TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

HTV1

HTV2

HTV3

HTV 4

Doma TV

MreĹžaZG

NOVA TV

RTB TV

RTL

RTL Kockica

RTL2

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:33
TV kalendar
07:00
Vijesti
08:00
Vijesti
09:00
Vijesti
10:00
Vijesti
11:12
Eko zona
12:00
Dnevnik 1
12:15sport
Sport
12:18
Vrijeme
15:55serija
Agatha Raisin (1B), serija (12) (3/8)
Avanture Agate Rejzin, stručnjaka za odnose s javnošću i amaterske detektivke
17:00
Vijesti u 17
17:14
Vrijeme
17:21
Kod nas doma
18:09
Potjera
19:00
Dnevnik 2
19:45
Vrijeme
19:48
Tema dana
19:59
Loto 7
22:00
Otvoreno
22:51
Dnevnik 3
23:06sport
Sport
23:12
Vrijeme
00:14serija
Jamestown (1), serija (12) (8/8) (R)
Radnja prati prve engleske doseljenike koji osnivaju svoju zajednicu u Novom svetu
01:59sport
Sport (R)
03:02serija
Imperij, telenovela (12) (33/170) (R)
Hoze Alfredo de Medeiros je mladić koji se ludo zaljubljuje u svoju jetrvu, Elianu
06:41dečiji
Vrtuljići, crtana serija (23/50) (R)
Radoznali Vrtirepi su stalno u potrazi za zabavom i avanturom.
06:52dečiji
Vrtuljići, crtana serija (24/50) (R)
Radoznali Vrtirepi su stalno u potrazi za zabavom i avanturom.
07:03dečiji
Juhuhu (R)
07:06dečiji
Juhuhu (R)
07:19dečiji
Juhuhu (R)
07:47dečiji
Juhuhu (R)
08:01dečiji
Juhuhu (R)
08:13dečiji
Juhuhu (R)
08:24dečiji
Juhuhu (R)
08:35dečiji
Pepa Praščić, crtana serija (39/52) (R)
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
08:40dečiji
Pepa Praščić, crtana serija (40/52) (R)
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
08:45dečiji
Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (40/52) (R)
Negde daleko, skriveno među trnovitim žbunjem, nalazi se malo kraljevstvo patuljaka i vila
09:13dečiji
Nella, viteška princeza - crtana serija (7/40) (R)
Avanture Nele, neustrašive osmogodišnje princeze koja može da se pretvori u viteza
09:38dečiji
Alvin i vjeverice, crtana serija (11/52) (R)
Pridružite se Alvinu i ekipi u ludim avanturama
09:49dečiji
Alvin i vjeverice, crtana serija (12/52) (R)
Pridružite se Alvinu i ekipi u ludim avanturama
10:25
David Attenborough: Čuda prirode (3), serija za djecu (4/6) (R)
David Attenborough vam predstavlja najzanimljivije neobičnosti u životinjskom svetu
19:05dečiji
Alvin i vjeverice, crtana serija (11/52) (R)
Pridružite se Alvinu i ekipi u ludim avanturama
19:16dečiji
Alvin i vjeverice, crtana serija (12/52) (R)
Pridružite se Alvinu i ekipi u ludim avanturama
19:30muzički
POPROCK.HR
21:00film
Nestale, američki film (15) (2003.)
Nakon otmice kćeri rančerica je zajedno sa otuđenim ocem kreće spasiti
23:18serija
Amerikanci (5), serija (15) (12/13)
Napeta serija o ruskim špijunima u SAD-u 80-ih godina
00:09serija
Pad (3), serija (15) (2/6)
Drama prati istragu koja otkriva zamršenu priču oljudima na čije su živote uticala ubistva
06:03serija
Zakon i red: UK (5), serija (12) (3/8) (R)
Britanska kriminalistička serija zasnovana na istoimenoj vrlo uspešnoj američkoj seriji
08:23
Preživljavanje u divljini (2): Smrtonosne vode, dokumentarna serija (12) (6/8) (R)
Stručnjak za preživljavanje Hazen Audel testirati će svoje veštine do krajnjih grnaica
11:05umetnički
Povijest - Historija ili teorija, dokumentarni film (2014.) (R)
Istražujemo mogućnosti istorije kao discipline i verodostojnosti istorijskih izvora
12:40film
Povratak prirodi, dokumentarni film (2013.) (R)
3 čoveka koji su veći deo života proveli u inozemstvu odlučili su se za povratak prirodi
17:16
Preživljavanje u divljini (2): Rijedak zrak, dokumentarna serija (12) (7/8) (R)
Stručnjak za preživljavanje Hazen Audel testirati će svoje veštine do krajnjih grnaica
18:01serija
Zakon i red: UK (5), serija (12) (4/8) (R)
Britanska kriminalistička serija zasnovana na istoimenoj vrlo uspešnoj američkoj seriji
18:47muzički

4. Hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo - koncert nagrađenih - V. Lisinski, 02.10.2015. (1. dio)


19:37film
Živjeti na Lavdari, dokumentarni film (2004.) (R)
Branko Filipi jedini je stanovnik ostrva Lavdara u zadarskom arhipelagu
22:07muzički
Garaža: Vatra (2017.)
23:06film
Posljednji poljubac, kanadski film - Ženska srijeda: Lynne Stopkewich (18)
Mladić se zaljubi u neobičnu devojku čija opsednutost smrću prelazi u nekrofiliju
00:21film
Od Amerike do Sestrunja, dokumentarni film (2003.) (R)
Od Amerike do ostrva Sestrunja put je kraći i brži nego nekad
02:04muzički

4. Hrvatsko natjecanje mladih glazbenih umjetnika Papandopulo - koncert nagrađenih - V. Lisinski, 02.10.2015. (1. dio) (R)


02:55film
Ulicama kružim, dokumentarni film (2011.) (R)
Vojo Šiljak vodi nas ulicama Zagreba koja u njemu bude sećanja na davna, lepa vremena
03:59obrazovni

"200", dokumentarni film (2005.) (R)


04:44film
Posljednji poljubac, kanadski film (18)
Mladić se zaljubi u neobičnu devojku čija opsednutost smrću prelazi u nekrofiliju
06:10
Otvoreno
07:00
Vijesti
07:59
Studio 4
08:00
Vijesti
08:10
Studio 4
09:00
Vijesti
09:10
Studio 4
10:06

Eurotribina - "Izazovi hrvatskog predsjedanja", prijenos iz Kuće Europe


14:00
Vijesti
14:10
Studio 4
15:00
Vijesti
15:10
Studio 4
15:30
A sada Vlada
16:45
Nagrada za europskog izumitelja (2): Erik Loopstra, Vadim Banine - dokumentarna serija (3/15) (R)
Nagradom se svake godine odaje počast izuzetnim izumiteljima
17:00
Vijesti u 17
19:00
Dnevnik 2
19:47
Tema dana
21:00
Vijesti
21:10
Druga strana
22:00
Vijesti
00:00
Vijesti
02:00
Dnevnik 3
06:20serija
Gorski liječnik
07:05serija
Inspektor Rex
Osim što je pas tragač, Rex je i dodatan par očiju i ušiju svoga tima
07:55serija
Inspektor Rex
Osim što je pas tragač, Rex je i dodatan par očiju i ušiju svoga tima
08:40dečiji
Mornar Popaj
09:05dečiji
Mornar Popaj
09:50
TV izlog
10:05dečiji
Sylvester i Tweety
10:25
TV izlog
11:25
TV izlog
12:20
TV izlog
12:35serija
Gorski liječnik
13:25
TV izlog
13:40serija
Inspektor Rex
Osim što je pas tragač, Rex je i dodatan par očiju i ušiju svoga tima
14:25serija
Inspektor Rex
Osim što je pas tragač, Rex je i dodatan par očiju i ušiju svoga tima
15:20serija
Navy CIS LA
Ured za posebne projekte je skriveni odred NCIS-a i lociran je u Los Angelesu, Kalifornia
16:05serija
Navy CIS LA
Ured za posebne projekte je skriveni odred NCIS-a i lociran je u Los Angelesu, Kalifornia
16:50serija
Mentalist
17:35serija
Mentalist
18:20serija
Kosti
Napeta i atraktivna krimi serija
19:10serija
Kosti
Napeta i atraktivna krimi serija
19:55serija
Mentalist
20:40serija
Mentalist
21:25serija
Zaboravljeni slučaj
22:10serija
Zaboravljeni slučaj
23:00serija
Zločinci u odijelima
Genijalni kriminalac i prevarant pristaje da pomaže u hvatanju zloglasnih kriminalaca
23:50serija
Navy CIS LA
Ured za posebne projekte je skriveni odred NCIS-a i lociran je u Los Angelesu, Kalifornia
00:30serija
Navy CIS LA
Ured za posebne projekte je skriveni odred NCIS-a i lociran je u Los Angelesu, Kalifornia
01:20serija
Mentalist
02:05serija
Mentalist
02:40serija
Posljednji brod
03:25serija
Istanbulska nevjesta
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
05:25serija
Pod sretnom zvijezdom
06:45
Oboji dan
07:15zabava

Vježbanjem do forme


07:50
Stav
09:00

Pogled izbliza


09:30
Rondo shop
09:45
Rondo shop
10:00
Vijesti
10:25

Otvorenje Dormeo home dućana


10:30
Bctv
10:45
Bctv
11:00

Zdrava jabuka


12:00
Bctv
12:15
Rondo shop
12:30
Za kormilom
13:00
Bctv
13:15
Rondo shop
13:30zabava

Najbolja zabava


14:20
Vijesti
14:30
Bctv
14:45
Rondo shop
15:00

Zdrava jabuka


16:00
Metropola
16:30
5x5
17:00

Ljudi koji čine razliku


18:00
Vijesti
18:25

Regionalni dani EU fondova


18:30

Najveći redatelji Hollywooda


19:00

A-Test


19:30

Biblijska Istina - Priča o Milosti


19:45

Zagorska televizija


21:05
Stav
22:10
Vijesti
02:00

Zen kraj programa


06:15serija
Timon i Pumba
06:35dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
07:10serija
Zauvijek susjedi
Prvi hrvatski dnevni sitcom
07:45serija
Zaboravljeni slučaj
08:40serija
Zaboravljeni slučaj
09:30
TV izlog
09:45serija
Azra
Azra i Dženk će se sresti slučajno, ali će im nova slučajnost ponovo ukrstiti puteve...
11:30serija
Ljubav osvetnika
Da li je ljubav jača od želje za osvetom
12:30
IN magazin
13:25
Nad lipom 35
14:00
Vijesti Nove TV
Informativna emisija Nove TV
14:10
Nad lipom 35
14:50serija
Zauvijek susjedi
Prvi hrvatski dnevni sitcom
15:30serija
Zauvijek susjedi
Prvi hrvatski dnevni sitcom
16:00serija
Drugo ime ljubavi
Ne znamo tko smo dok ne upoznamo ljubav
17:00
Vijesti Nove TV
Informativna emisija Nove TV
17:30
IN magazin
18:20serija
Ljubav osvetnika
Da li je ljubav jača od želje za osvetom
20:20serija
Drugo ime ljubavi
Ne znamo tko smo dok ne upoznamo ljubav
21:15serija
Azra
Azra i Dženk će se sresti slučajno, ali će im nova slučajnost ponovo ukrstiti puteve...
23:30film
Pušteni s lanca
Kako bi ponovo ueli strast u bračni život dva para odluče se na sedmicu slobode
01:25serija
Supergirl
02:05serija
Supergirl
02:50serija
Šifra zločina
03:30serija
Mamica
03:45serija
Mamica
06:00

Spotovi


08:00

Spotovi


10:00

Spotovi


12:00

Spotovi


14:00

Spotovi


16:00

Najava programa


16:05

Spotovi - Domaće


17:00

Spotovi - Zabavno


18:00

Spotovi - Zabavno Vs. Domaće


19:00

Glazba


20:00

Spotovi - Narodno


21:00

Spotovi - RTBmix


21:30

Spotovi - Zabavno


22:00

Spotovi - Narodno


23:00

Spotovi - Zabavno Vs. Domaće


00:00

Odjava programa


00:05

Noćni program ( spotovi )


02:00

Spotovi


04:00

Spotovi


07:35dečiji
Infinity Nado
Avanture četvoro Infinity Nado igrača koji su se igrom slučaja našli na Zemlji
08:00serija
Slugterra (R)
Pratimo Shanovu ekipu u njihovim pustolovinama i borbi između dobra i zla
08:25serija
Slugterra
Pratimo Shanovu ekipu u njihovim pustolovinama i borbi između dobra i zla
09:45
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
10:05serija
Cobra 11 (R)
11:00
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
12:15
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
12:30
Lovci na nekretnine: Dvoboj
Blizanci Scott, lovci na nekretnine, donose seriju za ljubitelje uređenja starih kuća
14:20serija
Glas srca
15:10serija
Cobra 11
16:30
RTL Vijesti
18:30
RTL Danas
19:40sport
RTL Sport
19:55
RTL Vrijeme
21:00serija
Broadchurch
Mali obalski grad skriva veliku tajnu
21:50serija
Broadchurch
Mali obalski grad skriva veliku tajnu
22:15
RTL Direkt
22:50serija
Broadchurch
Mali obalski grad skriva veliku tajnu
23:20
Zločini koji su potresli Australiju
Šest najpoznatijih australskih zločina iz perspektive ljudi koji su bili u središtu tragedije
00:15
Zločini koji su potresli Australiju
Šest najpoznatijih australskih zločina iz perspektive ljudi koji su bili u središtu tragedije
02:15sport
RTL Sport (R)
06:35dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
06:50dečiji
Kockići
09:05dečiji
Hello Carbot
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
09:35dečiji
Bakugan (R)
09:45dečiji
Mickey Mouse Clubhouse (R)
Animirana serija s uobičajenom postavom Mik Maus ekipe koja pomaže deci savladati probleme
10:15serija
Lavlja straža (R)
Simbin sin Kion predvodi svoje prijatelje u Lavljoj straži koji čuvaju Ponosnu zemlju
10:40dečiji
Doktorica Pliško (R)
Simpatična devojčica komunicira sa svojim plišanim životinjama i igračkama
11:05dečiji
Jan i pirati iz Nigdjezemske (R)
Animirana serija bazirana na avanturama troje mladih gusara u poznatoj Niedođiji
11:30serija
Power Rangers (R)
12:15dečiji
Super Wings
Serija puna akcija i avanture
12:30dečiji
PJ Masks
Troje dece preko noći postaju Super Junaci jer noć je pravo vreme za borbu protiv zločina
12:45dečiji
Best Furry Friends (R)
13:00dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
14:00dečiji
SuperZings (R)
14:10serija
Be Be Bears (R)
14:25dečiji
Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
14:45dečiji
Gormiti (R)
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
15:00dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
15:10dečiji
Robo vlakovi (R)
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
15:25dečiji
Hello Carbot (R)
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
15:40dečiji
Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
16:15dečiji
Tomica i prijatelji (R)
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
16:25dečiji
Bakugan
16:40dečiji
Fantasy patrol (R)
16:55dečiji
Mickey Mouse Clubhouse
Animirana serija s uobičajenom postavom Mik Maus ekipe koja pomaže deci savladati probleme
17:20dečiji
Lavlja straža
Simbin sin Kion predvodi svoje prijatelje u Lavljoj straži koji čuvaju Ponosnu zemlju
17:40serija
Soy Luna
18:30serija
Power Rangers
18:55
Crtež dana
19:10dečiji
A je to!
19:35dečiji
Zig&Sharko
Na osamnljenom ostrvu živi hijena koja ima jednu misiju: uloviti i pojesti predivnu sirenu
19:55serija
Naša mala klinika
20:40serija
Mućke
Sledeće godine u ovo vreme bićemo milioneri!
21:15serija
Mućke
Sledeće godine u ovo vreme bićemo milioneri!
22:35serija
M*A*S*H
23:00serija
Princ iz Bel Aira
Dogodovštine neozbiljnog tinejdžera koji dolazi živeti kod bogate i uštogljene tetkine por
23:25serija
Kako sam upoznao vašu majku
Priča o mladom Amerikancu kojemu grupica prijatelja pomaže pronaći "srodnu dušu"
23:55serija
Pod istim krovom
Priča o dogodovštinama neobične čiju idilu remeti šašavi i genijalni dečak iz komšiluka
01:00serija
Divlji u srcu
Porodica odlazi u Južnu Afriku da bi se otac veterinar brinuo o životinjama u rezervatu.
01:45serija
Soy Luna
02:30dečiji
Sportske igre mladih
02:45dečiji
Sportske igre mladih
03:00dečiji
Sportske igre mladih
05:35dečiji
Monkart (R)
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
06:35muzički
Top.HR (R)
07:30
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
07:45serija
Ruža vjetrova
Serija prati teško ostvarivu ljubavnu vezu između dvoje mladih i sudbinu tri porodice
08:35
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
08:50serija
Ruža vjetrova
Serija prati teško ostvarivu ljubavnu vezu između dvoje mladih i sudbinu tri porodice
09:45
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
10:00
Večera za 5
10:25
Večera za 5
10:55
Sudnica
11:50
Sudnica
12:40
Sudnica
13:35serija
Krv nije voda
14:20serija
Krv nije voda
15:15
K.T. 2
15:40
K.T. 2
16:05
K.T. 2
16:25
K.T. 2
16:55
Bitka za skladište
Profesionalni lovci na aukcije tragaju za skrivenim blagom
17:15
Bitka za skladište
Profesionalni lovci na aukcije tragaju za skrivenim blagom
17:40
Zalagaonica
Pridružimo se članovima porodice Harrison, vlasnicima zalagaonice u Las Vegasu
18:05serija
Škorpion
Serija rađena po istinitoj priči o geniju Volteru i njegovom timu briljantnih čudaka
18:50serija
Dr. House
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
19:35serija
Dr. House
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
20:25serija
Specijalizant
Medicinska drama koja podiže zavese i otkriva istinu skrivenu iza bolničkih kulisa
21:15serija
Prijatelji
Prijatelji, različitog porekla, shvatanja i obrazovanja
21:40serija
Prijatelji
Prijatelji, različitog porekla, shvatanja i obrazovanja
22:00serija
Teorija velikog praska
Leonard i Šeldon su cimeri, genijalni fizičari - vrsta besprekornih umova koja zna kako un
22:25serija
Teorija velikog praska
Leonard i Šeldon su cimeri, genijalni fizičari - vrsta besprekornih umova koja zna kako un
22:45serija
Moderna obitelj
Satirični pogled na tri različite po iz perspektive "nevidljivog" snimatelja dokumentaraca
23:10serija
Dva i pol muškarca
Čarli i Alen su skoro potpuno različiti, ali u isto vreme, čine odličan tim
23:35serija
Cure bez love
Dve različite mlade devojke spoji teška životna situacija
00:00serija
Mike i Molly
Neobična ljubavna priča odvija se između dvoje ljudi koji imaju samo jednu želju - izgubiti kile
00:20serija
Mike i Molly
Neobična ljubavna priča odvija se između dvoje ljudi koji imaju samo jednu želju - izgubiti kile
00:40serija
Krv nije voda (R)
01:25serija
Krv nije voda (R)
02:05
K.T. 2 (R)
02:25
Sudnica (R)
04:30
K.T. 2 (R)
04:55
K.T. 2 (R)
05:20serija
Krv nije voda (R)
Desno