TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

TV Slovenija 1

TV Slovenija 2

TV Slovenija 3

TV Koper

TV Maribor

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:20
Odmevi
07:00

Otroški program: Op!


07:05dečiji

Trala trali


07:15dečiji

Živživalice


07:20dečiji
Pujsa Pepa
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
07:25dečiji

Športniki


07:30dečiji

Bela in Sebastijan


07:40dečiji

Družina Jazbečjak


07:50dečiji

Studio Kriškraš


08:10dečiji

Z kot Zofka


08:35dečiji
Male sive celice
09:30dečiji

Infodrom


09:45serija

Skoraj nikoli II.


10:15serija

Varuška nindža


10:35serija

Varuška nindža


11:00serija

Kapucar


11:40obrazovni

Ah, ta leta!


12:15

Duhovni utrip


12:30

Ozare


12:35

NaGlas!


13:00

Prvi dnevnik


13:15

Šport


13:20

Vreme


13:25obrazovni

O živalih in ljudeh


14:10

Podjetno naprej


14:40obrazovni

Prisluhnimo tišini


15:00serija

Ekipa Bled


15:25

Rojaki


15:55

Ambienti


16:30obrazovni

Na vrtu


17:10

Šport


17:15

Vreme


17:20dečiji

Luka in Lučka


17:30

Sobotno popoldne


18:57
Dnevnik
19:15

Slovenska kronika


19:30

Utrip


19:45

Šport


19:55

Vreme


20:00

Joker, kviz


21:00

Kaj dogaja?


21:35serija

Potovanje


22:15
Poročila
22:25

Šport


22:35

Vreme


00:00

Za lahko noč: Bravo orkester!


00:45
Dnevnik
01:05

Slovenska kronika


01:15

Zrcalo tedna


01:25

Šport


01:35

Vreme


07:00

Pričevalci


09:45serija

Nova dvajseta


10:15serija

Nova dvajseta


10:45

Avtomobilnost


11:20sport

Kajak-kanu - evropsko prvenstvo


12:00sport

Kajak-kanu - evropsko prvenstvo


13:20sport

Hokej - svetovno prvenstvo elitne skupine


16:10

Šport in špas


17:10sport

Hokej - svetovno prvenstvo elitne skupine


20:00film
Na hladno
21:45sport

Švicarski raj


22:50

Joker Out, 2. del koncerta


01:00

Kaj dogaja?


01:40

Videonoč


07:00

Primorska kronika


07:15

Tele M


08:00

Odmevi


09:00

1. nujna seja Odbora za gospodarstvo (predstavitev kandidata za ministra Matjaža Hana)


13:00

1. nujna seja Odbora za zadeve Evropske unije in 2. nujna seja Odbora za gospodarstvo (predstavitev kandidata za ministra za razvoj in kohezijo Aleksa


15:15

1. nujna seja Komisije za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu (predstavitev kandidata za ministra Mateja Arčona)


16:25

Izjavi po predaji poročila o delu zagovornika načela enakosti Miha Lobnika predsednici Državnega zbora Urški Klakočar Zupančič


16:35

Podpis in predstavitev koalicijske pogodbe med Gibanjem Svoboda, SD-jem in Levico


16:50

Izjava vodje poslanske skupine NSi-ja Jožefa Horvata o sporu s poslansko skupino SDS zaradi vodenja delovnih teles


16:55

Izjava predsednika vlade Roberta Goloba po izvolitvi v Državnem zboru


17:00

1. nujna seja Odbora za izobraževanje, znanost, šport in mladino (predstavitev kandidata za ministra Igorja Papiča)


21:00

1. nujna seja Odbora za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo (predstavitev kandidatke za ministrico za digitalno preobrazbo Emilije Sto


00:05

54. nujna seja Odbora za zdravstvo, 30. 6. 2021


06:00

Infocanale


14:00

Tv transfrontaliera-TG regionale FVG


14:20

Le macroregioni - La macroregione adriatico-ionica


14:30

Senza confini - Steve McCurry


15:00

Trincee del mare


15:45

Oramusica


16:00

L'universo e`... replay


16:30

Spezzoni d' archivio


17:25

Tuttoggi attualita'


18:00obrazovni

O živalih in ljudeh


18:35

Vreme


18:40

Primorska kronika


19:00

Tuttoggi I


19:25

Tg sport


19:30

Domani e` domenica - rubrica religiosa


19:40

Grazie dottore


19:55

Il settimanale


20:30

Petrarca


21:00

Tuttoggi II


21:15

Rock Explosion 1a parte


22:25

Slovenia Magazine


22:50

Free spirits - Spiriti liberi


23:00

Videomotori


00:20

Tuttoggi II


00:40

Tv transfrontaliera-TDD-telegiornale regionale TVG in lingua slovena


01:05

Infocanale


07:00

Infokanal - TV Maribor


09:20

TV nakup


10:00

Tele M


10:25

Odmevi


10:50

Šport


11:00

Kultura


11:10

Mostovi - Hidak


11:40

TV nakup


12:15

Žebelj je postal čopič, 2017


13:00

Sledi 2016


13:40

Belokranjski obzornik, TV Vaš kanal


14:05

TV nakup


14:30

Koroški dogodki, KOR TV


15:00

Dogodki tedna, TV Celje


15:30

Iz dežele ob Muri, TV AS


16:10

Slovenski utrinki


16:40

4. Festival pod Pohorjem, Oplotnica 2020


18:00

Preglednik TV Maribor


18:25

Pravljica s Simono 2020


18:30

Zgodbe iz školjke


18:40

Zgodbe iz školjke


18:57

Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom


19:20

Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom


19:30

Utrip s slovenskim znakovnim jezikom


19:45

Šport s slovenskim znakovnim jezikom


19:55

Vreme s slovenskim znakovnim jezikom


20:00

Dober večer


21:00

Obrazi naših rojakov


21:30

Preglednik TV Maribor


21:55

Opus


22:25

Koncert Radia Si 2021


00:55

Hokej - svetovno prvenstvo elitne skupine


02:25

Infokanal - TV Maribor


Desno