TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

BN Televizija

RTRS

ATV

BHT1

BN SAT

Cinema TV

FTV

Hayat TV

Nova BH

O Kanal

OBN

Tropik TV

TV TK Tuzla

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:45
Folklor video magazin
Očuvanje tradicije i prezentacija Republike Srpske u okruženju i u svetu uopšte
07:15muzički
Zvuci zavicaja
Etno emisija
08:15

Poreznik Gavro


08:45

Ruka spasa-r


09:45film
Dobro jutro, komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
10:30
Selo
Emisija namenjena poljoprivrednicima i stanovnicima sela.
11:00muzički
Cvrcak na sat
Novosti u produkciji Južnog vetra
12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:20muzički
Zvuci zavicaja
Etno emisija
13:20muzički
BN music
Zabavno muzički program BN Televizije
14:10serija
Pred fajront-r
Smehotresna priča o našim naravima i karakterima
16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:20muzički
Nedjeljno popodne
Zabavno-muzička emisja
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00serija
Tajkun
Triler sa kriminalističkim zapletom u kom dominiraju elementi porodične drame.
20:50
Crno na bijelo
Politički magazin
21:40film

Udri i bjezi


23:15film
Zavrsni udarac
Priča o komplikovanim međuljudskim i ljubavnim odnosima osoba različitih društvenih klasa
00:00
Astrochat
Astrološki aspekti i saveti
02:00

Satelitski program


06:00

Muzički spotovi


07:00

Vikend jutro


10:02

Razgovor sa...


10:42

Snop


11:21

Kapi zavičaja sa Slavišom Sabljićem


12:00

Dnevnik 1


12:33

Kuhinjica


12:35serija

Istine i laži 2


13:18serija

Istine i laži 2


14:03

Zdravosfera


14:54

Roditeljski kutak


15:21serija

Kćerka musketara


16:52

Kuhinjica


17:00

Vijesti


17:09

Nauči se čovječe!


18:18serija

Slike iz Italije: Napulj 3


18:21serija

Slike iz Italije: Napulj 4


18:24serija

Slike iz Italije: Napulj 5


18:27serija

Slike iz Italije: Napulj 6


18:33serija

Carstvo


19:21

Kuhinjica


19:30

Dnevnik 2


20:11serija

Јunaci našeg doba


21:15film

Kako sam sistematski uništen od idiota


22:50serija

Rej Donovan 3


23:45serija

Rej Donovan 3


00:39serija

Carstvo


01:22serija

Kćerka musketara


02:47

Dnevnik 2


03:17

Snop


03:49serija

Rej Donovan 3


04:41serija

Rej Donovan 3


05:32

Muzički spotovi


06:30

Vijesti (R)


07:00

Svet poljoprivrede (ep. 662)


07:50

Vijesti


07:55

Vremenska prognoza


09:30

Zdravija (R)


09:40serija
Državni posao (R)
Satirični razgovori između trojice glumaca, komentari koji podsećaju na stand-up komedije.
09:55

Vijesti


10:00

Agrar (sez.02, em.10)


11:30

Autošop magazin (ep. 957)


11:55

Vijesti


12:00

1 na 1 (R)


13:00serija
Državni posao
Satirični razgovori između trojice glumaca, komentari koji podsećaju na stand-up komedije.
13:55

Vijesti


14:00
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
14:15film
Filomena (R)
Novinar pomaže starijoj ženi pronaći njezinog davno izgubljenog sina
16:30

Vijesti


17:00

Zdravija (R)


17:10

Just for laughs (R)


17:30

BL Korzom (R)


18:50

Biznis vijesti


18:55

Marketing


19:00
ATV vijesti
19:31

Marketing


19:32

Sport


19:39

Marketing


19:40

Vremenska prognoza


19:45

Bez komentara


19:50

Marketing


20:00serija
Državni službenik (ep.10) 12
Akciona-krimi serija
21:00film
Moj kralj 12
23:00

Trka oko svijeta (ep. 08, R)


00:00serija
Ranjene ptice (R)
01:00film
Trejnspoting (16)
Evan Mak Gregor, ovisnik o heroinu, odluči okrenuti novi list
02:30

BL Korzom (R)


05:00

Autošop magazin (R)


05:30

Cinemagica (R)


07:00

Vijesti


07:15

Neprolazna pjesma, r.


08:00
Jutro za sve
09:00

BHRT Plesna lista


10:00

Vijesti


10:15obrazovni

Ne znaš? Smisli!


10:30serija
Frenderi u BiH
Emisija o ekologiji za najmlađe
10:40

BH Teens, 19 i 20/30


10:50

Latif i Mravko Travko, 4/21, r.


11:00

Perspektiva


11:30

Roditeljski sastanak


12:00

Dnevnik 1


12:25

Vremenska prognoza i stanje na putevima


12:30sport

Nogomet: SP Rusija 2018: Srbija - Brazil, snimak (cod/sat)


14:15

Vijesti


14:30

Smanji Gas!


15:00

Prijatelji životinja


15:30

Okusi na kineski način


16:00

TV Liberty


16:30

Naša snaga, reportaža


17:05film
Žigosana
18:25

Putevi zdravlja


19:00

Dnevnik 2


19:45

Vremenska prognoza i stanje na putevima


19:55

Bilo jednom...


20:00

Večernjakov pečat 2020


21:30

Nova avantura


22:00

Dnevnik 3


22:15

Narodni studio


22:45film
Superman 2
Superman se zbog ljubavi odrekne moći upravo kad iz svemira stigne troje superzločinaca
00:15film
Zaboravljeni
Štićenici doma za napuštenu decu u nastupu gneva ruše sve pred sobom
01:45

Kraj programa


06:45
Folklor video magazin
Očuvanje tradicije i prezentacija Republike Srpske u okruženju i u svetu uopšte
07:15muzički
Zvuci zavicaja
Etno emisija
08:15

Poreznik Gavro


08:45

Ruka spasa-r


09:45film
Dobro jutro, komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
10:30
Selo
Emisija namenjena poljoprivrednicima i stanovnicima sela.
11:00muzički
Crvcak na sat
Novosti u produkciji Južnog vetra
12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:20muzički
Zvuci zavicaja
Etno emisija
13:20muzički
BN music
Zabavno muzički program BN Televizije
14:10serija
Pred fajront-r
Smehotresna priča o našim naravima i karakterima
16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:20muzički
Nedjeljno popodne
Zabavno-muzička emisja
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00film
Dobro jutro, komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
20:50
Crno na bijelo
Politički magazin
21:50
Arena
Aktuelno društveno-političke teme
22:50
Izazovi istine
Emisija o aktuelnim društvenim, ekonomskim, socijalnim i političkim temama
23:20
Klub sampiona
Ekskluzivna emisija koja za goste ima proslavljene sportiste - šampione
00:00serija
Pred fajront
Smehotresna priča o našim naravima i karakterima
02:00
Dnevnik 2-r
Informativni program RTV BN
02:35muzički
Zvuci zavicaja-r
Etno emisija
03:35

Film


05:00
Selo-r
Emisija namenjena poljoprivrednicima i stanovnicima sela.
07:00film
Nezbježna, film
Triler o očajničkoj očevoj potrazi za kćeri i khaosu Damaska koji je ostavio iza sebe
08:33film
Cass, film
Film o životu Kasa Penanta, vođe najgorih britanskih huligana
10:13film

Astma, film


11:33film
White Collar Hooligan, film
Ova predivna igra nije život ili smrt... ona je puno više od toga
12:54film
U lancima
Film o vozaču taksija koji je ujedno i serijski ubica žena koje vozi
14:28film
Građanin kriminalac, film
Film temeljen na istinitoj priči o veteranu 2.sv.rata koji je postao pljačkaš banke
16:13film
Huligani zelene ulice, film
Pripadnici različitih navijačkih grupa učiniće sve kako bi odbranili ugled svog kluba
17:52film
Život nije komad kolača, film
Priča o muškarcu koji nakon smrti supruge pokušava vratiti svoj život na noge
19:30film
Pojačaj!, film
Mlada plesačica mora da izoštri svoje veštine kako bi upisala prestižnu baletnu akademiju
21:05film
Wee Man, film
Istinita priča o životu škotskog gangstera Paula Ferisa
22:56film
Slobodni utovarivači
Komedija o šestero prijatelja koji besplatno žive u kući rok zvezde
00:11film

Posljednje prikazivanje, film


01:41

Sa Music


07:00obrazovni

Planet BiH


07:10dečiji
Mali šlager
07:25dečiji
Barimba
07:45dečiji
Luna Petunija
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
08:00

Vijesti


08:05obrazovni

Planet BiH


08:15dečiji
Lutkokaz
08:35dečiji
Luna Petunija
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
08:50dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
09:10dečiji
Vik Viking
Avanture Vickija, mladog Vikinga koji koristi domišljatost kako bi pomogao svojim prijateljima
09:20

Ljepota planinarenja


09:30

Mimikrije


09:40dečiji
Grimove bajke
Najlepše bajke braće Grimm priče su u kojima se uživa već generacijama
10:00sport

Sportske igre mladih


10:25

Neprovjereno


10:30
Hayd u park
11:05serija
Prvaci sveta
Nakon igranog filma „Bićemo prvaci sveta" naše junake gledaćemo i u TV seriji
12:00

Dnevnik 1


12:15

Zelena panorama


12:45film
Pjesma za tebe
Bivša pop zvezda i njegova pomoćnica otkrivaju čari muzike i ljubavi
14:20serija
Viza za budućnost
15:20

Vijesti


15:30

Otkrivanje mode: Mary Quant


16:00film
Belo odelo
Likovi imaju svest o sebi i razmišljaju o velikim temama: životu, ljubavi, postojanju...
17:35serija
Urgentni centar
Srpska verzija serije ER
18:30serija
Prvaci sveta
Nakon igranog filma „Bićemo prvaci sveta" naše junake gledaćemo i u TV seriji
19:30

Dnevnik 2


20:10serija
Lud, zbunjen, normalan, igrana serija
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
21:45

Dnevnik 3


00:40film
Čuvari zakona
Savezni šerif T. L. Džons kreće u lov na tajnog agenta kog su izneverili poslodavci
03:00

Dnevnik 2, r.


03:40

Pregled programa za ponedjeljak


06:00

387 playlista, muzički program


09:50

Fotografi, strani dokumentarni program, 14. epizoda


10:35zabava

ZMBT, muzički show, r.


11:05

Vijesti


11:10zabava

ZMBT, muzički show, r.


13:00

Vijesti


15:00

Vijesti


16:50

Minute zdravlja


17:05

Bajka o Sarajevu, revijalni program


18:00zabava

WoW Hayat production show, muzički program


18:58

Vijesti u 7, informativni program


19:30

Vremenska prognoza


19:31

Biometeorološka prognoza


19:32sport
Sport
19:37

Stanje na putevima


19:45
Horizonti
20:00serija
Prevrtljivo srce, igrana serija, 81. epizoda
Da li je ljubav jača od želje za osvetom
21:00zabava

Slučajevi X, kriminalistički magazin


22:00serija

Tajkun, igrana serija, 1. epizoda


23:45zabava

WoW Hayat production show, muzički program, r.


00:30

Vijesti u 7, informativni program, r.


01:00

387 playlista, muzički program


06:32serija
Mahalaši - (Mahalaši)
Radnja serije smeštena je u Sarajevo , Baščaršiju, i govori o životima trojice prijatelja
06:56serija
Mahalaši - (Mahalaši)
Radnja serije smeštena je u Sarajevo , Baščaršiju, i govori o životima trojice prijatelja
07:25
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
08:09
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
09:08
TV IZLOG
09:25sport
Magazin Lige prvaka - (Magazin Lige prvaka)
Sve o zbivanjima iza scene, pregled vesti i nedeljnih događaja na fudbalskim terenima
09:49
Popodne sa Leom Kiš - (Popodne sa Leom Kiš)
Talk show sa poznatim ličnostima iz sveta muzike,politike, sporta, estrade..
11:53
Zdravi sa Katarinom Bajec - (Zdravi sa Katarinom Bajec)
Autorska emisija čije su autorke doktorka Katarina Bajec i Olivera Draganić
12:57muzički
Zvezde Granda - (Zvezde Granda)
Najveće muzičko takmičenje u regionu
13:30
Vijesti Nove BH - (Vijesti Nove BH)
Informativna emisija Nove TV
13:40muzički
Zvezde Granda - (Zvezde Granda)
Najveće muzičko takmičenje u regionu
15:40
Vijesti Nove BH - (Vijesti Nove BH)
Informativna emisija Nove TV
16:00muzički
Zvezde Granda - (Zvezde Granda)
Najveće muzičko takmičenje u regionu
17:19
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
18:30
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
19:12serija
Djevojka sa sela - (Hayat Sarkisi)
Jedna od najgledanijih turskih drama u 2016. godini.
20:15muzički
Nikad nije kasno - (Nikad nije kasno)
Prvi šou koji pruža nadu svima koji su mislili da je za njihovu karijeru prekasno.
22:25
24 minuta sa Zoranom Kesićem - (24 minuta sa Zoranom Kesićem)
Zoran Kesić analizira izjave svih koji odlučuju o našim sudbinama.
23:30
Zvezde Granda Specijal - (Zvezde Granda Specijal)
Saša Popović kao i svake godine spremio je iznenađenja za gledatelje kraj malih ekrana
02:13

Zmajeva oštrica - (Dragon Blade)


04:18
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
05:00
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
05:45
R Nova IN
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
05:49
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
06:00
Čarobnjak Bryan, zabavni program (R)
Kanadska serija o renoviranju domova, koje vodi i sprovodi izvođač Brajan Bomler
06:30serija
Sutkinja, igrana serija ep.9 (R)
Serija prema romanima Debbie Macomber prati lepu sutkinju Oliviju
07:30
Čarobnjak Bryan, zabavni program (R)
Kanadska serija o renoviranju domova, koje vodi i sprovodi izvođač Brajan Bomler
08:30
Top shop
Kupovina iz fotelje
08:45dečiji

Crtani film


09:10
Top shop
Kupovina iz fotelje
09:25dečiji
Garfild, crtani film
Nove avanture svima znanog mačka
09:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
10:00

BBC My World, dokumentarni program


11:00

BBC Priče iz svijeta, dokumentarni program (R)


13:00film

Miris novca, igrani film


14:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
15:05serija
Fatmagul, igrana serija ep.86 (R)
Potresna priča o životu nevine devojke, njezinoj tragediji i okolini koja j ne razume
16:00zabava

Vrijeme je za palačinke, kulinarski show (R)


16:20serija
Sutkinja, igrana serija ep.10 (R)
Serija prema romanima Debbie Macomber prati lepu sutkinju Oliviju
17:20

BBC Priče iz svijeta, dokumentarni program


19:00serija
Fatmagul, igrana serija ep.87
Potresna priča o životu nevine devojke, njezinoj tragediji i okolini koja j ne razume
22:00film
El Cantante, igrani film
Istinita priča o životu Hektora Lavoa, jednog od najvećih latino pevača svih vremena
00:00
Čarobnjak Bryan, zabavni program (R)
Kanadska serija o renoviranju domova, koje vodi i sprovodi izvođač Brajan Bomler
00:20
Astro Zona
Saznajte budućnost i sudbinu uz pomoć tima tarot stručnjaka
02:30

Noćni reprizni program


08:00dečiji
Miraculous, crtani film
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
08:20dečiji
Tobot, crtani film
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
08:40dečiji
Monchichi, crtani film
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
08:50dečiji
Luna Petunia, crtani film
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
09:00dečiji
Super Krila, crtani film
Serija puna akcija i avanture
09:10dečiji
Tobot, crtani film
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
09:30dečiji
Miraculous, crtani film
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
09:55
Dejana Talk Show, zabavni program, r.
"Dejana Talk Show" je emisija koja ruši tabue
10:55
Top shop
Kupovina iz fotelje
13:55
Top shop
Kupovina iz fotelje
15:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
15:20serija
Zakletva, turska serija, 188 epizoda, r.
Dvoje mladih ljudi mora odlučiti da li žele da pristanu na dogovoreni brak
17:45
Dejana Talk Show, zabavni program
"Dejana Talk Show" je emisija koja ruši tabue
18:50
OBN Info
19:10serija
Paramparčad, turska serija
Porodice koje je razdvojila greška u porodilištu, sudbina će ponovno spojiti!
20:00serija
Zakletva, turska serija, 189 epizoda
Dvoje mladih ljudi mora odlučiti da li žele da pristanu na dogovoreni brak
22:00film
K2, film (16)
Dvojica najboljih prijatelja priključuju se alpinistima u osvajanju opasnog planinskog vrh
00:00
Astrovizija
Saznajte budućnost i sudbinu uz pomoć tima tarot stručnjaka
02:00
Dejana Talk Show, zabavni program, r.
"Dejana Talk Show" je emisija koja ruši tabue
02:50
OBN Info, r.
06:00dečiji
Screechers Wild!
Ludi svet zveri i mašina
06:25dečiji
Tomica i prijatelji S05.E123
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
06:30dečiji
Tomica i prijatelji S05.E124
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
06:36dečiji
Timmy
Crtana serija koja kroz zgode malog jagnjeta Timija i njegovih prijatelja edukuje najmlađe
06:50dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
07:02dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
07:15
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
07:21dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
07:32dečiji
Moj mali planet
Naša planeta ne treba samo da bude briga odraslih
07:45dečiji
Mala princeza
Mala Princeza suočava se sa strahovima, novim situacijama i uči vredne lekcije o životu
07:56dečiji
Mala princeza
Mala Princeza suočava se sa strahovima, novim situacijama i uči vredne lekcije o životu
08:10dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
08:21film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
08:28dečiji
Robocar Poli u prometu
Animirana serija o neustrašivom spasilačkome timu kojem je glavna misija dazaštitite grad
08:40dečiji
Zak Storm
Zak je kapetan broda punog nevaljalaca
09:05
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
09:10dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
09:22dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
09:38dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
09:49dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
10:00
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
10:06dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
10:18dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
10:35dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
11:00dečiji
Mašine priče
Simpatična devojčica Maša svojim omiljenim igračkama priča najljepše klasične bajke
11:07dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
11:30
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
11:36dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
11:48dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
12:00dečiji
Regal Academy
Animirana serija koja prati avanture tinejdžerice Rose u zemlji Vila
12:30dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
12:55dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
13:07dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
13:19dečiji
Mamino
Mama i njene kćerke na svoj način pristupaju svakodnevnici i rešavaju probleme
13:25dečiji
Hello Carbot Robojaja
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
13:38dečiji
Hello Carbot Robojaja
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
14:00
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
14:05dečiji
Mala princeza
Mala Princeza suočava se sa strahovima, novim situacijama i uči vredne lekcije o životu
14:16dečiji
Peppa Pig
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
14:25dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
14:36dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
14:50dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
15:00dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:05dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:10dečiji
Magareća klupa S01.E100
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:20dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
15:43dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
15:55dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
16:10
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
16:15dečiji
Regal Academy
Animirana serija koja prati avanture tinejdžerice Rose u zemlji Vila
16:40dečiji
Screechers Wild!
Ludi svet zveri i mašina
17:05dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
17:30dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:35dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:40dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:45dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
18:00
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
18:05dečiji
Hello Carbot Robojaja
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
18:20dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
18:35dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
18:46dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
19:00dečiji
Mala princeza
Mala Princeza suočava se sa strahovima, novim situacijama i uči vredne lekcije o životu
19:11dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
19:30dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
19:55
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
20:01film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
20:08film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
20:15dečiji
Mamino
Mama i njene kćerke na svoj način pristupaju svakodnevnici i rešavaju probleme
20:25dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:30dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:35dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:40dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:45dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:53
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
20:58dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
21:09dečiji
Hello Carbot Robojaja
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
21:25dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
21:50dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
22:15dečiji
Screechers Wild!
Ludi svet zveri i mašina
22:40
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
22:45dečiji
Regal Academy
Animirana serija koja prati avanture tinejdžerice Rose u zemlji Vila
23:10dečiji
Zak Storm
Zak je kapetan broda punog nevaljalaca
23:35dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:43dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:50dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
00:00dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
00:25dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
00:50dečiji
Magareća klupa S01.E100
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
00:55dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
01:06dečiji
Ben 10
Ben Tennyson je desetogodišnjak koji se bori protiv vanzemaljskih napadača.
01:20
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
01:25film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
01:33dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
01:50dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
02:00dečiji
Hello Carbot Robojaja
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
02:20dečiji
Mala princeza
Mala Princeza suočava se sa strahovima, novim situacijama i uči vredne lekcije o životu
02:30dečiji
Mala princeza
Mala Princeza suočava se sa strahovima, novim situacijama i uči vredne lekcije o životu
02:50
Čitaona Ivona
„Čitaona Ivona“ je mesto zabave, zanimljivosti i znanja.
02:56dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
03:15dečiji
Talking Tom i prijatelji
Za mačka Toma i njegove prijatelje svaki je dan nova avantura
03:25dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
03:37dečiji
Moj mali planet
Naša planeta ne treba samo da bude briga odraslih
03:45dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
03:56dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
04:08dečiji
Magareća klupa S01.E100
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
04:15dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
04:40dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
05:05dečiji
Screechers Wild!
Ludi svet zveri i mašina
05:30dečiji
Magareća klupa S01.E101
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
05:35dečiji
Yu-Gi-Oh! ARC-V
Animirani serijal u Yu-Gi-Oh svetu
06:00

Najava programa


06:05

Iz dana u dan....


06:10

Vijesti


06:15

Tada i sada: BiH, dokumentarni program


06:45

Naša mala kuhinja


06:50zabava

S potpisom BiH, kulturno-zabavni program


07:50

Naše naslijeđe, dokumentarni program


07:55zabava

Na selu na sijelu, zabavno-dokumentarni program (r)


08:45dečiji

Put kroz Liliput, dječiji program


09:15film

Filmska matineja


10:45dečiji

Dječiji program


11:15

Pečat u vremenu, dokumentarni program (r)


11:45
Rondo Shop
12:00

Vijesti


12:10

Perspektiva, informativni program


12:35

Čuvari budućnosti, dokumentarni program (r)


13:00
Rondo Shop
13:15
Vrhovi Balkana, dokumentarni program
Priča o impresivnoj prirodi i ljudima koji joj pripadaju
13:45

Granice identiteta, dokumentarni program (r)


14:30
Rondo Shop
14:45zabava

Na selu na sijelu, zabavno-dokumentarni program (r)


15:30
Rondo Shop
16:00

Dnevnik 1


16:15
Rondo Shop
16:30film

Film


18:00zabava

U povjerenju, zabavni program


18:45dečiji

Dječiji program


18:55

Epp


19:00

Dnevnik 2


19:30muzički

Muzički program


20:00serija
Mućke, igrana serija
Sledeće godine u ovo vreme bićemo milioneri!
21:00

TV Teatar, kulturno-umjetnički program


22:00film

Film


23:30

Dnevnik 2 (r)


00:00muzički

S potpisom BiH, zabavno-muzički program r


00:45

Tada i sada, dokumentarni program r


01:15

Re:vizija, dokumentarni program r


02:00
Vrhovi Balkana, dokumentarni program r
Priča o impresivnoj prirodi i ljudima koji joj pripadaju
02:30
Hoću kući, dokumentarni program r
Dokumentarni serijal o ljudima iz regiona koji su deo svog života proveli u inostranstvu
03:00

Netaknuta bogatstva prirode r


03:30

Sultani srca, strani dokumentarni program


04:00
Živjeti islam, dokumentarni program
Upoznajte troje ljudi iz BiH i njihovo spoznanje svoje vere i život u islamskoj veri
04:30

Oči duše, serijski program


05:00zabava

Kuhanje za ljepotu, zabavn program r


05:30zabava

Baštovanstvo, zabavni program


Desno