TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

TV Slovenija 1

TV Slovenija 2

TV Slovenija 3

Brio

Kanal A

Kino

Oto

Pop TV

TV Koper

TV Maribor

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:15

Kultura


06:20
Odmevi
07:00

Dobro jutro


10:05

Pisave


10:55serija

Vrtičkarji


11:25

Vem!, kviz


11:55

Tednik


13:00

Prvi dnevnik


13:20

Šport


13:30

Vreme


13:35serija

Severna obzorja (III.)


14:40

Duhovni utrip


15:10

Potepanja - Barangolások


15:55dečiji

Milan


16:05dečiji

Malčki


16:10dečiji

Nejko


16:15serija

Buck


16:30serija

Buck


17:15

Šport


17:20

Vreme


17:25

Koda


17:55dečiji

Kalimero


18:10dečiji

Bacek Jon


18:15dečiji

Športniki


18:20

Vem!, kviz


18:50

Vreme


18:57
Dnevnik
19:29

Slovenska kronika


19:45

Šport


19:55

Vreme


20:00serija

Bolnišnica dobre karme (II.)


20:55

Modijev svet: Indija – nova velesila


21:55

Vreme


22:00
Odmevi
22:30

Kultura


22:40

Šport


22:55

Vreme


00:40
Dnevnik
01:10

Slovenska kronika


01:25

Šport


01:30

Vreme


11:00

Dobro jutro


13:35

Alpe-Donava-Jadran


14:20film

Pod mostovi


15:10

Avtomobilnost


15:45

Kaj dogaja?


16:15

Joker, kviz


17:25film

Mladi levi: Polnost časa


20:00

Krvave starine


20:55film

Do zadnjega diha


22:25

Kaj govoriš? = So vakeres?


02:20

Info kanal


04:00

Info kanal


06:30

Primorska kronika


06:50

Tele M


07:15

S-prehodi


07:45

Rojaki, oddaja o zamejcih


08:00

Dober dan, Koroška


08:30

Poročila


08:40

Novinarska konferenca vodje svetovalne skupine za covid-19 Mateje Logar o poteku epidemije


09:00

3. redna seja Preiskovalne komisije o zagotavljanju zaščitne opreme ter ukrepih institucij in nosilcev javnih funkcij za zajezitev širjenja bolezni CO


11:00

Novinarska konferenca vlade o aktualnem stanju glede bolezni covid-19


13:00

69. izredna seja Državnega zbora


21:00

70. izredna seja Državnega zbora


23:00

Odkrito


00:00

39. redna seja Državnega sveta


07:35serija
Puščica
Napeta kriminalistička serija o modernom Robinu Hoodu
08:35serija
Brooklyn 9-9
Zakon, ali bez reda
09:05serija
Brooklyn 9-9
Zakon, ali bez reda
09:30

Spoznajmo Voyo


09:45serija
Smrtonosno orožje
Vraćaju se legendarni Riggs i Murtaugh!
10:40serija
Zadnja ladja
11:35serija
Čarovnice iz East Enda
Avanture tri besmrtne veštice
13:25serija
Puščica
Napeta kriminalistička serija o modernom Robinu Hoodu
14:20serija
Zadnja ladja
15:15serija
Goldbergovi
Pođite na urnebesno putovanje u 80-e
15:40serija
Goldbergovi
Pođite na urnebesno putovanje u 80-e
16:10

Spoznajmo VOYO


16:25serija
Zakon in red: Enota za posebne primere
Serija prati život i istrage specijalnih policijskih detektiva koji istražuju seksualne zločine
17:20serija
Črni seznam
Mlada agentica FBI-a uvučena je u tajanstvene planove genijalnog kriminalaca
18:15serija
Smrtonosno orožje
Vraćaju se legendarni Riggs i Murtaugh!
19:05serija
Vohun v nemilosti
A koji se nađe na listi za odstrel koristi svoje veštine pomažući drugim ljudima u nevolji
20:00serija
Čarovnice iz East Enda
Avanture tri besmrtne veštice
21:00serija
Črni seznam
Mlada agentica FBI-a uvučena je u tajanstvene planove genijalnog kriminalaca
21:55serija
Smrtonosno orožje
Vraćaju se legendarni Riggs i Murtaugh!
22:55serija
Zakon in red: Enota za posebne primere
Serija prati život i istrage specijalnih policijskih detektiva koji istražuju seksualne zločine
23:50serija
Puščica
Napeta kriminalistička serija o modernom Robinu Hoodu
00:45serija
Gotham
01:35serija
Zadnja ladja
02:25

Nočni program


06:00

Pavza!


06:50

Svet


07:45

Vaše zdravje, naša skrb


08:00serija
Supergirl
08:55

Top Gear


09:55

Vaše zdravje, naša skrb


10:10

Top Gear


11:15

Alarm za Kobro 11


12:15

Vaše zdravje, naša skrb


12:30serija
Will in Grace
Zabavne zgode i nezgode gej advokata, dizajnerke i njihovo dvoje luckastih prijatelja
13:05serija
Will in Grace
Zabavne zgode i nezgode gej advokata, dizajnerke i njihovo dvoje luckastih prijatelja
13:30serija
Supergirl
14:35

Vaše zdravje, naša skrb


14:50

Top Gear


15:50

Top Gear


17:55

Svet


18:55serija
Will in Grace
Zabavne zgode i nezgode gej advokata, dizajnerke i njihovo dvoje luckastih prijatelja
19:20serija
Will in Grace
Zabavne zgode i nezgode gej advokata, dizajnerke i njihovo dvoje luckastih prijatelja
19:45

Svet


20:00

StendAp predstavlja


20:30

UEFA Liga prvakov: PSG - Bayern


23:05

UEFA Liga prvakov - vrhunci dneva


23:30film
Računovodja
Za njega ste samo još jedan broj
01:50

Glasbeni mikser


06:45film
Zadnji čuvaji
Priča o mladoj tinejdžerki koja otkriva neobične moći i tajne svoje porodice
08:30

Kuharski super junak


10:20film
Powrove pustolovščine
Siromašni mladić ima samo jedan san, postati majstor vazdušnog bubnjanja
12:30

Čarovnica Lili: Zmaj in knjiga čarovnij


14:10

Ko seksajo najstniki


16:00film
Arbitraža
Očajan čovek u nevolji se obrati potpuno pogrešnoj osobi za pomoć
18:00film
Očka proti fotru
Nakon što su bili smotani policajci, Ferel i Volberg su postali otac i očuh
20:00film
Showtime
Dvojica detektiva različitih karaktera postanu delom TV realiti šoa
21:45film
Šef
Talentovani kuvar odluči da okrene novi list i otvara kamion s brzom hranom
00:00film
Počistimo za umorom
Samohrana majka i kućna pomoćnica osniva firmu koja će se baviti čišćenjem mesta zločina
01:45film
Začetnik
Nik Pulovski je policajac veteran čija se jedinica bavi suzbijanjem krađa automobila...
04:00film
Zmešana Samantha
05:20

Nočni program


06:00

Male opice Mončiči


06:10

Kravica Liska


06:15

Lepši svet


06:25

Leo in Tig


06:35

Male opice Mončiči


06:45

Mini Govoreči Tom in prijatelji


06:50

Živalice


06:55

Kravica Liska


07:15dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
07:20

Tashijeve pustolovščine


07:35

Domače živalice


07:40

Mini Govoreči Tom in prijatelji


07:45dečiji
Robovlaki
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
08:00dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
08:10

Lepši svet


08:14

Kravica Liska


08:25

Tashijeve pustolovščine


08:40

Peter Pan


09:05serija
Jaz sem Luna
Skejterica Luna seli iz Meksika u Argentinu
09:50dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
10:10

Želvica Lulu


10:20

Wissper – šepetalka živalim


10:35dečiji
Robovlaki
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
10:50

Perla


11:15

Kravica Liska


11:20

Želvica Lulu


11:35

Mini Govoreči Tom in prijatelji


11:45

Domače živalice


11:50

Tri mucke


12:00

Robojajčki


12:15dečiji
Viking Viki
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
12:25

Tashijeve pustolovščine


12:40

Peter Pan


13:00

Divja brata Kratt


13:25

Grozni Gašper


13:45

Spin Fighters vrtavke


14:15dečiji
Vzpon ninja želv
14:35

Miraculous - Čarobni dragulj


15:00

Maggie & Bianca: Modni frendici


15:50

Divja brata Kratt


16:15

Tashijeve pustolovščine


16:30

Robojajčki


16:45

Živalice


16:48

Mini Govoreči Tom in prijatelji


16:50

Kravica Liska


17:00

Male opice Mončiči


17:15dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
17:25

Peter Pan


17:45

Živalice


17:50

Wissper – šepetalka živalim


18:05

Kravica Liska


18:10

Lepši svet


18:20

Leo in Tig


18:35

Male opice Mončiči


18:45

Tri mucke


18:55

Kravica Liska


19:10dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
19:30dečiji
Viking Viki
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
19:55

Miraculous - Čarobni dragulj


20:15

Grizzy in glodavčki


20:20

Spin Fighters vrtavke


20:50dečiji
Power Players junaki
21:00

Prigode Govorečega Toma


21:03

Zak nevihta


21:50

Grozni Gašper


22:30

Spin Fighters vrtavke


23:20

Screechers Wild: Divji obrat


00:05

Nočni program


06:00
24UR
06:50

OTO čira čara


06:55

Luna Petunija


07:15

Ruby Mavrica


07:30dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
07:35

Grizzy in glodavčki


07:40dečiji
Viking Viki
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
07:55

Vaše zdravje, naša skrb


08:10

Usodni diamanti


09:05

Usodni diamanti


10:15serija
Dekle z imenom Feriha
Lepa Feriha stvorila je svoju lažnu bajku u kojoj je ona princeza
11:00serija
Dekle z imenom Feriha
Lepa Feriha stvorila je svoju lažnu bajku u kojoj je ona princeza
12:10

Komisar Rex


13:00

Tv prodaja


13:20

Vrtičkanje


13:50

Zdravo, Tereza!


14:25serija
Šverc komerc
Hoće li Petra zbog ljubavi dovesti u pitanje biznis od kojeg živi cijelo selo?
15:30

Sveti Maik


17:00

Usodni diamanti


17:55

Usodni diamanti


18:50

24UR vreme


18:55
24UR
20:00

Najini mostovi


21:00serija
Šverc komerc
Hoće li Petra zbog ljubavi dovesti u pitanje biznis od kojeg živi cijelo selo?
21:50

Preverjeno


22:55
24UR zvečer
23:35serija
Gasilci v Chicagu
Privatni i poslovni život vatrogasaca iz Čikaga
00:30serija
Slepa pega
01:20
24UR zvečer
01:55

Pavza!


06:00

Infocanale


14:00

TV transfrontaliera-TG regionale FVG


14:20

Le macroregioni - La macroregione danubiana


14:25

Oramusica


14:40

Est ovest


15:00

Spezzoni d' archivio


15:50

Artevisione Magazine


16:20

Zona sport


16:40

Young village folk


16:55

Meridiani


18:00

Dober dan, vsak dan


18:35

Vreme


18:40

Primorska kronika


19:00

Tuttoggi I


19:25

Tg sport


19:30

La macroregione alpina


19:55

Videomotori


20:15

Il giardino dei sogni


21:00

Tuttoggi II


21:15

La biblioteca della famiglia Grisoni


22:10

Oramusica - disco


22:15

Istria e... dintorni


22:50

Una vita, una storia


00:00

Tuttoggi II


00:15

TV transfrontaliera-TDD-telegiornale regionale FVG in lingua slovena


00:40

Infocanale


07:00

Infokanal - TV Maribor


09:20

TV nakup


10:00

Tele M


10:25

Odmevi


10:55

Šport


11:00

Kultura


11:10

Dober dan, Koroška


11:40

TV nakup


12:20

Narodno-zabavna glasba


13:20

Dober večer


14:10

Dobro jutro


15:50

TV nakup


16:10

Potepanja - Barangolások


16:45

Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo 2017


18:00

Tele M


18:25

S-prehodi


19:00

Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom


19:30

Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom


19:45

Šport s slovenskim znakovnim jezikom


19:55

Vreme s slovenskim znakovnim jezikom


20:00obrazovni

Ljudje in zemlja


20:40

#Zelena generacija/Young Village Folk


20:50

Java, otok ognjenikov, 2019


21:30

Tele M


22:00

Odmevi s slovenskim znakovnim jezikom


22:30

Potepanja - Barangolások


00:10

Infokanal - TV Maribor


Desno