TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

BN Televizija

RTRS

ATV

BHT1

BN SAT

Cinema TV

FTV

Hayat TV

Nova BH

O Kanal

OBN

Pink BH

Tropik TV

TV TK Tuzla

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:30
Dobro jutro, Srpska
Jutarnji program
09:00serija
Nijesmo mi od juce
Serija se bavi raspadom moralno rulalnog sistema vrednosti pojedinca
10:00serija
Sindjelici
Srpska verzija kultne španske humoristične porodične drame "Los Serrano"
12:00
Novosti u podne
Vesti BN Televizije
12:20serija
Gorka zemlja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:30serija

Tata i zetovi


17:05serija
Zena
Serija prikazuje svakodnevni život u klinici specijaliziranoj u brizi za žene
18:00
Danas u Srpskoj
Aktuelnosti u Srpskoj
18:30serija
Zabranjeno voce
Adnanov susret s fatalnom Bihter mu dokaže kako u njegovom srcu ima mesta za još jednu žen
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00serija

Kraljica noci


20:50serija
Sindjelici
Srpska verzija kultne španske humoristične porodične drame "Los Serrano"
22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTV BN
23:00serija

Narkos


00:00
Astrochat
Astrološki aspekti i saveti
02:00

Satelitski program


06:00serija

Doktor Hu 9


06:46

Muzički spotovi


07:00

Vijesti


07:05

Јutarnji program


10:02serija

Bez aranžmana


10:28serija

Dino Dejna


10:39serija

Ekstremni fudbal


11:02serija

Doktor Hu 9


12:00

Dnevnik 1


12:30

Kuhinjica


12:32serija

Lovački saveti


13:00serija

Ribolovački saveti


13:26serija

Bez aranžmana


13:55

Vijesti


14:03

Telering


15:03serija

Јelena


15:53serija

Zločini iz prošlosti


16:50

Kuhinjica


17:00

Srpska danas


17:50

Panorama Istočnog Sarajeva


18:31serija

Јelena


19:18

Kuhinjica


19:30

Dnevnik 2


20:14serija

Istine i laži 3


21:04serija

Američka princeza


22:00

Dnevnik 3


22:31serija

Zločini iz prošlosti


23:32film

Tajni seksualni život samohrane majke


01:01serija

Istine i laži 3


01:43serija

Јelena


02:24serija

Američka princeza


03:05

Srpska danas


03:50

Panorama Istočnog Sarajeva


04:20

Dnevnik 2


04:50serija

Zločini iz prošlosti


05:42

Muzički spotovi


06:30

Vijesti (R)


07:00

Kult Art (R)


07:30

Just for laughs (R)


08:00serija
Zakletva(sez.01, ep.37, R)
Dvoje mladih ljudi mora odlučiti da li žele da pristanu na dogovoreni brak
09:00

ATV Jutro


10:50
Državni posao (R)
Satirični razgovori između trojice glumaca, komentari koji podsećaju na stand-up komedije.
11:40
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
11:55

Vijesti


11:58

Vremenska prognoza


12:00film
Crveni udar
Hrabri rudari započnu diverzije kada Nemci zauzmu Trepču, najveći rudnik olova u Evropi
13:40
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
13:55

Vijesti


14:00

Ratovi carobnjaka (ep.02,R)


15:00
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
15:15serija
Igra sudbine (sez.01, ep.87, R)
Intrigantna priča o zamenjenim mestima
16:00serija
Televizijska posla (sez.02, ep.08, R)
Serija koja skida sve maske o radu na TV kanalu
16:30

Vijesti


17:00

Tema dana


17:20

Cinemagica


17:50

Zdravija


18:00serija
Tate (sez.01, ep.56)
18:50

Biznis vijesti


18:55

Marketing


19:00
ATV vijesti
19:31

Marketing


19:32

Sport


19:39

Marketing


19:40

Vremenska prognoza


19:45

Bez komentara


19:50

Marketing


20:00

Doživi Srpsku, putopis (em.02)


21:00serija
Igra sudbine (sez.01, ep.88)
Intrigantna priča o zamenjenim mestima
22:00serija
Televizijska posla (sez.02, ep.09)
Serija koja skida sve maske o radu na TV kanalu
22:30

Vecernje vijesti


22:40

Vremenska prognoza


22:44

Biznis vijesti (R)


22:50
Državni posao
Satirični razgovori između trojice glumaca, komentari koji podsećaju na stand-up komedije.
23:00serija
Zakletva (sez.01, ep.38)
Dvoje mladih ljudi mora odlučiti da li žele da pristanu na dogovoreni brak
00:00film
Crveni udar (R)
Hrabri rudari započnu diverzije kada Nemci zauzmu Trepču, najveći rudnik olova u Evropi
02:30

Kult Art (R)


03:15

Cinemagica (R)


04:00

Biznis klub (R)


05:00

Dokumentarni program (R)


07:05

Talmud: Jedna knjiga, jedan narod


08:00

Vijesti


08:15

Lifestyle


08:45

Okeanski parkovi


09:30

Prijatelji životinja


10:00

Vijesti


10:30dečiji
Voz dinosaura, 33/92 (cod/sat)
Simpatični dinosauri se voze u vozu koji ih vodi kroz različite periode u preistoriji
11:00dečiji

Volim životinje: Ovca


11:10serija
Filinta
12:00

Dnevnik 1


12:20

Vremenska prognoza i stanje na putevima


12:30

Trend, r.


12:35

Dileme


13:30

Taj divni Peking


14:00

Vijesti


14:15serija
Robinson Crusoe
15:00film
Četiri kilometra na sat
Prikaz sumorne palanačke sredine predratne Jugoslavije
17:00

Vijesti


17:15

Okeanski parkovi


18:05serija
Filinta
19:00

Dnevnik 2


19:40

Vremenska prognoza i stanje na putevima


19:45

Trend


19:50

Novi mediji: No comment


20:00serija
Robinson Crusoe
21:00

Sve ove godine: 25 godina SFF-a


22:10muzički

BHRT Plesna lista


23:10

Dnevnik 3


23:25

Trend, r.


23:30

Revija dramske riječi: Michelangelo Buonarroti


00:45film
Zamjene
Trener američkog fudbala mora sastaviti tim od ekipe autsajdera potpunih suprotnosti
02:15

Kraj programa


06:30
Dobro jutro Srpska
Jutarnji program
09:00serija
Zabranjeno voce
Adnanov susret s fatalnom Bihter mu dokaže kako u njegovom srcu ima mesta za još jednu žen
10:00

Uz casicu razgovora


12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:20
Globalno-r
Gosti iz sveta politike, ekonomije, društva o svetskim temama iz domaće perspektive
14:45serija
Zlatni dvori
Dramska serija sa zlatnih polja Slavonije o ljubavi između seoske devojke i mladog bogataša
15:30

Stil


16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:25serija
Cista ljubav
Atraktivna serija s neodoljivom ljubavnom pričom
17:05serija
Zena
Serija prikazuje svakodnevni život u klinici specijaliziranoj u brizi za žene
18:00
Danas u Srpskoj
Aktuelnosti u Srpskoj
18:30serija
Zabranjeno voce
Adnanov susret s fatalnom Bihter mu dokaže kako u njegovom srcu ima mesta za još jednu žen
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00serija

Kraljica noci


20:50film
Dobro jutro, komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTV BN
23:00serija
Prevtrljivo srce
Da li je ljubav jača od želje za osvetom
00:00
Glas Amerike
Vesti dana
00:30serija
Merjem
Romantična drama o Merjem, čiji je život u potpunosti promenila jedna kišna noć
01:15serija
Tajne
Serija prati dve porodice i tri generacije sa svojim problemima i nerešenim odnosima
02:00
Dnevnik 3 - r
Informativni program RTV BN
02:30film
Dobro jutro, komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
04:00
Danas u Srpskoj
Aktuelnosti u Srpskoj
04:25serija
Cista ljubav
Atraktivna serija s neodoljivom ljubavnom pričom
07:00muzički

CTV Music


07:30film
Šangaj, film
Gangsterska ljubavna priča o bosanskim Romima
10:30film
Malo vremena
12:05muzički

CTV Music


13:45film
Wee Man, film
Istinita priča o životu škotskog gangstera Paula Ferisa
15:18film
Slobodni utovarivači
Komedija o šestero prijatelja koji besplatno žive u kući rok zvezde
16:40muzički

CTV Music


17:20film
Neizbježna, film
Triler o očajničkoj očevoj potrazi za kćeri i khaosu Damaska koji je ostavio iza sebe
18:55muzički

CTV Music


20:30film
Huligani zelene ulice
Pripadnici različitih navijačkih grupa učiniće sve kako bi odbranili ugled svog kluba
22:20film
White Colar Hooligan, film
Ova predivna igra nije život ili smrt... ona je puno više od toga
23:40film
Sevdah za Karima, film
Priča o mladom verniku u posleratnom Sarajevu koji upada u svet zločina
01:25muzički

CTV Music


07:00obrazovni

Prirodna baština


07:30obrazovni

Vraća li se Počitelj sebi


08:00

Vijesti


08:05dečiji
Barimba
08:30obrazovni

Planet BiH


08:40dečiji

Šta ste danas uradili?


08:50dečiji
Robovlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
09:05dečiji
Vik Viking
Avanture Vickija, mladog Vikinga koji koristi domišljatost kako bi pomogao svojim prijateljima
09:15dečiji
Robovlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
09:30dečiji
Vik Viking
Avanture Vickija, mladog Vikinga koji koristi domišljatost kako bi pomogao svojim prijateljima
09:40dečiji
U zmajevom gnijezdu
10:05

Vijesti


10:10dečiji

Chibi Maruko Chan


10:35zabava

Ženske priče s Amrom Džeko


11:05zabava

Ja, blogerica, zabavni program


12:00

Dnevnik 1


12:15serija
Ti si moja domovina
Snažna ljubavna priča isprepletena tugom, intrigama i zaverama
13:00serija
Ženski raj
Ljubavna serija smeštena na Siciliju
13:45serija
Viza za budućnost
15:00

Vijesti


15:10

Slovo o Maku


16:05zabava

Ja, blogerica, zabavni program


17:00

Federacija danas


17:25serija
Ženski raj
Ljubavna serija smeštena na Siciliju
18:15serija
Lud, zbunjen, normalan, igrana serija
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
19:30

Dnevnik 2


20:10serija
Psi laju, vetar nosi, igrana serija, 3. epizoda
Humoristička igrana serija, po žanru komedija karaktera i naravi.
21:00serija
Ti si moja domovina
Snažna ljubavna priča isprepletena tugom, intrigama i zaverama
22:00

Dnevnik 3


22:45zabava

Ženske priče s Amrom Džeko


00:50zabava

Dopunska nastava


01:15
Euromaxx
Lifestyle Europe magazine, koji nam donosi zanimljivosti iz evropskih gradova
01:45

Dnevnik 3


02:30

Pregled programa za petak


06:45

Dobar dan BiH, kolažni program, r.


07:30

Ti biraj zdravlje, r.


07:35

Moja zemlja, revijalni program, r.


08:05
TV Izlog
08:10

Moja zemlja, revijalni program, r.


08:45
TV izlog
09:00serija
Zabranjeno voće, igrana serija, 43. epizoda, r.
Prelepa Beren Saat i Kivanç Tatlitug svojom pričom pomiču granice i prkose tradiciji svoje zemlje
10:55serija
Beskrajna ljubav, igrana serija, 245. epizoda
Tako blizu, a tako daleko jedno od drugoga.
11:45
TV izlog
13:00

Vijesti


13:15

Minute zdravlja


13:20
TV izlog
13:35serija
Snaha, igrana serija, 245. epizoda
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
14:25
TV Izlog
14:40

Ti biraj zdravlje


14:45
TV izlog
15:00

Vijesti


17:00

Dobar dan BiH, kolažni program


18:00

Moja zemlja, revijalni program


18:58

Vijesti u 7, informativni program


19:30

Vremenska prognoza


19:31

Biometeorološka prognoza


19:32sport
Sport
19:37

Stanje na putevima


19:45
Horizonti
21:00serija
Zabranjeno voće, igrana serija, 44. epizoda
Prelepa Beren Saat i Kivanç Tatlitug svojom pričom pomiču granice i prkose tradiciji svoje zemlje
23:45

Moja zemlja, revijalni program, r.


00:30

Vijesti u 7, informativni program, r.


01:00

387 playlista, muzički program


06:09
Grand News - (Grand News)
Emisija koja prati živote poznatih i razotkriva detalje iz njihovih glamuroznih života
06:24
24 minuta sa Zoranom Kesićem - (24 minuta sa Zoranom Kesićem)
Zoran Kesić analizira izjave svih koji odlučuju o našim sudbinama.
07:05
R Totalni obrt
Porodična kviz igra svih generacija
07:18

Dnevnik Newsmax Adria - (Dnevnik Newsmax Adria)


08:08
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
08:59serija
Agencija za sve i svašta - (Agencija za sve i svašta)
Agencija za Sve i Svašta, preduzeće koje se bavi svakakvim problemima svojih klijenata
09:23serija
Agencija za sve i svašta - (Agencija za sve i svašta)
Agencija za Sve i Svašta, preduzeće koje se bavi svakakvim problemima svojih klijenata
09:47

Top shop


10:02dečiji
Kefalica - (Kefalica)
Sasvim obična pitanja mogu imati veoma neobične odgovore
10:19
Totalni obrt - (Totalni obrt)
Porodična kviz igra svih generacija
11:04serija
Nauči me voljeti - (Bana Sevmeyi Anlat)
Priča o samohranoj majci koja čini sve da svom detetu pruži bolji život
11:54

Top shop


12:09serija
Nauči me voljeti - (Bana Sevmeyi Anlat)
Priča o samohranoj majci koja čini sve da svom detetu pruži bolji život
13:23

Neželjena snaha - (Sen Benimsin)


13:30
Vijesti Nove BH - (Vijesti Nove BH)
Informativna emisija Nove TV
13:40

Neželjena snaha - (Sen Benimsin)


14:25

Dijete - (Cocuk (The Boy))


15:11serija
Drugo ime ljubavi - (Drugo ime ljubavi)
Ne znamo tko smo dok ne upoznamo ljubav
15:40
Vijesti Nove BH - (Vijesti Nove BH)
Informativna emisija Nove TV
16:02serija
Drugo ime ljubavi - (Drugo ime ljubavi)
Ne znamo tko smo dok ne upoznamo ljubav
16:38
Totalni obrt - (Totalni obrt)
Porodična kviz igra svih generacija
17:23
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
18:30

Dnevnik Newsmax Adria - (Dnevnik Newsmax Adria)


19:20

Neželjena snaha - (Sen Benimsin)


20:20

Dijete - (Cocuk (The Boy))


21:15serija
Drugo ime ljubavi - (Drugo ime ljubavi)
Ne znamo tko smo dok ne upoznamo ljubav
22:14

Principe - (El Principe)


23:02serija
Lud, zbunjen, normalan - (Lud, zbunjen, normalan 8)
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
23:52
24 minuta sa Zoranom Kesićem - (24 minuta sa Zoranom Kesićem)
Zoran Kesić analizira izjave svih koji odlučuju o našim sudbinama.
01:02

Veče sa - (Veče sa)


02:27serija
Drugo ime ljubavi - (Drugo ime ljubavi)
Ne znamo tko smo dok ne upoznamo ljubav
03:11

Principe - (El Principe)


03:52

Dnevnik Newsmax Adria - (Dnevnik Newsmax Adria)


04:42
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
05:27
Grand News - (Grand News)
Emisija koja prati živote poznatih i razotkriva detalje iz njihovih glamuroznih života
05:43
Grand News - (Grand News)
Emisija koja prati živote poznatih i razotkriva detalje iz njihovih glamuroznih života
05:58
24 minuta sa Zoranom Kesićem - (24 minuta sa Zoranom Kesićem)
Zoran Kesić analizira izjave svih koji odlučuju o našim sudbinama.
09:10
Top shop
Kupovina iz fotelje
09:25dečiji
Garfield, crtani film
Nove avanture svima znanog mačka
09:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
10:00serija
Anđeo osvete, igrana serija ep.8 (R)
Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla
11:00serija
Merjem, igrana serija ep.53 (R)
Romantična drama o Merjem, čiji je život u potpunosti promenila jedna kišna noć
12:05serija
Fatmagul, igrana serija ep.118 (R)
Potresna priča o životu nevine devojke, njezinoj tragediji i okolini koja j ne razume
13:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
13:15
Čarobnjak Bryan, zabavni program (R)
Kanadska serija o renoviranju domova, koje vodi i sprovodi izvođač Brajan Bomler
13:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
15:00serija
Anđeo osvete, igrana serija ep.9
Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla
16:00
O Vijesti
16:10zabava

Vrijeme je za palačinke, kulinarski show


17:20serija
Merjem, igrana serija ep.54
Romantična drama o Merjem, čiji je život u potpunosti promenila jedna kišna noć
20:00serija
Fatmagul, igrana serija ep.119
Potresna priča o životu nevine devojke, njezinoj tragediji i okolini koja j ne razume
21:00serija
Pakao na točkovima, igrana serija ep.28
Nakon Američkog građanskog rata Kolen Bohenan odlazi na zapad u potragu za vojnicima Unije
22:00

U kontru sa Draganom Markovinom


22:30zabava

Vrijeme je za palačinke, kulinarski show


22:40film
Dugo na nišanu, igrani film
Još jedno ostvarenje Stivena Sigala
00:20

Astro Zona


02:30

Noćni reprizni program


06:20dečiji
Super krila, crtani film
Serija puna akcija i avanture
06:30dečiji
Luna Petunia, crtani film
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
06:45dečiji
Tobot, crtani film
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
07:05dečiji
Miraculous, crfani film
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
07:30dečiji
Spin Fighters, crfani film
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
07:50serija
Zlatni dvori, hrvatska serija, 138 epizoda
Dramska serija sa zlatnih polja Slavonije o ljubavi između seoske devojke i mladog bogataša
08:50serija
Nemoj da zvocaš, srbijanska serija, r.
Na duhovit način susrešćemo se sa radostima i „mukama“ svakodnevice u dvoje
09:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
12:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
13:15serija
Dženet, turska serija, 96 epizoda,r.
Iako napuštena kao beba, Dženet se cijeli život bori za vlastiti uspjeh
14:15
Top shop
Kupovina iz fotelje
14:30serija
Zakletva, turska serija, 255 epizoda
Dvoje mladih ljudi mora odlučiti da li žele da pristanu na dogovoreni brak
18:50
OBN Info
19:10serija
Paramparčad, turska serija
Porodice koje je razdvojila greška u porodilištu, sudbina će ponovno spojiti!
20:00serija
Zakletva, turska serija, 256 epizoda
Dvoje mladih ljudi mora odlučiti da li žele da pristanu na dogovoreni brak
22:00serija
Dženet, turska serija, 97 epizoda
Iako napuštena kao beba, Dženet se cijeli život bori za vlastiti uspjeh
00:00

Astrovizija


02:00
OBN Info, r.
02:20serija
Zlatni dvori, hrvatska serija, 138 epizoda, r..
Dramska serija sa zlatnih polja Slavonije o ljubavi između seoske devojke i mladog bogataša
04:20

Brutalna kemija, dokumentarni program


06:04
Zadruga Narod pita
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
07:00

Infotop BH


07:05serija
Obični ljudi
Serija Obični ljudi je priča o triju sestre i njihovim različitim životnim putevima
08:46serija

Vila Marija


10:07
Ko je na vrhu ?
poznate ličnosti se bore za ogromnu nagradu u novom kvizu na TV Pink.
11:15

Kuća od srca


12:00

Infotop BH


12:04

Vremenska prognoza BH


12:07
Zadruga Narod pita
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
13:01

Infotop BH


13:06

Vremenska prognoza BH


13:08
Zadruga Narod pita
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
14:02

Infotop BH


14:06

Vremenska prognoza BH


14:08
Premijera
Aktuelna dešavanjia o domaćim i stranim ličnostima iz sveta šou biznisa
14:13

SCENA


14:46

Infotop BH


14:50

Vremenska prognoza BH


14:52
Ekskluzivno
Priče iz života poznatih
15:08serija
Crveni mesec
Ljubavna i snažna istorijska priča smeštena je u period od 1909 do 1915.
15:38

Infotop BH


15:42

Vremenska prognoza BH


15:44serija
Crveni mesec
Ljubavna i snažna istorijska priča smeštena je u period od 1909 do 1915.
16:00serija

Sestre


16:54serija

Surova ljubav


17:39

Infotop BH


17:44

Vremenska prognoza BH


17:46
Zadruga Narod pita
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
18:09

SCENA


18:33
Zadruga Narod pita
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
18:59

Infotop BH


19:04

Vremenska prognoza BH


19:12
Zadruga Narod pita
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
19:42serija

Surova ljubav


20:48serija

Sestre


22:38
Zadruga Narod pita
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
01:38film
Dedpul
Vreme je da svet upozna Dedpula
03:15film
Pljačka za vreme uragana
Zločinci ulaze u Američki zavod za izradu kovanog novca da bi ukrali 600 miliona
04:54
Zadruga Narod pita
Do sada najskuplji i produkcijski najzahtevniji rijaliti ikada viđen na ovim prostorima
06:00
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
06:25dečiji
Tomica i prijatelji
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
06:30dečiji
Tomica i prijatelji
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
06:36dečiji
Timmy
Crtana serija koja kroz zgode malog jagnjeta Timija i njegovih prijatelja edukuje najmlađe
06:50dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
07:01film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
07:08film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
07:20
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
07:26
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
07:36dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
07:45dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
07:56dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
08:10dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
08:32dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
08:40
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
08:45dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
08:57dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
09:13dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
09:27dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
09:45dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
09:57
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
10:10
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
10:33
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
10:40dečiji
Regal Academy
Animirana serija koja prati avanture tinejdžerice Rose u zemlji Vila
11:05dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
11:27dečiji
Robocar Poli u prometu
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
11:35
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
11:40dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
11:52dečiji
Maša i medvjed
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
12:00dečiji
Regal Academy
Animirana serija koja prati avanture tinejdžerice Rose u zemlji Vila
12:30dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
12:55dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
13:07dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
13:25
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
13:50
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
13:56dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
14:06dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
14:15
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
14:25dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
14:40dečiji
Mamino
Mama i njene kćerke na svoj način pristupaju svakodnevnici i rešavaju probleme
14:50dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
15:12dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
15:30dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:35dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
15:46dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
16:00
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
16:06dečiji
Regal Academy
Animirana serija koja prati avanture tinejdžerice Rose u zemlji Vila
16:35dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
17:00dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
17:25dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:30
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
17:55
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
18:00film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
18:08dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
18:25
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
18:35dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
18:55dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
19:06dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
19:25
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
19:31dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
19:50
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
20:00dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
20:12dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
20:20dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
20:31dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
20:43dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:50dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
21:15dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
21:40
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
22:05dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
22:10dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
22:35dečiji
Regal Academy
Animirana serija koja prati avanture tinejdžerice Rose u zemlji Vila
23:05dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:12dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:20dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:33dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
23:45dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
00:00dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
00:25dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
00:50dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
00:55
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
01:20
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
01:25film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
01:33dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
01:50
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
02:00dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
02:20dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
02:30dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
02:50
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
02:56dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
03:15
Rev & Roll
Pridružite se zabavi — dajmo gas i zakotrljajmo se!
03:25dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
03:37dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
03:45dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
03:56dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
04:08dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
04:15dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
04:40dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
05:05
Spin Fighters
Animirana serija temeljena na popularnim igračkama iz 1990-ih
05:30dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
05:35dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
06:00

Najava programa


06:05

Iz dana u dan...


06:15zabava

Skrivena kamera, zabavni program


06:30

Dnevnik (R)


07:00

Ljetni magazin, otvoreni program (R)


09:45
Rondo Shop
10:00dečiji

Dječiji program


11:45

Hod vijekova, dokumentarni program


12:00

Vijesti


12:10zabava

Bosnoljublje, kulturno-zabavni program (R)


13:00
Hoću kući, dokumentarni program (R)
Dokumentarni serijal o ljudima iz regiona koji su deo svog života proveli u inostranstvu
13:30
Rondo Shop
13:45dečiji

Dječiji program


14:15
Rondo Shop
14:30zabava

Majstori kuhinje, zabavni program


15:00serija
Mućke, humoristička serija (R)
Sledeće godine u ovo vreme bićemo milioneri!
15:30
Rondo Shop
16:00

Dnevnik 1


16:15
Rondo Shop
16:30

Stari gradovi BiH, dokumentarni program


17:00

Ljetni magazin, otvoreni program


18:45dečiji

Dječiji program


18:55

Epp


19:00

Dnevnik 2


19:30dečiji

Dječiji program


21:00

Aktuelno, informativni program


21:45serija
Mućke, humoristička serija
Sledeće godine u ovo vreme bićemo milioneri!
23:00

Borba bogova, strani dokumentarni program


23:45

Dnevnik 2, informativni program (R)


00:45zabava
Ritam Balkana, zabavno-dokumentarni program
Istražite muzičko blago čitavog Balkana i pravi presek današnje muzičke scene
01:15

Stari gradovi BiH, dokumentarni program (R)


01:45

Aktuelno, informativni program (R)


02:30
Vrhovi Balkana, dokumentarni program (R)
Priča o impresivnoj prirodi i ljudima koji joj pripadaju
02:55

Netaknuta bogatstva prirode (R)


03:45

Sultani srca, strani dokumentarni program


04:30zabava
Ritam Balkana, dokumentarno-zabavni program
Istražite muzičko blago čitavog Balkana i pravi presek današnje muzičke scene
05:00zabava

Majstori kuhinje, zabavni program (R)


05:30zabava

Baštovanstvo, zabavni program (R)


Desno