TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

BN Televizija

RTRS

ATV

BHT1

BN SAT

Cinema TV

FTV

Hayat TV

Nova BH

O Kanal

OBN

Tropik TV

TV TK Tuzla

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:30
Dobro jutro, Srpska
Jutarnji program
09:00
Jest' dobro, jest'
Kulinarski šou
10:00

Uz casicu razgovora


12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:15
Puls-r
Informativno-politicka emisija
14:00serija
Cista ljubav
Atraktivna serija s neodoljivom ljubavnom pričom
16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:25serija

Tata i zetovi


17:05serija
Zena
Serija prikazuje svakodnevni život u klinici specijaliziranoj u brizi za žene
18:00
Danas u Srpskoj
Aktuelnosti u Srpskoj
18:25film
Dobro jutro, komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00serija
Prevrtljivo srce
Da li je ljubav jača od želje za osvetom
20:50
Izazovi
Emisija o aktuelnim društvenim, ekonomskim, socijalnim i političkim temama
22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTV BN
23:00serija

Nasa prica


00:00
Astrochat
Astrološki aspekti i saveti
02:00

Satelitski program


06:06

Јutarnji program


09:00

Vijesti


09:07serija

Više od ljubavi


10:03serija

Ružin svijet


10:15serija

Sova i kompanija 2


10:22serija

Dvorištvance


10:47serija

Vrata do vrata 2


11:20serija

Vrata do vrata 2


12:00

Dnevnik 1


12:29

Kuhinjica


12:31serija

Čuvari Krajine


13:00serija

Više od ljubavi


14:00

Vijesti


14:09

Pečat


15:10

U fokusu


16:00serija

Toplo - hladno 1


16:52

Kuhinjica


17:00

Srpska danas


17:50

Banjalučka panorama


18:26

Moja Јahorina


19:21

Kuhinjica


19:30

Dnevnik 2


20:11serija

Istine i laži


20:58film

Let


23:20film

Pokret otpora


00:52serija

Istine i laži


01:36serija

Čuvari Krajine


02:00

U fokusu


02:45

Srpska danas


03:25

Dnevnik 2


03:55film

Pokret otpora


05:23

Muzički spotovi


06:00

Just for laughs (R)


06:30

Vijesti (R)


07:00

Biznis klub (R)


07:30

Just for laughs


08:00serija
Dr. Martin (sez. 08, ep. 05, R)
Sarkastičan i socijalno neprilagodljiv doktor teške naravi dolazi raditi u idlični mirni gradić
09:00

ATV Jutro


10:55

Vidimo se na Tržnici (R)


11:00serija
Tate (ep. 03, R)
11:40
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
11:55

Vijesti


12:00film

Film


13:40
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
13:55

Vijesti


14:50
Teletrgovina
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
15:05serija
Igra sudbine (ep. 03, R)
Intrigantna priča o zamenjenim mestima
16:00

Just for laughs


16:30

Vijesti


17:00

Tema dana


17:20

Kult Art


17:50

Vidimo se na Tržnici


18:00serija
Tate (ep. 04)
18:50

Biznis vijesti


18:55

Marketing


19:00
ATV vijesti
19:31

Marketing


19:32sport
Sport
19:39

Marketing


19:45

Bez komentara


19:50

Marketing


20:00

Lutrija RS, Loto


20:10

Jedan na jedan


21:00film
Filmska mega premijera: Anđeoski dio
Mladi delikvent nakon rođenja deteta odluči da preokrene svoj život na bolje
22:30

Večernje vijesti


22:44

Biznis vijesti (R)


22:50serija
Državni posao
Satirični razgovori između trojice glumaca, komentari koji podsećaju na stand-up komedije.
23:00serija
Dr. Martin (sez. 08, ep. 06)
Sarkastičan i socijalno neprilagodljiv doktor teške naravi dolazi raditi u idlični mirni gradić
00:00film
Film
Mladi delikvent nakon rođenja deteta odluči da preokrene svoj život na bolje
02:00

Cinemagica (R)


03:00

1 na 1 (R)


04:30

Biznis klub (R)


05:00

Kult Art (R)


07:00
Jutro za sve
10:00

Vijesti


10:15serija
Frenderi u saobraćaju
Emisija o ekologiji za najmlađe
10:25

BHT slagalica


10:50

Abeceda zviždanja


11:05serija
Ta naša ljubav
12:00

Dnevnik 1


12:30serija
Crvena kraljica
Rusko-ukrajinska melodrama iz 2015. godine
13:30

TV Justice, hronika, r.


14:00

Vijesti


14:15

Jedan, intervju, r.


15:15

Thinking Box


16:00

Regionalni dnevnik


16:45serija
Frenderi u saobraćaju
Emisija o ekologiji za najmlađe
16:55

BHT slagalica


19:00

Dnevnik 2


19:50

Novi mediji: NO COMMENT


20:00

Brexit


21:00

Dolina osnivača


21:30

Dimenzija više


22:00serija
Doktorica Foster
Život dr. Džeme Foster okrene se naglavačke nakon što posumnja u suprugovu vernost
23:00

Dnevnik 3


00:45serija
Doktorica Foster
Život dr. Džeme Foster okrene se naglavačke nakon što posumnja u suprugovu vernost
01:35

Odjava programa


06:30
Dobro jutro Srpska
Jutarnji program
09:00serija
Gorka zemlja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
10:00

Uz casicu razgovora


12:00
Novosti
Vesti BN Televizije
12:15
Puls-r
Informativno-politicka emisija
14:05serija
Pogresan covjek
Može li srce prepoznati istinu?
15:00

Radost zivota


15:30

Pet frendly


16:00
Dnevnik 1
Informativni program RTV BN
16:25serija
Cista ljubav
Atraktivna serija s neodoljivom ljubavnom pričom
17:05serija
Zena
Serija prikazuje svakodnevni život u klinici specijaliziranoj u brizi za žene
18:00
Danas u Srpskoj
Aktuelnosti u Srpskoj
18:25film
Dobro jutro, komsija
Film koji se bavi tematikom komšiluka i dobrokomšijskih odnosa u pravom smislu te reči
19:30
Dnevnik 2
Informativni program RTV BN
20:00serija
Prevtrljivo srce
Da li je ljubav jača od želje za osvetom
20:50
Izazovi
Emisija o aktuelnim društvenim, ekonomskim, socijalnim i političkim temama
22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTV BN
23:00serija
Gorka zemlja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
00:00
Glas Amerike
Vesti dana
00:30serija
Elif
Dobra i naivna devojčica jedina može ujediniti posvađanu porodicu
01:15serija
Cista ljubav
Atraktivna serija s neodoljivom ljubavnom pričom
02:00
Dnevnik 3 - r
Informativni program RTV BN
02:30
Izazovi-r
Emisija o aktuelnim društvenim, ekonomskim, socijalnim i političkim temama
04:00
Danas u Srpskoj-r
Aktuelnosti u Srpskoj
04:25serija
Zlatni dvori
Dramska serija sa zlatnih polja Slavonije o ljubavi između seoske devojke i mladog bogataša
07:00film
Bill Collector, film
Lorenco ima tri sedmice kako bi skupio novac za dug i spasao vlastiti život
08:33film
Cass, film
Film o životu Kasa Penanta, vođe najgorih britanskih huligana
10:13film
Kako živjeti zauvijek
Dirljiva priča o teško bolesnom dečaku, njegovoj porodici i neizvesnosti budućnosti
11:33film
White Collar Hooligan, film
Ova predivna igra nije život ili smrt... ona je puno više od toga
12:54film
Pojačaj!, film
Mlada plesačica mora da izoštri svoje veštine kako bi upisala prestižnu baletnu akademiju
14:28film
Građanin kriminalac, film
Film temeljen na istinitoj priči o veteranu 2.sv.rata koji je postao pljačkaš banke
16:13film
Huligani zelene ulice, film
Pripadnici različitih navijačkih grupa učiniće sve kako bi odbranili ugled svog kluba
17:52film
Život nije komad kolača, film
Priča o muškarcu koji nakon smrti supruge pokušava vratiti svoj život na noge
19:30film
Textuality, film
Mladi ljubavnici pomoću svojih mobilnih telefona traže izlaz iz svojih veza
21:05film
Wee Man, film
Istinita priča o životu škotskog gangstera Paula Ferisa
22:56film
Slobodni utovarivači
Komedija o šestero prijatelja koji besplatno žive u kući rok zvezde
00:11film

Posljednje prikazivanje, film


01:41

Sa Music


06:40

Staze


07:05

Staze


08:00

Vijesti


08:05dečiji
Luna Petunija
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
08:15dečiji
Robovlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
08:30dečiji

Kako to


08:45dečiji
Vik Viking
Avanture Vickija, mladog Vikinga koji koristi domišljatost kako bi pomogao svojim prijateljima
09:00film
Wissper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
09:10dečiji
Robovlakovi
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
09:25dečiji

Chibi Maruko Chan


09:45dečiji
Vik Viking
Avanture Vickija, mladog Vikinga koji koristi domišljatost kako bi pomogao svojim prijateljima
09:55dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
10:05

Vijesti


10:10serija
Pogrešan čovjek
Može li srce prepoznati istinu?
11:00serija
Istine i laži
Posle slučajnog susreta između Marine i Nikole, na površinu će isplivati tajne iz prošlost
12:00

Dnevnik 1


12:15serija
Ženski raj
Ljubavna serija smeštena na Siciliju
13:05serija
Dug moru
Svako ima svoje "nemilo mjesto"... koje je tvoje?
13:55

Dnevnik D, r.


14:15

Vijesti


14:20serija
Larin izbor
Napeta mediteranska ljubavna priča o dvoje mladih iz socijalno različitih slojeva
16:00serija
Pogrešan čovjek
Može li srce prepoznati istinu?
17:00

Federacija danas


17:25serija
Ženski raj
Ljubavna serija smeštena na Siciliju
18:20serija
Urgentni centar
Srpska verzija serije ER
19:30

Dnevnik 2


20:10

TV Bingo Show


21:05serija
Lud, zbunjen, normalan, igrana serija
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
21:50film
Ko nađe, njegovo je
Alison i njena 9-godišnja ćerka Kler sele se u staru kuću van grada...
23:30

Dnevnik 3


00:20serija
Istine i laži
Posle slučajnog susreta između Marine i Nikole, na površinu će isplivati tajne iz prošlost
01:15serija
Larin izbor
Napeta mediteranska ljubavna priča o dvoje mladih iz socijalno različitih slojeva
03:00

Dnevnik 3


03:50

Pregled programa za subotu


06:00

387 playlista, muzički program


07:00

Dobar dan BiH, kolažni program, r.


07:45

Ti biraj zdravlje, r.


07:50

Zimska kuhinja, revijalni program, r.


08:45
TV izlog
09:00serija
Gorka zemlja, igrana serija, 143. epizoda, r.
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
10:50serija
Beskrajna ljubav, igrana serija, 107. epizoda
Tako blizu, a tako daleko jedno od drugoga.
11:50
TV izlog
13:00

Vijesti


13:15

Minute zdravlja


13:20
TV izlog
13:35serija
Snaha, igrana serija, 108. epizoda
Hit serija, snimljena po istinitom događaju
14:30
TV Izlog
14:45

Ti biraj zdravlje


14:50
TV izlog
17:00

Dobar dan BiH, kolažni program


18:58

Vijesti u 7, informativni program


19:29

Biometeorološka prognoza


19:31sport
Sport
19:39

Stanje na putevima


19:45
Horizonti
20:01zabava

ZMBT, muzički show


00:45

Vijesti u 7, informativni program, r.


01:20

387 playlista, muzički program


06:10
R Dnevnik Nove BH
Centralna informativna emisija
06:21
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
07:01
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
07:47
Totalni obrt - (Totalni obrt)
Porodična kviz igra svih generacija
08:27serija
Crni biser - (Siyah Inci (Black Pearl))
Može li velika ljubav prevladati gotovo nemoguće prepreke?
09:26

TV IZLOG


10:18serija
Azra - (Elimi Birakma)
Azra i Dženk će se sresti slučajno, ali će im nova slučajnost ponovo ukrstiti puteve...
11:14

TV IZLOG


12:02serija
Drugo ime ljubavi - (Drugo ime ljubavi)
Ne znamo tko smo dok ne upoznamo ljubav
12:50
Mr. Kitchen - (Mr. Kitchen)
Kulinarski saveti i zanimljivi recepti
13:21
Praktična žena - (Praktična žena)
Emisija pokriva obilje tema svakodnevnog života jedne prosečne porodice
14:15serija
Lud, zbunjen, normalan - (Lud, zbunjen, normalan 8)
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
14:52
Totalni obrt - (Totalni obrt)
Porodična kviz igra svih generacija
15:40
Vijesti Nove BH - (Vijesti Nove BH)
Informativna emisija Nove TV
16:00serija
Crni biser - (Siyah Inci (Black Pearl))
Može li velika ljubav prevladati gotovo nemoguće prepreke?
17:31
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
18:30
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
19:10serija
Azra - (Elimi Birakma)
Azra i Dženk će se sresti slučajno, ali će im nova slučajnost ponovo ukrstiti puteve...
20:45serija
Drugo ime ljubavi - (Drugo ime ljubavi)
Ne znamo tko smo dok ne upoznamo ljubav
21:37serija
Lud, zbunjen, normalan - (Lud, zbunjen, normalan 8)
Tri generacije muške obitelji Fazlinović u jednom stanu
22:26serija
Zauvijek susjedi - (Zauvijek susjedi)
Prvi hrvatski dnevni sitcom
22:55serija
Zauvijek susjedi - (Zauvijek susjedi)
Prvi hrvatski dnevni sitcom
23:26

Vegas za dvoje - (What Happens in Vegas)


01:06

Romantična komedija - (Date Movie)


02:19
Dnevnik Nove BH - (Dnevnik Nove BH)
Centralna informativna emisija
02:59
Nova IN - (Nova IN)
Lifestyle emisija Nova BH koju vode Adrijana Kurtišaj, Ajdin Kulenović i Milica Kokotović
03:44
Grand News - (Grand News)
Emisija koja prati živote poznatih i razotkriva detalje iz njihovih glamuroznih života
04:02
Grand News - (Grand News)
Emisija koja prati živote poznatih i razotkriva detalje iz njihovih glamuroznih života
04:22
Grand News - (Grand News)
Emisija koja prati živote poznatih i razotkriva detalje iz njihovih glamuroznih života
04:33
Grand News - (Grand News)
Emisija koja prati živote poznatih i razotkriva detalje iz njihovih glamuroznih života
04:50serija
Mahalaši - (Mahalaši)
Radnja serije smeštena je u Sarajevo , Baščaršiju, i govori o životima trojice prijatelja
05:17serija
Mahalaši - (Mahalaši)
Radnja serije smeštena je u Sarajevo , Baščaršiju, i govori o životima trojice prijatelja
05:42
Totalni obrt - (Totalni obrt)
Porodična kviz igra svih generacija
06:30zabava

Puls dana, zabavni program (R)


07:30
Udri muški, jutarnji program
Ne možete zamisliti bolji početak radnog dana!!!!
09:15
Top shop
Kupovina iz fotelje
09:30dečiji
Garfield, crtani film
Nove avanture svima znanog mačka
09:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
12:05serija
Anđeo osvete, igrana serija ep.110 (R)
Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla
13:00
Top shop
Kupovina iz fotelje
13:15

U kontru sa Draganom Markovinom (R)


13:45
Top shop
Kupovina iz fotelje
14:00serija
Sutkinja, igrana serija ep.7 (R)
Serija prema romanima Debbie Macomber prati lepu sutkinju Oliviju
14:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
16:00
Čarobnjak Bryan, dokumentarni program
Kanadska serija o renoviranju domova, koje vodi i sprovodi izvođač Brajan Bomler
17:00
O Dnevnik
18:20zabava

Vrijeme je za palačinke, kulinarski show


18:30zabava

Puls dana, zabavni program


19:30
KUN
20:00serija
Anđeo osvete, igrana serija ep.111
Santa Martinez je lepa žena siromašnog porekla
21:00
Ognjena zemlja
Komičar koji ima najboljeg prijatelja, bivšu devojku i suseda koji mu postaje do života
22:00
O Dnevnik
22:25sport
Sport
22:30
Vrijeme
22:40film
Hardball, igrani film
Propalom mladiću život se menja kad prihvati posao trenera dečjeg baseball tima iz geta
00:30

Astro Zona


02:30

Noćni reprizni program


07:10serija
Dila, turska serija
08:00dečiji
Gormiti, crtani film
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
08:10dečiji
Miraculous, crtani film
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
08:35dečiji
Maša i medvjed, crtani film
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
08:40dečiji
Luna Petunia, crtani film
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
08:50dečiji
Tobot, crtani film
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
09:15serija
Oluja, turska serija, 52 epizoda
Oluja će vas nasmijati, rasplakati i pokazati sve intrige koji se mogu naći na putu pravoj ljubavi
10:05
Top shop
Kupovina iz fotelje
10:20serija
Nemoj da zvocaš, srbijanska serija, 04 epizoda, r.
Na duhovit način susrešćemo se sa radostima i „mukama“ svakodnevice u dvoje
12:50
Top shop
Kupovina iz fotelje
13:05serija
Igra sudbine, srbijanska serija, 07 i 08 epizoda,r.
Intrigantna priča o zamenjenim mestima
14:55
Top shop
Kupovina iz fotelje
16:00
OBN Info
18:50
OBN Info
19:10serija
Dila, turska serija
21:40serija
Igra sudbine, srbijanska serija, 09 i 10 epizoda
Intrigantna priča o zamenjenim mestima
23:30sport

Petkom o sportu, sportski magazin


00:10serija
Dila, turska serija
01:05
OBN Info, r.
01:35serija
Oluja, turska serija, 51 epizoda, r.
Oluja će vas nasmijati, rasplakati i pokazati sve intrige koji se mogu naći na putu pravoj ljubavi
03:05
OBN Info, r.
03:35sport

Petkom o sportu, sportski magazin, r.


05:00
Taboo, dokumentarni program, r.
Svaka kultura ima svoje rituale i zakone življenja.
06:00dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
06:25dečiji
Tomica i prijatelji
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
06:30dečiji
Tomica i prijatelji
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
06:36dečiji
Timmy
Crtana serija koja kroz zgode malog jagnjeta Timija i njegovih prijatelja edukuje najmlađe
06:50dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
07:01film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
07:11
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
07:15dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
07:27dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
07:45dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
07:56dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
08:10dečiji
Gladijatorska akademija
Priča o dogodovštinama polaznika Gladijatorske Akademije
08:24dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
08:45dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
08:57dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
09:10
Hello Carbot
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
09:25
Hello Carbot
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
09:40dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
09:52dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
10:08dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
10:30dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
10:55dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
11:18dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
11:25dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
11:36dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
11:47
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
11:50dečiji
Mašine priče
Simpatična devojčica Maša svojim omiljenim igračkama priča najljepše klasične bajke
12:00dečiji
Mia i ja
Zavirite u čudesni svet vilenjaka, jednoroga, panova i zmajeva!
12:30dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
12:55dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
13:07dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
13:25dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
13:47
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
13:50dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
14:01dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
14:15
Hello Carbot
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
14:30
Hello Carbot
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
14:50dečiji
Gladijatorska akademija
Priča o dogodovštinama polaznika Gladijatorske Akademije
15:14dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
15:30dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
15:35dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
15:46dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
16:00dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
16:26dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
16:50dečiji
Mia i ja
Zavirite u čudesni svet vilenjaka, jednoroga, panova i zmajeva!
17:20dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
17:25dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
17:50film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
17:57dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
18:08
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
18:15
Hello Carbot
Avanture dečaka Čarli Juniora i neodoljivih Hello Carbot jaja koja skrivaju moći
18:29dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
18:45dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
18:56dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
19:15dečiji
Gladijatorska akademija
Priča o dogodovštinama polaznika Gladijatorske Akademije
19:45dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
19:57dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
20:09dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
20:20dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
20:31dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
20:40dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
20:50dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
21:18dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
21:43dečiji
Mia i ja
Zavirite u čudesni svet vilenjaka, jednoroga, panova i zmajeva!
22:10dečiji
Magareća klupa
Serijal skečeva i dogodovština iz školske učionice
22:15dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
22:40dečiji
Yu-Gi-Oh! ZEXAL
Četvrta animirana serija iz popularnog Yu-Gi-Oh! serijala
23:05dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:12dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:20dečiji
Zečija invazija
Za simpatične Rabbidse sve je izvor čudesa i zabave!
23:33dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
23:45dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
00:00dečiji
Pustolovine braće Kratt
Braća koja pomažu ugroženim vrstama i rešavaju misterije raznih životinja
00:25dečiji
Tomica i prijatelji
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
00:30dečiji
Tomica i prijatelji
Serija prati brojne uzbudljive pustolovine malene lokomotive koji se zove Tomas
00:36dečiji
Timmy
Crtana serija koja kroz zgode malog jagnjeta Timija i njegovih prijatelja edukuje najmlađe
00:50dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
01:02dečiji
Super krila
Serija puna akcija i avanture
01:15dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
01:27dečiji
Vik viking
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
01:45dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
01:56dečiji
Pleme Monchhichi
Pratite hrabre i simpatične Mončičije, čuvare snova
02:10dečiji
Luna Petunia
Pustolovine devojčice po imenu Luna Petunija koja shvati kako može učiniti sve
02:21film
Visper
Ššššššš! Jeste li upoznali Visper?
02:28
Mini School
Dečiji program o crtanju i učenju engleskog jezika.
02:40dečiji
Gladijatorska akademija
Priča o dogodovštinama polaznika Gladijatorske Akademije
03:04dečiji
BeHaTe Bebe
Petominutna serija za djecu
03:10dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
03:22dečiji
Ekipa malih maca
Italijanska animirana televizijska serija.
03:38dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
04:00dečiji
Tobot
Automobilu se pomoću posebnog ključa mogu transformirati u moćne strojeve
04:21dečiji
Timmy
Crtana serija koja kroz zgode malog jagnjeta Timija i njegovih prijatelja edukuje najmlađe
04:35dečiji
Hajdi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
05:00dečiji
Miraculous: Čudotvorne pustolovine Bubamare i Crnog mačka
Dvoje srednjoškolaca postaju superjunaci Bubamara i Crni mačak
05:30dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
05:41dečiji
Gormiti
Oni štite i čuvaju prolaz između dva sveta
05:52dečiji
Mašine priče
Simpatična devojčica Maša svojim omiljenim igračkama priča najljepše klasične bajke
06:00

Najava programa


06:05

Iz dana u dan...


06:15zabava

Skrivena kamera, zabavni program


06:30

Dobro jutro TK, jutarnji program


09:30

Sto čuda svijeta, strani dokumentarni program


09:45

Zlatni glas, serijski program (r)


10:30
Rondo Shop
10:45dečiji

Dječiji program


12:00

Vijesti


12:05

Hod vijekova, dokumentarni program


12:30
Evropa u fokusu, informativni program (r)
Opipajte puls Starog kontinenta
13:00
Rondo Shop
13:15

Toyotin svijet prirode, strani dokumentarni program


14:00

Vijesti


14:05

Vjerski program


14:45
Rondo Shop
15:00

Rez, serijski program


15:30
Rondo Shop
16:00

Dnevnik 1


16:30

Povratak, informativni program


17:00

Dnevni magazin, otvoreni program


17:45

U službi zdravlja


18:00

Zlatni glas, serijski program


18:45dečiji

Crtani film


18:50

Naša mala kuhinja


18:55

Epp


19:00

Dnevnik 2


19:30dečiji

Dječiji program


20:00serija

Zuli, igrana serija (12)


21:00film
Brdo smrti, film (12)
Pokušaj američkog osvajanja vijetnamskog otpora nazvanog Hamburger Hil
22:30
Mućke, humoristička serija
Sledeće godine u ovo vreme bićemo milioneri!
23:00film
Venera i Vegas, film (12)
Tri druga iz Las Vegasa pokušavaju da ostvare snove
00:30

Dnevnik 2, informativni program (r)


01:30

Zlatni glas, serijski program (r)


02:15zabava

Dnevni magazin, kulturno-zabavni program (r)


03:00

Povratak, informativni program (r)


03:30serija

Viteška zemlja, igrana serija (12) (r)


04:45

Rez, serijski program (r)


05:15

Toyotin svijet prirode, strani dokumentarni program (r)


Desno