TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

RTCG1

RTCG2

Prva TV Crna Gora

RTV Budva

TV Vijesti

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:10
Profil (R)
Dokumentarna emisija koja se bavi poznatim ličnostima
07:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
08:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
08:05
Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
servisne informacije, redovne rubrike , aktuelni prilozi i priče sa terena.
09:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
09:05
Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
servisne informacije, redovne rubrike , aktuelni prilozi i priče sa terena.
10:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
10:05

Crtani film: Grad prijatelja (R), Tilda mali miš (R)


10:30

Starni dokumentarni program ili Serija Medičijevi (R)


11:20
Meridijani (R)
Kolaž priča iz sveta
11:40muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
12:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
12:05
Tv arhiv
Dokumentarni program koji prikazuje arhivirane filmove Crne Gore
13:00

Starni dokumentarni program( arte): Djevojka i tajfuni, r


14:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
14:05
Agrosaznanje (R)
Emisija o poljoprivredi.
15:00
Lajmet
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta na albanskom jeziku
15:10
Top shop
Kupovina iz fotelje
15:30
Dnevnik 1
Informativni program RTCG
16:00
Mozaiku
Informativna emisija na albanskom.
17:00

Zapis: Tri pljevaljske price


17:30
Savore, emisija na romskom jeziku
Emisija na romskom jeziku
18:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
18:10

Starni dokumentarni program (arte) : Dizajn


19:00

Program za djecu: Na vrhovima prstiju (R)


19:15

Nacionalni parkovi


19:25

Marketing, zatim meteo


19:30
Dnevnik 2, marketing
Informativni program RTCG
20:05film

Šta god uspjeva


21:35
Strani dokumentarni program: Bon apetit - Sjeverna Italija
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTCG
23:00

Sportski dnevnik


23:15film

Tužna veza


01:10

Zapis:Tri pljevaljske priče (R)


01:40muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
03:00
Tv arhiv (R)
Dokumentarni program koji prikazuje arhivirane filmove Crne Gore
03:50
Mozaiku (R)
Informativna emisija na albanskom.
04:50

Starni dokumentarni program (arte) : Dizajn (R)


05:30
Agrosaznanje (R)
Emisija o poljoprivredi.
06:00

Van dometa (R)


06:30
VOA – glas Amerike (R)
Vesti dana
07:05

E sport, hit dana


09:00
Strani dokumentarni (arte) (R), Hit dana
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
10:00

Fudbal, kvalif LŠ:Sarajevo -Buducnost snimak


11:30

Istorijat Rolan Garosa R


12:10

Vise od ljeta (R)


14:05film

Šolaja (R), Meteo intermec, Hit dana


16:00
Agrosaznanje, zanimljivosti arhiv
Emisija o poljoprivredi.
17:10
Strani dokumentarni program:Car smaragda
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
18:00

Rolan Garos najava r


19:10

Otkrij me (R)


19:30

Dnevnik


20:10serija

Šetland


21:00film

Golem iz Lajmhausa (R)


23:00sport
Sportska subota
Pregled sportskih dešavanja u toku nedelje
00:00
Agrosaznanje, zanimljivosti arhiv (R)
Emisija o poljoprivredi.
01:05

E sport


06:30serija
Igra sudbine
Intrigantna priča o zamenjenim mestima
07:45serija
Dva oca i dva sina
Tri generacije u jednoj kući
09:30dečiji

Zvjezdice


10:15
Studio Moderna
Kupovina iz fotelje
10:30muzički
Zvezde Granda
Najveće muzičko takmičenje u regionu
14:00film

Šta žene žele


16:00serija
Andrija i Anđelka
Izazovi života udvoje dobijaju komične obrte kada su par Andrija i Anđelka
17:00
Žurnal
Informišemo vas o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
17:15serija
Jedne letnje noći
Ljubavna priča nastala po romanu poznate spisateljice Milice Jakovljević Mir-Jam
18:00serija
Slatke muke
Serijal o našoj svakodnevici – ispričan iz ugla i kroz perspektivu vrhunskog komičara
19:00
Žurnal
Informišemo vas o najvažnijim događajima u zemlji, regionu i svetu.
19:30serija
Urgentni centar
Srpska verzija serije ER
21:00muzički
Zvezde Granda
Najveće muzičko takmičenje u regionu
00:30film

Prašina


02:30film

Šta žene žele


04:30serija
Zabranjeno voće
Adnanov susret s fatalnom Bihter mu dokaže kako u njegovom srcu ima mesta za još jednu žen
07:45

Bioskopske najave


07:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
07:55

Epp


08:00

Djeciji film


09:25muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
09:55

Epp


10:00

Djeciji Val


10:45muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
10:55

Epp


11:00

Mediterraneo ®


11:55

Epp


12:00

Ritam sporta


13:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
13:55

Epp


14:00

Perspektiva


14:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
14:55

Epp


14:57
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
15:00film

Film


16:55

Epp


17:00serija

Serija


17:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
17:55

Epp


18:00
Hrana I vino
Kulinarski šou koji svakim danom donosi recepte za pripremu jela
18:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
18:45

Bioskopske najave


18:53
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
18:55

Epp


19:00
Dnevno informativna emisija ”Polis”
Dnevno informativna emisija RTV Budva
19:30

Epp


19:35muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
19:55

Epp


20:00

I to sam ja


20:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
20:50

Bioskopske najave


21:00serija

Serija


21:30muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
21:52
Mali oglasi
Kupujem-prodajem
21:55

Epp


22:00
Dnevno informativna emisija ”Polis”
Dnevno informativna emisija RTV Budva
22:30film

Film


00:35muzički
Muzicki program
Muzičko zabavni program RTV Budva
15:00
Boje dana
Za one koji nisu ranoranioci, "Boje jutra" se emituju i u posebnoj, popodnevnoj varijanti
15:50serija
Alo, alo
Zgode i nezgode Renea, vlasnika malog kafića u okupiranom francuskom selu
16:30
Vijesti u pola 5 informativa
Aktuelnosti iz zemlje i sveta
16:50
Meteo centar
Vremenska prognoza i izveštaji o stanju na putevima Crne Gore
Desno