TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

HTV1

HTV2

HTV3

HTV 4

Doma TV

MreĹžaZG

NOVA TV

RTB TV

RTL

RTL Kockica

RTL2

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:02

Zadar: More (R)


06:35
TV kalendar
07:00
Vijesti
08:00
Vijesti
09:00
Vijesti
11:11
Treća dob
12:00
Dnevnik 1
12:16sport
Sport
12:20
Vrijeme
15:55serija
Agatha Raisin (1B), serija (12) (1/8)
Avanture Agate Rejzin, stručnjaka za odnose s javnošću i amaterske detektivke
17:00
Vijesti u 17
17:14
Vrijeme
17:20
Kod nas doma
18:09
Potjera
18:49

Najava


19:00
Dnevnik 2
19:45
Vrijeme
19:48
Tema dana
22:00
Otvoreno
22:52
Dnevnik 3
23:07sport
Sport
23:12
Vrijeme
00:39serija
Jamestown (1), serija (12) (6/8) (R)
Radnja prati prve engleske doseljenike koji osnivaju svoju zajednicu u Novom svetu
02:23sport
Sport (R)
02:34film
Priča o cibetki, dokumentarni film (R)
U kutku sredozemne šume tri mladunca evropske cibetke ili genete počinju otkrivati svet
03:24serija
Imperij, telenovela (12) (31/170) (R)
Hoze Alfredo de Medeiros je mladić koji se ludo zaljubljuje u svoju jetrvu, Elianu
06:50dečiji
Vrtuljići, crtana serija (19/50) (R)
Radoznali Vrtirepi su stalno u potrazi za zabavom i avanturom.
07:01dečiji
Vrtuljići, crtana serija (20/50) (R)
Radoznali Vrtirepi su stalno u potrazi za zabavom i avanturom.
07:12dečiji
Juhuhu
07:15dečiji
Juhuhu
07:28dečiji
Juhuhu
07:57dečiji
Juhuhu
08:10dečiji
Juhuhu
08:22dečiji
Juhuhu
08:33dečiji
Juhuhu
08:44dečiji
Pepa Praščić, crtana serija (35/52) (R)
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
08:49dečiji
Pepa Praščić, crtana serija (36/52) (R)
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
08:55dečiji
Malo kraljevstvo Bena i Holly, crtana serija (38/52) (R)
Negde daleko, skriveno među trnovitim žbunjem, nalazi se malo kraljevstvo patuljaka i vila
09:23dečiji
Nella, viteška princeza - crtana serija (5/40) (R)
Avanture Nele, neustrašive osmogodišnje princeze koja može da se pretvori u viteza
09:46dečiji
Alvin i vjeverice, crtana serija (7/52) (R)
Pridružite se Alvinu i ekipi u ludim avanturama
09:57dečiji
Alvin i vjeverice, crtana serija (8/52) (R)
Pridružite se Alvinu i ekipi u ludim avanturama
10:08dečiji
Juhuhu
10:36
David Attenborough: Čuda prirode (3), serija za djecu (2/6) (R)
David Attenborough vam predstavlja najzanimljivije neobičnosti u životinjskom svetu
12:30

Doček srebrnih rukometaša na Trgu bana Josipa Jelačića, prijenos


15:25
Povratak irskoj kuhinji (4), dokumentarna serija (6/7) (R)
Idealno za početnike u kuhinji, studente, šeprtlje i sve one koji se hrane jelima iz dostave
16:44film
Priča o cibetki, dokumentarni film (R)
U kutku sredozemne šume tri mladunca evropske cibetke ili genete počinju otkrivati svet
17:37sport
Auto Market (R)
18:20
TV Bingo
19:03dečiji
Alvin i vjeverice, crtana serija (7/52) (R)
Pridružite se Alvinu i ekipi u ludim avanturama
19:15dečiji
Alvin i vjeverice, crtana serija (8/52) (R)
Pridružite se Alvinu i ekipi u ludim avanturama
19:30muzički
POPROCK.HR
20:05sport
Stadion
21:00film
Život je lijep, talijanski film (12) (1997.) (Dan sjećanja na holokaust)
Konobar Gvido sa ženom i petogodišnjim sinom završava u koncetracionom logoru
22:57serija
Amerikanci (5), serija (15) (10/13)
Napeta serija o ruskim špijunima u SAD-u 80-ih godina
23:46serija
Sretnik (3), serija (12) (8/8)
Legendarni Sten Li donosi nam uzbudljivu priču o najsrećnijem čoveku na svetu
05:14umetnički
Izvan formata
06:05film
Carmen iz Ronde, španjolski film (R)
Nakon krvavog obračuna Antonio potraži utočište kod Karmen
08:20film
Priča Eve Schwarz, dokumentarni film - Dan sjećanja na Holokaust (R)
Biografija čakovečke Židovke iz jedne od najuglednijih židovskih porodica u Međumurju
09:30film
Omča za vješanje, američki film (12)
Tri nevina kauboja nađu se na meti razjarene gomile koja želi da ih obesi zbog ubistva
11:16muzički

Akiko Suwanai i Simfonijski orkestar HRT-a pod ravnanjem Pascala Rophea - V.Lisinski, 15.03.2018., snimka koncerta (R)


12:44umetnički

Kipar Kuzma Kovačić, dokumentarni film (2007.) (R)


16:20film
Kraljevski marinac, dokumentarni film (R)
Dokumentarni film o Britancu Marku Greju, heroju cetinskog kraja
17:05
Preživljavanje u divljini (2): Ubojit uspon, dokumentarna serija (12) (5/8) (R)
Stručnjak za preživljavanje Hazen Audel testirati će svoje veštine do krajnjih grnaica
17:50serija
Zakon i red: UK (5), serija (12) (2/8) (R)
Britanska kriminalistička serija zasnovana na istoimenoj vrlo uspešnoj američkoj seriji
18:36muzički

U ozračju tambure: Mladi u Ozračju tambure, snimka koncerta


22:00umetnički

Život u jednom danu: Pavao Pavličić - Kvisko iz Vukovara


23:56film
Šaulov sin, mađarski film - Dan sjećanja na Holokaust (18) (R)
Član Sonderkommanda traga za tračkom nade u paklu rata
02:36muzički

U ozračju tambure: Mladi u Ozračju tambure, snimka koncerta (R)


04:11film
Šaulov sin, mađarski film - Dan sjećanja na Holokaust (18) (R)
Član Sonderkommanda traga za tračkom nade u paklu rata
07:00
Vijesti
08:00
Vijesti
08:10
Studio 4
09:00
Vijesti
09:10
Studio 4
10:04

Konferencija za medije ministarstva zdravstva vezano za "Korona virus"


10:35
Studio 4
11:00
Vijesti
11:10
Studio 4
12:00
Dnevnik 1
12:16sport
Sport
12:20
Vrijeme
12:37
Studio 4
13:00
Vijesti
13:10
Studio 4
13:36

Konferencija za medije ministra Milana Kujundžića


13:50
Studio 4
14:00
Vijesti
14:10
Studio 4
15:00
Vijesti
15:10
Studio 4
16:46
Nagrada za europskog izumitelja (2): Gaute Munch, Erik Hansen & Team, dokumentarna serija (1/15) (R)
Nagradom se svake godine odaje počast izuzetnim izumiteljima
17:00
Vijesti u 17
19:00
Dnevnik 2
19:47
Tema dana
21:00
Vijesti
22:00
Vijesti
23:34
Eko zona
00:00
Vijesti
02:00
Dnevnik 3
06:05serija
Gorski liječnik
06:50serija
Inspektor Rex
Osim što je pas tragač, Rex je i dodatan par očiju i ušiju svoga tima
07:40serija
Inspektor Rex
Osim što je pas tragač, Rex je i dodatan par očiju i ušiju svoga tima
08:25dečiji
Mornar Popaj
08:50dečiji
Mornar Popaj
09:23dečiji
Obitelj Kremenko
09:50
TV izlog
10:30
TV izlog
11:10
TV izlog
12:15
TV izlog
12:30serija
Gorski liječnik
13:20
TV izlog
13:35serija
Inspektor Rex
Osim što je pas tragač, Rex je i dodatan par očiju i ušiju svoga tima
14:20serija
Inspektor Rex
Osim što je pas tragač, Rex je i dodatan par očiju i ušiju svoga tima
15:05serija
Navy CIS LA
Ured za posebne projekte je skriveni odred NCIS-a i lociran je u Los Angelesu, Kalifornia
15:55serija
Navy CIS LA
Ured za posebne projekte je skriveni odred NCIS-a i lociran je u Los Angelesu, Kalifornia
16:45serija
Mentalist
17:30serija
Mentalist
18:15serija
Kosti
Napeta i atraktivna krimi serija
19:05serija
Kosti
Napeta i atraktivna krimi serija
19:55serija
Mentalist
20:40serija
Mentalist
21:25serija
Zaboravljeni slučaj
22:15serija
Zaboravljeni slučaj
23:05serija
Zločinci u odijelima
Genijalni kriminalac i prevarant pristaje da pomaže u hvatanju zloglasnih kriminalaca
23:50serija
Navy CIS LA
Ured za posebne projekte je skriveni odred NCIS-a i lociran je u Los Angelesu, Kalifornia
00:35serija
Navy CIS LA
Ured za posebne projekte je skriveni odred NCIS-a i lociran je u Los Angelesu, Kalifornia
01:20serija
Mentalist
02:05serija
Mentalist
02:50serija
Posljednji brod
03:30serija
Istanbulska nevjesta
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
05:30serija
Pod sretnom zvijezdom
06:45
Oboji dan
07:15zabava

Vježbanjem do forme


07:50

Savršeni auto


08:55dečiji
Biti perlica
09:30

Pogled izbliza


10:30
Bctv
10:45
Bctv
11:00

Zdrava jabuka


12:00
Bctv
12:15
Rondo shop
13:15
Bctv
13:30zabava

Najbolja zabava


14:00
Rondo shop
14:20
Vijesti
14:30
Rondo shop
14:45
Bctv
15:00

Zdrava jabuka


16:00
Rondo shop
16:15
Rondo shop
17:00

Pobjednici


18:00
Vijesti
18:25

Investicijski projekti grada Kutine i razvojne agencije MRAV


18:30

Najveći redatelji Hollywooda


19:00

Pogled izbliza


19:30

Zvijezde!


19:45

Zagorska televizija


21:05
Stav
22:10
Vijesti
02:00

Zen kraj programa


06:35serija
Aladdin
07:00serija
Timon i Pumba
07:20dečiji
Robocar Poli
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
07:45serija
Zaboravljeni slučaj
08:40
TV izlog
08:55serija
Azra
Azra i Dženk će se sresti slučajno, ali će im nova slučajnost ponovo ukrstiti puteve...
11:40serija
Ljubav osvetnika
Da li je ljubav jača od želje za osvetom
12:35
IN magazin
13:30
Nad lipom 35
14:00
Vijesti Nove TV
Informativna emisija Nove TV
14:40
Nad lipom 35
15:00serija
Zauvijek susjedi
Prvi hrvatski dnevni sitcom
15:35serija
Zauvijek susjedi
Prvi hrvatski dnevni sitcom
16:10serija
Lud, zbunjen, normalan
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
17:00
Vijesti Nove TV
Informativna emisija Nove TV
17:30
IN magazin
18:20serija
Ljubav osvetnika
Da li je ljubav jača od želje za osvetom
20:20serija
Drugo ime ljubavi
Ne znamo tko smo dok ne upoznamo ljubav
21:10serija
Azra
Azra i Dženk će se sresti slučajno, ali će im nova slučajnost ponovo ukrstiti puteve...
23:25film
Iron Man
Genijalni naučnik dizajnira fantastični oklop i posvećuje se odbrani planete
01:45serija
Supergirl
02:30serija
Supergirl
03:10serija
Šifra zločina
03:50serija
Mamica
04:10serija
Mamica
05:45serija
Aladdin
06:00

Spotovi


08:00

Spotovi


10:00

Spotovi


12:00

Spotovi


14:00

Spotovi


16:00

Najava programa


16:05

Spotovi - Domaće


17:00

Spotovi - Narodno


18:00

Spotovi - Zabavno


19:00

Spotovi- Tamburice


19:30

Spotovi- Strano


20:00

Spotovi- Narodno


21:00

Spotovi- RTBmix


21:30

Spotovi- Zabavno


22:00

Spotovi- Narodno


23:00

Spotovi- Narodno


00:00

Odjava programa


00:05

Noćni program ( spotovi )


02:00

Spotovi


04:00

Spotovi


06:50
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
07:05serija
Cobra 11 (R)
08:05
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
08:20serija
Horvatovi (R)
09:15
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
09:30
Lovci na nekretnine: Dvoboj
Blizanci Scott, lovci na nekretnine, donose seriju za ljubitelje uređenja starih kuća
11:25serija
Glas srca
11:50

Vrijeme je za rukomet - doček rukometaša


12:55serija
Glas srca
13:45serija
Cobra 11
16:05zabava

LOL (R)


16:30
RTL Vijesti
16:55film
Vjenčanje godine
Davno razvedni par prisiljen je sakriti tu činjenicu od članove svoje porodice
18:30
RTL Danas
19:40sport
RTL Sport
19:55
RTL Vrijeme
21:00serija
Broadchurch
Mali obalski grad skriva veliku tajnu
21:50serija
Broadchurch
Mali obalski grad skriva veliku tajnu
22:15
RTL Direkt
22:50serija
Broadchurch
Mali obalski grad skriva veliku tajnu
23:25zabava
MAC - dodjela nagrada
03:50sport
RTL Sport (R)
06:15dečiji
Monkart (R)
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
06:35dečiji
Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka (R)
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
07:00dečiji
Robo vlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
07:15dečiji
Kockići
09:20dečiji
Hello Carbot
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
09:50dečiji
Bakugan (R)
10:05dečiji
Mickey Mouse Clubhouse (R)
Animirana serija s uobičajenom postavom Mik Maus ekipe koja pomaže deci savladati probleme
10:30dečiji
Mali einsteini (R)
10:55dečiji
Doktorica Pliško (R)
Simpatična devojčica komunicira sa svojim plišanim životinjama i igračkama
11:20dečiji
Jan i pirati iz Nigdjezemske (R)
Animirana serija bazirana na avanturama troje mladih gusara u poznatoj Niedođiji
11:45serija
Power Rangers (R)
12:35dečiji
Super Wings
Serija puna akcija i avanture
12:45dečiji
PJ Masks
Troje dece preko noći postaju Super Junaci jer noć je pravo vreme za borbu protiv zločina
13:00dečiji
Best Furry Friends (R)
13:15dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
14:10dečiji
SuperZings (R)
14:15serija
Be Be Bears (R)
14:30dečiji
Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
14:50dečiji
Gormiti (R)
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
15:05dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
15:15dečiji
Robo vlakovi (R)
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
15:30dečiji
Hello Carbot (R)
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
15:45dečiji
Miraculous: Pustolovine Bubamare i Crnog Mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
16:20dečiji
Tomica i prijatelji (R)
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
16:30dečiji
Bakugan
16:45dečiji
Fantasy patrol (R)
17:00dečiji
Mickey Mouse Clubhouse
Animirana serija s uobičajenom postavom Mik Maus ekipe koja pomaže deci savladati probleme
17:25dečiji
Lavlja straža
Simbin sin Kion predvodi svoje prijatelje u Lavljoj straži koji čuvaju Ponosnu zemlju
17:45serija
Soy Luna
18:35serija
Power Rangers
19:00
Crtež dana
19:10dečiji
A je to!
19:30dečiji
Zig&Sharko
Na osamnljenom ostrvu živi hijena koja ima jednu misiju: uloviti i pojesti predivnu sirenu
19:55serija
Naša mala klinika
20:40serija
Mućke
Sledeće godine u ovo vreme bićemo milioneri!
21:20serija
Mućke
Sledeće godine u ovo vreme bićemo milioneri!
22:35serija
M*A*S*H
23:05serija
Princ iz Bel Aira
Dogodovštine neozbiljnog tinejdžera koji dolazi živeti kod bogate i uštogljene tetkine por
23:35serija
Kako sam upoznao vašu majku
Priča o mladom Amerikancu kojemu grupica prijatelja pomaže pronaći "srodnu dušu"
23:55serija
Pod istim krovom
Priča o dogodovštinama neobične čiju idilu remeti šašavi i genijalni dečak iz komšiluka
01:00serija
Divlji u srcu
Porodica odlazi u Južnu Afriku da bi se otac veterinar brinuo o životinjama u rezervatu.
01:50serija
Soy Luna
02:35dečiji
Sportske igre mladih
02:50dečiji
Sportske igre mladih
03:05dečiji
Sportske igre mladih
06:40
Bebeceda (R)
07:20
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
07:35serija
Ruža vjetrova
Serija prati teško ostvarivu ljubavnu vezu između dvoje mladih i sudbinu tri porodice
08:30
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
08:45serija
Ruža vjetrova
Serija prati teško ostvarivu ljubavnu vezu između dvoje mladih i sudbinu tri porodice
09:40
TV prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
09:55
Večera za 5
10:25
Večera za 5
10:40
Sudnica
11:50
Sudnica
12:45
Sudnica
13:45serija
Krv nije voda
14:35serija
Krv nije voda
15:30
K.T. 2
15:45
K.T. 2
16:15
K.T. 2
16:35
K.T. 2
17:00
Bitka za skladište
Profesionalni lovci na aukcije tragaju za skrivenim blagom
17:20
Bitka za skladište
Profesionalni lovci na aukcije tragaju za skrivenim blagom
17:40
Zalagaonica
Pridružimo se članovima porodice Harrison, vlasnicima zalagaonice u Las Vegasu
18:05serija
Škorpion
Serija rađena po istinitoj priči o geniju Volteru i njegovom timu briljantnih čudaka
18:50serija
Dr. House
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
19:30serija
Dr. House
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
20:30serija
Specijalizant
Medicinska drama koja podiže zavese i otkriva istinu skrivenu iza bolničkih kulisa
21:20serija
Prijatelji
Prijatelji, različitog porekla, shvatanja i obrazovanja
21:45serija
Prijatelji
Prijatelji, različitog porekla, shvatanja i obrazovanja
22:05serija
Teorija velikog praska
Leonard i Šeldon su cimeri, genijalni fizičari - vrsta besprekornih umova koja zna kako un
22:30serija
Teorija velikog praska
Leonard i Šeldon su cimeri, genijalni fizičari - vrsta besprekornih umova koja zna kako un
22:50serija
Moderna obitelj
Satirični pogled na tri različite po iz perspektive "nevidljivog" snimatelja dokumentaraca
23:20serija
Dva i pol muškarca
Čarli i Alen su skoro potpuno različiti, ali u isto vreme, čine odličan tim
23:40serija
Cure bez love
Dve različite mlade devojke spoji teška životna situacija
00:10serija
Mike i Molly
Neobična ljubavna priča odvija se između dvoje ljudi koji imaju samo jednu želju - izgubiti kile
00:25serija
Mike i Molly
Neobična ljubavna priča odvija se između dvoje ljudi koji imaju samo jednu želju - izgubiti kile
00:50serija
Krv nije voda (R)
01:30serija
Krv nije voda (R)
02:15
K.T. 2 (R)
02:35
Sudnica (R)
04:25
K.T. 2 (R)
04:50
K.T. 2 (R)
05:15serija
Krv nije voda (R)
Desno