TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

Arena Sport 1

Arena Sport 2

Arena Sport 3

Arena Sport 4

Arena Sport 5

Eurosport

Eurosport 1

Eurosport 2

Eurosport 2

Extreme Sports

Fight Channel

Lov i ribolov

Rai Sport

SportKlub 1

SportKlub 2

SportKlub 3

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:00sport

Roma - Crotone


08:00sport

Majke šampioni Sunčica Simonović


08:30sport

Ženska strana medalje Sandra Niketić


09:00sport

Čukarički - Partizan


12:00sport

Boston - Miami


14:00sport

NBA Daily


14:15sport

LA Clippers - New York


16:00sport

NBA Action


16:30sport

Magazin


17:00sport

Juventus - Milan


19:00sport

Pregled kola


20:00sport

U obruču


21:00sport

LING LONG SUPERLIGA - Pregled kola


22:00sport

Pregled kola


22:45sport

MaxBet Flash


23:00sport

Crvena zvezda - Zlatibor


00:45sport

Čukarički - Partizan


02:30sport

San Antonio - Milwaukee


05:00sport

NBA Action


05:30sport

SHORTLIST


06:00sport

Baskonia - Joventut


08:00sport

Indiana - Washington


10:00sport

Fiorentina - Lazio


12:00sport

Arsenal - WBA


14:00sport

Liverpool - Southampton


16:00sport

SHORTLIST


16:30sport

River Plate - Aldosivi


18:30sport

Mobil Auto


19:00sport

Portimonense - Moreirense


21:00sport

UCL Arhiva


21:15sport

Porto - Farense


23:15sport

Boston - Miami


01:15sport

Arsenal 360


01:45sport

Real Madrid - Valencia


03:30sport

Patronato - Boca Juniors


05:30sport

Arsenal world


06:00sport

Finale


07:30sport

Homage


08:00sport

Inter - Sampdoria


10:00sport

Majke šampioni - Dragica Nenadić


10:30sport

Real Madrid - Valencia


12:15sport

Rennes - PSG


14:15sport

Finale


16:00sport

Finale


18:00sport

Rakow - Piast Gliwice


20:00sport

LA Clippers - New York


22:00sport

Arsenal - WBA


00:00sport

Liverpool - Southampton


02:00sport

Homage


02:30sport

Reims - Monaco


04:30sport

Finale


06:00sport

Borac - Krupa


08:00sport

BIH - Letonija


10:00sport

Magazin


10:30sport

Rijeka - Dinamo


12:30sport

Crvena zvezda - Zlatibor


14:30sport

SHORTLIST


15:00sport

polufinale


19:00sport

SHORTLIST


19:30sport

Parma - Atalanta


21:30sport

Rennes - PSG


23:30sport

SHORTLIST


00:00sport

Juventus - Milan


02:00sport

Rakow - Piast Gliwice


04:00sport

Honved - Ferencvaros


06:00sport

Fantastic lies


08:00sport

Let them wear towels


09:00sport

Mohammad And Larry


10:00sport

Pony Excess


12:00sport

Brian and the Boz


13:30sport

The Birth


14:30sport

Tim Richmond


15:30sport

Slaying The Badger


17:00sport

Don't Look Down


18:00sport

Unmatched


19:00sport

Kenny


20:30sport

Cease Fire Massacre


21:00sport

One and not done


22:30sport

Hawaiian - The legend of Eddie Aikau


00:00sport

Down the Barrel


01:30sport

The House Of Steinbrenner


02:30sport

Winning Time


04:00sport

Four Days in October


05:00sport

Sepp Blater


06:00sport

Cycling: GIRO D'ITALIA


07:00sport

Curling: W.CH YOUTH


08:30sport

Cycling: Tour of Algarve


09:30sport

Curling: W.CH YOUTH


10:30sport

Cycling: GIRO D'ITALIA


12:15sport

Cycling: GIRO D'ITALIA (live)


17:30sport

Curling: W.CH YOUTH


18:00sport

Wrestling: Olympic Qualifying Tournament


18:30sport

Polo: US OPEN CHAMPIONSHIP


19:30sport

Cycling: GIRO D'ITALIA


21:00sport

Misc.:


22:00sport

HEAD TO HEAD


22:30sport

ALL AROUND


23:00sport

ALL AROUND


23:30sport

ALL AROUND


00:00sport

ALL AROUND


00:30sport

ALL AROUND


01:00sport

Cycling: GIRO D'ITALIA


01:30sport

Curling: W.CH YOUTH


03:00sport

Cycling: GIRO D'ITALIA


04:30sport

Tenis: Mats Choice


06:00sport

BICIKLIZAM: Điro D'Italija, Swatch-FIVB Svetska Turneja


07:00sport

KARLING: W.CH Youth Kalgari Finale, , Žene


08:30sport

BICIKLIZAM: 


09:30sport

KARLING: W.CH Youth Kalgari Finale, , Žene


10:30sport

BICIKLIZAM: Điro D'Italija, Swatch-FIVB Svetska Turneja


12:15sport

BICIKLIZAM: Điro D'Italija, Swatch-FIVB Svetska Turneja


17:30sport

KARLING: W.CH Youth Kalgari Finale, , Žene


18:00sport

RVANJE: Svetski kvalifikacioni turnir za OI - Mongolija


18:30sport

KONJIČKI SPORTOVI: Preponsko jahanje FEI WCH Palm Bič (VTR)


19:30sport

BICIKLIZAM: Điro D'Italija, Swatch-FIVB Svetska Turneja


21:00sport

FIA WTCC: - , ,


22:00sport

FIA WTCC: - , ,


22:30sport

FIA WTCC: - , ,


23:00sport

FIA WTCC: - , ,


23:30sport

FIA WTCC: - , ,


00:00sport

FIA WTCC: - , ,


00:30sport

FIA WTCC: - , ,


01:00sport

BICIKLIZAM: Điro D'Italija, Swatch-FIVB Svetska Turneja


01:30sport

KARLING: W.CH Youth Kalgari Finale, , Žene


03:00sport

BICIKLIZAM: Điro D'Italija, Swatch-FIVB Svetska Turneja


04:30sport

TENIS: Grend slem turnir, US Open, Finale, , Žene, 


06:00sport

KARLING: W.CH Youth Kalgari Finale, , Žene


07:00sport

BICIKLIZAM: Điro D'Italija, Swatch-FIVB Svetska Turneja


08:30sport

KARLING: W.CH Youth Kalgari Finale, , Žene


09:30sport

BICIKLIZAM: 


10:30sport

SNUKER: Senior UK prvenstvo, Finale, , ,


12:30sport

KARLING: W.CH Youth Kalgari Finale, , Žene


14:30sport

FIA WTCC: - , ,


15:00sport

FIA WTCC: - , ,


15:30sport

FIA WTCC: - , ,


16:00sport

FIA WTCC: - , ,


16:30sport

FIA WTCC: - , ,


17:00sport

SNUKER: Senior UK prvenstvo, Finale, , ,


19:00sport

KARLING: W.CH Youth Kalgari Finale, , Žene


21:00sport

KONJIČKI SPORTOVI: Preponsko jahanje FEI WCH Palm Bič (repriza)


22:00sport

BICIKLIZAM: Điro D'Italija, Swatch-FIVB Svetska Turneja


23:30sport

KARLING: W.CH Youth Kalgari Finale, , Žene


00:30sport

KONJIČKI SPORTOVI: Preponsko jahanje FEI WCH Palm Bič (repriza)


01:30sport

BICIKLIZAM: Điro D'Italija, Swatch-FIVB Svetska Turneja


03:00sport

TENIS: Grend slem turnir, US Open, Finale, , Žene, 


04:30sport

BICIKLIZAM: Điro D'Italija, Swatch-FIVB Svetska Turneja


06:00sport

Curling: W.CH YOUTH


07:00sport

Cycling: GIRO D'ITALIA


08:30sport

Curling: W.CH YOUTH


09:30sport

Cycling: Tour of Algarve


10:30sport

Snooker: UK CHAMPIONSHIP in ,


12:30sport

Curling: W.CH YOUTH


14:30sport

ALL AROUND


15:00sport

ALL AROUND


15:30sport

ALL AROUND


16:00sport

ALL AROUND


16:30sport

ALL AROUND


17:00sport

Snooker: UK CHAMPIONSHIP in ,


19:00sport

Curling: W.CH YOUTH


21:00sport

Polo: US OPEN CHAMPIONSHIP


22:00sport

Cycling: GIRO D'ITALIA


23:30sport

Curling: W.CH YOUTH


00:30sport

Polo: US OPEN CHAMPIONSHIP


01:30sport

Cycling: GIRO D'ITALIA


03:00sport

Tenis: Mats Choice


04:30sport

Cycling: GIRO D'ITALIA


06:00

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs


06:25

Beyond The Beaten Path


07:15

Now Boarding


07:40

X Games Heroes


08:05

Facing Waves


08:30

Facing Waves


08:55

Dumball: Idiots In India


09:20

Nomads Seeking Adventure


09:45

Liquid Edge


10:35

Nitro Circus: Crazy Train


11:25

Drift Style


11:50

Epic Trails


12:15

Epic Trails


12:40

Blue World


13:05

Road To Nitro World Games


13:55

X Games Heroes


14:20

Action Sports World


15:10

Beyond The Beaten Path


16:00

Facing Waves


16:25

Epic Trails


16:50

Epic Trails


17:15

Beyond The Beaten Path


18:05

Liquid Edge


18:55

Drift Allstars: Bust Ups & Burn Outs


19:20

Nitro World Games: All Access


19:45

Sports Adventure


20:10

Sports Adventure


20:35

X Games Heroes


21:00

Drift Style


21:30

Nomads Seeking Adventure


22:00

Nitro World Games: All Access


22:30

Sports Adventure


23:00

Beyond The Beaten Path


00:00

Facing Waves


00:25

Facing Waves


00:50

Road To Nitro World Games


01:40

Sports Adventure


02:05

Sports Adventure


02:30

X Games Heroes


02:55

Dumball: Dumbest Of The Dumb


03:20

Liquid Edge


04:10

Beyond The Beaten Path


05:00

Blue World


05:30

Blue World


06:00slobodno vreme

ŽIVOT SA PRIRODOM


06:30slobodno vreme

ČARI RIBOLOVA


07:00slobodno vreme

ČARI RIBOLOVA


07:30slobodno vreme

LOVIŠTE


08:00slobodno vreme

LOVIŠTE


08:30slobodno vreme

RIBOLOV SVIM I SVAČIM


09:00slobodno vreme

U POTRAZI ZA ČUDOVIŠTIMA


10:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKE PRIČE


10:30slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


11:00slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


11:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


12:00slobodno vreme

ŽIVOT SA PRIRODOM


12:30slobodno vreme

ČARI RIBOLOVA


13:00slobodno vreme

ČARI RIBOLOVA


13:30slobodno vreme

LOVIŠTE


14:00slobodno vreme

LOVIŠTE


14:30slobodno vreme

RIBOLOV SVIM I SVAČIM


15:00slobodno vreme

U POTRAZI ZA ČUDOVIŠTIMA


16:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKE PRIČE


16:30slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


17:00slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


17:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


18:00slobodno vreme

ŽIVOT SA PRIRODOM


18:30slobodno vreme

ČARI RIBOLOVA


19:00slobodno vreme

ČARI RIBOLOVA


19:30slobodno vreme

LOVIŠTE


20:00slobodno vreme

LOVIŠTE


20:30slobodno vreme

RIBOLOV SVIM I SVAČIM


21:00slobodno vreme

U POTRAZI ZA ČUDOVIŠTIMA


22:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKE PRIČE


22:30slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


23:00slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


23:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


00:00slobodno vreme

ŽIVOT SA PRIRODOM


00:30slobodno vreme

ČARI RIBOLOVA


01:00slobodno vreme

ČARI RIBOLOVA


01:30slobodno vreme

LOVIŠTE


02:00slobodno vreme

LOVIŠTE


02:30slobodno vreme

RIBOLOV SVIM I SVAČIM


03:00slobodno vreme

U POTRAZI ZA ČUDOVIŠTIMA


04:00slobodno vreme

RIBOLOVAČKE PRIČE


04:30slobodno vreme

RIBARSKA ISTINA


05:00slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


05:30slobodno vreme

LOVAČKI SAVETI


06:00sport

Canoa Slalom: Campionati Europei - 2A Giornata


06:30sport

Tg Sport


08:00sport

Ciclismo: Giro Notte


09:00sport

Nuoto Artistico (Syncro) Preliminare Singolo Progr. Libero: Campionati Europei 2021 Budapest (Hun)


10:35sport

Perle Di Sport: Tour De France 1965, Gimondi In Maglia Gialla


11:15sport

Ciclismo : Giro D'italia 2021 - 3' Tappa Biella - Canale - Villaggio Di Partenza


12:50sport

Ciclismo : Giro D'italia 2021 - 3' Tappa Biella - Canale - Prima Diretta


14:00sport

Calcio : Campionato Italiano Serie B - 38' Giornata: Pescara- Salernitana


16:00sport

Nuoto Artistico (Syncro): Finale Duo F Progr. Tecnico: Campionati Europei 2021 Budapest (Hun)


17:30sport

Nuoto Artistico (Syncro):Finale Duo Misto Progr. Tecnico, Campionati Europei 2021 Budapest, (Hun)


18:30sport

Tg Sport Sera


18:50sport

Perle Di Sport: Crans Montana 1998, Tomba Fa Cinquanta


19:30sport

Tuffi: Campionati Europei 2021: Finale A Squadre Mista, Budapest (Hun)


20:20sport

Ciclismo : Giro D'italia 2021 - 3' Tappa Biella - Canale - Tgiro


20:40sport

Basket : Campionato Italiano 2020/2021 - 30A Giornata: A|X Armani Exchange Milano - Vanoli Basket Cremona


22:40sport

90° Minuto Del Sabato


23:20sport

Calcio Totale


00:20sport

Tg Sport


00:35sport

Ciclismo: Giro Notte


01:35sport

Nuoto Artistico (Syncro): Finale Duo F Progr. Tecnico: Campionati Europei 2021 Budapest (Hun)


03:00sport

Nuoto Artistico (Syncro):Finale Duo Misto Progr. Tecnico, Campionati Europei 2021 Budapest, (Hun)


04:05sport

Tuffi: Campionati Europei 2021: Finale A Squadre Mista, Budapest (Hun)


05:00sport

Perle Di Sport: Giri Di Lombardia 2002-2003, La Doppietta Di Michele Bartoli


05:45sport

90° Minuto Del Sabato


07:00sport

Mozzart SK Vesti


07:10sport

Mozzart SK Vesti


07:30sport

SK intervju: Aleksandar Čeferin


07:40sport

Podcast košarka - Blok po blok: Zvezdan Mitrović


08:10sport

SK Studio: Tenis


09:00sport

ATP Masters & WTA Premier Rome


11:00sport

Sport Klub 1


13:00sport

Sport Klub 1


15:00sport

Sport Klub 1


17:00sport

Sport Klub 1


19:00sport

Sport Klub 1


21:00sport

Sport Klub 1


23:00sport

Sport Klub 1


01:00sport

Sport Klub 1


03:00sport

Sport Klub 1


05:00sport

Sport Klub 1


06:15sport

Fudbal - Premier League: Pregled


06:50sport

Legende o Legendama: Todor Veselinović


07:00sport

Sport Klub 2


07:10sport

Fudbal - Španska liga: Real Madrid - Sevilla


07:15sport

Bayern TV: Bayern - Monchengladbach (Bundesliga)


09:00sport

Sport Klub 2


11:00sport

Sport Klub 2


13:00sport

Sport Klub 2


15:00sport

Sport Klub 2


17:00sport

Sport Klub 2


19:00sport

Sport Klub 2


21:00sport

Sport Klub 2


23:00sport

Sport Klub 2


01:00sport

Sport Klub 2


03:00sport

Sport Klub 2


05:00sport

Sport Klub 2


06:45sport

Trans World Sport


07:35sport

Košarka - Bundesliga: Ludwigsburg - Bayern


09:10sport

NHL: Calgary - Ottawa


10:50sport

Fudbal - Premier League: Arsenal - WBA


12:35sport

Legende o Legendama: Ivan Toplak


13:00sport

Fudbal - Serie B: Monza - Brescia


15:00sport

Košarka - Turska liga: Bahcesehir - Petkim


17:00sport

Fudbal - Ruska liga: Spartak - Khimki


18:55sport

Sport & Tech Lifestyle


19:30sport

Fudbal - Rumunska liga: Playoff: Steaua - Academica


21:30sport

F1 Spain: TRKA


23:30sport

Car fashion


00:00sport

Fudbal - Španska liga: Pregled


01:00sport

NHL: Nashville - Carolina


03:30sport

Bilijar - Svetski kup (England)


05:45sport

Košarka - Italijanska liga: Virtus - Trento


Desno