TV PROGRAM

Kurir logo
Gore Levo

TV Slovenija 1

TV Slovenija 2

TV Slovenija 3

Brio

Kanal A

Kino

Oto

Pop TV

TV Koper

TV Maribor

Dole Levo
Desno
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
  • 06:00
  • 06:30
  • 07:00
  • 07:30
  • 08:00
  • 08:30
  • 09:00
  • 09:30
  • 10:00
  • 10:30
  • 11:00
  • 11:30
  • 12:00
  • 12:30
  • 13:00
  • 13:30
  • 14:00
  • 14:30
  • 15:00
  • 15:30
  • 16:00
  • 16:30
  • 17:00
  • 17:30
  • 18:00
  • 18:30
  • 19:00
  • 19:30
  • 20:00
  • 20:30
  • 21:00
  • 21:30
  • 22:00
  • 22:30
  • 23:00
  • 23:30
  • 00:00
  • 00:30
  • 01:00
  • 01:30
  • 02:00
  • 02:30
  • 03:00
  • 03:30
  • 04:00
  • 04:30
  • 05:00
  • 05:30
  • 06:00
06:10

Kultura


06:20
Odmevi
07:00

Zgodbe iz školjke


07:10dečiji

Lojzek


07:15dečiji

Balončkovo


07:20dečiji

Vse o Rozi


07:35serija

Marcelino Kruh in vino


07:55dečiji

Knjiga o džungli


08:05dečiji

Studio Kriškraš


08:30dečiji

Ribič Pepe


08:55dečiji

Govoreči Tom in prijatelji


09:05dečiji

Firbcologi


09:30dečiji
Male sive celice
10:10serija

Pozabljeni zaklad


10:40

Osvežilna fronta


11:10obrazovni

Ugriznimo znanost


11:35

Tednik


12:40

Kaj govoriš? = So vakeres?


13:00

Prvi dnevnik


13:15

Šport


13:20

Vreme


13:25obrazovni

O živalih in ljudeh


14:05

Zadnja beseda! - izbor


15:00

Skrivnosti človeškega telesa


15:50serija

Ekipa Bled


16:30obrazovni

Na vrtu


17:10

Šport


17:15

Vreme


17:20

Duhovni utrip


17:45

Slovenski magazin


18:10

Ozare


18:20

Ambienti


18:50dečiji
Pujsa Pepa
Drago, nevaljalo prasence koje stalno upada u nove avanture koje se završavaju smehom
18:55

Vreme


18:57
Dnevnik
19:15

Sobotni dnevnikov izbor


19:25

Utrip


19:45

Šport


19:55

Vreme


20:00

Joker, kviz


20:55

Kaj dogaja? Z Jonasom


21:25

Kraljica Elizabeta II.


22:25
Poročila
22:30

Šport


22:35

Vreme


00:00
Dnevnik
00:15

Politično s Tanjo Gobec


00:25

Zrcalo tedna


00:40

Šport


00:45

Vreme


06:00

Videotrak


07:00

Najboljše jutro


09:00

Pričevalci


11:10obrazovni

Koncerti za mlade


12:10serija

Fina gospa (II.)


12:40serija

Fina gospa (III.)


13:10film

Švicarija


13:55

Pesem Evrovizije: Najboljših 25


14:55

Pesem Evrovizije: Evropa, prižgimo luč!


17:00film

Ita Rina: Filmska zvezda, ki je zavrnila Hollywood


17:55

Košnikova gostilna


19:00

Videotrak


20:05film
Rdeči pes Modri
21:40

Zvezdana


22:35

Nenavadni obredi


00:25

Zvezdana


01:20

Kaj dogaja? Z Jonasom


01:50

Videotrak


02:45

Info kanal


04:00

Info kanal


07:00

Primorska kronika


07:20

Tele M


07:45

Novinarska konferenca Bojane Beović o oskrbi stanovalcev domov za starejše med epidemijo


08:00

Mostovi - Hidak


08:30

Odmevi


09:05

39. nujna seja Odbora za delo, družino, socialne zadeve in invalide, 26. 5. 2020, 1. del


16:35

Novinarska konferenca po posvetu predsednika republike in predsednika Državnega zbora o volilni zakonodaji


16:55

Novinarska konferenca ministra za zdravja Tomaža Gantarja o oskrbi stanovalcev domov za starejše med epidemijo


17:05

Novinarska konferenca Bojane Beović o oskrbi stanovalcev domov za starejše med epidemijo


17:25

Novinarska konferenca državne sekretarke Mateje Ribič o oskrbi stanovalcev domov za starejše med epidemijo


17:30

Poročila ob petih


17:45

Izjave predstavnikov opozicijskih strank in Nove Slovenije o predlogu predsednika vlade za sodelovanje z opozicijo


18:00

Poročila ob petih


18:10

Moje mnenje


19:00

39. izredna seja Državnega zbora


23:00

Dnevnik, Sobotni dnevnikov izbor, Utrip, Šport in Vreme s slovenskim znakovnim jezikom


02:15

10. redna seja Preiskovalne komisije o ugotavljanju zlorab v zadevi Franc Kangler in drugi, 25. 5. 2020


04:55

Izredno zasedanje Evropskega parlamenta, 27. 5. 2020


06:55

Usodno vino


07:45

Usodno vino


08:35

Usodno vino


09:30

Kuharski mojster


10:15

Kuharski mojster


11:05

Kuharski mojster


11:55

Kuharski mojster


12:45

Kuharski mojster


13:35

Glee


14:15

Glee


15:00

Glee


15:50

Chicaška policija


16:35

Chicaška policija


17:25

Chicaška policija


18:15

Chicaška policija


19:05

Chicaška policija


20:00serija
Nedorasle mame
20:25serija
Nedorasle mame
20:50serija
Nedorasle mame
21:20serija
Nedorasle mame
21:45serija
Nedorasle mame
22:00serija
Nedorasle mame
22:30serija
Nedorasle mame
22:55serija
Nedorasle mame
23:15serija
Nedorasle mame
23:40serija
Nedorasle mame
00:05

Chicaška policija


00:50

Chicaška policija


01:30

Chicaška policija


02:15

Chicaška policija


02:55

Chicaška policija


03:35

Nočni program


06:00

Glasbeni mikser


07:00

V odrasli koži


08:15film
Ukradene sanje
Majka nalazi kćerku koja je bila oteta prije 17 godina, no počinje se pitati je li to ona
09:45

Njuna družina


11:30

Alarm za Kobro 11


12:25

Alarm za Kobro 11


13:25

Alarm za Kobro 11


14:20film
Kubo in dve struni
16:00

V 80 dneh okoli sveta


18:05

Alfa Mikić


18:20

Pazi, kamera!


18:45

Pazi, kamera!


19:20

Andrija in Andjelka


20:00film
Ronin
Grupa plaćenika pokušava ući u trag tajanstvenom kovčegu kojeg se žele domoći Rusi i Irci
22:10

007 - V službi njenega veličanstva


00:45

Vem, kdo si


02:00

Vem, kdo si


03:35

Glasbeni mikser


08:50film
Vse za ljubezen
Džon odlazi u Njujork, kako bi predao Eleni papire za razvod ali otkriva da je u opasnosti
10:35

Mojstra za poroke


12:10film
Bes titanov
Neustrašivi Perzej uvučen je u sukob među bogovima
14:00

Ameriška rapsodija


16:00

Operacija: Ločitev


17:45film
Večer
Priča o ostareloj ženi na umoru koja se priseća događaja koji su joj odredili mladost
20:00film
Kot noč in dan
Igrom slučajnosti mlada devojka postane deo smrtonosne zavere
22:00film
Na muhi
Dvoje stranaca upleteno je u smrtonosnu igru kroz koju ih vodi tajanstveni glas
00:05film
Nočne ptice
02:10film
Jezdec
Očajan otac kreće u krvavi pir da bi osvetio ćerku.
04:00film
Brez povratka 4
Grupa prijatelja pokušava izbeći zastrašujuću sudbinu koja ih očekuje
05:15

Nočni program


06:00

Robocar Poli


06:10

Dibo


06:30dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
06:35

Leo in Tig


06:45

Čebelica Maja


07:00dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
07:05dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
07:10

Leo in Tig


07:45dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
07:55

Pixi in čarobni zid


08:10

Divja brata Kratt


08:30

Dibo


08:45

Čebelica Maja


08:55

Kaja


09:05dečiji
Dirka Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
09:20

Čebelica Maja


09:45

Leo in Tig


10:00dečiji
Dirka Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
10:10

Robocar Poli


10:25

Leo in Tig


10:35dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
10:45dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
11:00

Čebelica Maja


11:10

Pixi in čarobni zid


11:20dečiji
Grizzy in glodavčki
11:30dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
11:35dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
11:45

Heidi


12:10

Robocar Poli


12:20

Leo in Tig


12:35

Miraculous - Čarobni dragulji


12:55

Kaja


13:10

Winx klub: Čarobna pustolovščina


14:30dečiji
Dirka Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
15:00dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
15:10

Miraculous - Čarobni dragulji


15:30dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
15:40

Heidi


16:00dečiji
Dirka Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
16:15

Divja brata Kratt


16:40

Čebelica Maja


16:55

Leo in Tig


17:05dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
17:10

Robocar Poli


17:25

Leo in Tig


17:40dečiji
Grizzy in glodavčki
17:45

Kaja


18:00dečiji
Tri mucke
Za ove mačiće svaki dan je nova avantura
18:10

Leo in Tig


18:20

Čebelica Maja


18:35

Kaja


18:50

Pixi in čarobni zid


19:00

Leo in Tig


19:15

Čebelica Maja


19:25dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
19:30dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
19:40dečiji
Maša in medved
Približavanje istina deci na prihvatljiv način
19:45

Divja brata Kratt


20:20

Leo in Tig


20:30

Grizzy in glodavčki


20:40dečiji
Beyblade: Pot do zmage
Valt Aoi da bude najbolji Bayblade igrač na svetu.
21:00dečiji
Dirka Monkart
Dvanaestogodišnji Jin ima samo jedan san: pobediti na Monkart trci i postati vitez
21:15

Infinity Nado - Temni avatar


21:35

Zak nevihta


22:00

Zmorem sama


22:40

Zmorem sama


23:25

Nočni program


06:00
24UR
06:55

OTO čira čara


06:56dečiji
PJ Masks – Pižamarji
Troje dece preko noći postaju Super Junaci jer noć je pravo vreme za borbu protiv zločina
07:05dečiji
Robovlaki
Mogu li Robo vlakovi spasiti selo od mračnih sila?
07:20

Gospodična Žuža


07:35

Super krila


07:45

Wissper – šepetalka živalim


08:05

Grizzy in glodavčki


08:10

Dibo


08:25

Miraculous - Čarobni dragulji


08:45

Pixi in čarobni zid


09:00

Pikica in Pepermint


09:05

Super krila


09:20dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
09:25dečiji
Tačke na patrulji
Animirana serija namenjena je predškolskoj deci, a glavni junaci su psići heroji
09:50dečiji
Zajčje uganke
Timoti i Anabel su dva razigrana zeca, koja vole zabavu i dele svoje avanture sa decom
10:00

Grizzy in glodavčki


10:15serija
Jaz sem Luna
Skejterica Luna seli iz Meksika u Argentinu
11:00serija
Jaz sem Luna
Skejterica Luna seli iz Meksika u Argentinu
11:45

Lepo je biti sosed


12:40

Lepo je biti sosed


13:40film
Kako se ne zasnubi
Par se priprema za jedan poseban vikend, a svako ima veliku vest za onog drugog
15:20

Nezvesta v predmestju


17:05film
Napad in obramba
Elison se bori za napredovanje u karijeri, uprkoj brojim nedaćama
18:50

24UR vreme


18:55
24UR
20:00

Znan obraz ima svoj glas


22:30film
Lovca na družice
Dvojica najboljih prijatelja imaju zajednički hobi - nepozvani dolaziti na venčanja
00:45

Moj očka v nebesih


02:30

Zvoki noči


06:00

Infocanale


14:00

Tv transfrontaliera-TG regionale FVG


14:20

Tech princess TV - a cura di Fjona Cakalli


14:30

Webolution


15:00

Sui sentieri della Grande Guerra - documentario


15:45

Oramusica


16:00

Mediterraneo


16:30

Spezzoni d' archivio


17:25

Tuttoggi attualita'


18:00obrazovni

O živalih in ljudeh


18:35

Vreme


18:40

Primorska kronika


19:00

Tuttoggi I


19:25

Tg sport


19:30

Domani e` domenica - rubrica religiosa


19:40

Videomotori


19:55

Il settimanale


20:25

BellItalia


21:00

Tuttoggi II


21:15

Teatro in TV


22:15

Tech princess TV - a cura di Fjona Cakalli


22:20

Tuttoggi attualita'


22:50

Labirinto mare, Calicanto, Klapa Sagena, Klarisa Jovanović &Trio Bahur, Marušić is Trio - Prima parte


23:35

Tuttoggi II


00:15

Tuttoggi II


00:30

Tv Transfrontaliera-TDD-telegiornale regionale FVG in lingua slovena


00:55

Infocanale


07:00

Infokanal - TV Maribor


09:20

TV nakup


10:00

Tele M


10:25

Odmevi


10:55

Mostovi - Hidak


11:25

TV nakup


12:00

Festival Fens


12:30

Narodno-zabavna glasba


13:25

Sledi


13:50

Toti Big Band


14:45

Bela celina, Antarktika, 2010


15:45

TV nakup


16:10

Rojaki


16:20

Slovenski utrinki


16:50

Ptuj 2017


18:00

Preglednik TV Maribor


18:25

Sledi 2018


19:00

Dnevnik, Sobotni dnevnikov izbor, Utrip, Šport in Vreme s slovenskim znakovnim jezikom


20:00

Dober večer


21:00

Obrazi naših rojakov


21:30

Preglednik TV Maribor


22:00

Koda


22:36

Pisave


00:15

Infokanal - TV Maribor


Desno