TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

TV Slovenija 1

TV Slovenija 2

TV Slovenija 3

TV Koper

TV Maribor

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:25
Odmevi
07:00

Poletno jutro


09:00

Otroški program: Op!


09:05dečiji
Pujsa Pepa
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
09:10dečiji

Srečo kuha Cmok


09:25serija
Danin dinosvet
09:45serija

Buck


10:05

Pisave


10:55

Čarokuhinja pri atu


11:10serija

Moji, tvoji, najini


11:50

Tednik


13:00

Prvi dnevnik


13:15

Šport


13:20

Vreme


13:30

Velike osebnosti 20. stoletja


14:25

Duhovni utrip


15:00

Potepanja - Barangolások


15:40

Otroški program: Op!


15:45dečiji

Vila Mila


15:50serija

Nezmotljivi detektivi


16:05dečiji

Firbcologi


17:10

Šport


17:15

Vreme


17:20

Varuhi narave


17:50dečiji

Niki Vrum


18:00

Čarokuhinja pri atu


18:20

Vem!, kviz


18:57
Dnevnik
19:20

Slovenska kronika


19:35

Šport


19:45

Kultura


19:55

Vreme


20:00serija

Ločitve (III.)


21:00

Novi kitajski kibernetski vojščaki


21:55

Vreme


22:00
Odmevi
22:30

Šport


00:45
Dnevnik
01:05

Slovenska kronika


01:15

Šport


01:25

Kultura


01:35

Vreme


11:05

Videotrak


12:05

Poletno jutro


14:20

Avtomobilnost


15:00sport

Kolesarstvo - dirka po Franciji


17:25

Po etapi, analiza dirke po Franciji


18:00film

Zbujeni v sanje


18:55

V vrtincu ljubezni (XVI.)


19:55

Panorama


20:30

Magnet


20:45film

Nedolžnost


22:25

Slavnostna akademija ob 30. obletnici Zdravniške zbornice Slovenije


00:20

Videonoč


07:00

Magnet


07:10

Primorska kronika


07:25

Tele M


07:40

Izjave po začetku pogajanj predstavnikov vlade in sindikatov javnega sektorja


08:00

Odmevi


08:30

Novinarska konferenca predsednika države Boruta Pahorja ob obisku kosovske predsednice Vjose Osmani-Sadriu


08:40

Novinarska konferenca Anžeta Logarja o kandidaturi za predsednika republike


09:00

Plenarno zasedanje Evropskega parlamenta


12:35

Izjave po začetku pogajanj predstavnikov vlade in sindikatov javnega sektorja


13:00

6. redna seja Kolegija predsednice Državnega zbora


13:05

Novinarska konferenca Anžeta Logarja o kandidaturi za predsednika republike


13:25

Novinarska konferenca po seji vlade o predlogu novele zakona o RTV Slovenija


13:30

Prvi dnevnik


13:50

Novinarska konferenca predsednika vlade Roberta Goloba po zaključku vrha zveze Nato


14:00

1. redna seja Odbora za kulturo


15:00

2. nujna seja Odbora za delo, družino, socialne zadeve in invalide


17:00

4. nujna seja Odbora za notranje zadeve, javno upravo in lokalno samoupravo


19:35

Obrazi naših rojakov


20:00

Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom


20:25

Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom


20:35

Šport s slovenskim znakovnim jezikom


20:40

Kultura s slovenskim znakovnim jezikom


20:45

Vreme s slovenskim znakovnim jezikom


00:00

Odmevi


00:30

Tele M


00:40

Primorska kronika


00:55

Dnevnik Slovencev v Italiji


01:20

Posnetki sej Državnega zbora in delovnih teles


06:00

Infocanale


14:00

Tv transfrontaliera-TG regionale FVG


14:20

In viaggio con Silvio Odogaso


14:25

L'universo e`... replay


14:55

Slovenia Magazine


15:25

Artevisione Magazine


15:50

Le parole più belle


16:20

Itinerari


16:45

Mediterraneo


17:15

Le macroregioni - La macroregione alpina


17:25

Da Muggia a Lignano - parte prima


18:00

Na sončni strani, dokumentarno informativna oddaja


18:35

Vreme


18:40

Primorska kronika


18:55

Poletno vreme


19:00

Tuttoggi I


19:25

Tg sport


19:30

Tuttoggi scuola


20:15

Shaker


21:00

Tuttoggi II


21:15

Una vita, una storia


22:05

Folkest 2017 - Spilimbergo


22:35

Alpe Adria


23:05

Salve - appuntamento settimanale di medicina e salute


23:35

Tuttoggi II


00:05

Primorska kronika


00:20

Tv transfrontaliera-TDD-telegiornale regionale TVG in lingua slovena


00:45

Infocanale


07:00

Infokanal - TV Maribor


09:20

TV nakup


10:00

Tele M


10:20

Odmevi


10:50

Šport


11:00

Kultura


11:10

Dober dan, Koroška


11:40

TV nakup


12:15

Tednik s slovenskim znakovnim jezikom


13:25

Dober večer


14:15

Poletno jutro


15:45

TV nakup


16:05

Potepanja - Barangolások


16:35

Sledi


17:00

Ambienti


17:30

S-prehodi


18:00

Tele M


18:15

#Zelena generacija/Young Village Folk


18:25

Pravljica s Simono 2020


18:30

Zgodbe iz školjke


18:40

Zgodbe iz školjke


18:57

Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom


19:20

Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom


19:35

Šport s slovenskim znakovnim jezikom


19:45

Kultura s slovenskim znakovnim jezikom


19:55

Vreme s slovenskim znakovnim jezikom


20:00obrazovni

Ljudje in zemlja


20:45

Kuhinja naših non – dediščina solin


21:00obrazovni

Na vrtu


21:30

Tele M


21:45

Potepanja - Barangolások


22:10

Koncert Radia Si 2021


01:45

Infokanal - TV Maribor


Desno