


11:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


11:30slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


12:00slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


12:30slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


13:00slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


13:30slobodno vreme

LOVIŠTE


14:00slobodno vreme

LOVIŠTE


14:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


15:00slobodno vreme

ŠARANSKI RIBOLOV SA STOJANOM RADOSAVLJEVIĆEM


15:30slobodno vreme

VRHUNSKI RIBOLOV


16:00slobodno vreme

ZA TRPEZOM


16:30slobodno vreme

PUTEVIMA INDOKINE


17:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


17:30slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


18:00slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


18:30slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


19:00slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


19:30slobodno vreme

LOVIŠTE


20:00slobodno vreme

LOVIŠTE


20:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


21:00slobodno vreme

ŠARANSKI RIBOLOV SA STOJANOM RADOSAVLJEVIĆEM


21:30slobodno vreme

VRHUNSKI RIBOLOV


22:00slobodno vreme

ZA TRPEZOM


22:30slobodno vreme

PUTEVIMA INDOKINE


23:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


23:30slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


00:00slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


00:30slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


01:00slobodno vreme

ULOVI TROFEJ


01:30slobodno vreme

LOVIŠTE


02:00slobodno vreme

LOVIŠTE


02:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


03:00slobodno vreme

ŠARANSKI RIBOLOV SA STOJANOM RADOSAVLJEVIĆEM


03:30slobodno vreme

VRHUNSKI RIBOLOV


04:00slobodno vreme

ZA TRPEZOM


04:30slobodno vreme

PUTEVIMA INDOKINE


05:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


05:30slobodno vreme

RIBOLOVAČKI SAVETI


06:00sport

Perle Di Sport


06:30sport

Tg Sport


08:00sport

90° Minuto


09:15sport

La Domenica Sportiva


10:45sport

L'altra Ds


11:15sport

Biliardo : Finali Master Boccette


13:35sport

Basket In Carrozzina ; Finale Scudetto -


15:35sport

Pallavolo Femminile: Cev Champions Leagu


17:45sport

Atletica Leggera : Stramilano Half Marat


18:30sport

Tg Sport


18:50sport

Automobilismo 2022: Wrc - Portogallo


19:50sport

Ciclismo 2022 : Nove Colli


20:40sport

Basket : Campionato Italiano - Play Off


23:00sport

Calcio Totale


00:00sport

Tg Sport


06:25sport

Austrijska liga Playoff - FINALE (1st leg): Tirol - Rapid


08:10sport

Finska liga: KUPS - Helsinki


09:55sport

Serie B Playoff - FINALE (2nd leg): Pisa - Monza


11:40sport

Nizozemska liga Playoff - FINALE (2nd leg): AZ Alkmaar - Vitesse


13:25sport

Rivalitet legendi


13:50sport

Moto GP Mugello: Moto 3 - TRKA


14:55sport

Moto GP Mugello: Moto 2 - TRKA


16:00sport

Moto GP Mugello: Moto GP - TRKA


17:15sport

Austrijska liga Playoff - FINALE (2nd leg): Rapid - Tirol


19:00sport

Turski Kup - FINALE: Kayseri - Sivas


21:30sport

Trans World Sport


22:25sport

Posveta zvijezdama


22:50sport

Brazilski futsal: Foz Cataratas - Sao Jose


00:20sport

Ruski Kup - FINALE: Spartak - Dynamo


02:20sport

Uži izbor


02:45sport

Kristalnih 11 (Sarajevo)


06:50sport

Baya & Yoga


07:00sport

Mozzart SK Vesti


07:30sport

Fudbal - Championship: Playoffs - FINALE: Huddersfield - Nothingam Forest


09:30sport

SK Autoportret: Miroslav Cerar


09:55sport

F1 Monte Carlo: TRKA


12:15sport

Košarka - Italijanska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G2): Virtus - Tortona


13:45sport

Fudbal - Finska liga: KuPS - Helsinki


15:30sport

Turska košarka: Playoffs - 1/2 Finale (G2): Efes - Galatasaray


17:00sport

Bundesliga - Pregled sezone


17:55sport

Fudbal - EP U17 (M): 1/2 Finale: Holland - Serbia


19:35sport

SK Studio


19:55sport

Fudbal - Afrička Liga Šampiona: FINALE: Al Ahly - Wydad


22:15sport

Mozzart SK Vesti


22:45sport

Moto GP Mugello: TRKA


00:00sport

Moto3 GP Mugello: TRKA


01:00sport

Moto 2 Mugello: TRKA


02:00sport

Beach Volleyball Pro Tour (Ostrava) - za 3. mesto (M): Spain - Holland


03:00sport

Beach Volleyball Pro Tour (Ostrava) - FINALE (Ž): Brazil - Germany


04:00sport

Beach Volleyball Pro Tour (Ostrava) - FINALE (M): Czech R. - Norway


05:00sport

Fudbal - Austrijska liga: Playoff - FINALE (2nd leg): Rapid - Tirol


06:50sport

Moto 2 Mugello: TRKA


07:55sport

Moto GP Mugello: TRKA


09:10sport

Košarka - Izraelska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G2): Herzeliya - Maccabi


10:40sport

Rukomet - Kup Mađarske (ž): FINALE: Ferencvaros - Gyor


12:15sport

SK kviz - Rizik ili oprez (9. sezona, 25/31)


13:00sport

Košarka - Litvanska liga: Playoffs - FINALE (G2): Lietkabelis - Rytas


14:30sport

Fudbal - Ruski kup: FINALE: Spartak - Dynamo


16:30sport

Car fashion


17:00sport

F1 Monte Carlo: TRKA


19:05sport

Galerija slavnih & Moja priča & Sporthing & SK Moments


19:45sport

Košarka - Italijanska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G2): Armani - Sassari


21:40sport

Fudbal - Holandska liga: Playoff - FINALE (2nd leg): AZ Alkmaar - Vitesse


23:25sport

Košarka - Bundesliga: Playoffs - 1/2 Finale (G2): Bonn - Bayern


01:00sport

NHL: Playoffs (G7): Carolina - NY Rangers


03:45sport

Na današnji dan & SK Mix


04:00sport

Košarka - Euroleague: Special: Land of MVPs


05:00sport

MMA - Cage Warriors: Colchester II


06:20sport

Fudbal - EP U17 (M): 1/2 Finale: France - Portugal


08:05sport

Car fashion


08:30sport

SK Moments & SK Mix & Galerija slavnih


08:45sport

Bundesliga - Pregled sezone


09:45sport

Fudbal - EP U17 (M): 1/2 Finale: Holland - Serbia


11:30sport

Turska košarka: Playoffs - 1/2 Finale (G3): Darussafaka - Fenerbahce


13:00sport

Sport kakav pamtimo: Dušan Duda Ivković


15:05sport

Fudbal - Championship: Playoffs - FINALE: Huddersfield - Nottingham Forest


17:10sport

NHL: Playoffs (G6): NY Rangers - Carolina


18:55sport

Sport & Tech Lifestyle


19:30sport

Košarka - Bundesliga: Playoffs - 1/2 Finale (G2): Bonn - Bayern


21:30sport

Beach Volleyball Pro Tour (Ž): Ostrava - FINALE: Brazil - Germany


22:30sport

Košarka - Italijanska liga: Playoffs - 1/2 Finale (G2): Armani - Sassari


00:00sport

NASCAR: Charlotte 600


03:50sport

Na današnji dan & SK Moments


04:10sport

SK kviz - Rizik ili oprez (9. sezona, 25/31)


05:00sport

Košarka - Bundesliga: Playoffs - 1/2 Finale (G2): Alba - Ludwigsburg


Desno