TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

TV Slovenija 1

TV Slovenija 2

TV Slovenija 3

Brio

Kanal A

Kino

Oto

Pop TV

TV Koper

TV Maribor

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:15

Kultura


06:25
Odmevi
07:00

Poletno jutro


09:00dečiji

Milan


09:05dečiji

Vse o Rozi


09:15dečiji

A veš, koliko te imam rad


09:25dečiji

Muk


09:40serija

Zombi Lars


10:15

Slovenski pozdrav, narodnozabavna oddaja


11:10

Na poti z dr. Nado Praprotnik


11:50serija

Vrtičkarji


12:20serija

Vrtičkarji


13:00

Prvi dnevnik


13:20

Šport


13:25

Vreme


13:45serija
Bolnišnica New Amsterdam (I.)
Inspirisano najstarijom javnom bolnicom u Americi.
14:35

Duhovni utrip


15:10

Potepanja - Barangolások


15:45dečiji

Lili in Čarni zaliv


15:50dečiji

Knjiga o džungli


16:00dečiji

Firbcologi


16:25dečiji

Govoreči Tom in prijatelji


16:35serija

Zombi Lars


17:15

Šport


17:20

Vreme


17:25

Sledi


17:50dečiji

A veš, koliko te imam rad


18:05dečiji

Bacek Jon


18:10

Čebelice


18:20

Vem!, kviz


18:50

Vreme


18:57
Dnevnik
19:25

Slovenska kronika


19:45

Šport


19:55

Vreme


20:00serija

Meso in kri


20:55

Farah Diba Pahlavi - zadnja iranska cesarica


21:55

Vreme


22:00
Odmevi
22:30

Kultura


22:45

Šport


22:50

Vreme


22:55

Slovenija - 30


00:50
Dnevnik
01:20

Slovenska kronika


01:35

Šport


01:40

Vreme


09:00

Videotrak


11:00

Poletno jutro


12:45

AFS France Marolt: Prepletanja


14:40sport

Zmage so doma: Olimpijske igre 2000 - Rokomet: Slovenija - Španija


16:15

Slovensko olimpijsko stoletje


17:10

Intervju


18:00film

14+1, Nives Meroi in Roman Benet


18:55

Videotrak


20:00

Lesna industrija proti naravi


21:00serija

Več po oglasih


21:35film

Blaznost


23:30

NaGlas!


23:50

Videotrak


00:00

Videotrak


01:00

Info kanal


04:00

Info kanal


07:00

Primorska kronika


07:20

Tele M


07:35

Izjavi varuha človekovih pravic Petra Svetine in ministra za socialne zadeve Janeza C. Kralja po seji sveta varuha za človekove pravice


07:50

Novinarska konferenca Roberta Pavšiča (LMŠ) o zahtevi opozicije za preiskovalno komisijo o ukrepih vlade v času epidemije


07:55

Dober dan, Koroška


08:25

Odmevi


09:20

82. redna seja Odbora za zadeve Evropske unije


09:40

Novinarska konferenca državne sekretarke Mateje Ribič o razmerah v domovih za starejše občane


09:45

43. nujna seja Odbora za finance, 6. 7. 2020


11:05

Izjavi varuha človekovih pravic Petra Svetine in ministra za socialne zadeve Janeza C. Kralja po seji sveta varuha za človekove pravice


11:20

Novinarska konferenca Roberta Pavšiča (LMŠ) o zahtevi opozicije za preiskovalno komisijo o ukrepih vlade v času epidemije


12:00

81. redna seja Odbora za zadeve Evropske unije in 64. redna seja Odbora za zunanjo politiko


13:30

Prvi dnevnik


14:00

20. nujna seja Komisije za nadzor javnih financ


15:50

Novinarska konferenca o aktualnem dogajanju v zvezi z novim koronavirusom


16:55

Novinarska konferenca o raziskavi izobraževanja na daljavo v času epidemije v Sloveniji


17:30

Poročila ob petih


17:50

12. redna seja Komisije za odnose s Slovenci v zamejstvu in po svetu


20:00

Dnevnik s slovenskim znakovnim jezikom


20:30

Slovenska kronika s slovenskim znakovnim jezikom


20:45

Šport s slovenskim znakovnim jezikom


20:50

Vreme s slovenskim znakovnim jezikom


21:00

Odkrito


21:50

Novinarska konferenca o aktualnem dogajanju v zvezi z novim koronavirusom


23:00

Odmevi


01:00

Odmevi


06:50

Prijatelji


07:15

Prijatelji


07:40

Sanjski moški


08:25

Prava frekvenca


09:10serija
Riviera
10:05

Dan za trening


11:00serija
Supergirl
11:40serija
Zdravnikova vest
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
12:30serija
Zdravnikova vest
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
13:15serija
Zdravnikova vest
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
14:05serija
Prevara
15:00serija
Mentalist
Priča o istražitelju koji za rešavanje najsloženijih zločina koristi sofisticirane umne metode
15:45serija
Mentalist
Priča o istražitelju koji za rešavanje najsloženijih zločina koristi sofisticirane umne metode
16:30

Prijatelji


16:55

Prijatelji


17:20

Sanjski moški


18:10

Prava frekvenca


19:05serija
Riviera
20:00serija
Supergirl
21:00serija
Mentalist
Priča o istražitelju koji za rešavanje najsloženijih zločina koristi sofisticirane umne metode
21:55serija
Mentalist
Priča o istražitelju koji za rešavanje najsloženijih zločina koristi sofisticirane umne metode
22:40serija
Prevara
23:35serija
Zdravnikova vest
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
00:25serija
Zdravnikova vest
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
01:10serija
Zdravnikova vest
Nekonvencionalni doktor i ekipa mladih doktora rešavaju slučajeve od kojih svi dižu ruke
01:55

Dan za trening


02:30serija
Supergirl
03:10

Gospod, odpusti mi


04:25

Nočni program


06:00

Glasbeni mikser


07:00

Svet


07:55serija
Gasilci v Chicagu
Privatni i poslovni život vatrogasaca iz Čikaga
08:35serija
Gasilci v Chicagu
Privatni i poslovni život vatrogasaca iz Čikaga
09:20serija
Nedorasle mame
09:40serija
Nedorasle mame
10:05

Naša mala klinika


11:00

Komisar Rex


12:00

Komisar Rex


12:55serija
Nedorasle mame
13:20serija
Nedorasle mame
13:45

Andrija in Andjelka


14:20serija
Gasilci v Chicagu
Privatni i poslovni život vatrogasaca iz Čikaga
15:05serija
Gasilci v Chicagu
Privatni i poslovni život vatrogasaca iz Čikaga
16:00

Komisar Rex


17:00

Komisar Rex


18:00

Svet


18:55

Skečoholiki


19:05

Andrija in Andjelka


19:45

Svet


20:00
Rocky
Neafirmisani bokser dobija jedinstvenu priliku da osvoji krunu svetskog prvaka
22:15

Obračun legend


00:15
V divjini z Bearom Gryllsom
Ber Grils vodi odabrane slavne osobe na najluđe lokacije širom sveta
01:05
V divjini z Bearom Gryllsom
Ber Grils vodi odabrane slavne osobe na najluđe lokacije širom sveta
02:00

Glasbeni mikser


07:05

Mojstri šminke


07:45

Mojstri šminke


08:30film
Državni razred
Mladić smišlja plan kako da izbegne vojsku i posveti se svojoj najvećoj ljubavi - trkama
10:20film
Petrijin venec
Priča o tragičnom životu nepismene seljanke iz malog rudarskog mesta u Srbiji
12:10film
Nepopisan list
13:55film
Legenda Babe
Bejb Rut postaje legendom bejzbola ali u očima onih koji ga poznaju nije nikakav heroj
16:05

Poročna zabava


18:20film
Počistimo za umorom
Samohrana majka i kućna pomoćnica osniva firmu koja će se baviti čišćenjem mesta zločina
20:00film
Modeli
Deni i Viler prisiljeni su odraditi 150 sati društveno koristnog rada
21:45film
Matrica
Jedan od najuzbudljivijih naučno-fantastičnih filmova devedesetih
00:05film
Nepozaben
Tanka je granica između ljubavi i mržnje
02:00film
Gost pod posteljo
03:25film
Senčne lutke
Nad osmoro ljudi izveden je cudan eksperiment...
05:10

Nočni program


06:00

Perla


06:20dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
06:30

Leo in Tig


06:40

Gospodična Žuža


07:10

Mini Govoreči Tom in prijatelji


07:20

Miraculous - Čarobni dragulji


07:55dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
08:05

Perla


08:25dečiji
Heidi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
09:00serija
Jaz sem Luna
Skejterica Luna seli iz Meksika u Argentinu
09:45

Govoreči Tom in prijatelji


10:20dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
10:25dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
10:30

Govoreči Tom in prijatelji


10:40dečiji
Viking Viki
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
10:55

Mini Govoreči Tom in prijatelji


11:05

Nina in prijatelji


11:35

Čebelica Maja


12:15

Nina in prijatelji


12:25

Čebelica Maja


12:40dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
12:50dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
13:00

Govoreči Tom in prijatelji


13:25

Grizzy in glodavčki


13:30dečiji
Beyblade: Pot do zmage
Valt Aoi da bude najbolji Bayblade igrač na svetu.
13:50

Blazing Team - Ognjena ekipa


14:15dečiji
Ben 10
Priča o dečaku koji otkriva neobični sat koji ga može pretvoriti u 10 vrsta vanzemaljaca
14:35

Nina in prijatelji


14:40

Heidi


15:05serija
Jaz sem Luna
Skejterica Luna seli iz Meksika u Argentinu
16:15dečiji
Heidi
Pripremite se na avanture u planinama s Hajdi
16:35

Čebelica Maja


16:50

Perla


17:20dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
17:35

Miraculous - Čarobni dragulj


17:55

Gospodična Žuža


18:05

Leo in Tig


18:30

Perla


18:55dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
19:10

Čebelica Maja


19:20dečiji
Viking Viki
On probleme rešava svojom kreativnošću i inteligentnošću - odbacujući nasilje
19:30

Govoreči Tom in prijatelji


20:00

Heidi


20:25

Mini Govoreči Tom in prijatelji


20:30dečiji
Ben 10
Priča o dečaku koji otkriva neobični sat koji ga može pretvoriti u 10 vrsta vanzemaljaca
20:55

Nina in prijatelji


21:00

Grizzy in glodavčki


21:05

Blazing Team - Ognjena ekipa


21:30

Miraculous - Čarobni dragulj


22:15dečiji
Beyblade: Pot do zmage
Valt Aoi da bude najbolji Bayblade igrač na svetu.
22:35

In prišla je ljubezen


23:20

Nočni program


06:00
24UR
06:50

OTO čira čara


06:55dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
07:00dečiji
Mašine pripovedke
Simpatična devojčica Maša svojim omiljenim igračkama priča najljepše klasične bajke
07:05

Super krila


07:20

Robocar Poli: Gasilski junaki


07:40

Florini zmajčki


07:50

Leo in Tig


08:00

Ruby Mavrica


08:15

Reka ljubezni


09:20

Tisti usodni poljub


10:10

Tisti usodni poljub


11:15

Ukradena preteklost


12:05

Reka ljubezni


13:15
Tv prodaja
Reklamni blok sa različitim proizvodima, od kozmetike do tehnike
13:30serija
Moja boš
Tako blizu, a tako daleko jedno od drugoga.
14:25serija
Vedno tvoja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
15:30serija
Šverc komerc
Hoće li Petra zbog ljubavi dovesti u pitanje biznis od kojeg živi cijelo selo?
17:00

Tisti usodni poljub


18:00

Tisti usodni poljub


18:50

24UR vreme


18:55
24UR
20:00serija
Šverc komerc
Hoće li Petra zbog ljubavi dovesti u pitanje biznis od kojeg živi cijelo selo?
21:00serija
Vedno tvoja
Priča o legendarnoj ljubavi koja počinje u Istanbulu, a nastavlja se na plodnom jugu
22:00
24UR zvečer
22:30

Sinova morilka


00:15

Chicaška policija


01:05
24UR zvečer
01:40

Zvoki noči


06:00

Infocanale


14:00

Tv transfrontaliera-TG regionale FVG


14:20

In viaggio con Silvio Odogaso


14:25

A tambur battente show


15:30

Artevisione Magazine


16:00

Mediterraneo


16:30

Musica sotto l'olivo


17:15

Oramusica


17:30

I nuovi vicini


18:00

Circom Regional


18:35

Vreme


18:40

Primorska kronika


19:00

Tuttoggi I


19:25

Tg sport


19:30

Tuttoggi scuola


20:15

Shaker


21:00

Tuttoggi II


21:15

Il giardino dei sogni


22:00

Folkest 2018 - Spilimbergo


22:30

Alpe Adria


22:55

Aquae (Il torrentismo in Friuli) - documentario


23:25

Le parole più belle


00:10

Tuttoggi II


00:25

Primorska kronika


00:45

Tv Transfrontaliera-TDD-telegiornale regionale FVG in lingua slovena


01:10

Infocanale


07:00

Infokanal - TV Maribor


09:20

TV nakup


10:00

Tele M


10:15

Odmevi


10:45

Kultura


11:05

Dober dan, Koroška


11:40

TV nakup


12:15

Sam Sebastian


12:40

Prvi evro


13:05

Dober večer


13:55

Poletno jutro


15:30

TV nakup


16:05

Potepanja - Barangolások


16:40

Graška Gora poje in igra 2018


18:00

Tele M


18:15

S-prehodi


19:00

Dnevnik, Slovenska kronika, Šport, Vreme s slovenskim znakovnim jezikom


20:00

Ljudje in zemlja


20:40

JAR-domovina večnega upanja, 1. del, 2012


21:30

Tele M


22:00

Odmavi s slovenskim znakovnim jezikom


22:30

Potepanja - Barangolások


23:00

Prihaja cirkus, 2001


Desno