RTCG1

Kurir logo
06:30
Dobro jutro Crna Goro
servisne informacije, redovne rubrike , aktuelni prilozi i priče sa terena.
07:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
08:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
08:20
Dobro jutro Crna Goro, jutarnji program
servisne informacije, redovne rubrike , aktuelni prilozi i priče sa terena.
09:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
09:05

Zicer, sportski kviz (R)


09:35muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
10:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
10:05

Naučno obrazovni program: Škrinja: 1200 godina slavljenja Sv Tripuna


11:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
11:05
Strani dokumentarni program: Upoznajte Meksiko (R)
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
11:45muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
12:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
12:05

Zapis: Priče Bara i Ulcinja (R)


12:35muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
13:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
13:05serija

Bolnica nade III sezona (R)


13:50muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
14:00
Vijesti
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta
14:05
Strani dokumentarni program: Upoznajte Meksiko
Dokumentarni filmovi - za sve one koji se večito trude da saznaju i nauče nešto novo
15:00
Lajmet
Najnovije vesti, analize i izveštaji sa lica mesta na albanskom jeziku
15:10muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
15:30
Dnevnik 1
Informativni program RTCG
16:00


16:30

Crna gora, wild beauty


17:00

Crna Gora i velike sile, dokumentarni serijal (R)


17:30muzički
Muzika
Muzika raznih izvođača iz raznih oblasti muzike.
18:00

Dnevna soba


19:00
Meridijani
Kolaž priča iz sveta
19:25

Marketing zatim meteo


19:30
Dnevnik 2, Marketing
Informativni program RTCG
20:05

Izborni blok


20:15

Zumiranje


21:30serija

Bolnica nade III sezona


22:30
Dnevnik 3
Informativni program RTCG
23:00

Sportski dnevnik


23:15

Izborni blok


23:25serija

Bratstvo I sezona


00:05

Zumiranje (R)


01:30

Dnevna soba (R)


02:30
Meridijani (R)
Kolaž priča iz sveta
02:50

(R)


03:15

Koncert


04:00

Naučno obrazovni program (R)


04:30

Koncert